Rocket League od danas free-to-play - napustila je

poruka: 6
|
čitano: 3.144
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Rocket League od danas free-to-play - napustila je".
Rocket League od danas free-to-play - napustila je

Spellbreak je iznenađujuće dobra igra. Zasad, najbolja battle royale igra koju sam igrao. Zabavan gameplay, lako za početi. Igram ga na Nintendu, te malčice šteka kad ima puno ljudi, no svejedno se da igrati. Rocket league sam umalo kupio prošli mjesec, dok nisam čuo da će biti besplatan. Probao sam ga za PS4, dosta zabavno, pogotovo s prijateljima preko voice-chat. 

Moj PC  
0 0 hvala 0
Rocket League od danas free-to-play - napustila je

Kakve su to mikrotransakcije u rocket league? Što točno treba od igre kupiti a da nije dostupno u ovoj "free", osnovnoj (ali punoj) verziji?

 

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Rocket League od danas free-to-play - napustil
ZovemseZoranidolazimizRijeke kaže...

Kakve su to mikrotransakcije u rocket league? Što točno treba od igre kupiti a da nije dostupno u ovoj "free", osnovnoj (ali punoj) verziji?

 

 

 generalno kupuješ druge aute i dekoracije za aute. Generalno je većina auta koje kupiš samo izgledom drugačija od ovih dostupnih u osnovnoj igri.

Nisam dugo igrao, ali ako se sjeća, imaš tipa 5-6 tipova auta (razlikuju se u hitboxu, upravljivosti i možda još nešto sitno) i svi ostali su varijacija samo izgledom, mislim da možda 1 ili 2 verzije auta nisu dostupne free (dominus i još neki).

uglavnom netrebaš pare da bi uživao u odličnoj igri.

Steam: Dalthor85 Bnet: Dalthor#2799
7 godina
protjeran
offline
Re: Rocket League od danas free-to-play - napustil

Svaka ćas na naslovu, realno
Poruka je uređivana zadnji put pet 25.9.2020 9:29 (Tvpronlem).
 
1 0 hvala 0
4 godine
neaktivan
offline
Rocket League od danas free-to-play - napustila je

Ovaj Rocket League je nemoguće igrati sa kontrolerom? Uvijek mi otvara u split screenu sa Player 1 i Player 2 i onda me izbaci zbog neaktivnosti jednog igrača. Koliko vidim taj problem vuku iz 2015.! Katastrofa.

 
0 0 hvala 0
4 godine
protjeran
offline
Rocket League od danas free-to-play - napustila je

Do jaja igra.

Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice