Rijeke mijenjaju boje diljem Amerike: zasad se ne

poruka: 8
|
čitano: 2.759
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Rijeke mijenjaju boje diljem Amerike: zasad se ne ".
Rijeke mijenjaju boje diljem Amerike: zasad se ne

 

Ako nije niti dobar a niti loš znak, da li je to uopće nekakav znak?

 

 

Moj PC  
1 0 hvala 0
5 godina
protjeran
offline
Re: Rijeke mijenjaju boje diljem Amerike: zasad se
Garant im nisu (bili) kalibrirani ekrani ;)
Pis on ju :P
Moj PC  
2 0 hvala 0
16 godina
offline
Rijeke mijenjaju boje diljem Amerike: zasad se ne

ja samo vidim da te iste rijeke presušuju .. da su prije bile mnogo veće

 
4 0 hvala 0
8 godina
offline
Rijeke mijenjaju boje diljem Amerike: zasad se ne

trend izgradnje mini hidro elektrana devastiraju rijeke , neke USA savezne države i lokalne zajednice su zabranile izgradnju istih i uklonile postojeće 

waaagh ;
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Rijeke mijenjaju boje diljem Amerike: zasad se ne

Pa neka usporede iz Hrvatske jedan kanal imenom Bosut sa bilo kojom rijekom, tipa Korana, Krka ali i Drava, ne treba puno mudrosti za izvući imalo koncizan zaključak! 

ATJ Lučko
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Rijeke mijenjaju boje diljem Amerike: zasad se
warhammer kaže...

trend izgradnje mini hidro elektrana devastiraju rijeke , neke USA savezne države i lokalne zajednice su zabranile izgradnju istih i uklonile postojeće 

Jest. ali zato u BiH cjetaju kao ruće.. tko i h pravi? Ni manje ni više, da ne spominjem imena, bivši NBA košarkaš.

Ima sve kako se pravi mini elektrana.. mora se ostaviti toliki i toliki vodostaj.. zatim  se skrenuti cijevima voda za elektranu, kako bi rijeka i dalje bila u sistem uekosustava za ribe i ajkule i krokodile.... ali, jedno veliko ali.. ništa se od toga ne poštuje.. na nekim djelovima rijeka u BiH neke su potpuno presušile korito jer su ovi skrenuli ne samo jednu cijev nego cijelo korito rijeke.

Inače moje mišljenje da ovo nije dobar znak... a ja budala k'o žaba u svaku baru gdje vidim kada je ljeto bacim se.

16 godina
online
Rijeke mijenjaju boje diljem Amerike: zasad se ne

Ustvari mijenjao je boju.. ustvari bio je žut zelenkaste boje.. blješteći objekat zeleni ustvari crveni je bio..

Svemir.
 
4 0 hvala 0
15 godina
offline
Rijeke mijenjaju boje diljem Amerike: zasad se ne

u "regionu" se o tome pjevalo još 1975. 

 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice