RunPee - neobična i potencijalno vrlo korisna apli

poruka: 19
|
čitano: 5.369
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "RunPee - neobična i potencijalno vrlo korisna apli".
16 godina
offline
RunPee - neobična i potencijalno vrlo korisna apli

"RunPee je u suštini besplatan no moraju se zarađivati virtualni novčići Peecoins kojim se otključava mogućnost gledanja vremena u filmu kada treba otići na zahod gledanjem reklama, no uz mjesečnu pretplatu od 8 kn ili jednokratno plaćanje 399 kn, toga će se riješiti."

 

Znači aplikacija je besplatna ali da bi mogao koristiti njenu osnovnu funkciju moraš platiti mjesećnu pretplatu. Po čemu je onda besplatna?

Failure is always an option...
Moj PC  
4 0 hvala 0
15 godina
online
Re: RunPee - neobična i potencijalno vrlo korisna
Scorpyo kaže...

"RunPee je u suštini besplatan no moraju se zarađivati virtualni novčići Peecoins kojim se otključava mogućnost gledanja vremena u filmu kada treba otići na zahod gledanjem reklama, no uz mjesečnu pretplatu od 8 kn ili jednokratno plaćanje 399 kn, toga će se riješiti."

 

Znači aplikacija je besplatna ali da bi mogao koristiti njenu osnovnu funkciju moraš platiti mjesećnu pretplatu. Po čemu je onda besplatna?

 

Možda zarađivanjem Peecoinsa... sve me strah pitati kako ih zarađuješ.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
14 godina
offline
RunPee - neobična i potencijalno vrlo korisna apli

Pokušavam zamisliti svijet u kojem bih instalirao ovu aplikaciju i kupio pretplatu. Taj bi svijet započinjao s "iza sedam gora i sedam dola...".

 

 
1 0 hvala 0
5 godina
offline
RunPee - neobična i potencijalno vrlo korisna apli

Aplikacija ti da nekoliko novčića čim ju instaliraš, dovoljno za pišanje tijekom 2-3 filma. 

 

Više od toga nisam imao potrebe, mislim ako ćeš pišat tijekom svakog filma onda imaš veći problem za koji aplikacija nije kriva. Ali i tad imaš nekoliko opcija, npr: medicina ili šaranje

 
3 0 hvala 0
6 godina
neaktivan
offline
RunPee - neobična i potencijalno vrlo korisna apli

Sve u svemu, naziv je originalan i govori sve - "TrčiPišat."!

 
1 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: RunPee - neobična i potencijalno vrlo korisna
A jesam nekidan rekao da cemo uskoro imati i aplikaciju koja ce nam govoriti kad da idemo pisati....

O, prorockih rijeci.....
Its just the way of it, son. We all sell our souls sooner or later.
Moj PC  
2 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: RunPee - neobična i potencijalno vrlo korisna
Pitanje je vremena kada će izaći aplikacija "Udahni-izdahni"
Moj PC  
1 1 hvala 0
16 godina
offline
RunPee - neobična i potencijalno vrlo korisna apli

Znam da je stara tema, ali moram komentirati ovo. Proklinjem sve koji koriste mobitel za vrijeme filma u kinu, nije me briga piše li se poruka, čitaju li se recepti ili se traži pogodan trentak za piš pauzu. Nemojte uništavati film drugima koji žele potpuno filmsko iskustvo bez smetnji.

 
1 1 hvala 0
15 godina
online
Re: RunPee - neobična i potencijalno vrlo korisna
Korny1603987 kaže...

Znam da je stara tema, ali moram komentirati ovo. Proklinjem sve koji koriste mobitel za vrijeme filma u kinu, nije me briga piše li se poruka, čitaju li se recepti ili se traži pogodan trentak za piš pauzu. Nemojte uništavati film drugima koji žele potpuno filmsko iskustvo bez smetnji.

 

Ne pretjeruj. Nisi sam na svijetu. Ako želiš potpuno filmsko iskustvo bez smetnji gledaj kod kuće ili zakupi cijelu kino dvoranu samo za sebe.

 

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
5 godina
offline
Re: RunPee - neobična i potencijalno vrlo korisna
Bitanga kaže...
Korny1603987 kaže...

Znam da je stara tema, ali moram komentirati ovo. Proklinjem sve koji koriste mobitel za vrijeme filma u kinu, nije me briga piše li se poruka, čitaju li se recepti ili se traži pogodan trentak za piš pauzu. Nemojte uništavati film drugima koji žele potpuno filmsko iskustvo bez smetnji.

 

Ne pretjeruj. Nisi sam na svijetu. Ako želiš potpuno filmsko iskustvo bez smetnji gledaj kod kuće ili zakupi cijelu kino dvoranu samo za sebe.

 

 Pogresan stav. Ako si u bioskopu postuj to i ljude koji su oko tebe. 

14 godina
offline
RunPee - neobična i potencijalno vrlo korisna apli

Evo ja imam ideju za TrčPrč aplikaciju.
U trenutku kad ti se ništa u životu bitno ne dešava, aplikacija ti kaže J*bi se!
I onda bez straha možeš u akciju.

Jel ima investitora? :)

Moj PC  
3 0 hvala 0
15 godina
online
Re: RunPee - neobična i potencijalno vrlo korisna
Posmatrač kaže...

 Pogresan stav. Ako si u bioskopu postuj to i ljude koji su oko tebe. 

 

Nije pogrešan stav. Poštuj i ti druge ljude da imaju i neki život i životne probleme.

Nekog dijete treba, netko želi nešto provjeriti, nekom se pripiša. Neš ti problema što netko pogleda mobitel u kinu. Ali ne, njega "nije briga" za nikog drugog, samo za sebe, a očekuje od drugih drugačije ponašanje.

Opustite se.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
14 godina
offline
Re: RunPee - neobična i potencijalno vrlo korisna
Bitanga kaže...
Posmatrač kaže...

 Pogresan stav. Ako si u bioskopu postuj to i ljude koji su oko tebe. 

 

Nije pogrešan stav. Poštuj i ti druge ljude da imaju i neki život i životne probleme.

Nekog dijete treba, netko želi nešto provjeriti, nekom se pripiša. Neš ti problema što netko pogleda mobitel u kinu. Ali ne, njega "nije briga" za nikog drugog, samo za sebe, a očekuje od drugih drugačije ponašanje.

Opustite se.

Upravo osobu koja gleda na telefon nije briga za nikog osim za sebe samog. Njemu je to što on želi provjeriti ili što ga dijete treba trebalo važnije od prava druge osobe da u miru gleda film. Ako imaš život i životne probleme izađi iz kino dvorane pa ih tamo rješavaj, ne moraju drugi bit žrtve tvoje prokreacije ili čega već. 

15 godina
online
Re: RunPee - neobična i potencijalno vrlo korisna
jozef kaže...

Upravo osobu koja gleda na telefon nije briga za nikog osim za sebe samog. Njemu je to što on želi provjeriti ili što ga dijete treba trebalo važnije od prava druge osobe da u miru gleda film. Ako imaš život i životne probleme izađi iz kino dvorane pa ih tamo rješavaj, ne moraju drugi bit žrtve tvoje prokreacije ili čega već. 

 

Upravo o tome pričam, osoba koja gleda telefon je sebična, isto kao i osoba koja kaže da želi potpuno filmsko iskustvo bez smetnji u kinu prepunom ljudi u društvu (a htio bi da su druge osobe manje sebične).

 

Pravo ste tolerantni. Ja ne idem po kinima, i pristojan sam kad idem, ali osobe koje kino shvaćaju preozbiljno nimalo ne žalim.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
Poruka je uređivana zadnji put čet 17.11.2022 14:47 (Bitanga).
16 godina
offline
Re: RunPee - neobična i potencijalno vrlo korisna

Nisu to ozbiljni ljudi, u kinima uglavnom djeca ne mogu biti mirna niti 1 sat bez mobitela. Odem gledati DUNE i nakon 15 minuta 10 mobitela radi ispred mene.

 

Jednim povišenim tonom izderem se da gase mobitele i da gledaju u miru. Neki moraju gledati svakih 30 sekundi koliko je sati. Naravno niti jedno od te dječurlije nije imalo strpljenja gledati film do kraja. Vjerovatno im je bio dosadan.

23 mjeseca
protjeran
offline
Re: RunPee - neobična i potencijalno vrlo korisna
Jednostavno, ostavi mob i ponesi patku 😁
I nadaj se malom, a ne velikom
23 mjeseca
protjeran
offline
Re: RunPee - neobična i potencijalno vrlo korisna
Ljudi jednostavno žele gledat u miru. Za to su i platili masno.
5 godina
offline
Re: RunPee - neobična i potencijalno vrlo korisna
Bitanga kaže...
jozef kaže...

Upravo osobu koja gleda na telefon nije briga za nikog osim za sebe samog. Njemu je to što on želi provjeriti ili što ga dijete treba trebalo važnije od prava druge osobe da u miru gleda film. Ako imaš život i životne probleme izađi iz kino dvorane pa ih tamo rješavaj, ne moraju drugi bit žrtve tvoje prokreacije ili čega već. 

 

Upravo o tome pričam, osoba koja gleda telefon je sebična, isto kao i osoba koja kaže da želi potpuno filmsko iskustvo bez smetnji u kinu prepunom ljudi u društvu (a htio bi da su druge osobe manje sebične).

 

Pravo ste tolerantni. Ja ne idem po kinima, i pristojan sam kad idem, ali osobe koje kino shvaćaju preozbiljno nimalo ne žalim.

 Covjek ne prica o saputanju vec o telefonima koji bljeste. Pogledaj jednom telefon ali ne da stalno svijetli....

Bi li tolerisao galamu u čitaonici jer je nekoga naljutila žena? Nastavnice i učiteljice polugole jer im je vruce? Kodeksi ponasanja postoje upravo radi toga.... Nazovi ti to kako hoces ali to je nekultura u najboljem slucaju....

15 godina
online
Re: RunPee - neobična i potencijalno vrlo korisna
Posmatrač kaže...

 Covjek ne prica o saputanju vec o telefonima koji bljeste. Pogledaj jednom telefon ali ne da stalno svijetli....

Bi li tolerisao galamu u čitaonici jer je nekoga naljutila žena? Nastavnice i učiteljice polugole jer im je vruce? Kodeksi ponasanja postoje upravo radi toga.... Nazovi ti to kako hoces ali to je nekultura u najboljem slucaju....

 

Slažem se, ne podržavam nekulturu i nepristojno ponašanje.

Ali kada idem u kino obično smanjim očekivanja, ne proklinjem ekipu okolo.

Neću više o ovome, ionako je skroz offtopic.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice