Rusko vojno odijelo nove generacije štitit će od m

poruka: 95
|
čitano: 17.710
|
moderatori: vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Rusko vojno odijelo nove generacije štitit će od m".
15 godina
offline
Rusko vojno odijelo nove generacije štitit će od m

poanta je u tome da je gađanje snajperom "znanost" (balistika) iznimno nalik onoj u artiljeriji (za topove, ne haubice i minobacače - ne puca se puškom preko brda) i u napisu nitko ne spominje tzv. "specijalnu municiju" (a ima je za sve i svašta, od protuoklopne do "uspavljujuće"). blentavo je navoditi kako "štiti od metka 0.50" bez podrobnih podataka o vrsti, brzini, konstrukciji, bla. kako bilo, uvijek je bolje biti s ove strane cijevi nego s one. ni to nije idealna zaštita ali daj što daš. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Poruka je uređivana zadnji put pet 5.2.2021 14:23 (Ajar).
Moj PC  
1 0 hvala 0
5 godina
offline
Re: Rusko vojno odijelo nove generacije štitit će
Ajar kaže...

ponata je u tome da je gađanje snajperom "znanost" (balistika) iznimno nalik onoj u artiljeriji (za topove, ne haubice i minobacače - ne puca se puškom preko brda) i u napisu nitko ne spominje tzv. "specijalnu municiju" (a ima je za sve i svašta, od protuoklopne do "uspavljujuće"). blentavo je navoditi kako "štiti od metka 0.50" bez podrobnih podataka o vrsti, brzini, konstrukciji, bla. kako bilo, uvijek je bolje biti s ove strane cijevi nego s one. ni to nije idealna zaštita ali daj što daš. 

 Kao što je već spomenuto, možda nisu mislili na Barrett .50, nego na Desert Eagle .50... Oboje su kalibar .50, ali mislim da su ipak malo drugačije sile u pitanju.

Live long and prosper.
15 godina
offline
Re: Rusko vojno odijelo nove generacije štitit će
Filox kaže...

 Kao što je već spomenuto, možda nisu mislili na Barrett .50, nego na Desert Eagle .50... Oboje su kalibar .50, ali mislim da su ipak malo drugačije sile u pitanju.

 Ma to ce biti najprije.

There is no system but GNU, and Linux is one of its kernels. (Church of Emacs)
12 godina
offline
Re: Rusko vojno odijelo nove generacije štitit će
syncmaster245b kaže...
Filox kaže...

 Kao što je već spomenuto, možda nisu mislili na Barrett .50, nego na Desert Eagle .50... Oboje su kalibar .50, ali mislim da su ipak malo drugačije sile u pitanju.

 Ma to ce biti najprije.

Ili uz to i ovaj hand cannon kalibar. Ah ti Ameri...

0100011001000001010100000010000000110100001000000100110001001001010001100100010100100001
15 godina
offline
Rusko vojno odijelo nove generacije štitit će od m

možda su mislili "štiti od metka kalibra 0.50, ako ga netko baci na vas sa susjednog stola". valja čitati na marginama i između redaka. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
1 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice