Ružni božićni pulover za lakše održavanje fizičke

poruka: 3
|
čitano: 2.083
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Ružni božićni pulover za lakše održavanje fizičke ".
15 godina
offline
Ružni božićni pulover za lakše održavanje fizičke

kaj nije bolja fora nakeljiti lažne čireve/krvave rupe od metaka/silikonske povraćotine po licu, rukama, odjeći? ili samo izgledati poput mene (vanilla, bez dodataka)? 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
3 0 hvala 0
4 godine
offline
Re: Ružni božićni pulover za lakše održavanje fizi
Ajar kaže...

kaj nije bolja fora nakeljiti lažne čireve/krvave rupe od metaka/silikonske povraćotine po licu, rukama, odjeći? ili samo izgledati poput mene (vanilla, bez dodataka)? 

 To je bila fora na prijelazu iz vrtića u osnovnu školu. Nekima je lažni gumeni drek bio fora i pred kraj osnovne škole...

Poruka je uređivana zadnji put čet 17.12.2020 13:29 (zelenapaprika).
15 godina
offline
Re: Ružni božićni pulover za lakše održavanje fizi
zelenapaprika kaže...

 To je bila fora na prijelazu iz vrtića u osnovnu školu. Nekima je lažni gumeni drek bio fora i pred kraj osnovne škole...

 gle, ne rađaju se svi "oku ugodni" pa valja iskoristiti sve raspoloživo za održavanje društvenog razmaka (osim veste), uz osjećaj za mjeru (bez češnjaka, metana, oružja, održavajući higijenu itd.). mislim da je muškima općenito lakše, jer mi se rađamo grdi. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice