Rock koncert u balonima – rješenje za okupljanje u

poruka: 17
|
čitano: 4.055
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Rock koncert u balonima – rješenje za okupljanje u".
16 godina
offline
Rock koncert u balonima – rješenje za okupljanje u

Debilana samo takva. Kak da ja na koncertu popijem pivu ili nedaj boze odem na wc? Kaj moram iti s pelenom na koncert?

 

Imam karte za Rage Against the Machine i Pearl Jam te se opce ne sekiram jer su pomaknuli termine na sljedecu godinu. Kad zavrsi ovaj cirkus s Coronom idemo na koncerte i gg.

 

Najbolje da skacem ko debil u balonu, kak ne. Fino se strpit dok ne izmisle lijek/cjepivo a do onda se sekirat ozbiljnim problemima, npr. kak da platim kredit za kucu!

Moj PC  
6 0 hvala 0
9 godina
offline
Rock koncert u balonima – rješenje za okupljanje u

Prvi problem koji vidim s balonima: kako hapati dobar komad za njene atribute? 

 
2 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Rock koncert u balonima – rješenje za okupljanje u

bas me zanima kako bi izgledalo ovo s tolikim balonima:

sve ti znas, ali nista ne kontas
 
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Re: Rock koncert u balonima – rješenje za okupljan
NEW_MAN kaže...

 

Imam karte za Rage Against the Machine i Pearl Jam te se opce ne sekiram jer su pomaknuli termine na sljedecu godinu. 

 

 

Kako si dobio karte za RATM ?

Ja sam probao i planulo za 5 minuta. Site je bio down..

Ima li neka fora ili si uzeo od preprodavaća ?

Pitam za ubuduće...

14 godina
offline
Rock koncert u balonima – rješenje za okupljanje u

Izgleda jako sigurno ako izbije požar ili neki drugi hitni slučaj. Od ljudi se rade idioti sve više...

-
Moj PC  
3 0 hvala 1
9 godina
odjavljen
offline
Re: Rock koncert u balonima – rješenje za okupljan
Planulo je za minutu, iako je frend uspio nakon sat i pol ubost neko loše mjesto na tribini. Ja uzeo 8 komada za fan pit, taman 5 sekundi prije puštanja u prodaju sam napravio refresh stranice i uletio bez problema.

Isto sam uspio i sa Foo Fightersima. Dok su neki ostali bez ulaznica, ja sam uspio 8 komada ulovit za drugi (koji je bio prvi), s tim da sam imao već 4 ulaznice za prvi koncert jer sam kupio u onoj pretprodaji.

Sve je otišlo frendovima, ni kuna zarade, da nebi mislili da sam diler :)
Poruka je uređivana zadnji put čet 15.10.2020 13:13 (kbenzema).
16 godina
offline
Re: Rock koncert u balonima – rješenje za okupljan
mrxzg kaže...
NEW_MAN kaže...

 

Imam karte za Rage Against the Machine i Pearl Jam te se opce ne sekiram jer su pomaknuli termine na sljedecu godinu. 

 

 

Kako si dobio karte za RATM ?

Ja sam probao i planulo za 5 minuta. Site je bio down..

Ima li neka fora ili si uzeo od preprodavaća ?

Pitam za ubuduće...

 Karte su planule za minutu. Znaci krenula prodaja u 12:00, u 12:00:01 (karikiram) stavil u shoping cart, pitam zenu moze to kaj sam uzel ona veli moze i karti vise nema! Refreshal sam stranicu jedno tri sata ko lud dok nisu pustili jos karata u prodaju. Kupil sam sjedenje na tribini jer su mi one ispred stagea maznuli.

Ta stranica za prodaju karata je napisana od idiota koji nisu culi za rezervacije. Ne kuzim kak mogu imat nekaj u shoping cart i kod checkouta nestane! Moraju slozit da kad stavim nekaj u cart da ima timer dok nije timeout i karte postanu drugim kupcima dostupne. Copor cimpanzi bi bolje napravio taj online shop od toga kaj sad imaju!

 

Refreshanje i sreca jer cim sam kupil reko da kupim jos dvoje za frendove i vise nije bilo.

 

Stranica je namjerno lose napravljena jer scalperima omogucava kupovinu karata bez ogranicenja.

Treba sloziti da ne mozes kupit vise od dvije karte uz predocenje nekog dokumenta te nek prate IP. Uglavnom da oce onesposobili bi scalpere ali mozemo se kladit da ekipa iz prodaje sama radi scalping.

Poruka je uređivana zadnji put čet 15.10.2020 13:19 (NEW_MAN).
15 godina
offline
Rock koncert u balonima – rješenje za okupljanje u

a kad se potroši zrak u balonu? 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
3 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Rock koncert u balonima – rješenje za okupljanje u

Svaki portal bi trebalo imati posebnu rubriku nazvanu "Covid".

 

Tako da lakše izbjegnem laksativna stanja koje ovakve vijesti izazivaju.

scientia est potentia
 
12 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Rock koncert u balonima – rješenje za okupljan
Ajar kaže...

a kad se potroši zrak u balonu? 

 Onda umreš.

 

Od -Korone...

scientia est potentia
15 godina
offline
Rock koncert u balonima – rješenje za okupljanje u

 
0 0 hvala 0
14 godina
online
Re: Rock koncert u balonima – rješenje za okupljan
NEW_MAN kaže...

Debilana samo takva. Kak da ja na koncertu popijem pivu ili nedaj boze odem na wc? Kaj moram iti s pelenom na koncert?

 

Imam karte za Rage Against the Machine i Pearl Jam te se opce ne sekiram jer su pomaknuli termine na sljedecu godinu. Kad zavrsi ovaj cirkus s Coronom idemo na koncerte i gg.

 

Najbolje da skacem ko debil u balonu, kak ne. Fino se strpit dok ne izmisle lijek/cjepivo a do onda se sekirat ozbiljnim problemima, npr. kak da platim kredit za kucu!

 Fuck you i won't do what you tell me!

13 godina
neaktivan
offline
Rock koncert u balonima – rješenje za okupljanje u

A jeste mi svi ozbiljni, može malo pozitive i zajebancije u ovo doba. Sumnjam da itko ovo doživljava ozbiljno i planira da će se ovako održavati koncerti u doba korone i da je to lijek za koncerte u koroni. Možda u Americi ih bude ovako jer se čini fora. Ja bi iskreno otišao kod nas da bude za ok cijenu čisto radi zajebancije i skakanja u balonu, al mi ne bi fokus bio toliko na bendovima i mjuzi nego tom điru .

Poruka je uređivana zadnji put čet 15.10.2020 15:26 (Keops).
 
2 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Rock koncert u balonima – rješenje za okupljan
AIDS nam je ćune strpao u balone, a Covid-19 glave.
morrisoN
 
4 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Rock koncert u balonima – rješenje za okupljan

Imamo ih u HR svake godine 350 mrtvih na cesti.
<slijedi ironija>
Imali bi ih preko 3500 mrtvih u prometu da nemamo je*ene semafore, hrpu onih policajaca koji samo kvare zabavu vožnje, krademo djeci djetinjstvo učeći ih pjesmice o prelasku ceste. Posebno me gnjave on semafori za pješake na kojma rizične skupine, oni ispod metra i pol visine ili iznad 70 godina starosti, svako malo prelaze naše staze za jurnjavu. A da ne spominjem one vječno prazna parkirališta za invalide, koje razbacivanje resursa! Nedavno su dodali stotine kamera na ceste s mjeračima brzine. Ej, za taj budžet smo mogli dva staračka doma otvoriti i držati ih na sigurnom daleko od naših cesta.  A svakom tko kupi motor treba oduzeti zdrastveno osiguranje, jer se ti toliko lome da su njihove rehabilitacije neisplative.
Slažem se, previše reguliramo cijelu stvar, na kraju opet stotine stradaju.
<ironiji kraj>

 
3 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Rock koncert u balonima – rješenje za okupljan
Ajar kaže...

a kad se potroši zrak u balonu? 

 7 godina sam radio sa aqua zorbingom i iz prve ruke ti mogu rec da nista od svega toga. Prve godine sam pustao sve zivo u loptu i ubrzo shvatio da sto si veci, to manje izdrzis. Tako da od druge godine sam pustao samo klince do cca 40 kila unutra. 5 minuta je prosjecnom klincu bilo sasvim dovoljno dugo da se zabavi, umori i ne trazi do slijedeceg dana "jos jednom". Vecina je probala i nikad vise, nekih 10 posto ne izdrzi 5 minuta unutra i nekih par klinaca (mozda svega 20ak u 7 godina) su htjeli jos jednom odmah bez prestanka ili trazili roditelje iz lopte da im uplati jos jednom. Naravno kod mene to nije bilo moguce, nego prvo van, odmor i nakon toga moze.

Moram naglasit da je to  bilo u sezoni kad su temperature visoke, ali nikad po ljeti nisam radio u sred dana po onoj zegi. Nemoguce je. U proljece il jesen da.

Probao sam i sam uc u loptu, i sa mojih 195 cm i 120 kila je to bila teza muka. Vec nakon minute zrak je postao tezak, tako da znaci ja nebi ni 1 pjesmu na tom kvazi koncertu izdrzao.

 

I jos jedna stvar, ozvucenje kakvo god da je, u lopti je katastrofa. Cujes prvo svoj dah i to kao jeku, a ono izvana je sve kao neka distorzija....

Ako bi oni koji o meni misle loše znali šta si ja mislim o njima,bi o meni mislili još lošije.... eeehhheem...
9 godina
offline
Re: Rock koncert u balonima – rješenje za okupljan
Ajar kaže...

a kad se potroši zrak u balonu? 

 

Prdneš...  

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice