Rusi papreno kaznili Google i Metu jer nisu ukloni

poruka: 22
|
čitano: 24.381
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Rusi papreno kaznili Google i Metu jer nisu ukloni".
15 godina
offline
Rusi papreno kaznili Google i Metu jer nisu ukloni

Neka! Tako je kada si suveren i imaš svoje ja. I imaš se čime suprostaviti u krajnjoj liniji. Tako svijet funkcionira nažalost, a pogledajmo nas i države slične našoj. Uvlakači smo, sluge.

Moj PC  
6 6 hvala 1
16 godina
offline
Re: Rusi papreno kaznili Google i Metu jer nisu uk
Izzy kaže...

Neka! Tako je kada si suveren i imaš svoje ja. I imaš se čime suprostaviti u krajnjoj liniji. Tako svijet funkcionira nažalost, a pogledajmo nas i države slične našoj. Uvlakači smo, sluge.

 Da ili Hrvate u cikcak vate, a sa Rusima ne moš bez dozvole odvest Medvede na pašu.

AMD,........is that Epyc or what?
15 godina
offline
Re: Rusi papreno kaznili Google i Metu jer nisu uk
Izzy kaže...

Neka! Tako je kada si suveren i imaš svoje ja. I imaš se čime suprostaviti u krajnjoj liniji. Tako svijet funkcionira nažalost, a pogledajmo nas i države slične našoj. Uvlakači smo, sluge.

CH je manja (površinski) i od HR i od BiH ali isto kao i Rusija imaju svoje JA. Tako da pozdravljam ovaj ruski potez.

Samo ne treba ih sasjeći na par desetaka ili stotina miliona USD, nego na jednu, dvije ili par MLRD USD. Oa će onda raditi svoj posao kako treba!

16 godina
offline
Rusi papreno kaznili Google i Metu jer nisu ukloni

Treba krpat proračun koji je u konstantnom padu od kad su uvedene sankcije... :) 

 
6 0 hvala 0
2 godine
offline
Rusi papreno kaznili Google i Metu jer nisu ukloni

 

 Riječ je, naime, o sadržaju koji uključuje promociju droga ili opasnog ponašanja, "širenje gay propagande", 

 

Da su Bugari, Mađari, Rumunji;..... nešto napisali protiv Gay populacije, ovdje bi se raspirila velika raspra o balkanskim primitivcima koji mrze gay populaciju.

 

Kakve sad ime veze Hrvatska s tim, koju pojedinci pljuju u svakom drugom postu.

 

U okviru ljudskih prava mi smo 30 godina ispred te "velike" Rusije.

 

Rusi se trebaju okrenuti klasičnoj glazbi, književnosti, općenito umjetnosti... (što su nemilice zatrli zadnjih 70 godina), a u čemu su bili Carevi.

 

Putin je bolesni psihopatski narcis, a svi koji ga obožavaju su slični njemu. (nije ruski narod kriv).

 
13 2 hvala 0
10 godina
offline
Re: Rusi papreno kaznili Google i Metu jer nisu uk
Envy kaže...

Samo ne treba ih sasjeći na par desetaka ili stotina miliona USD, nego na jednu, dvije ili par MLRD USD. Oa će onda raditi svoj posao kako treba!

 Tako je samo kažnjavati, uzimati novac u maniri pravih komunjara. A onda kad Googletu pukne film i podignu cijene svojih usluga, onda će biti kmečanje epskih razmjera svih koji su navijali za ovakve idiotske kazne.

Nadglednik dina
14 godina
offline
Rusi papreno kaznili Google i Metu jer nisu ukloni

koje su to njihove usluge bez kojih ne možeš?

jedino što me muči sa umjetnom inteligencijom je sram koji ću osjećati kad shvati koliko smo glupi.
Moj PC  
1 0 hvala 0
2 godine
protjeran
offline
Re: Rusi papreno kaznili Google i Metu jer nisu uk
Entry Point kaže...
Envy kaže...

Samo ne treba ih sasjeći na par desetaka ili stotina miliona USD, nego na jednu, dvije ili par MLRD USD. Oa će onda raditi svoj posao kako treba!

 onda će biti kmečanje epskih razmjera svih koji su navijali za ovakve idiotske kazne.

 ILI mi ako nam zavrnu plin, tj pola europe, ionako su nama te usluge narasle. Nebojin se za rusiju, istina je da narod voli putina.

10 godina
offline
Re: Rusi papreno kaznili Google i Metu jer nisu uk
all_or_nothing kaže...

koje su to njihove usluge bez kojih ne možeš?

 Ja želim koristiti njihove usluge, jer su dobre.

Nadglednik dina
10 godina
offline
Re: Rusi papreno kaznili Google i Metu jer nisu uk
UltrasVinkovci kaže...

 ILI mi ako nam zavrnu plin, tj pola europe, ionako su nama te usluge narasle. Nebojin se za rusiju, istina je da narod voli putina.

 Mi još možemo bez njihovog plina (po duplo višoj cijeni), ali ostali ne mogu. No, to je drugi par rukava i neka druga rasprava o glupoj kratkovidnoj Europi.

Nadglednik dina
14 godina
offline
Re: Rusi papreno kaznili Google i Metu jer nisu uk
Entry Point kaže...
all_or_nothing kaže...

koje su to njihove usluge bez kojih ne možeš?

 Ja želim koristiti njihove usluge, jer su dobre.

 onda ti neće biti problem platiti ih, kao ni googlu kazne.

jedino što me muči sa umjetnom inteligencijom je sram koji ću osjećati kad shvati koliko smo glupi.
2 godine
protjeran
offline
Re: Rusi papreno kaznili Google i Metu jer nisu uk
Entry Point kaže...
UltrasVinkovci kaže...

 ILI mi ako nam zavrnu plin, tj pola europe, ionako su nama te usluge narasle. Nebojin se za rusiju, istina je da narod voli putina.

 Mi još možemo bez njihovog plina (po duplo višoj cijeni), ali ostali ne mogu. No, to je drugi par rukava i neka druga rasprava o glupoj kratkovidnoj Europi.

 A znas sto hocu reci. To je cilo vrime amo-vamo, cijeli taj istocnjacki blok brije svoje, zapad svoje, ja san onak uvijek nekako u sredini. Iskreno vise volim gospodina Putina nego sto ga mrzim, definitivno je napravio manje diplomatskih pogreski unazad 10 godina nego USA.  

Za google nemam nekih primjedbi, ali META i onog njihovog CEO-a bi proganjao kroz svemir ako bih bio u mogucnosti.

15 godina
offline
Re: Rusi papreno kaznili Google i Metu jer nisu uk
Entry Point kaže...
Envy kaže...

Samo ne treba ih sasjeći na par desetaka ili stotina miliona USD, nego na jednu, dvije ili par MLRD USD. Oa će onda raditi svoj posao kako treba!

 Tako je samo kažnjavati, uzimati novac u maniri pravih komunjara. A onda kad Googletu pukne film i podignu cijene svojih usluga, onda će biti kmečanje epskih razmjera svih koji su navijali za ovakve idiotske kazne.

Kada osjećeš drvo i ostane samo panj, puno mladica izađe oko panja. Tako da ne vidim da bi se nešto posebno desilo kada bi googletu pukao film, a pukao mu je davno jer križa svoje usluge kao su obična švrljotina na papiru. Reklama kao u priči na Youtubu. Itd itd.

2 godine
offline
Rusi papreno kaznili Google i Metu jer nisu ukloni

Ljudi !

Budite normalni.

 

Vrijeđajte ludoga Roscheto Milanovića, Plenkovića, anemičnoga ili kako već sve ne nazivate te budale... cijelu HDZ krimi organizaciju (sudski potvrđeno), no nemojte glorificirati Ruse ?!

 

Zašto nitko ne; kaže "bubuljičavi prdsjednik, pun ožiljaka, sav je cijeli život istraumatiziran ?

 

Onda, koji veći napad na Ukrajinu ?!

 

Nemojmo biti ludi, Putin je u pravu kada kaže, "Što bi ameri rekli da im netko postavi atomic bazu na meksičkoj granici" ?!

 

Neće Putin nikada više napasti Ukrajinu, jednom je pokazao mišiće i njemu je to dosta..."uzeo je, pokazao je kvadricepse", i mir.

Ako netko retardiran  misli da će NATO s njim, ili PUTIN s Nateom ući u nekakav veliki rat, taj je glup.

 

Ljudi moji, prelijepo se živi kada se ima previše novaca.

 

Sreća naša što nema više Adolfa i sličnih idiota.

Mislim da danas ni veliki adolfo ne bi uspio sakupiti toliku masu degenerika koji bi potržali njegovo mass osvajanje.

 

 

 
0 1 hvala 0
2 godine
protjeran
offline
Re: Rusi papreno kaznili Google i Metu jer nisu uk
Zaporožac kaže...

Ljudi !

Budite normalni.

 

Vrijeđajte ludoga Roscheto Milanovića, Plenkovića, anemičnoga ili kako već sve ne nazivate te budale... cijelu HDZ krimi organizaciju (sudski potvrđeno), no nemojte glorificirati Ruse ?!

 

Zašto nitko ne; kaže "bubuljičavi prdsjednik, pun ožiljaka, sav je cijeli život istraumatiziran ?

 

Onda, koji veći napad na Ukrajinu ?!

 

Nemojmo biti ludi, Putin je u pravu kada kaže, "Što bi ameri rekli da im netko postavi atomic bazu na meksičkoj granici" ?!

 

Neće Putin nikada više napasti Ukrajinu, jednom je pokazao mišiće i njemu je to dosta..."uzeo je, pokazao je kvadricepse", i mir.

Ako netko retardiran  misli da će NATO s njim, ili PUTIN s Nateom ući u nekakav veliki rat, taj je glup.

 

Ljudi moji, prelijepo se živi kada se ima previše novaca.

 

Sreća naša što nema više Adolfa i sličnih idiota.

Mislim da danas ni veliki adolfo ne bi uspio sakupiti toliku masu degenerika koji bi potržali njegovo mass osvajanje.

 

 

 I sto time zelis reci? Imas operaciju paperclip, to ti dovoljno govori ljudima koji znaju istinu. 2 svj rat nikada nije ni zavrsio, a kao sto rekoh, da se traze diplomatske pogreske pojedinih elitnih nacija u zadnjih 10-30 godina, Rusija nikoga nije napadala izvan svojih granica. A povijest govori da je ipak pola SSSR-a oduzeto Rusiji. 

Kao sto je Paraga 2001-ve ismijan u nedjeljom u dva rekao da ce i kosovo i C gora svojim nezavisnim putem...tako ce i Rusija uzeti svoje nazad sto joj se ukralo.

 

Poruka je uređivana zadnji put pon 27.12.2021 14:35 (UltrasVinkovci).
2 godine
offline
Re: Rusi papreno kaznili Google i Metu jer nisu uk
UltrasVinkovci kaže...
 I sto time zelis reci? Imas operaciju paperclip, to ti dovoljno govori ljudima koji znaju istinu. 2 svj rat nikada nije ni zavrsio, a kao sto rekoh, da se traze diplomatske pogreske pojedinih elitnih nacija u zadnjih 10-30 godina, Rusija nikoga nije napadala izvan svojih granica. A povijest govori da je ipak pola SSR-a oduzeto Rusiji. 

Kao sto je Paraga 2001-ve ismijan u nedjeljom u dva rekao da ce i kosovo i C gora svojim nezavisnim putem...tako ce i Rusija uzeti svoje nazad sto joj se ukralo.

 e, stvarno, ovdje isplivaju čudni likovi od kojih nikada ne bih to očekivao.....

 

objasni malo bolje...

 

nisam dobro shvatio, što si htio reći......

2 godine
protjeran
offline
Re: Rusi papreno kaznili Google i Metu jer nisu uk
Zaporožac kaže...
UltrasVinkovci kaže...
 I sto time zelis reci? Imas operaciju paperclip, to ti dovoljno govori ljudima koji znaju istinu. 2 svj rat nikada nije ni zavrsio, a kao sto rekoh, da se traze diplomatske pogreske pojedinih elitnih nacija u zadnjih 10-30 godina, Rusija nikoga nije napadala izvan svojih granica. A povijest govori da je ipak pola SSR-a oduzeto Rusiji. 

Kao sto je Paraga 2001-ve ismijan u nedjeljom u dva rekao da ce i kosovo i C gora svojim nezavisnim putem...tako ce i Rusija uzeti svoje nazad sto joj se ukralo.

 e, stvarno, ovdje isplivaju čudni likovi od kojih nikada ne bih to očekivao.....

 

objasni malo bolje...

 

nisam dobro shvatio, što si htio reći......

 Nema se tu sto objasnjavati. Imas jednu izreku koja veli: povijest pisu pobjednici. 

Nije to bit teme, samo zelim reci obratite paznju sto rade sve te drustvene mreze danas od svijeta. Kao sto rekoh, da imam sredstava i moc ja bi METU i zukeberga ganjao kroz cijeli svemir. 

To ti je ka matrix film druze moj, imas dvi pilule...na teb je sto ces vidjeti u vijestima.

Samo shvati da nas ''zapad'' je bljuvotina transhumanizma. Kao sto si rekao previse je love pa se lipo zivi, i to je drugi najveci problem, rob si zivis u loopovima ciklusu. 

Hoce se tamo ratovati sada kao sa krimom ili donjeckom, nemam pojma nit se previse trudim oko toga. Ali ono sto je Rusiji oduzeto od strane UN-a nato-a i americke bande ce biti kad-tad vraceno.

Neki dan sam gledao nekog BBC-ijevog komentatora tamo koji veli da je Rusiji diplomatski rat  omogucen jel na tom podrucju zivi 90% ruskog stanovnistva. Zato ti kazem, dok EU i NATO stezu Rusiji obruc, tako ce Rusija kratiti i naftu i plina i to se vidi da se EU vec godinama  raspada i tone. A onda opet, Ovi imaju najveci backup u svijetu a to su ludi kinezi.

Isto tako KINA-TAJVAN je vise KINA-TSMC, naravno da ti CNN ili BBC ili tko od mainstream medija nece reci sto se zapravo svodi na svijetu. 

Ovakve rasprave nemaju smisla buduci da su politicke naravi, a to bi BUG redakcija isto trebala znati. 

Svakako Blagoslovljene Blagdane TI zelim :)

 

 

 

Poruka je uređivana zadnji put pon 27.12.2021 15:07 (UltrasVinkovci).
11 godina
offline
Rusi papreno kaznili Google i Metu jer nisu ukloni

Europski sud kaznio Google s 2,4 milijarde eura zbog zloupotrebe tržišne dominacije! A hrabri Rusi samo 87 milijuna. 

 

Ako već serete onda se barem potrudite da izgleda uvjerljivo.

 

Rusi su samo vidili da se konji potkivaju pa i oni digli nogu.

42
Poruka je uređivana zadnji put pon 27.12.2021 18:42 (markoBT).
 
2 0 hvala 0
15 godina
offline
Rusi papreno kaznili Google i Metu jer nisu ukloni

Nevjerojatno da u 21 stoljeću na informatičkom forumu ima ljudi koji se raduju kažnjavanju i zatiranju tuđeg mišljenja i ograničavanju onoga što bi trebali vidjeti po zamislima velikih vođa.

Da nema tog trulog zapada sa željom za zaradom i nuđenjem svakog sadržaja koji te zanima na kliku prsta vjerovatno bi sad kopao u rudniku a ne visio tu na forumu.

Svako zadiranje i ograničavanje prava bilo čega prije ili kasnije vodi u diktaturu.

 

 
6 0 hvala 2
2 godine
neaktivan
offline
Re: Rusi papreno kaznili Google i Metu jer nisu uk

Kakva prava čoeće samo na papiru haha

Rusija treba primjer slavenskim zemljama, a ne rvatska i slične umjetne zemlje, koje se okreću europizmu, prodali bulje da se uhvate EU fondova od kojih go k zauzvrat. Putin je bog, otac za sve lidere, upravo ti koji pričaju da je psihopat su takvi jer samo blebeću u prazno .

3 godine
offline
Rusi papreno kaznili Google i Metu jer nisu ukloni

Rusija jbte? pa gdje su oni uopce? za njih nisam cuo nista vec jedno 20g

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Rusi papreno kaznili Google i Metu jer nisu uk
Boris grozni kaže...

Rusija jbte? pa gdje su oni uopce? za njih nisam cuo nista vec jedno 20g

Odeš u Sochi i vidiš što je to grad. Da ti mozak stane.

I kad se maniš politike vidiš u Pubu amerikance i ruse kako zajedno piju.

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice