Ruska kina prikazuju nove filmove skinute s torren zaključana tema

poruka: 73
|
čitano: 12.951
|
moderatori: vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Ruska kina prikazuju nove filmove skinute s torren".
8 godina
offline
Re: Ruska kina prikazuju nove filmove skinute s to
memulica kaže...

U Rusiji odavno nema masovnog umiranja od gladi i zapravo ova sprdačina od 'sankcija' radi više štete drugim državama, nego njima.

 

Usput vidim da nisi baš razumio onaj pasus na engleskom, pa da ti prevedem bitno:

.... posjeduju karakterističnu ekonomsku, vojnu, diplomatsku i kulturnu moć koju mogu upotrijebiti nad manjim nacijama koje bi trebale razmotriti mišljenja velikih sila prije nego poduzmu vlastite akcije.

 

 

Dakle nikakve međunarodne konvencije, pravo, ugovori, časne pionirske i sl. bajke za malu djecu ne vrijede kad jedna supersila odluči nešto napraviti. Ukrajina samo nije do kraja razmotrila mišljenje jedne supersile i mislila je kao i ti da su eto Rusi sad za k*rac i tko ih j*be. 

 

Rusi teško i sporo pale svoje frontovske strojeve, pa ih mnogi u prošlosti nisu uzimali za ozbiljno sve dok nije bilo prekasno. Po svemu viđenom i po informacijam sa terena na istoku Ukrajine bi se mogao, prvi put nakon Drugog Svjetskog rata, ponovo upaliti sovjetski stroj za mljevenje armija.

 LOL 

Kaj drugo rec. 


Nek si prvo nove gume kupe

If Microsoft ever made a product that didn't suck ... it would be a vacuum cleaner.
Poruka je uređivana zadnji put sri 4.5.2022 20:24 (Santana).
12 godina
offline
Ruska kina prikazuju nove filmove skinute s torren

Evo samo što nisu, već 2mj. ponavljate isto.  

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Ruska kina prikazuju nove filmove skinute s torren

Ja ponavljam dva mjeseca? Ovo prvi put pišem, jer se zadnjih dana rade neviđene artiljerijske/raketne pripreme na Donbasu i sve drugo okolo je utihnulo. Doslovno svakodnevno gledam na hrpe mrtvih ukrajinskih vojnika i tehnike.

You are like Michael Jordan of being a son of a bitch!
Moj PC  
4 1 hvala 1
16 godina
online
Re: Ruska kina prikazuju nove filmove skinute s to
captain_soap_McTawish kaže...

Kreneš od filmova, iako se sam vidi da nemaš pojma ni o kakvoj produkciji van zapadne popularne kulture, da bi iz tog zaključio da ti dijelovi svijeta nisu relevantni za mišljenje. Dakle, ti i tvoj trash koji gledaš je mjera svega, sve što je van toga je manje kvalitetno jer si ti valjda sami arbitar za kvalitetu kulture. To što ti nisi čuo za jedne od kritički najhvaljenijih arthouse filmova iz raznih istočnoazijskih zemalja automatski povlači da je produkcija toga manje kvalitetna. I nasuprot tvome mišljenju, upravo tamo gdje je represija bila velika se rađaju jedni od kritički najhvaljenijih filmova (kao odgovor na tu represiju). Naravno, za nekoga tko misli da je popularna kultura vrhunac svega takve stvari vjerojatno ni ne postoje.

 

I znam da je šokantno, ali Kina i Indija su zemlje od preko milijardu stanovnika, i sve imaju svoje popularne kulture (međuostalog i filmove) koji se tamo masovno gledaju i postoje neovisno o Hollywoodskim filmovima. No čim ti to ne gledaš, to ti automatski povlači da to nije relevantno. Slika koju sam podijelio zapravo vrhunski pogađa tvoj post jer ti suštinski odbijaš prihvatiti da postoji ostatak svijeta, van tvog uskog kruga razmišljanja. Upravo si ti taj koji kaže "Svet, to smo mi", iako to uopće nije točno.

 Mislim da nisi dobro pročitao šta sam napisao, ali hajde neka bude: ja ne znam puno o filmovima (činjenica), neka ti znaš malo više; ja imam vrlo sužen pogled na svet, ti si svestan da mapa sveta nije onih nekoliko zemalja, nego da i ostale postoje i itekako imaju živu i vrednu kulturu, umetnost i, konkretno film. Kad je već tako, daj mi "iz glave" samo naslove po 4 prošlogodišnja indijska, kineska, afrička i južnoamerička filma. Ili po dva. Ili ti je kinematografija tih zemalja načelno jednako relevantna kao i ona "zapadna", ali zapravo te ne interesuje niti o njoj znaš išta više nego ja?

WP/WM fanovi, prestanite više lagat ovaj napaćeni narod, nemate to pravo!
14 godina
protjeran
offline
Ruska kina prikazuju nove filmove skinute s torren

Supersila lol? Kao sta je receno, samo po nuklearnom arsenalu, ekonomija im nije u top 10, Italija ima skoro 30% veci BDP od Rusije, tolko o supersili.. 

Moj PC  
3 1 hvala 0
5 godina
offline
Re: Ruska kina prikazuju nove filmove skinute s to
memulica kaže...

...

Dakle nikakve međunarodne konvencije, pravo, ugovori, časne pionirske i sl. bajke za malu djecu ne vrijede kad jedna supersila odluči nešto napraviti. Ukrajina samo nije do kraja razmotrila mišljenje jedne supersile i mislila je kao i ti da su eto Rusi sad za k*rac i tko ih j*be. 
...

 
S ovim dijelom se moram složiti, jer Rusija ako i nije globalna velesila, ipak je najjači buli u lokalnoj birtiji i glupo je bilo ne računati na to... ili kako je to jedan moj frend lijepo definirao:


Dve priče...
Jednog dopodneva odlučio ja pokosit travu ispred kuće, kosim ja kad diže se roletna kod susjeda.
Susjed: komšo ,de nemoj došao sam iz noćne.
Ja: komšija oprosti, neću više, kad se probudiš častim pivom.
Susjed: ma sve u redu,doneću ja dva kad se probudim.
I eto tako smo se napili i danas smo dobri.

Prića druga kakva je mogla biti...
Putin: Alo zeleni ,de nemoj zezat i ulazit u Nato, znaš da ne mogu dozvoliti da mi se stave rakete na 5 minuta od Moskve.
Zelinski: Susjed nema problema , al mi moraš obečati da nećeš pravit sranje.
Putin: obećajem
Zelinski: Ajd puto dodaj koju kintu što tvoj plin ide preko moje zemlje da podjelim narodu.
Putin: no problems, ionako će to platiti oni zapadni retardi.

Eto tako je trebalo biti a bilo je ovako:
Putin:Alo zeleni ,de nemoj zezat i ulazit u Nato,znaš da ne mogu dozvoliti da mi se stave rakete na 5 minuta od Moskve.
Zelinski: Boli me kua šta ti misliš ode ja u nato.
Putin: nemoj ,bit će sranja.
Zelinski: mene će nato branit.
Putin: neće te niko branit , bit će sranja.
Zelenski: ma moš mi se napušit , ja imam pravo radit šta hoću.
Putin: e sad ćeš vidjet tko će se napušit, pi*da ti zelena.
Svi smo čuli da će milijun majmuna koji lupaju o milijun pisaćih strojeva na kraju reproducirati cjelokupna Shakespeareova djela. Sada, zahvaljujući Internetu, znamo da to nije istina. - R. Wilensky
2 godine
protjeran
offline
Re: Ruska kina prikazuju nove filmove skinute s to
ansha kaže...

Supersila lol? Kao sta je receno, samo po nuklearnom arsenalu, ekonomija im nije u top 10, Italija ima skoro 30% veci BDP od Rusije, tolko o supersili.. 

 lol, sad još izguglaj vanjski dug Italije pa onda Rusije.

Italija je odaaavno propala zemlja... kao i većina europskih, a Amerika da ne pričam: https://www.usdebtclock.org/

Ali to su "supersile" buahahah...

 

Rusija je uz Kinu trenutno najstabilnija i najneovisnija zemlja koja ima sve potrebne energente, sirovine, hranu, monetarnu politiku i ekonomiju.

Svi ostali su naslonjeni ili na USA ili na EU, a ne zna šta će prije nestati od to dvoje. :D

2 godine
protjeran
offline
Ruska kina prikazuju nove filmove skinute s torren

Pošto se neki kuže u ekonomiju ko Mara u krivi k. i misle da je dovoljno okačit GDP i da je to pokazatelj snage države, evo nekih bitnih podataka.

Omjer vanjskog duga prema GDP-u je zapravo relevantan pokazatelj stabilnosti zemlje:

 

https://www.visualcapitalist.com/global-debt-to-gdp-ratio/

 

https://worldpopulationreview.com/countries/countries-by-national-debt

 

Russia’s debt ratio is one of the lowest in the world at 19.48% of its GDP.

Russia is the ninth least indebted country in the world.

Russia’s debt is currently at a total of over $216 billion USD.

Most of Russia’s external debt is private.

 

BTW, Italiju ne vrijedi ni gledati, dužna preko 2.5 TISUĆE milijardi dolara, i s obzirom na njihov BDP, prema pokazateljima svjetske banke oni su bankrotirali već 33 puta jer dug neće moći vratiti u idućih 2000 godina :DDDD

 

 

 

Poruka je uređivana zadnji put čet 5.5.2022 20:53 (thermo).
 
1 1 hvala 0
5 godina
offline
Ruska kina prikazuju nove filmove skinute s torren


Zato našu obalu svake godine posjeti x miliona Talijana i 2 ruske superjahte, a ruski vojnici voze doma vešmašine i tostere.

Svi smo čuli da će milijun majmuna koji lupaju o milijun pisaćih strojeva na kraju reproducirati cjelokupna Shakespeareova djela. Sada, zahvaljujući Internetu, znamo da to nije istina. - R. Wilensky
Poruka je uređivana zadnji put čet 5.5.2022 22:02 (Al Crane).
 
1 1 hvala 0
14 godina
offline
Re: Ruska kina prikazuju nove filmove skinute s to

a gdje su slike vešmašina i tostera u njihovim rukama?

Ju je je? Je ju je!
15 godina
offline
Ruska kina prikazuju nove filmove skinute s torren

Miro hoćemo li ovdje prestati o ratu ili će .torrent prokol vezano za vijest biti glavna vijest?

Moj PC  
0 1 hvala 0
12 godina
offline
Re: Ruska kina prikazuju nove filmove skinute s to
Stric_Jura kaže...

a gdje su slike vešmašina i tostera u njihovim rukama?

 Eto jedna s biciklom i vrećama za sjedenje. Što se čudite kao pura dreku, kod nas se masovno kralo iz napuštenih kuća.  Nadam se da u kinima ne prikazuju CamRip.

Poruka je uređivana zadnji put pet 6.5.2022 1:01 (ivanzu).
5 godina
offline
Ruska kina prikazuju nove filmove skinute s torren

A možda su siromašni vojnici koji dolaze iz jedne notore kriminalom i korupcijom prožete kleptokracije previše ponosni da bi pljačkali. 
Inače, jedan moj frend je u restoranu u Volgogradu nehotično ostavio veliku napojnicu (nije baš dobro baratao tečajem, a bila je to prosječna ruska radnička plaća otprilike) mladoj upitno punoljetnoj konobarici (on je oko 45 bio tada, invalid, dijete talidomida, putovao sa svojom ženom i kćeri), pa ga je jedan lik pozvao na stranu do svog auta nudeći frendu da ju unutra kresne.
I čuo sam još tako sličnih zanimljivih priča od njega i nekih šofera koji su proputovali u malo drugačijem aranžmanu od turističkog po toj supernaprednoj supersili gdje se obični puk s nostalgijom sjeća doba SSSR-a.

Svi smo čuli da će milijun majmuna koji lupaju o milijun pisaćih strojeva na kraju reproducirati cjelokupna Shakespeareova djela. Sada, zahvaljujući Internetu, znamo da to nije istina. - R. Wilensky
Poruka je uređivana zadnji put pet 6.5.2022 2:50 (Al Crane).
 
2 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice