U Rumunjskoj i Kuvajtu uhićeni organizatori hakers

poruka: 4
|
čitano: 2.716
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "U Rumunjskoj i Kuvajtu uhićeni organizatori hakers".
10 godina
offline
U Rumunjskoj i Kuvajtu uhićeni organizatori hakers

 

Dobra vijest!!

Hakeri su isto tako kriminalci, kao i mafijaši, diler droge, pedofili itd. Ne treba na njih gledati kao na neke romatničare koji se bore za ne znam što.

 

E, radite redovito backup, da ne morate nikome ništa plaćat i svaki kriminal prijaviti policiji.

 

Panzerkampfwagen.dzg-C++-USA. :-) CZ-75
Moj PC  
3 0 hvala 0
15 godina
offline
U Rumunjskoj i Kuvajtu uhićeni organizatori hakers

-da, treba prijavljivati..

-opet hakeri a vidi, nisu rusi-kinezi ili marsovci.. a nisu ni rumunji-kuwajćani što bi se na prvu pomislilo, tj to su samo lokacije gdje se neka djelatnost odrađuje, siva zona sa susjednim zonama... cijino igrališče i povremeni igrokaz za mase.. (postoje sela u RU koja imaju optiku, infrastrkturu koju ostatak ljudi nema, čak i više bankomata nego recimo vatikan i sl... ne slučajno, lokacija).

 

-naravno, rusi.. jer to kaže trumpek ujkosem.. ni slučajno usa-uk-državljani, ni najslučajnije državne agencije koje 'ne postoje'..

C64/TurboModul-OpenSourceProject.org.cn.部分作品为网上收集整理,供开源爱好者学习使用
 
4 0 hvala 0
16 godina
offline
U Rumunjskoj i Kuvajtu uhićeni organizatori hakers

U Irksoj je HSE bio napadnut ransomwareom, a to je glavna zdravstvena institucija. Puno tvrtki je palo na testu IT sigurnosti, kao što su ransomware-i. Puste priče IT stručnjaka su redovno završavale u košu ili ladici da čekaju, pa su se upozorenja i ostvarila. Ako ti ransomware opustoši tvrtku, gubiš veliku lovu samo čekajući da se sve vrati u početno stanje, a onda pokrpa i testira. Vrijeme i novac potrebni da se sve vrati na početno stanje mogu koštati pravo bogatstvo.

 
0 0 hvala 0
4 godine
offline
Re: U Rumunjskoj i Kuvajtu uhićeni organizatori ha
PzKpfw kaže...

 

Dobra vijest!!

Hakeri su isto tako kriminalci, kao i mafijaši, diler droge, pedofili itd. Ne treba na njih gledati kao na neke romatničare koji se bore za ne znam što.

 

E, radite redovito backup, da ne morate nikome ništa plaćat i svaki kriminal prijaviti policiji.

 

 Pojam hakera za mene ne označava automatski kriminalca.

 

Jedna od definicija hakera: "an expert at programming and solving problems with a computer" (Merriam Webster)

 

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice