Safari postao drugi preglednik u svijetu s preko m

poruka: 10
|
čitano: 4.387
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Safari postao drugi preglednik u svijetu s preko m".
6 godina
offline
Safari postao drugi preglednik u svijetu s preko m

Meni je Opera na kompu več 15ak godina (možda i više) i toliko sam navikao i sve radi ko suza, da jednostavno ne osjećam potrebu za mjenjanjem. Uz to sam počeo dosta koristiti i preglednik od Tor-a ali tamo nažalost ne radi baš sve još kako treba tako da se držim Opere večinu vremena.

Moj PC  
2 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Safari postao drugi preglednik u svijetu s pre
nikonja kaže...

Meni je Opera na kompu več 15ak godina (možda i više) i toliko sam navikao i sve radi ko suza, da jednostavno ne osjećam potrebu za mjenjanjem. Uz to sam počeo dosta koristiti i preglednik od Tor-a ali tamo nažalost ne radi baš sve još kako treba tako da se držim Opere večinu vremena.

 A ono, Opera, Edge, Chrome... sve je to "chromium" ispod haube tako da ono, nemaš nikakvog razloga nešto mijenjati.

6 godina
offline
Safari postao drugi preglednik u svijetu s preko m

za usporedbu, samo desktop:

 

 

Google Chrome 77.03%

Safari 8.87%

Mozilla Firefox 7.69%

Microsoft Edge 5.83%

Internet Explorer 2.15%

Opera 2.43%

QQ 1.98%

Sogou Explorer 1.76%

Yandex 0.91%

Brave 0.05%

Moj PC  
0 0 hvala 1
16 godina
online
Re: Safari postao drugi preglednik u svijetu s pre
Probajte Vivaldi ako vam se dopala stara Opera. To je zapravo pravi nasljednik. Skakao sam među browserima i već više od godine dana ne gledam dalje. Prva verzija je bila malo quirky i spora, al tamo od v3 leti.
The sky above the port was the color of television, tuned to a dead channel.
10 godina
offline
Re: Safari postao drugi preglednik u svijetu s pre
Lovac kaže...
Probajte Vivaldi ako vam se dopala stara Opera. To je zapravo pravi nasljednik. Skakao sam među browserima i već više od godine dana ne gledam dalje. Prva verzija je bila malo quirky i spora, al tamo od v3 leti.

Slažem se. Od kad sam otkrio Vivaldi ne koristim niš drugo. Odličan browser.

12 godina
offline
Re: Safari postao drugi preglednik u svijetu s pre
Vivaldi je Jako dobar, ali dok nema verziju za iOS mi je neupotrebljiv. Držim fige da će EU natjerati Apple da prestane forsirati WebKit i ograničavati svaki browser osim Safarija.
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Safari postao drugi preglednik u svijetu s preko m

Pored Edge nema smisla koristiti bilo šta drugo. Radi isto kao Chrome ili bolje. Još je već na Windowsima instaliran.

Pametan čovjek primjećuje sve. Glup za sve ima poneku zamjerku.
Moj PC  
1 1 hvala 0
8 godina
offline
Safari postao drugi preglednik u svijetu s preko m

koristim firefox od verzije 1.80 ako se ne varam. to je skoro 20godina

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
online
Safari postao drugi preglednik u svijetu s preko m

Opera, mada sad više po inerciji nego bilo šta drugo. Imao sam veliki entuzijazam kada je Vivaldi u pitanju, ali je splasnuo. Pomalo sam, posle mnogo godina, počeo da koristim FF, prvo na Androidu, pa i na Windowsu, i deluje mi sasvim ok, bez vidljivih mušica.

WP/WM fanovi, prestanite više lagat ovaj napaćeni narod, nemate to pravo!
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Safari postao drugi preglednik u svijetu s preko m

Na iphoneu ne možeš koristiti ništa osim Safarija tako da oni nemaju opciju. A jako puno ljudi koristi iphone. Chrome i sl. su samo reskin Safarija. Inače web developeri kažu da je Safari barem 5 godina u zaostatku za ostalim preglednicima.

Moj PC  
0 2 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice