Revuto nudi doživotne pretplate na Netflix i Spoti

poruka: 11
|
čitano: 16.566
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Revuto nudi doživotne pretplate na Netflix i Spoti".
16 godina
offline
Revuto nudi doživotne pretplate na Netflix i Spoti

Interesantno. Na koji nacin lifelong pretplata na Netflix i Spotify funkcionira? Kako im se to isplati? Pretpostavljam da okrecu tu lovu negdje i hipoteza je da ce sa lump cash koji im damo oni pokriti buduce troskove jer ce okrenuti lovu i zaraditi?

 

Drugo pitanje je - da li mi kao konzumenti imamo ikakvu ganraciju da se servis nece ugasiti za godinu dana jer nije likvidan i mi popusimo?

Poruka je uređivana zadnji put sri 6.7.2022 13:20 (Originalni_manic).
 
6 0 hvala 0
13 godina
offline
Revuto nudi doživotne pretplate na Netflix i Spoti

Kakva garancija u kriptu. Nema garancije. 

Ako napredujem, prati me. Ako stanem, gurni me. Ako se povucem, ubij me.
 
1 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Revuto nudi doživotne pretplate na Netflix i S
Originalni_manic kaže...

Interesantno. Na koji nacin lifelong pretplata na Netflix i Spotify funkcionira? Kako im se to isplati? Pretpostavljam da okrecu tu lovu negdje i hipoteza je da ce sa lump cash koji im damo oni pokriti buduce troskove jer ce okrenuti lovu i zaraditi?

 

Drugo pitanje je - da li mi kao konzumenti imamo ikakvu ganraciju da se servis nece ugasiti za godinu dana jer nije likvidan i mi popusimo?

Ekipa je izumila Perpetuum mobile. 

 

Ovo će biti super zabavno za pratiti.

Nigdje ni slova kako misle magično stvarati novce za plaćanje korisnicima koji kupe NFT. Ili će to biti dok vi kupujete NFT mi imamo za platiti za pretplate.

Sa 350$ pokrili su oko 3 godine pretplate po korisniku.

 

Do sada su ljudima uzeli 10mil$, sada će još 3.5mil.$, nije loše.

Teoretski ako srede 10% KTA pokrivaju pretplate za tih 10.000 korisnika i još im ostane za Teslu i putovanje na Maldive.

 

U tom slučaju sada skupljaju kapital koji će dalje plasirati, poput banaka, pitanje je samo kako to misle zakonski i knjigovodstveno regulirati i u koliki rizik će se upustiti.

 

Inače osobno im ne bi dao ni da mi pričuvaju praznu pivsku bocu, imaju lijepu povijest muljanja i propalih projekata iza sebe.

 

EDIT: kažu na jutarnjem za njih "Najveći igrač u menadžmentu online pretplata na svijetu...". 

Poruka je uređivana zadnji put sri 6.7.2022 17:16 (mzopg).
6 godina
online
Revuto nudi doživotne pretplate na Netflix i Spoti

Ma nećeeee oni nategnit nikoga, jer to je perspektivna firma koja će bit tu sigurno još 300 godina.... ahaaa

Isuse koja budala moraš bit za popušit ovu glupost!!!

Moj PC  
2 0 hvala 0
9 godina
offline
Revuto nudi doživotne pretplate na Netflix i Spoti

Zanimljivo kad bugovci pisu opcenito o kriptu, onda je to prevara, propalo je, a korisnici su psihopati. Kad treba kolege mlatimudane iz kripta pogurati sa magicnim pretplatama onda je sve kul. Tko padne na ovo zasluzuje da ga prevare.

Poruka je uređivana zadnji put sri 6.7.2022 20:17 (pravi_covijek).
 
11 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Re: Revuto nudi doživotne pretplate na Netflix i S

Revuto je teški scam, svi koji su uložili u presale su već preko 80% u gubitku. 
Pola tokena im je još lockano od presale tako da cijena će još masu pasti.
A šta očekivati o prodavačice magle zvana Josipa Majić. Već prije je prevarila investitore kad je pokretala medjediće za djecu hahaha.

https://zimo.dnevnik.hr/clanak/informer-josipa-majic---630887.html

 

 

16 godina
offline
Revuto nudi doživotne pretplate na Netflix i Spoti

Hvala ekipa. Ja sam bio skeptican ali ipak sam im davao "benefit of the doubt". Bas me zanima kaj ce Bugovci reci, ako ista, na ovaj thread.

 
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Revuto nudi doživotne pretplate na Netflix i S
Originalni_manic kaže...

Hvala ekipa. Ja sam bio skeptican ali ipak sam im davao "benefit of the doubt". Bas me zanima kaj ce Bugovci reci, ako ista, na ovaj thread.

 

 Cuj sta ce reci.

https://www.bug.hr/dogadjaji/ovo-su-keynote-predavaci-bug-future-showa-2022-imate-li-svoju-pozivnicu-25368

 

https://www.bug.hr/tv/mogu-li-hrvatska-kriptovaluta-revu-i-mobilna-aplikacija-revuto-postici-globalni-21327

6 godina
online
Re: Revuto nudi doživotne pretplate na Netflix i S

Ne smiju reagirat kad su plačane objave.... ali svejedno ovako očigledno prodavat scam je ipak malo prenisko!!!

16 godina
offline
Re: Revuto nudi doživotne pretplate na Netflix i S
NFT je debilana bazirana na ljudskoj gluposti i ovisi cisto o ljudskoj pohlepi/gluposti. Sami sebi su svrha i stvarno mi je fascinantno kaj sve ljudi ne budu izmislili da izbiju lovu glupim ljudima iz dzepa.
12 godina
neaktivan
offline
Re: Revuto nudi doživotne pretplate na Netflix i S
NEW_MAN kaže...
NFT je debilana bazirana na ljudskoj gluposti i ovisi cisto o ljudskoj pohlepi/gluposti. Sami sebi su svrha i stvarno mi je fascinantno kaj sve ljudi ne budu izmislili da izbiju lovu glupim ljudima iz dzepa.

NFT je tehnologija koja trenutno djeluje kao nešto sa puno potencijala. Kao i većina tehnologija i opećnito "stvari" može se koristiti za nešto pametno ili za nešto glupo poput tih sličica majmuna. Suditi tehnologiju prema jednoj od primjena je besmisleno.

 

Isto tako se bejzbol palica može koristiti za zabavu i sport, a može se s njom i nekome razbiti glava, prvo je korisno i zabavno, dok je drugo uglavnom negativno. Treba li zaključiti da je palica debilana? Ili su debili oni koji je koriste na krivi način?

 

NFT već sada ima jako široku primjenu u raznim granama gospodarstva, medicine i slično, zadnje što sam vidio je da će ih koristiti i Mercedes:

 

Glupe sličice preko kojih netko pere lovu su samo jedna od mogućnosti, a naravno ljudi obično od svake dobre ideje prvo izvuku ono najgore.

 

NFT se može koristiti za sprječavanje krivotvorenja proizvoda:

https://realitems.shop/blogs/news/how-nfts-protect-luxury-brands

 

Medicina:

https://www.fastcompany.com/90719028/its-not-just-art-nfts-could-revolutionize-healthcare-bioethicists-say

 

Nekretnine:

https://www.parcl.co/blog/how-nfts-will-shape-the-future-of-real-estate

 

Hoće li to sve zaživjeti ili će doći nekakva još bolja tehnologija? Vidjeti ćemo. I za internet se ne tako davno pisalo da nema primjenu za široke mase, da ga ljudi nikada neće prihvatiti itd., a evo 30 godina kasnije malo tko može bez njega.

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice