Rujanski Bug (322) više nego ikada ispunjen hardve

poruka: 12
|
čitano: 5.186
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Rujanski Bug (322) više nego ikada ispunjen hardve".
16 godina
odjavljen
offline
Rujanski Bug (322) više nego ikada ispunjen hardve

Da, mogli bismo pazariti novi CoD

Freak Show Inc.
 
3 0 hvala 0
16 godina
moderator
online
Re: Rujanski Bug (322) više nego ikada ispunjen ha
Baš izgleda da je tako. Nisam se nadao da će doći taj dan... :)
...
15 godina
offline
Rujanski Bug (322) više nego ikada ispunjen hardve

ali čemu zadjevice te alternativizacija? BF i CoD skloni su suživotu u računaljki. ne ratuju međusobno. još. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
2 0 hvala 1
13 godina
offline
Re: Rujanski Bug (322) više nego ikada ispunjen ha
Čudno mi je da na testu nema Xiaomijev Mi9T koji se uklapa s cijenom i mogućnostima s ostalim uređajima.
It s just cornflakes...
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
moderator
offline
Re: Rujanski Bug (322) više nego ikada ispunjen ha
Qudek kaže...
Čudno mi je da na testu nema Xiaomijev Mi9T koji se uklapa s cijenom i mogućnostima s ostalim uređajima.

 

Nažalost se nije uklopio, košta 2800 kuna (a da nije iz sivog uvoza). Međutim, imam ga kod sebe te pripremam jednu zanimljivu usporedbu - Mi 9T vs Samsung Galaxy A50 (skoro ista cijena, trostruke kamere i neke druge sličnosti) 

Never put Dolby on snake detectors.
15 godina
offline
Re: Rujanski Bug (322) više nego ikada ispunjen ha
Ja sam baš na drugom mjestu promišljao o tome vrijedi li razlika u cijeni između S10e i A50 investicije u S10e. Kako je tu onaj koji to testira, mogu li čuti i recimo stručno mišljenje. Meni je bitna kvaliteta i dugotrajnost proizvoda koju sam u Samsunga iskusio i da uređaj i nakon više godina može biti normalno upotrebljiv, a ne da "puca po šavovima".
14 godina
online
Re: Rujanski Bug (322) više nego ikada ispunjen ha
BMT kaže...
Ja sam baš na drugom mjestu promišljao o tome vrijedi li razlika u cijeni između S10e i A50 investicije u S10e. Kako je tu onaj koji to testira, mogu li čuti i recimo stručno mišljenje. Meni je bitna kvaliteta i dugotrajnost proizvoda koju sam u Samsunga iskusio i da uređaj i nakon više godina može biti normalno upotrebljiv, a ne da "puca po šavovima".

 

xiaomi redmi note 7 je vrh ponude "jeftinijih" mobitela sa cijenom od 150eura. U rangu je sa A50, koji je dosta skuplji.

13 godina
offline
Rujanski Bug (322) više nego ikada ispunjen hardve

Jedan ispravak kako imam i sam Gigabyte 2070 super, primjetio sam da u clanku pise da ima "frišku izvedenicu 106 grafickog procesora" "novu reviziju". 
2060 i 2070 su bile na 106 chipsetu, 2060 super je ostala na 106, dok je 2070 super zapravo oslabljeni 104 a1, a ne poboljsani 106. 

 
1 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Rujanski Bug (322) više nego ikada ispunjen ha
Nedavno je bio snižen na 2420, al da sad je opet skuplji
It s just cornflakes...
10 godina
offline
Rujanski Bug (322) više nego ikada ispunjen hardve

 

Političari imaju vruću jesen poslije ljetne stanke, a čitatelji BUG-a vrhunske tekstove iz pera naših vrijednih Bugovaca.

Hrpa mobitela po prihvatljivim cijenama za ekipu koja kupuje nove mobitele, juriš AMD na prvo mjesto proizvođača procesora, EISA Awards, ... čitatelji itekako imaju što za pročitati u novom broju BUG-a.

 

Eh, za ove OBD čitateče nisam čuo do sada. O.K., znao sam da automehaničarki koriste kompjuter za dijagnostiku, al' ništa davao tome veću pozornost. Sa BUG-om i to se mjenja.

Ugodno me iznenadila recenzija GameMaker-a.

 

Naslovnica novog broja BUG-a ima očaravajuću plavu pozadinu. Ugodno je za oko gleadati sve to plavetnilo.

 

Well, i ovog mjeseca kao i uvijek:

BUG, rula nadmoćno!

 

 

Panzerkampfwagen.d-ZG.Hard work, pays off.
Moj PC  
0 3 hvala 0
4 godine
protjeran
offline
Re: Rujanski Bug (322) više nego ikada ispunjen ha
Ne vidim ništa posebno u novom CoD. Dapače, izgleda mi kao svi nasravci zadnjih par godina... Jednolično, jednosmjerno napucavanje s jednostaničnim npc-evima. S malo poboljšanom grafikom. Međutim, i dalje je ispod grafičke prezentacije Battlefielda i s kratkom, nezanimljivom sp kampanjom. Change my mind.
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Rujanski Bug (322) više nego ikada ispunjen hardve

Jel to neka pogreška, gdje ste našli cijenu od 6400 KN za Ryzen 9 3900x??Košta 2000 kn manje od toga...

Poruka je uređivana zadnji put uto 3.9.2019 12:23 (ivicask).
Moj PC  
1 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice