Roboti bi mogli poslove uzeti i prostitutkama

poruka: 47
|
čitano: 12.606
|
moderatori: vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Roboti bi mogli poslove uzeti i prostitutkama".
15 godina
offline
Roboti bi mogli poslove uzeti i prostitutkama

moral nema veze s tim. važna je cijena i higijena. ostalo je ionak isto - tihi obrt. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Poruka je uređivana zadnji put ned 13.1.2019 9:51 (Ajar).
Moj PC  
19 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Re: Roboti bi mogli poslove uzeti i prostitutkama
Ajar kaže...

moral nema veze s tim. važna je cijena i higijena. ostalo je ionak isto - tihi obrt. 

 Trebamo sačekat da naprave robota ženu, koji radi u kući i ne zvoca

Poruka je uređivana zadnji put ned 13.1.2019 10:56 (hanteed).
15 godina
offline
Re: Roboti bi mogli poslove uzeti i prostitutkama
hanteed kaže...
Ajar kaže...

moral nema veze s tim. važna je cijena i higijena. ostalo je ionak isto - tihi obrt. 

 Trebamo sačekat da naprave robota ženu, koji radi u kući i ne zvoca

 -navodno to može samo Bog..

C64/TurboModul-OpenSourceProject.org.cn.部分作品为网上收集整理,供开源爱好者学习使用
15 godina
offline
Re: Roboti bi mogli poslove uzeti i prostitutkama
ihush kaže...

 -navodno to može samo Bog..

 ponekad se geni malo zmrdaju i dogodi se. ne meni, jasno. ja iz pune vreće mufova izvučem pipmek. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Poruka je uređivana zadnji put ned 13.1.2019 12:40 (Ajar).
6 godina
neaktivan
offline
Roboti bi mogli poslove uzeti i prostitutkama

Naslov je jači... veze nema sa zaključcima istraživanja.

A i "relevantno" istraživanje provedeno na uzorku od 260 ispitanika (137 žena) slučajnim odabirom u finskoj nacionalnoj knjižnici u Helsinkiju..

 

 
14 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Roboti bi mogli poslove uzeti i prostitutkama
ihush kaže...
hanteed kaže... Trebamo sačekat da naprave robota ženu, koji radi u kući i ne zvoca

 -navodno to može samo Bog..

 I On je pokušao, 90% je pogodio, ali ono zadnje, da ne zvoca mu baš i nije uspjelo. Nisam siguran da bi želio "općiti" s jednim takvim robotom. Koliko god da je precizno napravljen, prava žena je ipak nešto drugo, mada u sf filmovima ima i jako dobrih robotica. Dok ne dođemo do tog nivoa, mene ne zanima, a i onda nisam baš siguran.

dolazim odmah - Godot
15 godina
neaktivan
offline
Roboti bi mogli poslove uzeti i prostitutkama

Ma kakvi roboti, je.eš robote.

 
3 0 hvala 0
14 godina
offline
Roboti bi mogli poslove uzeti i prostitutkama

Mnogo volim kad godina izda, sve poskupi pojeftini pi*da. Dobro Žiko znam ja tvoju poeziju.

Your dad always said that one day Del Boy would reach the top. Then again, he always said Millwall would win the cup.
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Roboti bi mogli poslove uzeti i prostitutkama

Nemoralnost prostitucije ima nekoliko osnova. Jedno je seks van braka, a drugo pretpostavljeno iskorištavanje prostitutki. Robotima se rješava drugi problem, ali ne i prvi. Mada ne znam koliko će prostitutkama biti drago čuti da moraju naći pravi posao, jer su ih roboti 'spasili'.

Imamo nova kola radi dojma, imamo stav kad nemamo pojma...
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Roboti bi mogli poslove uzeti i prostitutkama

Takvi roboti bi mogli označeni/kategorizirani kao seksualna pomagala i problem riješen.

 

 

 

 

 

 

You are like the Michael Jordan of being a son of a bitch.
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Roboti bi mogli poslove uzeti i prostitutkama

Pogledao sam neke videozapise gdje penzićima (neki u kolicima), "profesionalke" pružaju BJ za €uriće. Koliko je robot siguran za seks, da ne bi alatku prignječilo/slomilo tokom općenja, pogotovo ako krenu windows ažuriranja ili se dogodi BSOD 

LOL: Crobrother
Moj PC  
3 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Roboti bi mogli poslove uzeti i prostitutkama

kada naprave " muški " robot, ja ga prvi uzimam

 
0 0 hvala 0
7 godina
offline
Roboti bi mogli poslove uzeti i prostitutkama

Zar je tolika kriza na tržištu p**** da se traži komad hardvera da se gurne u nj ?   

 
0 0 hvala 0
16 godina
online
Re: Roboti bi mogli poslove uzeti i prostitutkama
Mad-Max-X kaže...

Ma kakvi roboti, je.eš robote.

 Pa to i je ideja

16 godina
offline
Re: Roboti bi mogli poslove uzeti i prostitutkama
Visak kaže...

ne znam koliko će prostitutkama biti drago čuti da moraju naći pravi posao, jer su ih roboti 'spasili'.

 

Bit ce okrsaja ko s nasim taksistima 

16 godina
offline
Roboti bi mogli poslove uzeti i prostitutkama

Mislim da je cisto fer rec da smo zreli za apokalipsu, ono - da nas meteor zvekne i izresetira 2000 god unatrag.

Truth in engineering.
 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Roboti bi mogli poslove uzeti i prostitutkama

Neka, malo zdrave konkurencije, pa ce se i mesnate žene vise truditi.

 
2 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Roboti bi mogli poslove uzeti i prostitutkama
Pozdrav Batista!
Ne znam da li bi to bilo lose ili dobro, jer smo se ionako poceli kretati unazad.
vicious
Roboti bi mogli poslove uzeti i prostitutkama

Pitanje, smatrate li da je nemoralno odnosno nekorektno prema vasim lijepsim polovicama trpati ga u mehanickog robota ili gumenu lutku?

 

A sto ako osmisle robotica peseka? Jel nemoralno i u to trpati? 

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Roboti bi mogli poslove uzeti i prostitutkama
ZovemseZoranidolazimizRijeke kaže...

Pitanje, smatrate li da je nemoralno odnosno nekorektno prema vasim lijepsim polovicama trpati ga u mehanickog robota ili gumenu lutku?

 

A sto ako osmisle robotica peseka? Jel nemoralno i u to trpati? 

 to sony ima odavno (aibo*). pravo tržište je za robopapkare, ovce i koze. 

 

*

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Re: Roboti bi mogli poslove uzeti i prostitutkama
Ajar kaže...
ZovemseZoranidolazimizRijeke kaže...

Pitanje, smatrate li da je nemoralno odnosno nekorektno prema vasim lijepsim polovicama trpati ga u mehanickog robota ili gumenu lutku?

 

A sto ako osmisle robotica peseka? Jel nemoralno i u to trpati? 

 to sony ima odavno (aibo*). pravo tržište je za robopapkare, ovce i koze. 

 

*

 

Ahaahaha naslovna slika videa sve govori. Ovaj pasek vidio svasta, uskoro ce traziti invalidsku penziju zbog PTSP-ja!

 

9 godina
neaktivan
offline
Re: Roboti bi mogli poslove uzeti i prostitutkama
Visak kaže...

Nemoralnost prostitucije ima nekoliko osnova. Jedno je seks van braka, a drugo pretpostavljeno iskorištavanje prostitutki. Robotima se rješava drugi problem, ali ne i prvi. Mada ne znam koliko će prostitutkama biti drago čuti da moraju naći pravi posao, jer su ih roboti 'spasili'.

 Prvo je problem ako druga žena/muž ne zna za taj seks. K'o što se u nas lijepo kaže, ljudi smo dogovorit ćemo se.

Bolje biti ratnik u vrtu nego vrtlar u ratu!
15 godina
neaktivan
offline
Re: Roboti bi mogli poslove uzeti i prostitutkama
Govorimo o moralu, a to je društvena kategorija, ne dogovor između dvije osobe.
Imamo nova kola radi dojma, imamo stav kad nemamo pojma...
Poruka je uređivana zadnji put čet 17.1.2019 10:01 (Visak).
15 godina
offline
Re: Roboti bi mogli poslove uzeti i prostitutkama
Visak kaže...
Govorimo o moralu, a to je društvena kategorija, ne dogovor između dvije osobe.

 da.. no etika-moral postavlja i pitanje što je 'sex'.. bez pristanka, svjesne, samostalne osobe (ili jedinke kao bića) je silovanje.

-tad se može reći da su strojevi-roboti silovani. Ako su vlasništvo, tad je to robo-vlasništvo (roba).. itd-i sl... kao za AI-vozača automobila, postavlja se isto pitanje, svijest-odgovornost tj tko je 'pravna osoba' koja odlučuje, koja je odgovorna itd. U tom kontekstu je sex s robotom(icom) jednako pervezan kao s kokošima ili pedofilija itd. Moral-etika-pravo... previše pitanja se time otvara dok ovakve ankete-studije samo dignu prašinu, ponekad korisne, česće glupe-besmislene.

C64/TurboModul-OpenSourceProject.org.cn.部分作品为网上收集整理,供开源爱好者学习使用
15 godina
odjavljen
offline
Re: Roboti bi mogli poslove uzeti i prostitutkama
Visak kaže...
Govorimo o moralu, a to je društvena kategorija, ne dogovor između dvije osobe.

Nemoralnost seksa van braka, u imalo naprednijim društvima, jest upravo povezana s činjenicom da se vrši bez suglasnosti bračnog partnera. Ako se sa ženom dogovoriš da se je*ete okolo, onda je to stvar vašeg dogovora.

Privatne poruke su za privatne razgovore. Ne odgovaram na općenita pitanja vezana uz neku temu.
9 godina
neaktivan
offline
Re: Roboti bi mogli poslove uzeti i prostitutkama
Visak kaže...
Govorimo o moralu, a to je društvena kategorija, ne dogovor između dvije osobe.

 Ne znam zašto bi bilo nemoralno spavati s drugim ljudima kao se tako dogovoriš. 

Bolje biti ratnik u vrtu nego vrtlar u ratu!
15 godina
neaktivan
offline
Re: Roboti bi mogli poslove uzeti i prostitutkama
Pa ako društvo ima neke moralne norme onda su oni koji ih krše nemoralni, bez obzira što su se međusobno dogovorili. Kod morala nije osnovno pitanje je li netko oštećen, iako u pozadini moralnih normi jest cilj da se spriječe nepovoljni ishodi za društvo i pojedinca, mnoge su od toga odstupile, ali i dalje postoje.
Nešto nemoralno u jednoj skupini ne mora biti i u drugoj, a imamo i dvostruki moral, kada ista osoba, ovisno o situaciji podržava ili provodi različite kriterije za istu stvar.

U nekom društvu se neće javno osuditi par koji swinga, a u drugom hoće, ali će u tom drugom pojedinci javno osuđivati preljub, a privatno ga slaviti, čak i kada druga strana nije suglasna.
Imamo nova kola radi dojma, imamo stav kad nemamo pojma...
15 godina
odjavljen
offline
Re: Roboti bi mogli poslove uzeti i prostitutkama

Promašio si poantu. U imalo naprednijem društvu seks van braka sam po sebi nije nemoralan, već ga nemoralnim čini upravo to što se ide iza leđa / bez suglasnosti partnera.

Privatne poruke su za privatne razgovore. Ne odgovaram na općenita pitanja vezana uz neku temu.
15 godina
offline
Re: Roboti bi mogli poslove uzeti i prostitutkama
MrBlc kaže...

Promašio si poantu. U imalo naprednijem društvu seks ..

 .. - država/javnost/moral se ne miješa u krevet. To je u takvim društvima, bar formalno (postoji licemjerje..) stvar osobe, intimno pitanje, intiman odnos. (koji se ne tiče nikog, osim ako krši zakon, npr pedofilija ili poligamija u zemljama gdje je na snazi monogamija i sl.).

C64/TurboModul-OpenSourceProject.org.cn.部分作品为网上收集整理,供开源爱好者学习使用
15 godina
neaktivan
offline
Re: Roboti bi mogli poslove uzeti i prostitutkama
Pa seks van braka je postao nemoralan upravo zato što onom drugom to u pravilu smeta. I onda društvo to uvede kao moralnu normu. Moral je poopćavanje osobnih preferencija kada se grupa oko nečega slaže. A naravno, uvijek postoje i oni van grupe koji se ne slažu i oni su 'nemoralni'.

I u naprednijim društvima ćeš naći pojedince i grupe koji će osuđivati vanbračni i predbračni seks.

Ali cijela rasprava je cjepidlačenje. Oni koji smatraju da je bilo kakav seks van braka nemoralan će to misliti i za robote, oni koji misle da je samo neodobren seks u braku nemoralan će to misliti i za robote.
Imamo nova kola radi dojma, imamo stav kad nemamo pojma...
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice