Rimac Automobili objavili gubitak u 2017., fokus j

poruka: 19
|
čitano: 8.287
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Rimac Automobili objavili gubitak u 2017., fokus j".
16 godina
offline
Rimac Automobili objavili gubitak u 2017., fokus j
Moj PC  
4 5 hvala 0
12 godina
odjavljen
offline
Rimac Automobili objavili gubitak u 2017., fokus j

Čekamo komentare struke 😂😂

 
8 0 hvala 0
15 godina
offline
Rimac Automobili objavili gubitak u 2017., fokus j

uuuuu, shitstorm is coming......

Gods are fragile things; they may be killed by a whiff of science or a dose of common sense. – Chapman Cohen
 
2 0 hvala 0
12 godina
offline
Rimac Automobili objavili gubitak u 2017., fokus j

Kako moze biti u minusu kada doslovno prodaje maglu.

Poruka je uređivana zadnji put pon 13.8.2018 19:26 (ivanzu).
 
7 6 hvala 0
15 godina
offline
Rimac Automobili objavili gubitak u 2017., fokus j

trebali bi se on i musk pobratimiti (osnovati SOUR) pa zajedno herojski u zalazak sumca. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
14 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Rimac Automobili objavili gubitak u 2017., fok
Ajar kaže...

trebali bi se on i musk pobratimiti (osnovati SOUR) pa zajedno herojski u zalazak sumca. 

 AHAHAAHAH

Kako si se sjetio SOUR-a

Pa da Rimac je OOUR, da se udruzi sa Muskom, eto SOUR-a (a kako vec vidim guglanje ove mladjahne generacije i nedoumice jesu li ovo neki novi Intelovi akronimi....)

Gods are fragile things; they may be killed by a whiff of science or a dose of common sense. – Chapman Cohen
15 godina
offline
Re: Rimac Automobili objavili gubitak u 2017., fok
syncmaster245b kaže...
Ajar kaže...

trebali bi se on i musk pobratimiti (osnovati SOUR) pa zajedno herojski u zalazak sumca. 

 AHAHAAHAH

Kako si se sjetio SOUR-a

Pa da Rimac je OOUR, da se udruzi sa Muskom, eto SOUR-a (a kako vec vidim guglanje ove mladjahne generacije i nedoumice jesu li ovo neki novi Intelovi akronimi....)

bar je pred nama jos dug zivot pa ne moramo zuriti googlati 

 

https://sh.wikipedia.org/wiki/Organizacija_udru%C5%BEenog_rada

14 godina
offline
Rimac Automobili objavili gubitak u 2017., fokus j

Sasvim je normalno da ovako mlada kompanija ukoliko zeli rasti, nuzno mora poslovati s velikim gubicima. To je preduvjet razvoja! 

Naravno, Rimac se ne moze usporediti sa Muskom i ekipom koja to radi na globalnoj razini, ali svakako da je to vrlo slican model poslovanja.

Koga briga za profit sve dok kompanija moze izdrzati bez njega uz pomoc investitora koji su voljni podrzati daljnji rast i razvoj. 

 
1 5 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Rimac Automobili objavili gubitak u 2017., fokus j

Super ako može uz pomoć investitora, no oni izdržavaju uz pomoć države. 50 mil od Hrvatske i 50 mil od EU (osim ako to nije istih 50, pa su se naši političari okitili tuđim perjem). Tako je i Agrokor godinama super poslovao.

Imamo nova kola radi dojma, imamo stav kad nemamo pojma...
 
12 1 hvala 0
14 godina
offline
Rimac Automobili objavili gubitak u 2017., fokus j

Bez da napadam, branim ili kritiziram ikoga, imam par jednostavnih pitanja za komentatore ovog članka:

Tko je od vas pogledao financijske izvještaje spomenute firme prije nego je napisao komentar?

Tko pouzdano zna što Rimac (ne)radi?

Da li razumijete način financiranja startup-a i da li razumijete sustav potpora i subvencija za poduzetništvo u RH? 

 

Ne ulazim u priču od kuda mu lova za start, što i kako proizvodi, nego se referiram na članak i komentare.

I ne, nisam ovdje da nekog educiram, solim pamet ili trolam, nego da vam skrenem pozornost da je vrlo lako napisati navijački/kritički komentar, ali takav komentar nema nikakvu svrhu ili vrijednost za forum.

 

 

 

 

 

 
14 4 hvala 0
16 godina
offline
Rimac Automobili objavili gubitak u 2017., fokus j

Dakle naš Mate je dobio 48 milki eura od Kineza i Njemca plus naših 50 milki kuna i prijavio gubitak od 100 milki kuna.

 

Zatim je prodao 0 automobila i nekih nepoznatih proizvoda za 57 milki kuna tj. malo više od 7ipo milki eura.

Za to proizvesti potrošio je 50 milki kuna materijala.

 

 

 

E sad što to on zapravo sam proizvodi i čime se bavi u prošloj godini

 

U 2017. godini sam je konkretno proizveo, ugradio i prodao nekih nepoznatih proizvoda/usluga u vrijednosti:

 

1,8 milki kuna.

 

 

 

 

 

PS

Konačno se je udostojio platiti porez nakon 10 godina od čak 6 milki kuna.

 

 

 

 

 

You are like the Michael Jordan of being a son of a bitch.
Moj PC  
8 2 hvala 0
15 godina
offline
Re: Rimac Automobili objavili gubitak u 2017., fok
TasmanianDevil kaže...

Bez da napadam, branim ili kritiziram ikoga, imam par jednostavnih pitanja za komentatore ovog članka:

Tko je od vas pogledao financijske izvještaje spomenute firme prije nego je napisao komentar?

Tko pouzdano zna što Rimac (ne)radi?

Da li razumijete način financiranja startup-a i da li razumijete sustav potpora i subvencija za poduzetništvo u RH? 

 

Ne ulazim u priču od kuda mu lova za start, što i kako proizvodi, nego se referiram na članak i komentare.

I ne, nisam ovdje da nekog educiram, solim pamet ili trolam, nego da vam skrenem pozornost da je vrlo lako napisati navijački/kritički komentar, ali takav komentar nema nikakvu svrhu ili vrijednost za forum.

 

 

 

 

 

Pmaetni post, ali reklo bi se ''đabe'' kad neki ne vidi dalje do svog nosa...

Sasvim je normalno da ''startup firma '' poput Rimca generira gubitke svake godine, da je otišao van iz zemlje garantirano bi imao veći dotok kapitala i vjerovatno ''brži'' razvoj, al dok god je u ovoj '''vuk...'' trebat će još godine i godine da dođe na neki ''normalni'' nivo. Ali dok ima investitora i znanja za povuć lovu iz EU nema brige za njega, bez obzira na gubitke.

 

Tesla  gomila milljarde gubitaka ( vjerovatno na dnevnoj razini više nego će RIMAC ikad sve skupa izgubit )... pumpa se lova od investitora i države tako da nema straha za njega trenutno...

Da imam viška love i ja bih se tako ponašao, trpaj dok ide, ako uspije vratit će se x puta toliko još....

Ponosni vlasnik PS3 i nekoliko desetaka original igara / http://www.accredo.hr/ http://www.mcsi-design.net/
15 godina
neaktivan
offline
Rimac Automobili objavili gubitak u 2017., fokus j

Tesla troši isključivo novac od investitora, dok Rimac troši i dosta našega. Musk je prije Tesle i paralelno s njom imao više uspješnih projekata, dok se uz ime Rimac vežu samo prijevare. Za Teslu znamo koliko je čega prodala, za Rimca ne znamo.

 

Možda sve ispadne super, ali trenutno znamo samo da sin lopova uzima velike novce od države bez vidljivih pokazatelja što je s njima napravio.

Imamo nova kola radi dojma, imamo stav kad nemamo pojma...
 
17 7 hvala 5
16 godina
offline
Rimac Automobili objavili gubitak u 2017., fokus j

Zanima me koliko ovih revnih kritičara Rimčevog poslovnog modela kritizira našu birokraciju od visokih pozicija gdje se vrte naše milijarde pa do lokalnih šerifa gdje je 50 milijuna tek džeparac od kumčetovog kuma, pa njegovog brata mlađe sestre koja je eto jedna od 300 sretnih NOVOzaposlenih ovog ljeta u državnoj upravi na radnom mjestu sigurnog doživotnog cuclanja našeg novca bez mogućnosti otkaza bez obzira na radnu (NE)učinkovitost.

Bravo!

Moj PC  
4 4 hvala 0
7 godina
protjeran
offline
Re: Rimac Automobili objavili gubitak u 2017., fok
Jazzer kaže...

Zanima me koliko ovih revnih kritičara Rimčevog poslovnog modela kritizira našu birokraciju od visokih pozicija gdje se vrte naše milijarde pa do lokalnih šerifa gdje je 50 milijuna tek džeparac od kumčetovog kuma, pa njegovog brata mlađe sestre koja je eto jedna od 300 sretnih NOVOzaposlenih ovog ljeta u državnoj upravi na radnom mjestu sigurnog doživotnog cuclanja našeg novca bez mogućnosti otkaza bez obzira na radnu (NE)učinkovitost.

Bravo!

 Znaci u redu je krasti pomalo (relativno) u odnosu na ostale, jer eto ovi drugi kradu puno vise, a nista korisno ne rade?  Bjezite djeco i starci iz ove drzave.

6 godina
offline
Rimac Automobili objavili gubitak u 2017., fokus j

Mene zanima na osnovu čega on dobiva poticaje od EU jer ako treba samo otvorit automehaničarsku radionicu i zaposlit par inženjera odo i ja jer nisu slabe pare. Pa ako nešto bude od toga super, ako ne jebiga ionako ne treba vratit pare.

Moj PC  
1 3 hvala 0
11 godina
online
Re: Rimac Automobili objavili gubitak u 2017., fok
nikonja kaže...

...odo i ja jer nisu slabe pare.... ako ne jebiga ionako ne treba vratit pare

tko ti brani, kreni u biznis, pokupi eu pare, zaposli ljude, radi, postani bogat

to nam i treba - poduzetni ljudi koji će nešto napraviti, ne samo laprdati na forumu

15 godina
offline
Re: Rimac Automobili objavili gubitak u 2017., fok
Najuspjesniji hrvatski startup ima prosijecnu neto placu manju nego minimalac u njemackoj.

Premijer nas je dobro usporedio sa afrikom. E da su njima nase place... Ne bi se bunili kao mi.

I jos je digao neke poticaje a kada god sam citao neke intervjue na svako konkretno pitanjr je odgovor "poslovna tajna".
 
2 1 hvala 0
15 godina
offline
Re: Rimac Automobili objavili gubitak u 2017., fok
ShadoW kaže...
syncmaster245b kaže...
Ajar kaže...

trebali bi se on i musk pobratimiti (osnovati SOUR) pa zajedno herojski u zalazak sumca. 

 AHAHAAHAH

Kako si se sjetio SOUR-a

Pa da Rimac je OOUR, da se udruzi sa Muskom, eto SOUR-a (a kako vec vidim guglanje ove mladjahne generacije i nedoumice jesu li ovo neki novi Intelovi akronimi....)

bar je pred nama jos dug zivot pa ne moramo zuriti googlati 

 

https://sh.wikipedia.org/wiki/Organizacija_udru%C5%BEenog_rada

 Hahahaha.

Svaka cast na zajebanciji.

Dao si mi nadu u tvoju generaciju. Mozda ipak nije sve izgubljeno

Gods are fragile things; they may be killed by a whiff of science or a dose of common sense. – Chapman Cohen
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice