Rusija testirala raketu za uništavanje satelita

poruka: 24
|
čitano: 5.242
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Rusija testirala raketu za uništavanje satelita".
16 godina
offline
Rusija testirala raketu za uništavanje satelita

Meni je ovo cmizdrenje da su im Rusi pratili špijunski satelit jednostavno genijalno :) 

Gledam te!
 
26 1 hvala 0
16 godina
offline
Rusija testirala raketu za uništavanje satelita

Samo USA smije imati vojsku i samo oni smiju prijetiti...pod hitno im treba izglasati još zillion dollars kako bi mogli odbraniti saveznike...dok ne bude nestašica maski, rukavica, respiratora, a onda tko jami, jamio je!

 
8 1 hvala 0
4 godine
neaktivan
offline
Re: Rusija testirala raketu za uništavanje satelit

Lakše je u svemir staviti 1000 satelita nego gađati satelite zasebno sa tim raketama. Puno više se utroši resursa na izgradnju raketa koje jos pojedu i gorivo.

 

5 godina
neaktivan
offline
Rusija testirala raketu za uništavanje satelita

Trump je nedavno twitao sliku koja je navodno slikana pomocu jednog od americkih spijunskih satelita. Vec sam vise puta procitao da su sateliti jedan od glavnog razloga moguceg raspada "open skies" sporazuma. Naravno, sto su sateliti napredniji i o njima ovisi sve vise odluka biti ce vise interesa da se u slucaju kakvog sukoba ti sateliti skinu.

 
0 0 hvala 0
5 godina
neaktivan
offline
Re: Rusija testirala raketu za uništavanje satelit
Preserverance kaže...

Lakše je u svemir staviti 1000 satelita nego gađati satelite zasebno sa tim raketama. Puno više se utroši resursa na izgradnju raketa koje jos pojedu i gorivo.

 

 Navodno novija verzija KH-11 (USA-224) sa lansiranjem kosta oko 5 milijardi dolara. Vjerujem da raketa ne kosta ni blizu te cifre.

14 godina
offline
Rusija testirala raketu za uništavanje satelita

за родину - za domovinu

 

I nek su testirali samo tako neka nastave.

Moj PC  
2 4 hvala 0
16 godina
offline
Re: Rusija testirala raketu za uništavanje satelit
Bolje da se oni uhvate u koštac s koronom, nego da pokazuju snagu na krivi način pizdarijama. Evo i Vučić ih je večeras počeo žaliti i nuditi im pomoć, onda možete misliti kakva im je situacija. Uvijek mi se gade vlastodršci bilo koje države koji nisu u stanju usmjeriti sve resurse države na zaštitu javnog zdravlja i to u vremenima poput ovog, nego troše pare na parade, vlastiti kult ličnosti i vojsku.
Poruka je uređivana zadnji put ned 19.4.2020 1:57 (ivaninho).
 
6 3 hvala 0
16 godina
offline
Rusija testirala raketu za uništavanje satelita

Rusija se drzi jako dobro oko korone, jos uvijek. 

Moj PC  
2 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Rusija testirala raketu za uništavanje satelit
Preserverance kaže...

Lakše je u svemir staviti 1000 satelita nego gađati satelite zasebno sa tim raketama. Puno više se utroši resursa na izgradnju raketa koje jos pojedu i gorivo.

 

 Pitanje glasi: koliko košta jedan vojni špijunski satelit? O namjenama pojedinih satelita možemo nagađati, a još više o cijenama. Jedno je vjrovatno sigurno a to je što kompliciraniji - to skuplji.

Meda
14 godina
offline
Rusija testirala raketu za uništavanje satelita

ne smiju! kako će onda Ameri upravljati dronovima s drugog kraja svijeta i spičkavati potleušice u zamljama Trećeg svijeta ?!?

 

 

FREEDOM !  DEMOCRACY !

Ju je je? Je ju je!
Poruka je uređivana zadnji put ned 19.4.2020 11:32 (Stric_Jura).
Moj PC  
2 1 hvala 0
10 godina
offline
Rusija testirala raketu za uništavanje satelita

Koga briga što tzar izvodi. Svi koji tu nešto navijate za jedne i za druge, zapamtite, zaboli i amere i ruse ona stvar za bilo koga osim amera i rusa. Doduše i ruse zaboli ona stvari i za ruse.

Samomrzeći hrvat
Moj PC  
5 2 hvala 0
14 godina
offline
Re: Rusija testirala raketu za uništavanje satelit

A gdje ti tu vidiš Putina?

 

Ovih dana je narančastoglavi klaun u điru...

Ju je je? Je ju je!
16 godina
offline
Re: Rusija testirala raketu za uništavanje satelit
Preserverance kaže...

Lakše je u svemir staviti 1000 satelita nego gađati satelite zasebno sa tim raketama. Puno više se utroši resursa na izgradnju raketa koje jos pojedu i gorivo.

 

A satelite će u svemir dizati sovjeti snagom komunističke volje...? :)

So if God has existed forever, you know, what did he do in his spare time? Like, before he made the Earth and everything?
15 godina
offline
Rusija testirala raketu za uništavanje satelita

bolje rat nego pakt & nema rata bez amerike & itd. dolje sve i svi! 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
3 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Rusija testirala raketu za uništavanje satelit
Stric_Jura kaže...

A gdje ti tu vidiš Putina?

 

Ovih dana je narančastoglavi klaun u điru...

 Nema ga jer je toliko išamaran onim naftnim ratom i posljedicama teškog poraza na tom polju da mu je i bolje da se skriva jedno vrijeme, kao što se skriva daleko od Moskve.

Samomrzeći hrvat
14 godina
offline
Re: Rusija testirala raketu za uništavanje satelit

gdje je išamaran oko nafte? oni  (Rusi, tj. njihov državni aparat, ne Putin) su uračunali gubitke i pripremili fond za to...

 

Narančastoglavi je taj koji ima rekordnu nezaposlenost..

 

a meni se inače gadi taj narativ: Putin ovo, Putin ono, Putinova vojska...

 

on je trenutni predsjednik Rusije, kad ode pod ledinu, Rusija će i dalje postojati...

 

e da i unatoč pravnim smicalicama, negov legitimitet je veći od Trumpovog (electoral votes, a svugdje drugdje Ameri propovijedaju - jedan građanin, jedna glas ?!?)

Ju je je? Je ju je!
4 godine
neaktivan
offline
Re: Rusija testirala raketu za uništavanje satelit
@Entry_Point A pogotovo amere zaboli ona stvar za Amerikancima. Neki dan čitam, u SAD-u popust zbog korone, za ljude koji nemaju zdravstveno, a takvih je više od 50%. Tričavih 40 000$ za korištenje respiratora. K..... od zemlje...
Poruka je uređivana zadnji put ned 19.4.2020 13:42 (BoxRS).
4 godine
neaktivan
offline
Re: Rusija testirala raketu za uništavanje satelit
Father_Dougal kaže...
Preserverance kaže...

Lakše je u svemir staviti 1000 satelita nego gađati satelite zasebno sa tim raketama. Puno više se utroši resursa na izgradnju raketa koje jos pojedu i gorivo.

 

A satelite će u svemir dizati sovjeti snagom komunističke volje...? :)

 ovisi kakvi su sateliti, ali na jednoj raketi mogu staviti recimo 10 satelita i oni se rasprše po svemiru.

 

9 godina
offline
Re: Rusija testirala raketu za uništavanje satelit
Stric_Jura kaže...

gdje je išamaran oko nafte? oni  (Rusi, tj. njihov državni aparat, ne Putin) su uračunali gubitke i pripremili fond za to...

 

Narančastoglavi je taj koji ima rekordnu nezaposlenost..

 

a meni se inače gadi taj narativ: Putin ovo, Putin ono, Putinova vojska...

 

on je trenutni predsjednik Rusije, kad ode pod ledinu, Rusija će i dalje postojati...

 

e da i unatoč pravnim smicalicama, negov legitimitet je veći od Trumpovog (electoral votes, a svugdje drugdje Ameri propovijedaju - jedan građanin, jedna glas ?!?)

 Kako ce otici Putin kad je promjenio zakon i ustav da moze da se opet kandidira. Narancasti klaun moze maximalno jos 4 godine, dok je Putin od 1999  sto predsjednik sto premijer.

14 godina
neaktivan
offline
Rusija testirala raketu za uništavanje satelita

Drugovi su zaboravili na ovo:

Rat zvijezda je popularni naziv za američki vojni istraživački program - "Strateška obrambena inicijativa" (engl. Strategic Defense Initiative ili SDI), koji je 1983. pokrenuo američki predsjednik R. Reagan. Sam naziv je iskovan prema američkome znanstveno-fantastičnomu filmu Zvjezdani ratovi.

Trebalo im je 20 godina za oporavak od ove navlakuše...

 
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Re: Rusija testirala raketu za uništavanje satelit
pravi_covijek kaže...

 Kako ce otici Putin kad je promjenio zakon i ustav da moze da se opet kandidira. Narancasti klaun moze maximalno jos 4 godine, dok je Putin od 1999  sto predsjednik sto premijer.

 Ukoliko Rusi zele da im Putin bude predsjednik neka im bude koliko god ga zele.

Sto se to tice Ameriku, osim sto bi oni rado makli Putina i doveli nekog svog poslusnika da oslabe i potcine Rusiju?

Tipicno licemjerje americke politike, toboze zagovaraju demokraciju, ali samo ako je rezultat onaj koji njima odgovara. Ako nije onda su spremni i na vojnu intervenciju (naravno protiv Rusije takva ne dolazi u obzir).

Sigurna trazilica: https://www.startpage.com/ Sigurna e-posta: https://protonmail.com/
14 godina
offline
Re: Rusija testirala raketu za uništavanje satelit
pravi_covijek kaže...
Stric_Jura kaže...

gdje je išamaran oko nafte? oni  (Rusi, tj. njihov državni aparat, ne Putin) su uračunali gubitke i pripremili fond za to...

 

Narančastoglavi je taj koji ima rekordnu nezaposlenost..

 

a meni se inače gadi taj narativ: Putin ovo, Putin ono, Putinova vojska...

 

on je trenutni predsjednik Rusije, kad ode pod ledinu, Rusija će i dalje postojati...

 

e da i unatoč pravnim smicalicama, negov legitimitet je veći od Trumpovog (electoral votes, a svugdje drugdje Ameri propovijedaju - jedan građanin, jedna glas ?!?)

 Kako ce otici Putin kad je promjenio zakon i ustav da moze da se opet kandidira. Narancasti klaun moze maximalno jos 4 godine, dok je Putin od 1999  sto predsjednik sto premijer.

 I? Ameri su nakon 32. predsjednika ukinuli to, VVP je 2. predsjednik RF-a... dakle imaju još cca 150g. da ih preduhitre...

Ju je je? Je ju je!
16 godina
offline
Rusija testirala raketu za uništavanje satelita

Plus u Americi vec krenuli s oca na sina i preko poznanstava i para do kandidature. Teatar za budale. 

Moj PC  
2 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Rusija testirala raketu za uništavanje satelit

mislim da je Bushev pradjed prije 2SRa pokušavao izrežirati "meki" državni udar...

 

ali i inače u zadnjih 20-ak godina sve su to "rodijaci" na ovaj ili onaj način....

Ju je je? Je ju je!
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice