Rimac Automobili otvorili proizvodni pogon u Velik

poruka: 102
|
čitano: 23.950
|
moderatori: vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Rimac Automobili otvorili proizvodni pogon u Velik".
16 godina
offline
Rimac Automobili otvorili proizvodni pogon u Velik

Pitanje za matematičare: 

Duplo brže od 0 je kollko?

 
21 3 hvala 1
11 godina
odjavljen
offline
Re: Rimac Automobili otvorili proizvodni pogon u V

Pitanje za Mar-a:
Ako ti treba 20 dana da proizvedeš jednu jedinicu, koliko ti dana treba ako počneš proizvoditi duplo brže?

Ne treba gledati iz perspektive broja jedinica ;-)

16 godina
neaktivan
offline
Rimac Automobili otvorili proizvodni pogon u Velik

uskoro kreće proizvodnja maskica za mobitele... živa lova

 

expert za istrazivanje ruda i gubljenje vremena na Bol-u.. WindowsPhone die hard fanboy koji ne napušta brod.
 
4 0 hvala 1
11 godina
protjeran
offline
Rimac Automobili otvorili proizvodni pogon u Velik

Ne kuzim? Nije li definicija proizvodnog pogona da nesto proizvodi? Takodjer skidanje originalne naljepnice i stavljanje svoje mislim da se nebi moglo nazvati "proizvodnjom" :D

 
5 1 hvala 0
16 godina
offline
Rimac Automobili otvorili proizvodni pogon u Velik

Ne znam zašto se ovoj mutljagi uopće daje medijski prostor. Lik je naporan i iskače iz paštete. Proizvodi te kartonske kutije u tišini i prestani vise tlačiti ovaj narod

Moj PC  
13 1 hvala 1
12 godina
offline
Re: Rimac Automobili otvorili proizvodni pogon u V
Mar, Grunfova plaća nakon što mu je Broj Jedan udvostruči.
Dery:Dobaci meni tvog delidera pa da vidiš kako mu cijena raste kao platini.Kad ga ja uštelim to će postat pravi i7 , ostavi se ocanja i plug and play-a, nije to za te.Ja sam izbrusio vještine na amdu
Poruka je uređivana zadnji put uto 16.6.2020 21:14 (DarthMarkus).
6 godina
offline
Rimac Automobili otvorili proizvodni pogon u Velik

Od kada se rimac prvi put pojavio u medijima pa do danas kontinuirano se spominju nekakvi prototipovi...u međuvremenu je elon musk ušao u povijest sa svojom raketom...još su hrvatski mediji najluđi kad tim nekakvim talentima zalipe etiketu novi tesla...da je pravi tesla bio poput rimca..21 stoljeće bi bilo još prototip

mnogo mudrosti,mnogo jada...što više znanja, to više boli.
Moj PC  
9 1 hvala 1
7 godina
offline
Re: Rimac Automobili otvorili proizvodni pogon u V
HCMAA kaže...

Od kada se rimac prvi put pojavio u medijima pa do danas kontinuirano se spominju nekakvi prototipovi...u međuvremenu je elon musk ušao u povijest sa svojom raketom...još su hrvatski mediji najluđi kad tim nekakvim talentima zalipe etiketu novi tesla...da je pravi tesla bio poput rimca..21 stoljeće bi bilo još prototip

 budi cunka i kupi auto pa ce ljudi imat sta proizvodit, sta bi covik treba proizvest cilu seriju auta na dug i propast jer niko ne kupuje da bi se dokaza lokalnim "znalcima"?

11 godina
protjeran
offline
Re: Rimac Automobili otvorili proizvodni pogon u V
Romano kaže...

Ne znam zašto se ovoj mutljagi uopće daje medijski prostor. Lik je naporan i iskače iz paštete. Proizvodi te kartonske kutije u tišini i prestani vise tlačiti ovaj narod

 Uzmes par stotina milijuna poticaja i drzavne pomoci, od toga zaposlis manji broj ljudi, das im neku "ogromnu" placu za hrvatske standarde (ispod minimalne za svjetske) te desetke milijuna platis portalima kao sto su Index i slicni da pisu o Vama, takodjer unajmis osobu za medijsku kampanju (osobnu) koja ce te promovirati svugdje te graditi ime od tebe. Ovo zadnje za unajmljivanje osobe je iz povjerljivog izvora te je potvrdjeno 100% :)

12 godina
offline
Re: Rimac Automobili otvorili proizvodni pogon u V
Romano kaže...

Ne znam zašto se ovoj mutljagi uopće daje medijski prostor. Lik je naporan i iskače iz paštete. Proizvodi te kartonske kutije u tišini i prestani vise tlačiti ovaj narod

 "Lik" je poznat i priznat u svjetskim okvirima. Porsche i Hyundai-KIA se tuku oko njegovih dionica. Ko bi trebao dobivati medijski prostor? Ovi što trube o partizanima i ustašama?

Mutljaga? Jel se možeš sjetiti čime su se Gates i Jobs bavili u početku? Kriminalom. Malo tko im to danas zamjera i naziva ih mutljagama. Koliko god ti smetalo "lik mutljaga" je jedan od rijetkih uspješnih poslovnih ljudi u Hrvatskoj. Pričati o tome kako je njegov stari pokrao lovu je i službeno (sudska presuda) priča o lanjskom snijegu. 

12 godina
offline
Re: Rimac Automobili otvorili proizvodni pogon u V
Gadgeti kaže...

 Uzmes par stotina milijuna poticaja i drzavne pomoci, od toga zaposlis manji broj ljudi, das im neku "ogromnu" placu za hrvatske standarde (ispod minimalne za svjetske) te desetke milijuna platis portalima kao sto su Index i slicni da pisu o Vama, takodjer unajmis osobu za medijsku kampanju (osobnu) koja ce te promovirati svugdje te graditi ime od tebe. Ovo zadnje za unajmljivanje osobe je iz povjerljivog izvora te je potvrdjeno 100% :)

 Dobio sam proljev od ovog boldanog.

Jel ti stvarno misliš da u upravama velikih automobilskih firmi sjede idioti koji su popušili njegov PR i nisu istražili firmu prije nego su u nju uložili desetke milijuna Eura? 

Btw, osobu zaduženu za odnose s javnošću i oblikovanje imidža osobe i tvrtke ima direktor svake jače kompanije u svijetu. Nije to nikakva tajna koju je specijalno za tebe leakao povjerljivi izvor.

 

14 godina
offline
Rimac Automobili otvorili proizvodni pogon u Velik

Ti boga brzine - 4 automobila mjesečno (kada krene puna proizvodnja). Pa to će zagušiti sve kapacitete auto-prodaje, nema tržišta na svijetu koje može prodati 4 automobila mjesečno. Ford, VW, Nissan, Toyota i ostali, držite gaće, Rimac preuzima tržište. Bilo kako bilo, ipak mu želim svu sreću i da konačno vidimo te njegove aute i u stvarnom svijetu, ne samo kao prototipe.

dolazim odmah - Godot
Poruka je uređivana zadnji put uto 16.6.2020 22:06 (učo).
Moj PC  
1 10 hvala 1
10 godina
neaktivan
offline
Re: Rimac Automobili otvorili proizvodni pogon u V
Gadgeti kaže...
Romano kaže...

Ne znam zašto se ovoj mutljagi uopće daje medijski prostor. Lik je naporan i iskače iz paštete. Proizvodi te kartonske kutije u tišini i prestani vise tlačiti ovaj narod

 Uzmes par stotina milijuna poticaja i drzavne pomoci, od toga zaposlis manji broj ljudi, das im neku "ogromnu" placu za hrvatske standarde (ispod minimalne za svjetske) te desetke milijuna platis portalima kao sto su Index i slicni da pisu o Vama, takodjer unajmis osobu za medijsku kampanju (osobnu) koja ce te promovirati svugdje te graditi ime od tebe. Ovo zadnje za unajmljivanje osobe je iz povjerljivog izvora te je potvrdjeno 100% :)

Ne znam koji bi proizvođac elektricnih automobila ulozio žutu lipu da mu netko gradi ime među ovom sirotinjom.

 Hrvatska je trziste siromasno i malo, koje uvozi na kredit polovne njemacke dizelase, kojih se nijemci rjesavaju zbog eko normi.

Kod nas i tako u auto prodaji najbolje kotiraju mufljozi i šoderaši koji uvoze i sastavljaju karambolirane primjerke i dovoze isluzeni polovni škart iz njemacke, italije itd. koji onda malo ušmikaju, skinu km obavezno na oko 170-180 000 i prodaju siromasnim naivcima kao PRILIKA!!! PRVI VLASNIK!! Vozila ga baba, nikad nije u 4. ubacila!! Placanje na rate!!

A narod koji nema novca za bolje kupuje... Bas je Rimcu potreba gradit ime u Hrvatskoj.

Jos ulozit desetke milijuna u portale, a kupis ih za veceru

Tražilica: https://www.startpage.com/ Poruke: https://signal.org/install/ E-pošta: https://protonmail.com/
7 godina
protjeran
offline
Rimac Automobili otvorili proizvodni pogon u Velik

Turbo Rimac Show

Steel for Humans, Silver for Monsters, Gold for the Witcher...
Moj PC  
3 0 hvala 1
8 godina
offline
Re: Rimac Automobili otvorili proizvodni pogon u V

ispravka unesena...

 

respect!

 

Poruka je uređivana zadnji put sri 17.6.2020 9:45 (bArut pLahor).
 
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Re: Rimac Automobili otvorili proizvodni pogon u V
Vec je bilo ovo pitanje u nekoj temi pa su odgovori stizali do beskonacnog broja.
8 godina
offline
Rimac Automobili otvorili proizvodni pogon u Velik

Ovakvo negativno pisanje o Rimcu samo je slika naše nazadnosti. Svakoga tko imalo strči iz prosjeka treba udariti po glavi. Zašto bi netko bio po bilo čemu bolji? Što će od cijelog tog posla biti nitko ne može znati, no da se u svijetu razvijaju električni auti (nije Tesla jedini) je činjenica, i da se sve više za njih otvara tržište je činjenica. No pitanje je želimo li biti u vrhu svjetske tehnologije ili nećemo. Ili ćemo se baviti svojim seoskim tračevima. U cijeloj toj priči oko Rimca čini se da je najvažnije tko mu je ćaća. Tipično seoski. I s takvim seljačkim, nazadnim, da ne kažem primitivnim mentalitetom mi hoćemo u 21. stoljeće. Nema šanse! 

 
22 5 hvala 5
10 godina
offline
Rimac Automobili otvorili proizvodni pogon u Velik

 

 

Gdje je Rimac tu su hejteri i hetjerstvo na najjače.

 

Današnji klinci, kada prestanu vjerovati u Djeda Mraza imaju za želju zaposliti se u nekoj firmi koja je na državim jaslama, te gdje se ulazi po podobnosti ili ako platiš.

 

Čemu biti kreativan, radišan požrtvovan?

Tikve su krivo nasađene u prevratničkim devedestima......Vrijednosti srozane na nulu.

 

Mislim napada se Rimca, a cijela država odiše od lopovluka. 

Ljudi okrenite se sebi i nečemu konstruktivnom. Više čitati, raditi na sebi, a manje mržnje sijati okolo sebe.

Jedna je stvar neštko konstruktivno kritički sugerirati, drugo je pljuvanje.

 

Uostalom, Rimac uvijek treba dobre radnike i inžinjere. Odete tamo raditi, te ukažete tim ljudima ako nešto krivo rade.

Ovak' mi svaka rasprava oko Rimaca izgleda kao komentiranje sportskih događaja, gdje svi sve znaju, a ne mogu pretrčati običnih 50 metara, a da se ne zaustave 10 puta.

 

Panzerkampfwagen.dzg-C++-USA. :-)
Moj PC  
16 5 hvala 0
12 godina
offline
Re: Rimac Automobili otvorili proizvodni pogon u V
Ja na 21. stoljeće gledam kao na budućnost iako smo debelo zašli u njegs. Ne znam jel to do mene ili do okoline. Mislim da je problem to što sam 21. stoljeće cijeli život postavljao kao ideal. Teško mi je sad priznati da je to - to. Tehnologija presporo napreduje, ljudi prebrzo nazaduju.
Jedno vrijeme sam se tješio kako je to tako samo kod nas glupih Balkanaca a sad vidim da je globalno isti drek. Kad bi se čovjek potrudio lako bi opet nahuškao Šveđane na Norvežane, a oni su krema civilizacije.
12 godina
offline
Re: Rimac Automobili otvorili proizvodni pogon u V
BlueMax kaže...
Ja na 21. stoljeće gledam kao na budućnost iako smo debelo zašli u njegs. Ne znam jel to do mene ili do okoline. Mislim da je problem to što sam 21. stoljeće cijeli život postavljao kao ideal. Teško mi je sad priznati da je to - to. Tehnologija presporo napreduje, ljudi prebrzo nazaduju.
Jedno vrijeme sam se tješio kako je to tako samo kod nas glupih Balkanaca a sad vidim da je globalno isti drek. Kad bi se čovjek potrudio lako bi opet nahuškao Šveđane na Norvežane, a oni su krema civilizacije.

Zaš su Šveđani i Norvežani krema civilizacije ?

 

12 godina
protjeran
offline
Re: Rimac Automobili otvorili proizvodni pogon u V
danen kaže...

U cijeloj toj priči oko Rimca čini se da je najvažnije tko mu je ćaća. Tipično seoski. I s takvim seljačkim, nazadnim, da ne kažem primitivnim mentalitetom mi hoćemo u 21. stoljeće. Nema šanse! 

 Normalno da je najbitnije tko mu je caca jer ne mogu likovi od 20 godina otvarat tvornice i ulagat milijune.

Cije su to pare? Koliko drugih firmi i ljudi je upropasteno da bi on pokrenuo biznis i tu proizvodnju nevidljivih auta?

 

E to je seljacki i primitivni mentalitet, pokradi sve oko sebe jer pravna drzava ne funkcionira.

Rimac NIKAD nece imati legitimitet uspjesnog poduzetnika jer je sve zapocelo sa sumnjivim kapitalom.

Uglavnom, ne sramoti se.

16 godina
offline
Rimac Automobili otvorili proizvodni pogon u Velik

 

Većina naših ljudi koji postignu nešto je popljuvana u svom selu.
Ali to više govori o selu nego o njima.

 

Moj PC  
9 1 hvala 0
12 godina
offline
Re: Rimac Automobili otvorili proizvodni pogon u V
PzKpfw kaže...

 

 

Gdje je Rimac tu su hejteri i hetjerstvo na najjače.

 

Današnji klinci, kada prestanu vjerovati u Djeda Mraza imaju za želju zaposliti se u nekoj firmi koja je na državim jaslama, te gdje se ulazi po podobnosti ili ako platiš.

 

Čemu biti kreativan, radišan požrtvovan?

Tikve su krivo nasađene u prevratničkim devedestima......Vrijednosti srozane na nulu.

 

Mislim napada se Rimca, a cijela država odiše od lopovluka. 

Ljudi okrenite se sebi i nečemu konstruktivnom. Više čitati, raditi na sebi, a manje mržnje sijati okolo sebe.

Jedna je stvar neštko konstruktivno kritički sugerirati, drugo je pljuvanje.

 

Uostalom, Rimac uvijek treba dobre radnike i inžinjere. Odete tamo raditi, te ukažete tim ljudima ako nešto krivo rade.

Ovak' mi svaka rasprava oko Rimaca izgleda kao komentiranje sportskih događaja, gdje svi sve znaju, a ne mogu pretrčati običnih 50 metara, a da se ne zaustave 10 puta.

 

 Ovo spomeneš i Rimca. Ima li veće ironije ?

Dery:Dobaci meni tvog delidera pa da vidiš kako mu cijena raste kao platini.Kad ga ja uštelim to će postat pravi i7 , ostavi se ocanja i plug and play-a, nije to za te.Ja sam izbrusio vještine na amdu
Poruka je uređivana zadnji put sri 17.6.2020 10:35 (DarthMarkus).
16 godina
offline
Re: Rimac Automobili otvorili proizvodni pogon u V
BlueMax kaže...

 "Lik" je poznat i priznat u svjetskim okvirima. Porsche i Hyundai-KIA se tuku oko njegovih dionica. Ko bi trebao dobivati medijski prostor? Ovi što trube o partizanima i ustašama?

Mutljaga? Jel se možeš sjetiti čime su se Gates i Jobs bavili u početku? Kriminalom. Malo tko im to danas zamjera i naziva ih mutljagama. Koliko god ti smetalo "lik mutljaga" je jedan od rijetkih uspješnih poslovnih ljudi u Hrvatskoj. Pričati o tome kako je njegov stari pokrao lovu je i službeno (sudska presuda) priča o lanjskom snijegu. 

 De ne pričaj gluposti

Poruka je uređivana zadnji put sri 17.6.2020 10:46 (Romano).
12 godina
offline
Re: Rimac Automobili otvorili proizvodni pogon u V
Romano kaže...
BlueMax kaže...

 "Lik" je poznat i priznat u svjetskim okvirima. Porsche i Hyundai-KIA se tuku oko njegovih dionica. Ko bi trebao dobivati medijski prostor? Ovi što trube o partizanima i ustašama?

Mutljaga? Jel se možeš sjetiti čime su se Gates i Jobs bavili u početku? Kriminalom. Malo tko im to danas zamjera i naziva ih mutljagama. Koliko god ti smetalo "lik mutljaga" je jedan od rijetkih uspješnih poslovnih ljudi u Hrvatskoj. Pričati o tome kako je njegov stari pokrao lovu je i službeno (sudska presuda) priča o lanjskom snijegu. 

 De ne pričaj gluposti

 Toliko te dira nečiji uspjeh da pišeš ovakve, nesuvisle komentare?

12 godina
protjeran
offline
Re: Rimac Automobili otvorili proizvodni pogon u V
BlueMax kaže...

 Toliko te dira nečiji uspjeh da pišeš ovakve, nesuvisle komentare?

 Evo i ja ću ti reći, ne pričaj gluposti.

Ako je uspjeh upropastiti druge firme i s pokradenim parama pokrenut biznis, onda da, uspio je.

12 godina
offline
Re: Rimac Automobili otvorili proizvodni pogon u V
bill_jobs kaže...
BlueMax kaže...

 Toliko te dira nečiji uspjeh da pišeš ovakve, nesuvisle komentare?

 Evo i ja ću ti reći, ne pričaj gluposti.

Ako je uspjeh upropastiti druge firme i s pokradenim parama pokrenut biznis, onda da, uspio je.

 Kako ti znaš da je pokrenuo biznis s pokradenim parama? Isto iz nekog povjerljivog izvora?

12 godina
protjeran
offline
Re: Rimac Automobili otvorili proizvodni pogon u V

S kojim parama jedan student može otvorit tvornicu bilo čega vrijednu milijune eura?

Poslala mu baka iz njemačke?

Sramotiš se.

12 godina
neaktivan
offline
Rimac Automobili otvorili proizvodni pogon u Velik

A mora i on nekak pravdati sredstva koja je dobio od države. Pofotkaš garažu, pa u fotošopu dodaš još par auteka i eto priče za medije. :)

 

Moj PC  
4 1 hvala 0
12 godina
offline
Re: Rimac Automobili otvorili proizvodni pogon u V
BlueMax kaže...
bill_jobs kaže...
BlueMax kaže...

 Toliko te dira nečiji uspjeh da pišeš ovakve, nesuvisle komentare?

 Evo i ja ću ti reći, ne pričaj gluposti.

Ako je uspjeh upropastiti druge firme i s pokradenim parama pokrenut biznis, onda da, uspio je.

 Kako ti znaš da je pokrenuo biznis s pokradenim parama? Isto iz nekog povjerljivog izvora?

 'Otac mi je dao kredit koji sam mu vratio do zadnje kune. Bez njega ne bih bio većinski vlasnik tvrtke, niti bi tvrtka bila u Hrvatskoj', ispričao je Rimac Stankoviću, ne otkrivajući iznos kredita.

 

Sad pogledaj koliko siše poticaje i govori i dalje o uspjehu.

 

Dery:Dobaci meni tvog delidera pa da vidiš kako mu cijena raste kao platini.Kad ga ja uštelim to će postat pravi i7 , ostavi se ocanja i plug and play-a, nije to za te.Ja sam izbrusio vještine na amdu
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice