Samsung Display najavio proizvodnju 90 Hz OLED zas

poruka: 3
|
čitano: 2.480
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Samsung Display najavio proizvodnju 90 Hz OLED zas".
16 godina
neaktivan
offline
Samsung Display najavio proizvodnju 90 Hz OLED zas

Problem (jos uvijek nerijesen) OLED-a je burn-in. I dok na TV-u program mijenja svoj sadrzaj prakticki neprestano (osim mozda logo tv kuce), na racunalima opcenito su neke stvari prakticki uvijek na istom mjestu (taskbar, razni prozori, ikone, pozadina). Kako taj problem rijesit, nebi tribalo bit na kupcu, vec proizvodjacu. Ono sto me uzasno zivcira u danasnje vrime je prisutnost hrpe TN panela uzasnih kutova gledanja i ispranih boja na modernim laptopima. i za razliku od procesora, memorije, ssd-a i slicnih, koje je lako iscitat iz specifikacija laptopa, sam ekran i njegove karakteristike se skrivaju. 

 
3 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Samsung Display najavio proizvodnju 90 Hz OLED
wifi kaže...

Problem (jos uvijek nerijesen) OLED-a je burn-in. I dok na TV-u program mijenja svoj sadrzaj prakticki neprestano (osim mozda logo tv kuce), na racunalima opcenito su neke stvari prakticki uvijek na istom mjestu (taskbar, razni prozori, ikone, pozadina). Kako taj problem rijesit, nebi tribalo bit na kupcu, vec proizvodjacu. Ono sto me uzasno zivcira u danasnje vrime je prisutnost hrpe TN panela uzasnih kutova gledanja i ispranih boja na modernim laptopima. i za razliku od procesora, memorije, ssd-a i slicnih, koje je lako iscitat iz specifikacija laptopa, sam ekran i njegove karakteristike se skrivaju. 

 Istina. Pogotovo vezano za TN panele. Što je najgore, prodaju laptope za 5-6-7 tisuća kuna s TN panelima. Nedavno sam tražio neki laptop za ženu i dosta teško je naći IPS u tom rangu sa nekim normalnim specifikacijama. Na kraju ću kupiti macbook air, jer nema ni jednog laptopa u tom rangu s takvim ekranom i specifikacijama.

Nadglednik dina
11 godina
neaktivan
offline
Samsung Display najavio proizvodnju 90 Hz OLED zas

Gigabyte aero ima oled ili lg poled? 

Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice