Rusi srušenog teretnog Antonova odšlepali – oklopn

poruka: 10
|
čitano: 3.838
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Rusi srušenog teretnog Antonova odšlepali – oklopn".
9 godina
offline
Rusi srušenog teretnog Antonova odšlepali – oklopn

Pa to i je jedino moguće rješenje za pomaknuti toliku grdosiju, teško vozilo velike snage s gusjenicama koje neće proklizavati na snijegu i ledu. Ruski tenk, traktor i Moskvič su pojmovi sami za sebe. Moj kolega svjedoćio je sudaru Audija 80 i Lade, kaže da su se sudarili frontalno pod blagim kutem, Audi bio razbijen i raspadnut do samog motora a Ladi spigan prednji branik, nešto malo blatobran ulubljen i razbijen žmigavac. 

 
8 2 hvala 0
15 godina
odjavljen
offline
Re: Rusi srušenog teretnog Antonova odšlepali – ok

Zato što je Audi tako projektiran, a da su se sudarile dvije Lade, na obe bi bio oštećen branik, a unutarnji organi vozača bi se pretvorili u paštetu.

Privatne poruke su za privatne razgovore. Ne odgovaram na općenita pitanja vezana uz neku temu.
15 godina
offline
Re: Rusi srušenog teretnog Antonova odšlepali – ok

To je stvar dizajna.
Audijeva karoserija je čuvala vozača i preuzela što više energije sudara na sebe. Ladina karoserija je čuvala sebe, a to što je enegija udarca pošteno pretresla vozača nije bio zadatak dizajna.

9 godina
offline
Re: Rusi srušenog teretnog Antonova odšlepali – ok
MrBlc kaže...

Zato što je Audi tako projektiran, a da su se sudarile dvije Lade, na obe bi bio oštećen branik, a unutarnji organi vozača bi se pretvorili u paštetu.

 

Ovo je kraj kaže...

To je stvar dizajna.
Audijeva karoserija je čuvala vozača i preuzela što više energije sudara na sebe. Ladina karoserija je čuvala sebe, a to što je enegija udarca pošteno pretresla vozača nije bio zadatak dizajna.

 

Tako je, Audi je projektiran da amortizira energiju udarca u sudaru. Ali opet, Lada je odglumila ruski tenk u tom slučaju.

Rusi srušenog teretnog Antonova odšlepali – oklopn

 

Hvala na link za BREM-1, sad 20 minuta surfam tom opsukurnom stranicom i gledam kakve sve igračke za veliku djecu postoje, pa si mislim da je ovo vrlo slično Civilizationu i upgradeanju vojnih jedinica.

 

Moj PC  
1 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Re: Rusi srušenog teretnog Antonova odšlepali – ok

I meni je to palo na pamet.
Da postoji civilna verzija BREM-1, njime bi se dalo zaraditi para i para...

sve ti znas, ali nista ne kontas
16 godina
offline
Rusi srušenog teretnog Antonova odšlepali – oklopn

Kao što su ljudi rekli, ja tu ne vidim ništa neobično. Ovo su upravo projektirani gusjeničari za izvlačenja, dakle praktički su stvoreni za to. 
Mislim, atraktivno je i svaka čast pilotima na prisebnosti i znanju, i vjerujem da će antonova rusi pokrpati, nije to neki nježni krhki komplicirani 737max.

Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Rusi srušenog teretnog Antonova odšlepali – oklopn

Jedini problem su ovi decki koji se setaju uz sami kabel za izvalacenje. Da je kabel, ili spoj na avion/traktore, slucajno pukao dobili bi dva-za-jednog zaposlenika. Doduse, nedostatak kaciga mi se cini da je manji problem ovdje. :-)

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Rusi srušenog teretnog Antonova odšlepali – ok
Thinker kaže...

Pa to i je jedino moguće rješenje za pomaknuti toliku grdosiju, teško vozilo velike snage s gusjenicama koje neće proklizavati na snijegu i ledu. Ruski tenk, traktor i Moskvič su pojmovi sami za sebe. Moj kolega svjedoćio je sudaru Audija 80 i Lade, kaže da su se sudarili frontalno pod blagim kutem, Audi bio razbijen i raspadnut do samog motora a Ladi spigan prednji branik, nešto malo blatobran ulubljen i razbijen žmigavac

 Da u Zoni Sumraka, a realno što stariji auto(ima i sitnih iznimaka) to je nesigurniji dakle imaš ljes na kotačima.Stare Ruske Lade a i ove "malo novije", to su sve ljesovi na kotačima fučkaj ga sad.

 

AMD,........is that Epyc or what?
9 godina
offline
Re: Rusi srušenog teretnog Antonova odšlepali – ok
rambox kaže...
Thinker kaže...

Pa to i je jedino moguće rješenje za pomaknuti toliku grdosiju, teško vozilo velike snage s gusjenicama koje neće proklizavati na snijegu i ledu. Ruski tenk, traktor i Moskvič su pojmovi sami za sebe. Moj kolega svjedoćio je sudaru Audija 80 i Lade, kaže da su se sudarili frontalno pod blagim kutem, Audi bio razbijen i raspadnut do samog motora a Ladi spigan prednji branik, nešto malo blatobran ulubljen i razbijen žmigavac

 Da u Zoni Sumraka, a realno što stariji auto(ima i sitnih iznimaka) to je nesigurniji dakle imaš ljes na kotačima.Stare Ruske Lade a i ove "malo novije", to su sve ljesovi na kotačima fučkaj ga sad.

 

Ovo je jedan primjer gdje je stari auto u prednosti:

 

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice