Ryzeni 3000 i Radeoni RX 5700 od danas dostupni u

poruka: 32
|
čitano: 9.009
|
moderatori: vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Ryzeni 3000 i Radeoni RX 5700 od danas dostupni u ".
16 godina
odjavljen
offline
Ryzeni 3000 i Radeoni RX 5700 od danas dostupni u

300W

Freak Show Inc.
 
3 1 hvala 0
15 godina
offline
Re: Ryzeni 3000 i Radeoni RX 5700 od danas dostupn
Friday kaže...

300W

 uzmeš A+++ varijantu, pridržavaš se ograničenja brzine u naselju, ne preuravaš ("overclocking") i igraš samo ugrađen pasijans. odmah pada ispod 100. 

 

osim ovoga, kupuj samo ekološki certificirano uzgojene ultra djevičanske i mrtvo-hladno lemljene procesore kotroliranog porijekla iz ebayije ili južne njuškačke. time ćeš istodobno kompenzirati za premalu potrošnju struje čiju si osjetljivu ravnotežu neoprezno narušio uporabom ikeinih štedljivih žaruljof. savjest će ti biti čista, omekšana i, ako te ostave na cjedil cijeđenju, spremna za peglanje. da se i ne govori o ugledu u supruze i kćeri, koji će ti narasti k'o na galofaku. o tebi će se još naraštajima uz logorske vatre pjevati herojski epovi a stanište će ti lokalci ponosno nazivati "house o'friday". 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Poruka je uređivana zadnji put uto 9.7.2019 5:15 (Ajar).
8 godina
offline
Ryzeni 3000 i Radeoni RX 5700 od danas dostupni u

Za ZEN 3 su najavili fokus na potrošnju, umjesto na povečanje performansi. Uglavnom, Ryzeni su jadni overclokeri i bez clokanja imaju sasvim pristojnu potrošnju.  Navi je pak kao i prijašnje GPU arhitekture iz AMD-a bijedni potrošač struje sa neimpresivnim performansama.

Twitch-WTFrack
Moj PC  
0 26 hvala 0
13 godina
offline
Re: Ryzeni 3000 i Radeoni RX 5700 od danas dostupn

 Malo je puno netočan članak. Prva stvar. RTX 2060 kod nas ima novih u trgovini za oko 2500kn, druga stvar, RX 5700 je oko 3000kn. Dakle,malo žešće krive cijene navedene. Što se tiče grafičkih, sutra ćemo valjda imati i mi RTX 2060 Super kod nas pa ćemo vidjeti. U prosijeku je RX 5700 brža od RTX 2060 i nešto ispod RTX 2060 Super, a tako su očito pozicionirane i cijenom. A same RX 5700 će sigurno vrlo brzo još malo pasti s cijenom.

 Potrošnja Navija je kao i RTX serija, dakle deplasirano je okarakterizirati ih kao "potrošač struje sa neimpresivnim performansama" kad imaju okvirno istu potrošnju s usporedivim grafičkim od Nvidije.

13 godina
neaktivan
offline
Ryzeni 3000 i Radeoni RX 5700 od danas dostupni u

Nisam pratio neko vrijeme AMD, ali ovi Ryzeni 9 se čine jako slabašnim.

Najavljeni Ryzen, odnosno ZEN u idućoj generaciji igraćih konzola je nekoliko puta jači od navedenih procesora.

 
4 37 hvala 3
16 godina
offline
Ryzeni 3000 i Radeoni RX 5700 od danas dostupni u

Nije do vas, ali istina je tužnija nego naslov. Dostupni su samo Ryzeni 3200G, 3600, 3600X, i šačica matičnih ploča. S grafičkim karticama je situacija nešto bolja, pa su dostupni RX 5700 i RX 5700XT. Dosta bijedno. Čini se da će potrajati dok kod nas budu dostupne sve komponente.

Tetris is so unrealistic.
 
1 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Ryzeni 3000 i Radeoni RX 5700 od danas dostupn
Flogistol kaže...

Nije do vas, ali istina je tužnija nego naslov. Dostupni su samo Ryzeni 3200G, Ryzen 5 3600, Ryzen 5 3600X, i šačica matičnih ploča. S grafičkim karticama je situacija nešto bolja, pa su dostupni RX 5700 i RX 5700XT. Dosta bijedno. Čini se da će potrajati dok kod nas budu dostupne sve komponente.

Kaj se tiče procesora, pa u očerupanoj Hrvatskoj 90% ljudi kupovat če jedino zelenaša.Kad več navodiš modele procova, onda barem napiši točan ili oznakama potpuni naziv procova.

 

 

Žutanjak je neisplativ, ili ista priča kao i stara usporedba R5 2600 vs R5 2600X prodajni rezultati itd.

 

https://www.bug.hr/forum/topic/procesori-mbo/amd-ryzen-procesori-opca-tema/249569.aspx?page=373&jumpto=5923863&sort=asc&view=flat

 

 

Intel=pokvareni podmukli gadovi!
16 godina
offline
Re: Ryzeni 3000 i Radeoni RX 5700 od danas dostupn

Kad već postaš na internetskom forumu, ako ti nešto nije jasno, koristi tražilicu :)

Tetris is so unrealistic.
14 godina
neaktivan
offline
Re: Ryzeni 3000 i Radeoni RX 5700 od danas dostupn
Sinatra kaže...

Nisam pratio neko vrijeme AMD, ali ovi Ryzeni 9 se čine jako slabašnim.

Najavljeni Ryzen, odnosno ZEN u idućoj generaciji igraćih konzola je nekoliko puta jači od navedenih procesora.

 kad ces prekinut srat po forumu?

7 godina
protjeran
offline
Re: Ryzeni 3000 i Radeoni RX 5700 od danas dostupn
Friday kaže...

300W

 Znaci 2 tri puta manje nego intel. 

7 godina
protjeran
offline
Re: Ryzeni 3000 i Radeoni RX 5700 od danas dostupn
Sinatra kaže...

Nisam pratio neko vrijeme AMD, ali ovi Ryzeni 9 se čine jako slabašnim.

Najavljeni Ryzen, odnosno ZEN u idućoj generaciji igraćih konzola je nekoliko puta jači od navedenih procesora.

 Uskrsnio Sinatra. Sto, pustilo te radi dobrog ponasanja ranije iz zatvora. 

16 godina
odjavljen
offline
Re: Ryzeni 3000 i Radeoni RX 5700 od danas dostupn
O_O_O kaže...
Friday kaže...

300W

 Znaci 2 tri puta manje nego intel. 

 

Znaci po tvome 9960x trosi izmedju 600 i 900W?

Freak Show Inc.
15 godina
offline
Re: Ryzeni 3000 i Radeoni RX 5700 od danas dostupn
Sinatra kaže...

Nisam pratio neko vrijeme AMD, ali ovi Ryzeni 9 se čine jako slabašnim.

Najavljeni Ryzen, odnosno ZEN u idućoj generaciji igraćih konzola je nekoliko puta jači od navedenih procesora.

 Koji ti je onda dobar ako su oni slabašni, jer jačeg nema?

16 godina
odjavljen
offline
Re: Ryzeni 3000 i Radeoni RX 5700 od danas dostupn
dejo6 kaže...
Sinatra kaže...

Nisam pratio neko vrijeme AMD, ali ovi Ryzeni 9 se čine jako slabašnim.

Najavljeni Ryzen, odnosno ZEN u idućoj generaciji igraćih konzola je nekoliko puta jači od navedenih procesora.

 Koji ti je onda dobar ako su oni slabašni, jer jačeg nema?

 

Jesi ti novi ovdje na forumu? Sinatri se ne odgovara na poruku.

Freak Show Inc.
4 godine
protjeran
offline
Re: Ryzeni 3000 i Radeoni RX 5700 od danas dostupn
Bit će to jeftinije, ako ne ovdje a onda u Češkoj, Austriji, Mađarskoj... Pogotovo kad više proizvođača počne prepravljati RX. Interesantno je da je prije mjesec dana RTX 2060 i kod nas koštala 2200kn, a kad se pročulo da je kartica isplativa, u par dana isti trgovac joj je podigao cijenu na 2800... Hrvati...
 
0 0 hvala 0
16 godina
odjavljen
offline
Ryzeni 3000 i Radeoni RX 5700 od danas dostupni u

A u kurac pa necemo kupovati valjda madjarske i ceske procesore, nismo na to spali... Dovoljno je sto sol uvozimo iz bosne i vino iz italije. Sad jos trebamo madjarske procesore kupovati

Freak Show Inc.
 
7 1 hvala 0
13 godina
offline
Re: Ryzeni 3000 i Radeoni RX 5700 od danas dostupn
Friday kaže...

A u kurac pa necemo kupovati valjda madjarske i ceske procesore, nismo na to spali... Dovoljno je sto sol uvozimo iz bosne i vino iz italije. Sad jos trebamo madjarske procesore kupovati

 Ako smo mogli kobasice iz Mađarske što nebi i procesore?

P.S. jel ti Petko znaš da se sol na turskom kaže tuzla.

16 godina
offline
Ryzeni 3000 i Radeoni RX 5700 od danas dostupni u

ne znam koja budaletina kupuje procesore i graficke dan nakon sto su pusteni na trziste 

Moj PC  
4 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Ryzeni 3000 i Radeoni RX 5700 od danas dostupn
loncaric kaže...

ne znam koja budaletina kupuje procesore i graficke dan nakon sto su pusteni na trziste 

 Samo fanboy to moze napraviti nitko drugi

16 godina
odjavljen
offline
Re: Ryzeni 3000 i Radeoni RX 5700 od danas dostupn
dreadmoore kaže...
loncaric kaže...

ne znam koja budaletina kupuje procesore i graficke dan nakon sto su pusteni na trziste 

 Samo fanboy to moze napraviti nitko drugi

 

Ili onaj tko ima novaca pa mu se jebe. Zasto ne?

Freak Show Inc.
13 godina
online
Re: Ryzeni 3000 i Radeoni RX 5700 od danas dostupn
loncaric kaže...

ne znam koja budaletina kupuje procesore i graficke dan nakon sto su pusteni na trziste 

 

dreadmoore kaže...
loncaric kaže...

ne znam koja budaletina kupuje procesore i graficke dan nakon sto su pusteni na trziste 

 Samo fanboy to moze napraviti nitko drugi

 

Friday kaže...
dreadmoore kaže...
loncaric kaže...

ne znam koja budaletina kupuje procesore i graficke dan nakon sto su pusteni na trziste 

 Samo fanboy to moze napraviti nitko drugi

 

Ili onaj tko ima novaca pa mu se jebe. Zasto ne?

 

Eto, ponosna sam budaletina i fanboy kojem se eto, živo jebe. Govori čovjek koji je na Intelu od 2007. 

Some people are like clouds. When they disappear, it’s a beautiful day.
10 godina
offline
Ryzeni 3000 i Radeoni RX 5700 od danas dostupni u

I krumpire iz Egipta..Također iz Izraela, iz onih njihovih kibuca..

Koje natapaju desaliniziranom vodom..

 

Jebiga kad nemamo zemlje ni vode, a treba prehranit ovih ogromnih čak 3,5 miliona ljudi..dobro sad u sezoni se to poveća, jel'..

 
3 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Ryzeni 3000 i Radeoni RX 5700 od danas dostupn
vrinho kaže...

Eto, ponosna sam budaletina i fanboy kojem se eto, živo jebe. Govori čovjek koji je na Intelu od 2007. 

 dečko moj, ti si na tower of power od 2007... preslušaj si Zappu, Bobby Brown ....

 

 

Ju je je? Je ju je!
16 godina
odjavljen
offline
Re: Ryzeni 3000 i Radeoni RX 5700 od danas dostupn
Dead kaže...
Kokobil50 kaže...
Bit će to jeftinije, ako ne ovdje a onda u Češkoj, Austriji, Mađarskoj... Pogotovo kad više proizvođača počne prepravljati RX. Interesantno je da je prije mjesec dana RTX 2060 i kod nas koštala 2200kn, a kad se pročulo da je kartica isplativa, u par dana isti trgovac joj je podigao cijenu na 2800... Hrvati...

 Kod koga je to RTX 2060 koštao 2.200 kn prije mjesec dana?

 Bilo je u protisu ako se ne varam. I bilo je to više od mjesec dana...

Moj PC  
0 1 hvala 0
16 godina
odjavljen
offline
Re: Ryzeni 3000 i Radeoni RX 5700 od danas dostupn
Sinatra kaže...

Nisam pratio neko vrijeme AMD, ali ovi Ryzeni 9 se čine jako slabašnim.

Najavljeni Ryzen, odnosno ZEN u idućoj generaciji igraćih konzola je nekoliko puta jači od navedenih procesora.

Ako imaš takav info daj onda napiši na kolko mhza će raditi ryzen u koinzoli, mnogi od nas bi to voljeli znati. Po nekim špekulacijama Gonzalo boosta na 3.2 ghza pa kak to onda može biti jače od desktop 

ryzena na 4.2 ghza , štoviše kako Gonzalo 8/16 iste zen arhitekture može biti jači od 12/24 desktop procesora na višem kloku?

Možda ti mješaš to što je Gonzalo APU pa ima GPU ispod poklopca za razliku od desktop Zena? Ako uspoređuješ kruške i jabuke, onda da kruške su jače od jabuka.

12 godina
neaktivan
offline
Ryzeni 3000 i Radeoni RX 5700 od danas dostupni u

Ja stvarno ne znam što je vama ljudi moji.

65W ,7nm  ????? Za tu cijenu ?

To je PREIMPRESIVNO.

Sa guštom ću ga uzet i potpomoć firmi koja postavlja ovakve standarde.

DeaathDealer
Moj PC  
5 0 hvala 1
15 godina
offline
Re: Ryzeni 3000 i Radeoni RX 5700 od danas dostupn
Friday kaže...

 

Ili onaj tko ima novaca pa mu se jebe. Zasto ne?

 ima nešto u tome da ti se više prijebe kad imaš love. tim više ne kužim zakaj vele da je to omiljena zabava siromašnih. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
14 godina
offline
Re: Ryzeni 3000 i Radeoni RX 5700 od danas dostupn
Sinatra kaže...

Nisam pratio neko vrijeme AMD, ali ovi Ryzeni 9 se čine jako slabašnim.

Najavljeni Ryzen, odnosno ZEN u idućoj generaciji igraćih konzola je nekoliko puta jači od navedenih procesora.

 
Ryzen 9 su najbrzi CPU-ovi koje mozes trenutno kupiti i bolji su od Intel (zgubis mozda par FPS-a u igrici ali sve drugo je bolje). Sto se tice konzola, ne one nece biti nista brze od ovih procesora - mozda cak i malo sporije, medjutim ovi procesori su mrak i uzasno brzi, tako da sljedece konzole ce doslovno biti na istom nivou kao PC u 2019. Please daj barem pogledaj i procitaj nesto na youtube prije nego natipkas ovakve gluposti. Lazy as fuck.

6 godina
neaktivan
offline
Re: Ryzeni 3000 i Radeoni RX 5700 od danas dostupn
Friday kaže...

A u kurac pa necemo kupovati valjda madjarske i ceske procesore, nismo na to spali... Dovoljno je sto sol uvozimo iz bosne i vino iz italije. Sad jos trebamo madjarske procesore kupovati

 Uvozimo i hostije (najozbiljnije).

15 godina
offline
Re: Ryzeni 3000 i Radeoni RX 5700 od danas dostupn
Festus kaže...

 Uvozimo i hostije (najozbiljnije).

 a svetu vodu? 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice