Rimac već rasprodao cijelu planiranu proizvodnju s

poruka: 353
|
čitano: 97.698
|
moderatori: vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Rimac već rasprodao cijelu planiranu proizvodnju s".
9 godina
offline
Rimac već rasprodao cijelu planiranu proizvodnju s

Hmmm vrlo vjerojatno kao i za to da je Rusija kriva za trovanje spijuna...

 

 

19 prodano
72 samo maketing
Battlenet - TheProdigy#2234
 
14 4 hvala 2
15 godina
offline
Rimac već rasprodao cijelu planiranu proizvodnju s

....and here we go again...

Gods are fragile things; they may be killed by a whiff of science or a dose of common sense. – Chapman Cohen
 
18 0 hvala 2
9 godina
offline
Rimac već rasprodao cijelu planiranu proizvodnju s

I sta sad voditelj prodaje radi na poslu kad je prodao sve aute?

15 Visi na Internetu (bug forumu)
47 Igra PUBG
2 Dobio je bonus i PTO
1 Nesto drugo
Moj PC  
10 1 hvala 3
10 godina
offline
Rimac već rasprodao cijelu planiranu proizvodnju s

Zar postoje budale koje puše ove priče?

Moj PC  
29 11 hvala 3
14 godina
offline
Re: Rimac već rasprodao cijelu planiranu proizvodn
Istina je, ja sam kupio 3 komada. Mislio sam jedan, ali mi rekli da će se brzo rasprodat.
P. S. Navodno je kaos nastao jer je izvjesni Paul Runge naručio 200 primjeraka.
Poruka je uređivana zadnji put čet 29.3.2018 22:23 (jozef).
Moj PC  
21 0 hvala 1
16 godina
offline
Rimac već rasprodao cijelu planiranu proizvodnju s

I ja sam kupio jedan. Narucio sam full opremu,dodatni set guma za zimu i punjač za mobitel. Stigao mi je potvrdni email kad mi vilenjaci sastave auto da ce poslati djeda mraza da ga dostavi na parking. 

Moj PC  
14 0 hvala 2
16 godina
neaktivan
offline
Re: Rimac već rasprodao cijelu planiranu proizvodn
Ahahaha koji teški muljator, dok ne vidim više vozila kao Tesla, Faraday, Lynk, Polestar, itd... Nema on njega sreće,

Više RRa, Aston Martina i Koenigsegga vidim na cesti nego C-one
*** nisam ovlašten da dajem potpis ***
Moj PC  
4 12 hvala 1
14 godina
offline
Re: Rimac već rasprodao cijelu planiranu proizvodn
Ne opet o ovom katastrofa
Valjda je ovo vijest za 1.april ali je slucajno izasla danas van
Samsung S8+
Poruka je uređivana zadnji put čet 29.3.2018 23:32 (pasko).
Moj PC  
20 3 hvala 0
16 godina
offline
Rimac već rasprodao cijelu planiranu proizvodnju s

Ok ovo je sad već trolanje. Lik je imap prezentaciju prije dva tjedna što znači da je svaki dan dobijao po deset narudžbi od milijun i pol dolara. Ono, dajte me nemojte. 
Jasno je da je ovo šir kad cigo viće na hreliću "ajmoooo još malo pa nestalooo", ali što to nama nudi. Mi smo potrošili novce na oldtimer avione iz izraela. Ostalo bude otišlo na poskupjele cestarine. Nemamo za "ovih par preostalih komada".

http://www.bug.hr/forum/post/lcd-plazma-televizori/stvarni-vlasnici-brandova/2909836.aspx
Moj PC  
12 0 hvala 1
8 godina
offline
Rimac već rasprodao cijelu planiranu proizvodnju s

teatar apsurda ide dalje. auto za koji ne postoji nijedan niti polukonkretan video, niti amaterski video, niti ikakav video, zapravo ne postoji ništa osim njegovih brljarija o performansama, rasprodao skoro 150 komada za 1,7mil eura plus nekih 0,5mil dodatne opreme. ozbiljno pitam, jel rimac retardiran, autističan ili što? alo mate, šta s glavom ne valja?

 
8 2 hvala 1
14 godina
protjeran
offline
Rimac već rasprodao cijelu planiranu proizvodnju s

Prestanite već jemput ustupat medijski prostor tome bulšiteru! Sve više grebete po dnu kace, ovo je već postalo tragikomično.

Trust me, I'm a Jedi!
Moj PC  
6 4 hvala 1
11 godina
neaktivan
offline
Re: Rimac već rasprodao cijelu planiranu proizvodn
Bravo Rimac.
Svaka cast
 
6 4 hvala 0
7 godina
protjeran
offline
Rimac već rasprodao cijelu planiranu proizvodnju s

renomirani proizvođači ultrasportskih jurilica(bugatti, ferrari,AMG...) ovakve serije rasprodaju kroz godinu-dvije dana, ali eto naš Mate riješi to u 5 dana 

Moj PC  
10 2 hvala 1
16 godina
offline
Rimac već rasprodao cijelu planiranu proizvodnju s

Ne vidim sta je toliko nevjerojatno u tome, pa radi se o svjetski poznatoj i priznatoj firmi, ne prodaju autiće na placu (plac = Hrvatska).

Koliko je samo Musk prodao auta na neviđeno pa opet nitko ne sumnja (s razlogom).

Jeste vi ljudi toliko zavidni ili?

 

Svemir.
 
5 9 hvala 0
16 godina
offline
Re: Rimac već rasprodao cijelu planiranu proizvodn
lav1000 kaže...

renomirani proizvođači ultrasportskih jurilica(bugatti, ferrari,AMG...) ovakve serije rasprodaju kroz godinu-dvije dana, ali eto naš Mate riješi to u 5 dana 

 

Pa kad proizvedu jurilicu na EL. POGON performansama usporedivim s Rimčevim onda bi rasprodali, možda i u manje od 5 dana.

Svemir.
9 godina
offline
Re: Rimac već rasprodao cijelu planiranu proizvodn
PaleRider kaže...

Ne vidim sta je toliko nevjerojatno u tome, pa radi se o svjetski poznatoj i priznatoj firmi, ne prodaju autiće na placu (plac = Hrvatska).

Koliko je samo Musk prodao auta na neviđeno pa opet nitko ne sumnja (s razlogom).

Jeste vi ljudi toliko zavidni ili?

 

 

PaleRider kaže...
lav1000 kaže...

renomirani proizvođači ultrasportskih jurilica(bugatti, ferrari,AMG...) ovakve serije rasprodaju kroz godinu-dvije dana, ali eto naš Mate riješi to u 5 dana 

 

Pa kad proizvedu jurilicu na EL. POGON performansama usporedivim s Rimčevim onda bi rasprodali, možda i u manje od 5 dana.

 Welcome fanboys

Battlenet - TheProdigy#2234
12 godina
offline
Rimac već rasprodao cijelu planiranu proizvodnju s

Moja kolegica s posla je raspordala oko 300 jaja za uskrs u 4 dana. Traži se jaje više.

 
10 2 hvala 2
15 godina
neaktivan
offline
Rimac već rasprodao cijelu planiranu proizvodnju s

Nije mi jasno kako bi netko kupio taj auto možda da ga drži u dvorištu za pokazivanje kad nije road legal. Koje će to osiguranje pokrit taj auto kad nema ni papire. Možda se može voziti u Americi jer je tamo sve moguće.

 
2 2 hvala 0
16 godina
offline
Rimac već rasprodao cijelu planiranu proizvodnju s

Jel opce proizveo sve Concept One koje je "prodao" ?

Truth in engineering.
 
4 2 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Rimac već rasprodao cijelu planiranu proizvodnju s

Baš sam išao pogledati jer je koliko-toliko usporedivo...

https://en.wikipedia.org/wiki/Porsche_918_Spyder#Sales_and_production

 

Jednom Porscheu je trebalo cca godinu i pol dana da rasproda svih 918 komada hibridnog superauta od 600000 €. Šta reći?

Moj PC  
6 1 hvala 0
8 godina
offline
Re: Rimac već rasprodao cijelu planiranu proizvodn
Mirko935 kaže...

Jednom Porscheu je trebalo cca godinu i pol dana da rasproda svih 918 komada hibridnog superauta od 600000 €. Šta reći?

 Zato jer porsche nije:

 

PaleRider kaže...

...svjetski poznata i priznata firma...

kao rimac i jer porsche inače:

 

PaleRider kaže...

...prodaje autiće na placu (plac = Hrvatska).

 

 

Poruka je uređivana zadnji put pet 30.3.2018 11:00 (bruno1026).
12 godina
offline
Re: Rimac već rasprodao cijelu planiranu proizvodn
Barab4:
"I sta sad voditelj prodaje radi na poslu kad je prodao sve aute?"

😂😂😂🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣

Mudro zboriš. 🤔🤔🤔
Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
protjeran
offline
Rimac već rasprodao cijelu planiranu proizvodnju s

Znaci od Mate tj njegove tvrtke kroz koji dan mozemo ocekivati uplatu cca 50M eura PDVa od prodanih auta u drzavni proracun?

Ili cemo kroz koji dan docekati verbalni proljev kako drzava ne stimulira poduzetnike i da bi firmi poput njegove trebala uplatiti bar 100M eura bespovratnih sredstava...

 

Moj PC  
15 1 hvala 2
16 godina
online
Rimac već rasprodao cijelu planiranu proizvodnju s

I onda smo mi jalni luzeri,hejteri,niškoristi, jer godinama upozoravamo na ovog prodavača magle.

 

 

 

 

 

 

You are like the Michael Jordan of being a son of a bitch.
Moj PC  
5 2 hvala 0
6 godina
protjeran
offline
Rimac već rasprodao cijelu planiranu proizvodnju s

Ova tema je još jedan dokaz da prosječan hrvat ima mišljenje o svemu a znanje ni o čemu.

 
18 3 hvala 2
16 godina
online
Rimac već rasprodao cijelu planiranu proizvodnju s

Ti si tipičan primjerak

You are like the Michael Jordan of being a son of a bitch.
Moj PC  
5 5 hvala 0
15 godina
offline
Re: Rimac već rasprodao cijelu planiranu proizvodn
lav1000 kaže...

Znaci od Mate tj njegove tvrtke kroz koji dan mozemo ocekivati uplatu cca 50M eura PDVa od prodanih auta u drzavni proracun?

Ili cemo kroz koji dan docekati verbalni proljev kako drzava ne stimulira poduzetnike i da bi firmi poput njegove trebala uplatiti bar 100M eura bespovratnih sredstava...

 

 

Pa da ti imas imalo pojma o osnovama  ekonomije znao bi da se na IZVOZ ( u ovom slučaju automobila ) nigdje pa ni u HR ne plaća porez. On može jedino platit na kraju godine na temelju poreza na dobit.

 

Kad pročitam kakve  gluposti se pišu u ovoj temi, jasno mi je zašto je općenito HR država u k....

 

 

Ponosni vlasnik PS3 i nekoliko desetaka original igara / http://www.accredo.hr/ http://www.mcsi-design.net/
Poruka je uređivana zadnji put pet 30.3.2018 12:25 (kostolomac).
6 godina
protjeran
offline
Re: Rimac već rasprodao cijelu planiranu proizvodn
memulica kaže...

Ti si tipičan primjerak

Nakon što su te ljudi isprdali na onoj temi o monitorima bilo bi bolje da si nestao s foruma. Ako ovako nastaviš postat ćeš formuski klaun...

16 godina
online
Rimac već rasprodao cijelu planiranu proizvodnju s

Isprdali su me !? Ko što se sa njima sprdaju na drugim forumima. Veliki stručnjaci koji predlažu uvijek jedan te isti monitor

You are like the Michael Jordan of being a son of a bitch.
Moj PC  
3 4 hvala 0
6 godina
neaktivan
offline
Re: Rimac već rasprodao cijelu planiranu proizvodn
lav1000 kaže...

Znaci od Mate tj njegove tvrtke kroz koji dan mozemo ocekivati uplatu cca 50M eura PDVa od prodanih auta u drzavni proracun?

Ili cemo kroz koji dan docekati verbalni proljev kako drzava ne stimulira poduzetnike i da bi firmi poput njegove trebala uplatiti bar 100M eura bespovratnih sredstava...

 

 Lave moj znači da nećemo vidjeti, iz razloga i ako ih je prodao sve je izvoz, a kod izvoza nema stavke PDV-a :)

Gospodin Benx je uvijek u pravu osim kada nije, a to je rijetko. Vrlo rijetko.
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice