Riot Games i Bungie tuže GatorCheats zbog cheatova

poruka: 9
|
čitano: 3.306
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Riot Games i Bungie tuže GatorCheats zbog cheatova".
15 godina
offline
Riot Games i Bungie tuže GatorCheats zbog cheatova

Da li se to može uopće preventirati (da GatorCheats ne bude zamijenjen s nekim drugim GmazCheatsom)? Ove godine sam počeo recimo malo gledati neke streamove i u slučaju Warzona ima dosta svojih bugova + cheatova kao ovi. Stvarno ne razumijem korisnike. Većina njih kad ih se gleda je baš loša. 

Da li je moguće dopustiti igri da vidi pokrenute procese pa da vidi i prepozna da je cheat aktivan? Ili je to udar na privatnost etc.?

In vino veritas
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
odjavljen
offline
Re: Riot Games i Bungie tuže GatorCheats zbog chea
Kakva je to više milijunska šteta učinjena?
 
0 2 hvala 0
15 godina
offline
Re: Riot Games i Bungie tuže GatorCheats zbog chea
Dex.pwn kaže...
Kakva je to više milijunska šteta učinjena?

Meni. Svaki put kada sam u Multiplayeru onom čistom "uhvati zastavu", ljudi prolaze kroz mene kao da sam nitko i ništa.. morao sam bacati bombe i rakte "na pamet" ne bi li skinuo jednog od 100 ljudi... kontam nisam ja nesposoban.. ja sam stara škola FPS-ova.

Dakle da ti dam odgovor na pitanje: moje vrijeme koje sam ptrošio i trud i mijenjao sam i miša (da nije bežišni) i Router (Optika) mi je trošio puno struje - za mene su neprocjenjivi.
Ja bih se rado pridružio tužbi.... pod uslovom da ne živim u pećini.

12 godina
odjavljen
offline
Re: Riot Games i Bungie tuže GatorCheats zbog chea
Ne kome, već kakva?
Taj lik im je uzeo dio tržišta? Ne, Riot ne prodaje čitove.
Izgubili su X igrača zbog čita? Ne mogu dokazati to
Eventualno se vidi da su nesposobni napraviti AC.
11 godina
protjeran
offline
Re: Riot Games i Bungie tuže GatorCheats zbog chea
Envy kaže...
Dex.pwn kaže...
Kakva je to više milijunska šteta učinjena?

Meni. Svaki put kada sam u Multiplayeru onom čistom "uhvati zastavu", ljudi prolaze kroz mene kao da sam nitko i ništa.. morao sam bacati bombe i rakte "na pamet" ne bi li skinuo jednog od 100 ljudi... kontam nisam ja nesposoban.. ja sam stara škola FPS-ova.

Dakle da ti dam odgovor na pitanje: moje vrijeme koje sam ptrošio i trud i mijenjao sam i miša (da nije bežišni) i Router (Optika) mi je trošio puno struje - za mene su neprocjenjivi.
Ja bih se rado pridružio tužbi.... pod uslovom da ne živim u pećini.

 Odlazak igraca. Evo recimo primjer PUBG, ja i friend radimo kao manageri (stresni posao) u uredu nekad i po 15 sati dnevno, onda imas obiteljske obveze i tako, te volimo vikendom sjesti navecer i baciti PUBG koji sat i igrat malo, odmorit "dusu" kako bi se reklo, te mos misliti kad te lik sa drugog kraja mape headshoota sa pistoljom koji inace ima range 100m :D jednostavno smo otkazali sve sto smo imali, zatrazili refund od Steama (koji smo dobili) te odustali od igre, jer se to pocelo dogadjati sve cesce.

 

Na kraju evo sad igramo samo Diablo 3 samo nas dvojica i uzivamo :D

6 godina
offline
Re: Riot Games i Bungie tuže GatorCheats zbog chea
Ovo što Gadgeti kaže je glavni razlog. Igre, posebice free to play koje dobrim dijelom ovise o mikrotransakcijama i prodaji kozmetičkih itema, a i investicijama vanjskih investitora, prilično su osjetljive na ukupan broj igrača. Nije isto kad ti skin kupi 100 igrača ili 10000 igrača.
12 godina
odjavljen
offline
Re: Riot Games i Bungie tuže GatorCheats zbog chea
Teško da će dokazati da je to zbog čita - uz pretpostavku da vjerojatno ima još čitera
 
0 1 hvala 0
12 godina
offline
Re: Riot Games i Bungie tuže GatorCheats zbog chea
Bome eno ugasili su uslugu, samo im piše na stranici
"In compliance with a lawsuit filed by Riot Games and Bungie, GatorCheats will be shut down indefinitely."

E kad bi EA nešto slično napravila pa da se malo i battlefield očisti od čitera bilo je lijepo.
Moj PC  
2 0 hvala 0
15 godina
online
Riot Games i Bungie tuže GatorCheats zbog cheatova

Zasto jednostavno ne blokaju: "ALT + TAB" i sl. kao npr. u FIFI i eliminirali su vise manje sve cheatere..... protiv cheatova sam opcenito ali sam jos manje protiv ovakvih beskicmenjackih poteza, znaci sada kada se ne mogu nositi s njima odmah pocnu s tuzakanjima (kao sto su sje***  onog Voksija kojemu nisu mogli nista, sve dok ga nisu prijavili i uhapsili). Jednostavno su nesposobni napraviti pravo AC rjesenje.....

 

 

BTW koliko znam ne smiju "skenirati" sve podatke na disku, npr, Nintendo to ne smije sa Switchom (jos uz GDPR otkada je stupio na snagu, smiju jos manje toga na podrucuju EU), da smiju, vec odavno bi banali sve pirate s lakocom (posto eMMC i emuMMC nisu potpuno odvojeni) i da ne govorim da vecina ne radi "swapping" pa svejedno neki od njih nisu dobili ban.

Whenever there's light, there are shadows. We, who were changed by being bathed in the light only once... will spend our future in a world without light.
Moj PC  
1 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice