Rimac već rasprodao cijelu planiranu proizvodnju s

poruka: 353
|
čitano: 97.831
|
moderatori: vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Rimac već rasprodao cijelu planiranu proizvodnju s".
16 godina
offline
Re: Rimac već rasprodao cijelu planiranu proizvodn
kostolomac kaže...
/cut
 On može jedino platit na kraju godine na temelju poreza na dobit.

 

 

 

 

 On je dosad platio točno 0 (nula) kuna na dobit. Spasitelj Rvacke.

You are like the Michael Jordan of being a son of a bitch.
15 godina
offline
Re: Rimac već rasprodao cijelu planiranu proizvodn
memulica kaže...
kostolomac kaže...
/cut
 On može jedino platit na kraju godine na temelju poreza na dobit.

 

 

 

 

 On je dosad platio točno 0 (nula) kuna na dobit. Spasitelj Rvacke.

 Veća korist za državu je ona trava što raste oko njegove hale , nego od tebe

Ponosni vlasnik PS3 i nekoliko desetaka original igara / http://www.accredo.hr/ http://www.mcsi-design.net/
16 godina
offline
Re: Rimac već rasprodao cijelu planiranu proizvodn
kostolomac kaže...
kostolomac kaže...

 Veća korist za državu je ona trava što raste oko njegove hale , nego od tebe

 Više sam poreza platio državi, nego ti i Mate zajedno. 

You are like the Michael Jordan of being a son of a bitch.
15 godina
offline
Re: Rimac već rasprodao cijelu planiranu proizvodn
memulica kaže...
kostolomac kaže...
kostolomac kaže...

 Veća korist za državu je ona trava što raste oko njegove hale , nego od tebe

 Više sam poreza platio državi, nego ti i Mate zajedno. 

.... a onda je svizac zamotao cokoladu.....

Gods are fragile things; they may be killed by a whiff of science or a dose of common sense. – Chapman Cohen
7 godina
protjeran
offline
Re: Rimac već rasprodao cijelu planiranu proizvodn
kostolomac kaže...
lav1000 kaže...

Znaci od Mate tj njegove tvrtke kroz koji dan mozemo ocekivati uplatu cca 50M eura PDVa od prodanih auta u drzavni proracun?

Ili cemo kroz koji dan docekati verbalni proljev kako drzava ne stimulira poduzetnike i da bi firmi poput njegove trebala uplatiti bar 100M eura bespovratnih sredstava...

 

 

Pa da ti imas imalo pojma o osnovama  ekonomije znao bi da se na IZVOZ ( u ovom slučaju automobila ) nigdje pa ni u HR ne plaća porez. On može jedino platit na kraju godine na temelju poreza na dobit.

 

Kad pročitam kakve  gluposti se pišu u ovoj temi, jasno mi je zašto je općenito HR država u k....

 

 

 OK, sorry moja greška, nije moja struka, ali koliko vidim to se odnosi samo na izvoz izvan EU http://infos.hok.hr/faq/c_porezi_i_carine/c3_pdv/koja_su_porezna_oslobodenja_od_pdv_a_pri_izvozu

baš da nema zaljubljenika u sportske aute cijeloj EU, baš da svih 150 prodanih nijedan nije iz EU 

 

OK onda sljedeće godine čekamo da vidimo koliko će Mate imati dobit 

 

6 godina
protjeran
offline
Rimac već rasprodao cijelu planiranu proizvodnju s

Normalno da se prodalo! Tko vam je kriv što niste upućeni u mogućnosti Rimčevih motora,koji će u vožnji moći majnati sve moguće kriptovalute valute,samo morate odabrati za svaki motor koju će valutu majnat. Mali broj ljubitelja automobila je uzelo ovaj auto,većina su veliki kriptoinvestitori. Ja sam prednaručio 3 komada,još nemam para,al dok auto stigne do 2020 Tron i Cardano će doći do 5$ i imat ću para i za iduću verziju auta,za kojeg sam se već prednaručio.Žao mi je što ste propustili priliku za laku zaradu,al sad znate za idući model što vam je činiti.

 
4 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Rimac već rasprodao cijelu planiranu proizvodnju s
Moj PC  
2 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Rimac već rasprodao cijelu planiranu proizvodn
Mirko935 kaže...

 A jesam se odvalio

 

 

9 godina
neaktivan
offline
Rimac već rasprodao cijelu planiranu proizvodnju s

Jadni mi kad nam se na bilo koji spomen Rimca odmah aktivira "S*ri" prekidač u glavi....
Malo manje brontuljat i malo više bit happy oko cile ove priče s Rimcem i Conceptom, lik radi izvrstan posao.

EDIT: padež

Poruka je uređivana zadnji put pet 30.3.2018 14:48 (Aquila_hr).
Moj PC  
2 2 hvala 0
15 godina
offline
Re: Rimac već rasprodao cijelu planiranu proizvodn
memulica kaže...
kostolomac kaže...
kostolomac kaže...

 Veća korist za državu je ona trava što raste oko njegove hale , nego od tebe

 Više sam poreza platio državi, nego ti i Mate zajedno. 

 Naravno, čestitam ti na tome, neki su tu da uplaćuju , a drugi da izvlače novce iz države, pogodi koji su ''pametniji''

Ponosni vlasnik PS3 i nekoliko desetaka original igara / http://www.accredo.hr/ http://www.mcsi-design.net/
16 godina
offline
Rimac već rasprodao cijelu planiranu proizvodnju s

Ajd vrati se ti u preduzeće i nastavi crtat one Matetove fantazije. Mate ne voli kad zabušavate

You are like the Michael Jordan of being a son of a bitch.
Moj PC  
1 2 hvala 0
10 godina
offline
Re: Rimac već rasprodao cijelu planiranu proizvodn
memulica kaže...

Ajd vrati se ti u preduzeće i nastavi crtat one Matetove fantazije. Mate ne voli kad zabušavate

 Svi su dobili godinu dana odmora pošto je sve već prodano

14 godina
neaktivan
offline
Rimac već rasprodao cijelu planiranu proizvodnju s

Samo se vi smijte... Sad kad krenu izlaziti auti s Rimčeve proizvodne trake...

Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
offline
Rimac već rasprodao cijelu planiranu proizvodnju s

Evo već je ode ugovori prvu tranšu od 50 komada:

 

https://www.factoryfive.com/gtm-supercar/

 

You are like the Michael Jordan of being a son of a bitch.
Moj PC  
4 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Rimac već rasprodao cijelu planiranu proizvodn
A sad treba drzava opet 100 miljuna bezpovratnih sredstava donirat...
Inace ne znam sto bi reka ovo pa ni Lamborghini se ne proda u ovom vremenskom periodu... Vjerojatno su mislili na baterije pa zabunom napisali automobile...
Moj PC  
2 1 hvala 0
13 godina
offline
Re: Rimac već rasprodao cijelu planiranu proizvodn
Mirko935 kaže...

Samo se vi smijte... Sad kad krenu izlaziti auti s Rimčeve proizvodne trake...

 A tek kad vidimo mitsko izvjesce na kraju godine  Ako se ne varam, trebalo bi pisat barem 300 milijuna € prihoda?

Di2 & EPS FTW!
11 godina
neaktivan
offline
Rimac već rasprodao cijelu planiranu proizvodnju s

bravvo!!!

 
0 1 hvala 0
14 godina
offline
Re: Rimac već rasprodao cijelu planiranu proizvodn
PaleRider kaže...
lav1000 kaže...

renomirani proizvođači ultrasportskih jurilica(bugatti, ferrari,AMG...) ovakve serije rasprodaju kroz godinu-dvije dana, ali eto naš Mate riješi to u 5 dana 

 

Pa kad proizvedu jurilicu na EL. POGON performansama usporedivim s Rimčevim onda bi rasprodali, možda i u manje od 5 dana.

 

Točno tako kad napraviš nesto svjetski i bolje od svih onda ocito nije problem prodati, ali uglavnom hrvatima po klasici je lakse pljuvati i gledati sa podsmjehom, ali to je tako kad nisi u stanju napravit nešto bolje :)

7 godina
neaktivan
offline
Rimac već rasprodao cijelu planiranu proizvodnju s

  

Netko radi što zna a netko zna šta radi.
Moj PC  
2 1 hvala 0
16 godina
offline
Rimac već rasprodao cijelu planiranu proizvodnju s

Rasprodao ih kao što je i Tesla rasprodao pola miliona Modela 3.

 

Those damn scientist people have been promising global warming for years now. But when I go outside it's still very cold. I want the global warming like they promised NOW! I hate being col
Moj PC  
4 1 hvala 1
16 godina
offline
Re: Rimac već rasprodao cijelu planiranu proizvodn
E Tesla, da. Kada Tesla (velika i poznata automobilska tvrtka, veca i od Mercedesa) rasproda sve planirane modele 3 koji su bili samo nacrtani nikome nista, sve super. Ali kada je Rimac u pitanju onda ne valja jer nema niti jedan video na jutjubu kako se auto vozi jer je ocito da je na predstavljanju bio od kartona napravljen.

Yebemti sve sami strucnjaci, kao i izbornici kada igra nogometna repka.
Dvije su stvari beskonačne - svemir i ljudska glupost. Za svemir nisam siguran - Einstein
Moj PC  
1 9 hvala 0
14 godina
offline
Re: Rimac već rasprodao cijelu planiranu proizvodn
Pero Dinamit kaže...
E Tesla, da. Kada Tesla (velika i poznata automobilska tvrtka, veca i od Mercedesa) rasproda sve planirane modele 3 koji su bili samo nacrtani nikome nista, sve super. Ali kada je Rimac u pitanju onda ne valja jer nema niti jedan video na jutjubu kako se auto vozi jer je ocito da je na predstavljanju bio od kartona napravljen.

Yebemti sve sami strucnjaci, kao i izbornici kada igra nogometna repka.

trolaš ili si i ti "izbornik"?
1. Tesla veća od Mercedesa?! Po kojem parametru?
2. Model 3 je rasprodan?! Prodani su samo proizvedeni primjerci, po zadnjim informacijama oko 11500 komada do sada. Da, dosta ljudi je uplatilo predujam od $1000 kao rezervaciju, to nije kupnja već iskazivanje namjere. Koliko znam zbog teškoća u proizvodnji dosta ljudi je odustalo i tražili su povrat rezervacije. Naravno, povrat ne ide tako brzo kao uplata ;-)
3. Ako je polog za Rimac C2 isto tako neka sića možda su ljudi stvarno uplatili tek toliko da se mogu pohvalit, a kasnije će tražit povrat. To nije "prodano vozilo". Tamo gdje treba uplatiti ozbiljniju svotu stvari se baš ne prodaju sam tak.


9 godina
neaktivan
offline
Re: Rimac već rasprodao cijelu planiranu proizvodn
Pero Dinamit kaže...
E Tesla, da. (velika i poznata automobilska tvrtka, veca i od Mercedesa) 

 Po količini bullshita, definitvno. Po bilo kojem ozbiljnom parametru, manji su od makovog zrna.

Bolje biti ratnik u vrtu nego vrtlar u ratu!
16 godina
offline
Re: Rimac već rasprodao cijelu planiranu proizvodn
JozoBozo121 kaže...
Pero Dinamit kaže...
E Tesla, da. (velika i poznata automobilska tvrtka, veca i od Mercedesa) 

 Po količini bullshita, definitvno. Po bilo kojem ozbiljnom parametru, manji su od makovog zrna.

 Istina. Citat (koji sam već negdje stavljao):
"Tesla vrijedi duplo više od Forda, a Ford je prošle godine proizveo šest milijuna automobila uz profit od 7,6 milijardi dolara, dok je Tesla proizvela 100.000 automobila uz gubitak od dvije milijarde. Nadalje, Ford ima uštedu od 12 milijardi za crne dane, dok će Tesli najvjerojatnije ponestati novca u sljedeća tri mjeseca"
http://www.index.hr/vijesti/clanak/hoce-li-tesla-zaista-propasti/1035368.aspx

http://www.bug.hr/forum/post/lcd-plazma-televizori/stvarni-vlasnici-brandova/2909836.aspx
16 godina
offline
Re: Rimac već rasprodao cijelu planiranu proizvodn
GospodinBenx kaže...
lav1000 kaže...

Znaci od Mate tj njegove tvrtke kroz koji dan mozemo ocekivati uplatu cca 50M eura PDVa od prodanih auta u drzavni proracun?

Ili cemo kroz koji dan docekati verbalni proljev kako drzava ne stimulira poduzetnike i da bi firmi poput njegove trebala uplatiti bar 100M eura bespovratnih sredstava...

 

 Lave moj znači da nećemo vidjeti, iz razloga i ako ih je prodao sve je izvoz, a kod izvoza nema stavke PDV-a :)

 Ako su prodani strancima, PDV se i dalje plaća Hrvatskoj.

15 godina
offline
Re: Rimac već rasprodao cijelu planiranu proizvodn
Barab4 kaže...

I sta sad voditelj prodaje radi na poslu kad je prodao sve aute?

 šeće kožicu? 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
10 godina
offline
Rimac već rasprodao cijelu planiranu proizvodnju s

Znači makete se dobro prodaju... :D

 
3 1 hvala 0
15 godina
offline
Re: Rimac već rasprodao cijelu planiranu proizvodn
Syke kaže...

Znači makete se dobro prodaju... :D

Ili mozda ipak ne, ali nije da nismo znali...

 

https://www.facebook.com/mate.rimac/posts/10225082870917467

4 godine
offline
Re: Rimac već rasprodao cijelu planiranu proizvodn

Mi uopće ne možemo znati da li Rimac prodaje maglu ili ne. Činjenica je da osim promotivnih montiranih videa u Hollywood stilu gdje auto vozi on ili njegov suradnik, nitko nije vidio kako taj auto vozi i koje su njegove mogućnosti. Po meni, ako imaš takav super proizvod, organiziraš neki happening na npr. Grobniku. Ne radi bolje prodaje nego radi prestiža, da se vidi što auto može. Provozaš novinare i neke ViP goste malo po pisti. Ovako nismo vidjeli ni da li su električni podizači prozora funkcionalni a kamoli autonomiju razine 4 s kojom se hvalio prija dvije tri godine kad je predstavljen prvi puta u Ženevi ako se ne varam.  

12 godina
offline
Re: Rimac već rasprodao cijelu planiranu proizvodn
Dondo555 kaže...

Mi uopće ne možemo znati da li Rimac prodaje maglu ili ne. Činjenica je da osim promotivnih montiranih videa u Hollywood stilu gdje auto vozi on ili njegov suradnik, nitko nije vidio kako taj auto vozi i koje su njegove mogućnosti. Po meni, ako imaš takav super proizvod, organiziraš neki happening na npr. Grobniku. Ne radi bolje prodaje nego radi prestiža, da se vidi što auto može. Provozaš novinare i neke ViP goste malo po pisti. Ovako nismo vidjeli ni da li su električni podizači prozora funkcionalni a kamoli autonomiju razine 4 s kojom se hvalio prija dvije tri godine kad je predstavljen prvi puta u Ženevi ako se ne varam.  

 Kaj je tocno Rosberg vozio u svojim videima o C2? 

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice