ROG laptopi za igrače s karticama RTX Super i teku

poruka: 7
|
čitano: 1.783
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "ROG laptopi za igrače s karticama RTX Super i teku".
16 godina
online
ROG laptopi za igrače s karticama RTX Super i teku

Kakva "ogradica", pa nije laptop za držanje samo u horizontalno položaju?!

Gledam te!
 
0 0 hvala 0
11 godina
protjeran
offline
ROG laptopi za igrače s karticama RTX Super i teku

Iskreno ovo mi se svidja. Do sada sam u SVIM laptopima zamjenio obicne paste za Thermal Grizzly Luqid Metal i mogu reci samo WOW, temperature su znale biti manje za 20-30C stalno sto je i vise nego odlicno. Samo kod mene nije bilo potrebe za nikakvim pregradicama nego cisto izolirka oko procesora i GPU chipa te lakiranje istoga u slucaju da se "prolije" ali nikada problem s tim imao. Jedan Alienware sam koristio 2 godine sa Luqid Metal i doslovno ga nosio svaki dan u ruksau na posao i nazad i nikad se nista nije "prosulo". 

 
0 0 hvala 1
16 godina
moderator
offline
Re: ROG laptopi za igrače s karticama RTX Super i
Gadgeti kaže...

Iskreno ovo mi se svidja. Do sada sam u SVIM laptopima zamjenio obicne paste za Thermal Grizzly Luqid Metal i mogu reci samo WOW, temperature su znale biti manje za 20-30C stalno sto je i vise nego odlicno. Samo kod mene nije bilo potrebe za nikakvim pregradicama nego cisto izolirka oko procesora i GPU chipa te lakiranje istoga u slucaju da se "prolije" ali nikada problem s tim imao. Jedan Alienware sam koristio 2 godine sa Luqid Metal i doslovno ga nosio svaki dan u ruksau na posao i nazad i nikad se nista nije "prosulo". 

 Ha da, piše ti lijepo u tekstu da su morali napraviti neki proces i sustav koji bi funkcionirao u masovnoj proizvodnji. 

16 godina
moderator
offline
Re: ROG laptopi za igrače s karticama RTX Super i
Veliki Brat kaže...

Kakva "ogradica", pa nije laptop za držanje samo u horizontalno položaju?!

 "ogradica" - sustav koji spriječava da tekući metal dođe tamo gdje ne bi trebao. Nisu dali niti sheme, niti ikakve druge detalje o implementaciji, što je i razumljivo budući da je riječ o poslovnoj tajni. 

11 godina
protjeran
offline
Re: ROG laptopi za igrače s karticama RTX Super i
Denis kaže...
Veliki Brat kaže...

Kakva "ogradica", pa nije laptop za držanje samo u horizontalno položaju?!

 "ogradica" - sustav koji spriječava da tekući metal dođe tamo gdje ne bi trebao. Nisu dali niti sheme, niti ikakve druge detalje o implementaciji, što je i razumljivo budući da je riječ o poslovnoj tajni. 

 Iskreno mislim da bih ga kupio samo da ga rastavim i vidim tu njihovu "shemu" :D javim se kroz par mjeseci kad bude dostupan.

16 godina
online
Re: ROG laptopi za igrače s karticama RTX Super i
Denis kaže...
Veliki Brat kaže...

Kakva "ogradica", pa nije laptop za držanje samo u horizontalno položaju?!

 "ogradica" - sustav koji spriječava da tekući metal dođe tamo gdje ne bi trebao. Nisu dali niti sheme, niti ikakve druge detalje o implementaciji, što je i razumljivo budući da je riječ o poslovnoj tajni. 

Ma kužim to, nego ne kužim kako uopće mogu spominjati "ogradicu" (fence?) - taj termin pretpostavlja da s gornje strane nema barijere.

Ako misle na to da s gornje strane dođe hladnjak, onda se ne radi o "ogradici" nego o "rezervoaru".

Bezveze, zaboravi, obrisao bi čitav ovaj post da ga nisam već napisao, ionako je nebitno  (malo sam osjetljiv ovih dana na sve :)

Gledam te!
16 godina
offline
Re: ROG laptopi za igrače s karticama RTX Super i
Gadgeti kaže...
Denis kaže...
Veliki Brat kaže...

Kakva "ogradica", pa nije laptop za držanje samo u horizontalno položaju?!

 "ogradica" - sustav koji spriječava da tekući metal dođe tamo gdje ne bi trebao. Nisu dali niti sheme, niti ikakve druge detalje o implementaciji, što je i razumljivo budući da je riječ o poslovnoj tajni. 

 Iskreno mislim da bih ga kupio samo da ga rastavim i vidim tu njihovu "shemu" :D javim se kroz par mjeseci kad bude dostupan.

 U danasnje vrijeme takve stvari mozes besplatno pogledati na Youtube 

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice