Riot Games će prisluškivati igrače kako bi smanjio

poruka: 11
|
čitano: 9.373
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Riot Games će prisluškivati igrače kako bi smanjio".
15 godina
offline
Riot Games će prisluškivati igrače kako bi smanjio

Nesmeš niš lošega reč o nikom,jer te bu lik prijavil.Moraš obavezno komunicirat sa timom jer u suprotnom te bu prijavili i dobil buš ban.

Igral sam LOL prije 10 godina,bilo je ok.

Ovo sad je banana.

 
0 2 hvala 0
6 godina
offline
Riot Games će prisluškivati igrače kako bi smanjio

buttplug is strong within the'

NULL!=NULL
 
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Riot Games će prisluškivati igrače kako bi smanjio

 

 

Kuš ono, neki novi klicni su stastali. Manga na Internetu, manga u igri, .....GTA taf lifaj, kuš ono razbu....

Sportski život. 100 killova po jednoj partiji. Ubojice!! Nekad si morao biti junak ulice, sada samo neke igre.

 

Vremena se mjenjaju. Danas vladaju neki novi heroji.

dzg
Moj PC  
0 3 hvala 0
9 godina
protjeran
offline
Re: Riot Games će prisluškivati igrače kako bi sma
PzKpfw kaže...

 

 

Kuš ono, neki novi klicni su stastali. Manga na Internetu, manga u igri, .....GTA taf lifaj, kuš ono razbu....

Sportski život. 100 killova po jednoj partiji. Ubojice!! Nekad si morao biti junak ulice, sada samo neke igre.

 

Vremena se mjenjaju. Danas vladaju neki novi heroji.

 Džaba ti što si "heroj ulice", kad su ti postovi ko da si išao u školu za posebne potrebe.

6 godina
offline
Riot Games će prisluškivati igrače kako bi smanjio

Neka, hvala. Rađe ću pojest, popit, izać u klub nego se tuć sa ljudima po ulici. Kuš ono, razbu, ak mi se tuče, bum se upisal u boksački klub, ne, kuš ono. 

AMD,........is that baba Su trying to sell us dog sh*t or what?
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Riot Games će prisluškivati igrače kako bi smanjio

zaista zivimo u nekim cudnim vremenima.

 

svako se nailazi uvrijedjen. kako li ce tek ovo izgledati kroz sljedecih 10 godina.

I told you that Chelsea were the best team in the world, and tonight we are
 
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Riot Games će prisluškivati igrače kako bi sma

Baš čudna vremena, ljudi danas ne vole da im netko psuje majku, vrijeđa ih i prijeti!

 

Šalu na stranu, ovo je očekivani postupak firme koja gubi novac jer im je igra prograšena "najtoksičnijom igrom 2021."

12 godina
offline
Riot Games će prisluškivati igrače kako bi smanjio

Di su bili kad je dota 1 bila aktualna, prije 15 god pa do danas, ovi su male bebe za toxere tada.

Poruka je uređivana zadnji put sri 29.6.2022 22:21 (Cryogenic).
Moj PC  
0 0 hvala 0
6 godina
offline
Re: Riot Games će prisluškivati igrače kako bi sma

Neki "čovjek" nam je u Apexu psovao mater, boga i takve stavri, na Balkanskom jeziku. Kad sam se izderao, prvo je bio muk 10 sekundi onda smo se častili međusobno. Iskreno živim za takve trenutke. 

AMD,........is that baba Su trying to sell us dog sh*t or what?
12 godina
offline
Riot Games će prisluškivati igrače kako bi smanjio

wannabe Keemstari.

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Riot Games će prisluškivati igrače kako bi sma
cvaja997 kaže...

Neki "čovjek" nam je u Apexu psovao mater, boga i takve stavri, na Balkanskom jeziku. Kad sam se izderao, prvo je bio muk 10 sekundi onda smo se častili međusobno. Iskreno živim za takve trenutke. 

 

tamo oko 2008. dobio ja adsl, krenuo counter strike online igrati, usao na jedan nas domaci bosanski server. samo sto sam usao na server vamo jedan drugom Boga krhnu. i to u trenutku taman kad je neko od mojih usao u sobu da li je ono mater ili sestra bila.

kasnije me aneksioznost fatala kad god bih igrao i pazio da tako neko ne izleti sa psovkama :D jer jbg igralo se tad na zvucnike, nisam imao slusalica :D

 

 

I told you that Chelsea were the best team in the world, and tonight we are
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice