Roboti za seks - Sanjaju li androidi mokre snove?

poruka: 40
|
čitano: 7.488
|
moderatori: vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Roboti za seks - Sanjaju li androidi mokre snove?".
9 godina
offline
Roboti za seks - Sanjaju li androidi mokre snove?

Mala ima dobre žarulje.  

 
3 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Roboti za seks - Sanjaju li androidi mokre sno
Ako mislite da sad postoji demografski problem, da stanovništvo stari, da ima premalo djece, da se ljudi ne druže dovoljno, čekajte da ovo zaživi i uzme maha! Pad populacije, potpuno otuđenje od društva i suprotnog spola. Prava katastrofa tek slijedi.
Moj PC  
4 0 hvala 2
6 godina
offline
Re: Roboti za seks - Sanjaju li androidi mokre sno
Azmo kaže...
Ako mislite da sad postoji demografski problem, da stanovništvo stari, da ima premalo djece, da se ljudi ne druže dovoljno, čekajte da ovo zaživi i uzme maha! Pad populacije, potpuno otuđenje od društva i suprotnog spola. Prava katastrofa tek slijedi.

 

Ako dobro shvaćam pročitano, tvrdiš da će robotizacija biti jedan od glavnih krivaca za demografsku katastrofu i uzajamno otuđenje ljudi?
Ne znam... po meni to je isto kao kada se za silovanje okrivljuje ženu koja nosi kratku suknju, a ne silovatelja.
Ljudi će sami sebi presuditi, ne trebaju im za to roboti.

Ili jesmo, ili nismo! Ili ono treće...
12 godina
offline
Re: Roboti za seks - Sanjaju li androidi mokre sno
Doc Berecki kaže...
Azmo kaže...
Ako mislite da sad postoji demografski problem, da stanovništvo stari, da ima premalo djece, da se ljudi ne druže dovoljno, čekajte da ovo zaživi i uzme maha! Pad populacije, potpuno otuđenje od društva i suprotnog spola. Prava katastrofa tek slijedi.

 

Ako dobro shvaćam pročitano, tvrdiš da će robotizacija biti jedan od glavnih krivaca za demografsku katastrofu i uzajamno otuđenje ljudi?
Ne znam... po meni to je isto kao kada se za silovanje okrivljuje ženu koja nosi kratku suknju, a ne silovatelja.
Ljudi će sami sebi presuditi, ne trebaju im za to roboti.

 Mora netko biti krivac. NWO, reptili, društvene mreže, tv u boji. Malo tko od boraca za natalitet ima petero djece, svi bi oni radije da ih drugi imaju.

23 mjeseca
protjeran
offline
Re: Roboti za seks - Sanjaju li androidi mokre sno
Realno, nije vrijeme za velike obitelji.
9 godina
online
Re: Roboti za seks - Sanjaju li androidi mokre sno
Azmo kaže...
Ako mislite da sad postoji demografski problem, da stanovništvo stari, da ima premalo djece, da se ljudi ne druže dovoljno, čekajte da ovo zaživi i uzme maha! Pad populacije, potpuno otuđenje od društva i suprotnog spola. Prava katastrofa tek slijedi.

 

koliko si ti osobno pomogao demografiji?

14 godina
offline
Roboti za seks - Sanjaju li androidi mokre snove?

Ja sam ženi pokazao odabir, sad je na njoj da se dokaže da je bolja... 

 

Slijedeći problem, molim !!!

Ju je je? Je ju je!
Moj PC  
12 0 hvala 0
9 godina
online
Re: Roboti za seks - Sanjaju li androidi mokre sno
silvio3105 kaže...
Realno, nije vrijeme za velike obitelji.

 

tako je, sad je užas, svi su gladni i žedni, nema zdravstvene pomoći i lijekova.

 

Eh da nam se vratiti tamo u 17. stoljeće, kad je bilo koja naoružana skupina mogla proći i sve popaliti, silovati i pokrasti i proći nekažnjeno - to su bila vremena. A nije bilo velike razlike ni na početku 20. stoljeća. 

 

Realno od cijele ljudske povijesti (ajmo uzeti zadnjih 10-12 tisuća godina jer je to razdoblje u kojem ljudi većinom žive u većim i organiziranijim društvenim zajednicama), danas je najbolje doba za živjeti i imati obitelj, veliku ili malu.

 

Samo se nama ne da, gledamo da nam bude što ugodnije u životu. Ja imam dvoje djece pa mi se ne da. 

23 mjeseca
protjeran
offline
Re: Roboti za seks - Sanjaju li androidi mokre sno
Kako si došao do tog zaključka da smo gladni i žedni? Ne vidim da sam tako nešto napisao.
15 godina
offline
Re: Roboti za seks - Sanjaju li androidi mokre sno
Cansee kaže...

Samo se nama ne da, gledamo da nam bude što ugodnije u životu. Ja imam dvoje djece pa mi se ne da. 

It is always darkest just before the dawn.
9 godina
online
Re: Roboti za seks - Sanjaju li androidi mokre sno
silvio3105 kaže...
Kako si došao do tog zaključka da smo gladni i žedni? Ne vidim da sam tako nešto napisao.

 

nisi, al sugeriraš da živimo u lošim vremenima, a ja smatram da je puno bolje sada nego prije, kada se imalo više djece a nije se imalo šta jesti, a da ne pričam o lijekovima

mrsmith kaže...
Cansee kaže...

Samo se nama ne da, gledamo da nam bude što ugodnije u životu. Ja imam dvoje djece pa mi se ne da. 

 

malo možda krivo zvuči, htio sam reći da mi se ne da imati još koje, dosta mi je ovo 

15 godina
offline
Re: Roboti za seks - Sanjaju li androidi mokre sno
Cansee kaže...

mrsmith kaže...
Cansee kaže...

Samo se nama ne da, gledamo da nam bude što ugodnije u životu. Ja imam dvoje djece pa mi se ne da. 

 

malo možda krivo zvuči, htio sam reći da mi se ne da imati još koje, dosta mi je ovo 

Sve jasno :) tako i meni.

It is always darkest just before the dawn.
23 mjeseca
protjeran
offline
Re: Roboti za seks - Sanjaju li androidi mokre sno
Dobro, i? Šta sad svi trebamo živit u neimaštini?
To sam napisao čisto jer je danas, barem u HR, teško doći do stambene sigurnosti,tj. stanovanje je sve skuplje.
7 godina
offline
Re: Roboti za seks - Sanjaju li androidi mokre sno
silvio3105 kaže...
Realno, nije vrijeme za velike obitelji.

Nema ti to veze sa današnjim "teškim" vremenima.

Isključivi razlog pada nataliteta ti je uvođenje strojeva u poljoprivredu i rast životnog standarda.

I kad tak pogledaš, realno je i bolje da ljudi nemaju djecu nego da ih imaju samo da okapaju oranicu.

 

P.S. zanimljiva je stvar da će do 2100. Kina imati manje od 500 milijuna stanovnika, Indija malo više, a zapravo će najmnogoljudnija zemlja svijeta biti SAD (zbog pojačanih imigracija).

 

pan y agujas
8 godina
offline
Re: Roboti za seks - Sanjaju li androidi mokre sno
fer-de-lance kaže...
silvio3105 kaže...
Realno, nije vrijeme za velike obitelji.

Nema ti to veze sa današnjim "teškim" vremenima.

Isključivi razlog pada nataliteta ti je uvođenje strojeva u poljoprivredu i rast životnog standarda.

I kad tak pogledaš, realno je i bolje da ljudi nemaju djecu nego da ih imaju samo da okapaju oranicu.

 

P.S. zanimljiva je stvar da će do 2100. Kina imati manje od 500 milijuna stanovnika, Indija malo više, a zapravo će najmnogoljudnija zemlja svijeta biti SAD (zbog pojačanih imigracija).

 

 Haha tak je od frenda deda reko za njegovog tatu (znaci deda za svog sina)
"meni ne treba pametan sin, meni treba radnik"  :D

If Microsoft ever made a product that didn't suck ... it would be a vacuum cleaner.
9 godina
online
Re: Roboti za seks - Sanjaju li androidi mokre sno
silvio3105 kaže...
Dobro, i? Šta sad svi trebamo živit u neimaštini?
To sam napisao čisto jer je danas, barem u HR, teško doći do stambene sigurnosti,tj. stanovanje je sve skuplje.

 

nisam to rekao. Mislim da su ljudi koje kote djecu ko zečevi a nemaju za to novaca teški kreteni.

 

S druge strane mi objektivno živimo svakim danom u sve boljem i boljem vremenu, barem zasad. A većina ljudi jako često voli reći da nikad nije bilo gore nego baš danas, pa ja baš zato volim uzvratiti da nikad nije bilo bolje. Danas sigurno živi najveći postotak ljudi koji objektivno mogu imati veliku obitelj i to uzdržavati. I iskreno to mi je baš lijepo vidjeti i trebaju to raditi oni koji imaju novaca i volje za to.

 

A da ne idemo u totalan offtopic, ove lutke su prva liga za one kojima je teško naći partnera/partnericu i usamljeni su. Da sam u takvoj situaciji prvi bi to kupio.

16 godina
offline
Re: Roboti za seks - Sanjaju li androidi mokre sno
Doc Berecki kaže...

Ako dobro shvaćam pročitano, tvrdiš da će robotizacija biti jedan od glavnih krivaca za demografsku katastrofu i uzajamno otuđenje ljudi?
Ne znam... po meni to je isto kao kada se za silovanje okrivljuje ženu koja nosi kratku suknju, a ne silovatelja.
Ljudi će sami sebi presuditi, ne trebaju im za to roboti.

 Mislim da analogija ne stoji i da se u Azmovom postu ne radi toliko o svaljivanju krivice. Za silovati nekog treba imati određen vrlo gadan mentalni sklop koji ti omogućava da drugom na taj način naudiš. Sa druge strane, za "navući" se na seks robota koji daje iskustvo blisko pravoj stvari je dovoljno biti malo lenj i krenuti linijom manjeg otpora: očas posla zadovoljiš svoje potrebe, lako, baš onako kako voliš i bez komplikacija koje donosi "organizovanje" seksa sa drugom osobom. I to je suština onoga što mislim da je Azmo hteo reći. Ili možda nije.

 

Ali ako je hteo da kaže da će dostupnost sofisticiranih robota za seks verovatno u proseku umanjiti zainteresovanost ljudi za pronalaženje pravih seksualnih partnera, jer je robot uvek dostupan i uvek je lakše rešenje i fizičko iskustvo je "dovoljno dobro", a posle toga je osoba naprosto već zadovoljila svoje nagone, i tako iz dana u dan, poput deteta koje se najede slatkiša ili grickalica pa mu nije do večere, a nema ko da mu zabrani, te mu se vremenom sve ređe javlja istinska namera da potraži pravog, živog partnera... sklon sam da se složim da to nije neverovatno.

 

WP/WM fanovi, prestanite više lagat ovaj napaćeni narod, nemate to pravo!
Poruka je uređivana zadnji put pet 2.12.2022 16:09 (Ivan(4)).
10 godina
offline
Re: Roboti za seks - Sanjaju li androidi mokre sno
Vidim da moj post nije shvaćen. Ono što želim reći je da će ljudi biti ljudi a to znači linija manjeg otpora. Npr zašto bi neki lik, koji je vjerojatno asocijalan a takvih ima sve više jer ih takvima radi društvo, izlazio, forsirao se na nešto što mu je neugodno (prilazenje ženama) riskirao desetke i stotine odbijanja i udarce na svoje samopouzdanje kad će iskesirat lovu i dobit svoju savršenu bespogovornu ženu?! Isto vrijedi i za žene. One neće riskirat neke manijake. I tu dolazimo do glavnog razloga mog prvog posta. Robot će biti jednostavniji od navedenog a pruzat će više nego prava stvar.
Moj PC  
2 0 hvala 0
12 godina
offline
Roboti za seks - Sanjaju li androidi mokre snove?

Jesu li vama roboti priječili da imate troje i više djece?

 
2 2 hvala 0
11 godina
offline
Roboti za seks - Sanjaju li androidi mokre snove?

dobro ljudi, tema je seks, ne djeca i natalitet

nije ni drkica ubila natalitet, pa neće valjda niti seks roboti

 

Moj PC  
17 0 hvala 0
16 godina
offline
Roboti za seks - Sanjaju li androidi mokre snove?

 

Cansee kaže...

tako je, sad je užas, svi su gladni i žedni, nema zdravstvene pomoći i lijekova.

 

Eh da nam se vratiti tamo u 17. stoljeće, kad je bilo koja naoružana skupina mogla proći i sve popaliti, silovati i pokrasti i proći nekažnjeno - to su bila vremena. A nije bilo velike razlike ni na početku 20. stoljeća. 

 

Realno od cijele ljudske povijesti (ajmo uzeti zadnjih 10-12 tisuća godina jer je to razdoblje u kojem ljudi većinom žive u većim i organiziranijim društvenim zajednicama), danas je najbolje doba za živjeti i imati obitelj, veliku ili malu.

 

Samo se nama ne da, gledamo da nam bude što ugodnije u životu. Ja imam dvoje djece pa mi se ne da. 

 Postoji standard života koji ljudi pokušavaju da pruže sebi i on je i treba da bude drugačiji od onog koji su ljudi imali pre 400 godina. Isto tako su i potpuno različiti pojmovi šta sve detetu treba pružiti u odnosu na XVII vek, od dečjih kolica za koja današnji prosečan radnik radi mesec dana, do prilike za obrazovanje (što podrazumeva i eventualnu školarinu, i duže izdržavanje, pogotovo u odnosu na vreme koje pominješ, kad je bukvalno jedino bilo bitno da preživi do 15. godine, da ne kažem da bi dete uposlili već sa 10 da makar čuva ovce, a sa 15-16 je već oženjen i nije više roditeljska briga). Tako da postoje stvari koje su lakše i koje su teže. Dodatno je vreme postalo najveći luksuz. U 17. veku je prosečan čovek bio seljak i nije imao godišnji odmor, da. Istovremeno je radio manje dana u godini i manje sati dnevno od današnjeg poljoprivrednika, ako je verovati mom prijatelju koji je poljoprivrednik i po zvanju (jer je to studirao) i po zanimanju. Za ljude koji žive i rade u gradovima poslove od 9 do 5 (koji neretko nisu od 9 do 5) ne moram valjda previše da objašnjavam. Vrtići u vreme koje opisuješ nisu postojali, a danas bukvalno ne bi imali kad i gde da ostave decu (primer: moji roditelji imaju preko 70, ženini su malo mlađi i - još rade; naravno, ne živimo ni sa jednima ni sa drugima).

Dakle, po mnogim kriterijumima, ovo je najbolji period u istoriji čovečanstva; to ne znači da je sve lakše nego ikad. Uostalom, čak i čisto materijalne stvari: u zapadnim zemljama je današnjim mladima do 30 godina mnogo teže da dostignu određene životne ciljeve nego što je bilo njihovim roditeljima. Ako se pogleda za kakve plate rade mladi Amerikanci (a oni su jedna od najbogatijih država) i koliko im sa tim platama treba da bi otplatili nekretninu, ispada da je sve to 70-ih bilo mnogo lakše (i to čak i kad se uporede oni koji danas imaju visoko obrazovanje sa onima koji su tada imali srednje). I onda "mladi ovo ili ono (npr imaju manje dece) jer su razmaženi i žele nerealan stil života", a zapravo im je u odnosu na prethodnu generaciju teže da ostvare neke osnovne stvari, a istovremeno se nikad nije očekivalo da se više pruži detetu.

WP/WM fanovi, prestanite više lagat ovaj napaćeni narod, nemate to pravo!
Poruka je uređivana zadnji put pet 2.12.2022 16:13 (Ivan(4)).
Moj PC  
4 0 hvala 3
10 godina
offline
Re: Roboti za seks - Sanjaju li androidi mokre sno
Opet iste gluposti. Glupo pitanje da li je meni robot uništio vezu ili šta ja znam. Pa jel robot bio u tvoje ili moje vrijeme genije??? NE!!! Al dobro, tko razumije ljudsku prirodu razumije o čemu pričam. Tko ne, postavlja ovakva glupa pitanja kao malo prije. Pitajte se samo što biste vi učinili da vam je izbor savršen robot ili beskrajno odjebavanje od žena. To je izbor današnje generacije, a još jednostavniji buduće generacije.
Poruka je uređivana zadnji put pet 2.12.2022 16:38 (Azmo).
Moj PC  
2 0 hvala 0
15 godina
offline
Roboti za seks - Sanjaju li androidi mokre snove?

prihvatimo li stoički činjenicu kako je svaki nadomjestak za "real mccoy" samo produžetak selbstbefriedigunga ostalim sredstvima te kako iz ovakve hm ... veze neće biti potomstva (roomba, smartfon, multipraktik, štoveć), ostaje nam samo razmotriti prednosti te nedostatke investicije:

> nedostaci: održavanje (pranje, čišćenje/higijena, podmazivanje, zamjena pakni i amortizera, skupi moment ključovi, nerevolucionaran baterijski izvor napoja, krpanje puknuća ...) i tehnički, porez na budale, zasićenje jednoličjem (iako se nekima mogu mijenjati kritični dijelovi _ sisak, turopolje, lepoglava - skladištenje, potencijalno/kinetičko neispunjenje iščekivanja, softverska ažuriranja mogu uzrokovati blokadu sustava (osobito u zao čas), iznimno je teško osigurati si diskretnu dostavu (posebno za nabavu preko međumrežja), tipično katolički osjećaj krivnje, osjećaj da svi na cesti i u tramvaju zure u te, nemreš se hvalit u birtiji.

> prednosti: šuti, ne traži ni piti ni jesti, ne podliježe ovisnostima, ne pizdi bez veze ili s vezom, nema punicu/punca, dostupna i onih dana u mjesecu, sve 3 usb priključnice, načelno ostaje tamo gdje je/ga ostaviš, radost za kućne ljubimce (posebno radoznale mačke), fata je fata ali dvaput. nekažnjivo društveno neprihvatljivo ponašanje unutar rekreacijskog prostora.

preporučuje se inačica bez ai i strojnog učenja. da dugo živiš i dobro ti bude na zemlji. 

eto šale!:

dođe tip u prodavaonicu seksualnih pomagala d.o.o., za trgovinu i usluge u maloprodaji, i izjasni se o želji za kupnjom robo-drugarice za pričepit.

- visoku ili nisku?

= svejedno.

- deblju ili mršaviju?

= onak, taman.

- rasa?

= nebitna.

- plavušu ili tamnokosu?

= ma svejedno. može i ćelava.

- mjere?

= svakako.

- katolkinju ili muslimanku?

= a u čem je razlika?

- muslimanke same eksplodiraju.

 

za sljedbenike krilatice "sharing is caring" (šaranje je karanje):

pitali dudeka kakva je regica u krevetu.

- a kaj ja znam. jedni veliju da je dobra, drugi da nije. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Poruka je uređivana zadnji put pet 2.12.2022 16:51 (Ajar).
Moj PC  
3 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Roboti za seks - Sanjaju li androidi mokre sno
Azmo kaže...
Opet iste gluposti. Glupo pitanje da li je meni robot uništio vezu ili šta ja znam. Pa jel robot bio u tvoje ili moje vrijeme genije??? NE!!! Al dobro, tko razumije ljudsku prirodu razumije o čemu pričam. Tko ne, postavlja ovakva glupa pitanja kao malo prije. Pitajte se samo što biste vi učinili da vam je izbor savršen robot ili beskrajno odjebavanje od žena. To je izbor današnje generacije, a još jednostavniji buduće generacije.

Pa nisu svi beskrajno odjebavani od žena. Frajeri koji su ih imali desetke opet na kraju imaju (službeno) jedno/dvoje djece. Po tvojoj logici bi ih trebali imati trideset. Ista stvar "standard ovo ono".. zašto onda i privatnik/političar/nasljednik/lovaš s dva terenca, vilama na obali imaju jedno i pol do dvoje djece? Barem bi ih oni mogli imati petanest komada da ni jednome ništa ne fali. Što se tiče odjebavanja i danas ima bez robota rješenja za to. Za dobro lovu se uvijek nađe teta koja će te obasipati komplimentima punih 45 minuta. Ima i akcija za crni petak. Nema to veze s prokreacijom. 

9 godina
offline
Re: Roboti za seks - Sanjaju li androidi mokre sno
Upravo to, evo npr. moji starci su imali po desetero braće i sestara, doslovno je bilo da ima tko raditi, tu i tamo da imaju šta pojesti, a školovanje, odnos, ljubav, zdravlje, briga, provedeno vrijeme s djecom - čista nula.
Danas svi razmišljaju na način da djetetu omogućiš što više toga, od školovanja, liječenja, stvari (koje sva druga djeca imaju), vlastite ili dječje sobe, hobija, do vremena provedenog s njim.
imati više od dvoje ili troje u današnje vrijeme s ovim načinom života je već jaaaako zahtjevno po svim pitanjima.
Plus što i žene više nisu strojevi za rađanje djece da pola života provedu u drugom stanju. Imaju karijere i žele vrijeme za sebe.

Meni je dvoje sasvim dovoljno. Jedno isto nije dobro, jer uglavnom bude previše razmaženo.
Poruka je uređivana zadnji put pet 2.12.2022 17:17 (digitall).
16 godina
offline
Re: Roboti za seks - Sanjaju li androidi mokre sno
Those damn scientist people have been promising global warming for years now. But when I go outside it's still very cold. I want the global warming like they promised NOW! I hate being col
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Roboti za seks - Sanjaju li androidi mokre sno

 

 

Based on a Forbes analysis of more than 700 U.S. billionaires, ... These ultra-rich have an average of 2.3 children

 

iz tvog linka. 2.3 mi ne djeluje "prilično" pogotovo ako pričamo o milijarderima.

8 godina
offline
Re: Roboti za seks - Sanjaju li androidi mokre sno
Do relativno nedavno, smrtnost djece je bila velika, pa tako u vrijeme baka i prabaka, veliki broj djece je sluzio upravo i tome, jer tesko je bilo naci obitelj kojoj jedno-dvoje djece nije umrlo u nekoj ranoj fazi zivota, prije 10-te godine....

Standard, zivot, dostupnost hrane, bolesti, drugim rijecima - opstanak najjacih.
Its just the way of it, son. We all sell our souls sooner or later.
Moj PC  
1 0 hvala 0
9 godina
online
Re: Roboti za seks - Sanjaju li androidi mokre sno
Ivan(4) kaže...

 

Cansee kaže...

tako je, sad je užas, svi su gladni i žedni, nema zdravstvene pomoći i lijekova.

 

Eh da nam se vratiti tamo u 17. stoljeće, kad je bilo koja naoružana skupina mogla proći i sve popaliti, silovati i pokrasti i proći nekažnjeno - to su bila vremena. A nije bilo velike razlike ni na početku 20. stoljeća. 

 

Realno od cijele ljudske povijesti (ajmo uzeti zadnjih 10-12 tisuća godina jer je to razdoblje u kojem ljudi većinom žive u većim i organiziranijim društvenim zajednicama), danas je najbolje doba za živjeti i imati obitelj, veliku ili malu.

 

Samo se nama ne da, gledamo da nam bude što ugodnije u životu. Ja imam dvoje djece pa mi se ne da. 

 Postoji standard života koji ljudi pokušavaju da pruže sebi i on je i treba da bude drugačiji od onog koji su ljudi imali pre 400 godina. Isto tako su i potpuno različiti pojmovi šta sve detetu treba pružiti u odnosu na XVII vek, od dečjih kolica za koja današnji prosečan radnik radi mesec dana, do prilike za obrazovanje (što podrazumeva i eventualnu školarinu, i duže izdržavanje, pogotovo u odnosu na vreme koje pominješ, kad je bukvalno jedino bilo bitno da preživi do 15. godine, da ne kažem da bi dete uposlili već sa 10 da makar čuva ovce, a sa 15-16 je već oženjen i nije više roditeljska briga). Tako da postoje stvari koje su lakše i koje su teže. Dodatno je vreme postalo najveći luksuz. U 17. veku je prosečan čovek bio seljak i nije imao godišnji odmor, da. Istovremeno je radio manje dana u godini i manje sati dnevno od današnjeg poljoprivrednika, ako je verovati mom prijatelju koji je poljoprivrednik i po zvanju (jer je to studirao) i po zanimanju. Za ljude koji žive i rade u gradovima poslove od 9 do 5 (koji neretko nisu od 9 do 5) ne moram valjda previše da objašnjavam. Vrtići u vreme koje opisuješ nisu postojali, a danas bukvalno ne bi imali kad i gde da ostave decu (primer: moji roditelji imaju preko 70, ženini su malo mlađi i - još rade; naravno, ne živimo ni sa jednima ni sa drugima).

Dakle, po mnogim kriterijumima, ovo je najbolji period u istoriji čovečanstva; to ne znači da je sve lakše nego ikad. Uostalom, čak i čisto materijalne stvari: u zapadnim zemljama je današnjim mladima do 30 godina mnogo teže da dostignu određene životne ciljeve nego što je bilo njihovim roditeljima. Ako se pogleda za kakve plate rade mladi Amerikanci (a oni su jedna od najbogatijih država) i koliko im sa tim platama treba da bi otplatili nekretninu, ispada da je sve to 70-ih bilo mnogo lakše (i to čak i kad se uporede oni koji danas imaju visoko obrazovanje sa onima koji su tada imali srednje). I onda "mladi ovo ili ono (npr imaju manje dece) jer su razmaženi i žele nerealan stil života", a zapravo im je u odnosu na prethodnu generaciju teže da ostvare neke osnovne stvari, a istovremeno se nikad nije očekivalo da se više pruži detetu.

 

Ne kužim baš poantu ovog posta, ti pričaš da je voda mokra i da se okrećemo oko Sunca. Ništa tu nije novo, normalno da je komplicirano imati djecu, danas bilo i bit će za 100 godina. I da to košta, pa naravski da je tako. 

 

10 godina
offline
Re: Roboti za seks - Sanjaju li androidi mokre sno
ante_etna kaže...
Azmo kaže...
Opet iste gluposti. Glupo pitanje da li je meni robot uništio vezu ili šta ja znam. Pa jel robot bio u tvoje ili moje vrijeme genije??? NE!!! Al dobro, tko razumije ljudsku prirodu razumije o čemu pričam. Tko ne, postavlja ovakva glupa pitanja kao malo prije. Pitajte se samo što biste vi učinili da vam je izbor savršen robot ili beskrajno odjebavanje od žena. To je izbor današnje generacije, a još jednostavniji buduće generacije.

Pa nisu svi beskrajno odjebavani od žena. Frajeri koji su ih imali desetke opet na kraju imaju (službeno) jedno/dvoje djece. Po tvojoj logici bi ih trebali imati trideset. Ista stvar "standard ovo ono".. zašto onda i privatnik/političar/nasljednik/lovaš s dva terenca, vilama na obali imaju jedno i pol do dvoje djece? Barem bi ih oni mogli imati petanest komada da ni jednome ništa ne fali. Što se tiče odjebavanja i danas ima bez robota rješenja za to. Za dobro lovu se uvijek nađe teta koja će te obasipati komplimentima punih 45 minuta. Ima i akcija za crni petak. Nema to veze s prokreacijom. 

OMG. Ti zbilja ne razumiješ ili se samo praviš? Nije star u lovi. Nije stvar u tome tko će koliko zbariti i imati žena ili djece. Stvar je u jednostavnosti, sigurnosti i dostupnosti. Robot eliminira nesigurnost prilaženja (muško, žensko nema veze), eliminira pomirenje s nesavršenošću (ne mora trpjeti mane od partnera jer će robot biti napravljen po željama naručitelja) i ispunjavat će sve maštarije i želje korisnika kakve god bile. To s pravim partnerom NIKAD nećeš imati. Dakle kako sam rekao, linija manjeg otpora i dobitak na svakom polju. A bez odgovornosti, truda, ulaganja u budućnost, odgajanja djece. Samo zadovoljenje svojih trenutnih potreba jer ti je sad ovaj tren baš super! To vodi u katastrofu. Valjda ne mogu biti jasniji od ovoga.

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice