Revolut ima već pedeset tisuća korisnika u Hrvatsk

poruka: 44
|
čitano: 15.477
|
moderatori: vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Revolut ima već pedeset tisuća korisnika u Hrvatsk".
16 godina
offline
Revolut ima već pedeset tisuća korisnika u Hrvatsk

I sve tu zahvaljujući neumornim (čitaj: dosadnim ko proljev) djeliteljima linkova na forumu.

Koristite blage riječi i jake argumente
Moj PC  
22 2 hvala 0
15 godina
offline
Revolut ima već pedeset tisuća korisnika u Hrvatsk

Osobno smatram da je Revolut zakon stvar. Koristim ga već dugo vremena i savršen je za moje potrebe.

It is always darkest just before the dawn.
Moj PC  
18 0 hvala 0
15 godina
offline
Revolut ima već pedeset tisuća korisnika u Hrvatsk

o hoće li imati hitne intervencije (odštopavanje sifona i to), krvne pretrage i dostavu hrane? 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Poruka je uređivana zadnji put pet 27.9.2019 9:46 (Ajar).
Moj PC  
2 0 hvala 0
6 godina
neaktivan
offline
Revolut ima već pedeset tisuća korisnika u Hrvatsk

Invites incoming..

 
2 0 hvala 0
9 godina
odjavljen
offline
Re: Revolut ima već pedeset tisuća korisnika u Hrv
Čekaj, i di se može plaćati s tom karticom? U bilo kojem fizičkom i online dućanu?
Poruka je uređivana zadnji put pet 27.9.2019 10:12 (kbenzema).
 
0 2 hvala 0
16 godina
offline
Re: Revolut ima već pedeset tisuća korisnika u Hrv
kbenzema kaže...
Čekaj, i di se može plaćati s tom karticom? U bilo kojem fizičkom i online dućanu?

 Svaki dućan koji prima mastercard. U prijevodu svako mjesto sa POS uređajem.

Koristite blage riječi i jake argumente
12 godina
offline
Revolut ima već pedeset tisuća korisnika u Hrvatsk

Suprise, suprise, još jedan revolut članak.

Moj PC  
7 0 hvala 0
16 godina
offline
Revolut ima već pedeset tisuća korisnika u Hrvatsk

Ovo već prelazi u pravo širenje evanđelja...

Moj PC  
2 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Revolut ima već pedeset tisuća korisnika u Hrv
Zaboravih na pravila foruma o linkovima,
ugl ako netko treba invitation link neka se javi u poruke.
Oboje dobijemo 50 kn na racun
http://www.youtube.com/watch?v=BCeglioeHao&feature=feedu
Moj PC  
0 3 hvala 0
13 godina
odjavljen
offline
Revolut ima već pedeset tisuća korisnika u Hrvatsk

Pitanje. Mogu li spojiti Revolut karticu na PayPal?

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Revolut ima već pedeset tisuća korisnika u Hrvatsk

Piše u članku "Vrlo brzo je prerastao tu početnu ideju, o čemu ste već opširno pisali." VI ste već pisali, piše Bug samome sebi. Što znači da je ovaj "članak" pisao neki Revolutov PR-ovac koji je računao da će mozgovi u Bugu to pročitati prije objave pa promijeniti u "o čemu SMO već pisali". Dno svih dnala je Bug. Dno.

 
20 0 hvala 2
6 godina
neaktivan
offline
Re: Revolut ima već pedeset tisuća korisnika u Hrv
tkeser kaže...

Piše u članku "Vrlo brzo je prerastao tu početnu ideju, o čemu ste već opširno pisali." VI ste već pisali, piše Bug samome sebi. Što znači da je ovaj "članak" pisao neki Revolutov PR-ovac koji je računao da će mozgovi u Bugu to pročitati prije objave pa promijeniti u "o čemu SMO već pisali". Dno svih dnala je Bug. Dno.

 

13 godina
offline
Re: Revolut ima već pedeset tisuća korisnika u Hrv

Možeš

12 godina
offline
Revolut ima već pedeset tisuća korisnika u Hrvatsk

Jedina prednost Revoluta je promjena valute (6000 eura).. sve isto ili slično imam na HPB - Visa pripade...

 

Tako da to uzdizanje Revoluta mi je totalno nejasno.

 

 

 
2 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Revolut ima već pedeset tisuća korisnika u Hrv
Zeppelin kaže...
Zaboravih na pravila foruma o linkovima,
ugl ako netko treba invitation link neka se javi u poruke.
Oboje dobijemo 50 kn na racun

 Radi jebenih 50kn da otvaram račun na Revolutu. 

13 godina
offline
Re: Revolut ima već pedeset tisuća korisnika u Hrv
amm ne roki, to je za one koji to zele koristit
http://www.youtube.com/watch?v=BCeglioeHao&feature=feedu
7 godina
protjeran
offline
Re: Revolut ima već pedeset tisuća korisnika u Hrv
R36 kaže...
Zeppelin kaže...
Zaboravih na pravila foruma o linkovima,
ugl ako netko treba invitation link neka se javi u poruke.
Oboje dobijemo 50 kn na racun

 Radi jebenih 50kn da otvaram račun na Revolutu. 

 Samo 50kn, vani nude £10. Slabo je to.

12 godina
offline
Revolut ima već pedeset tisuća korisnika u Hrvatsk

https://www.trustpilot.com/review/www.revolut.com da ne ispadne da je sve bajno. Zanimljivo je pročitat ove bad recenzije.

 
2 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Revolut ima već pedeset tisuća korisnika u Hrv
Zeppelin kaže...
amm ne roki, to je za one koji to zele koristit

 Ove koji prebacuju kikiriki...

12 godina
offline
Re: Revolut ima već pedeset tisuća korisnika u Hrv
Dead kaže...
R36 kaže...

Jedina prednost Revoluta je promjena valute (6000 eura).. sve isto ili slično imam na HPB - Visa pripade...

 

Tako da to uzdizanje Revoluta mi je totalno nejasno.

 

 

 Kolega, ako imaš primanja u devizama onda je ta kartica dobra zbog tečaja.  

To sam i rekao. Jedina prednost je taj tečaj., sve ostalo ništa posebno naspram kartica velikih banaka ili kartičnih kuća.

 

Čak što je najsmiješnije - nitko te neće dirat u HR bankama s transkacijom/am do 105.000kn a na Revolutu ljude zajebavaju za 2500-3000 funti. Traže očitovanje od kud lova. Katastrofa.

 

50000 Hrvata ima Revolut samo jer su znali da će dobili tih 50kn.

Poruka je uređivana zadnji put pet 27.9.2019 14:41 (R36).
 
3 0 hvala 0
9 godina
odjavljen
offline
Revolut ima već pedeset tisuća korisnika u Hrvatsk
Složio sam revolut, ali sam upisao broj visa kartice i naručio fizičku karticu. I sad mi je došlo u glavu da sam treba bolje upisati broj tekućeg računa...jer nekom logikom neću moći prebacivat na revolut ako na deviznom nemam ništa, jel tako? Ili možda nema veze s obzirom da mi je broj deviznog i broj tekućeg isti, ali kartice imaju različite brojeve

 

 
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Re: Revolut ima već pedeset tisuća korisnika u Hrv
kbenzema kaže...
Složio sam revolut, ali sam upisao broj visa kartice i naručio fizičku karticu. I sad mi je došlo u glavu da sam treba bolje upisati broj tekućeg računa...jer nekom logikom neću moći prebacivat na revolut ako na deviznom nemam ništa, jel tako? Ili možda nema veze s obzirom da mi je broj deviznog i broj tekućeg isti, ali kartice imaju različite brojeve

 

 Ne kuzim gdje si upisao broj Visa kartice?

Naravno da ne mozes s deviznog slati novce ako nemas nista na tom racunu. 

Sasvim je svejedno s koje ces kartice uplacivati na revolut. 

Tekuci,devizni,ziro to su potpuno drugaciji racuni bez obzira na brojeve. 

9 godina
offline
Re: Revolut ima već pedeset tisuća korisnika u Hrv
R36 kaže...
Dead kaže...
R36 kaže...

Jedina prednost Revoluta je promjena valute (6000 eura).. sve isto ili slično imam na HPB - Visa pripade...

 

Tako da to uzdizanje Revoluta mi je totalno nejasno.

 

 

 Kolega, ako imaš primanja u devizama onda je ta kartica dobra zbog tečaja.  

To sam i rekao. Jedina prednost je taj tečaj., sve ostalo ništa posebno naspram kartica velikih banaka ili kartičnih kuća.

 

Čak što je najsmiješnije - nitko te neće dirat u HR bankama s transkacijom/am do 105.000kn a na Revolutu ljude zajebavaju za 2500-3000 funti. Traže očitovanje od kud lova. Katastrofa.

 

50000 Hrvata ima Revolut samo jer su znali da će dobili tih 50kn.

 nije to jedina prednost revoluta ispred običnih banka; naobrojati cu samo neke, one koje su meni bitne:

 

  • 1. mogu podići gotovinu na bankomatima bilo koje banke i ne trebam se šetati i tražiti "svoj" bankomat - bez naknada zbog dizanja na "krivom" bankomatu
  • 2. sa revolut karticom mogu koristiti Google pay, apple pay, garimn pay - sve platežne servise koji NFC-om glume contactless karticu (trenutno samo sa PBZ maestrom je to moguće, od domaćih banaka) - osobno ne trebam nositi novčanik, nego na satu imam garmin pay i mogu na plažu bez novaca i novčanika, a mogu u dućanu kupiti što mi treba - npr. :)
  • 3. puno bolji tečaj od kupovine valute u bilo kojoj drugoj banci u RH - korisno kod internet trgovine ili trošenja novaca u inozemstvu (euri)
  • 4. aplikacija je puno bolja od bilo koje aplikacije za mobilno bankarstvo domaćih banaka - ima puno više feature-a - pogovoto za upravljenje karticom i postavljanje limita, PINa i sl.
  • 5. prebacivanje novaca u inozemstvo bez naknade - u svakoj domaćoj banci to je minimalno cca 100kn

 

eto, to je samo nešto što mi je na prvu palo na pamet ;)

 

 

9 godina
odjavljen
offline
Re: Revolut ima već pedeset tisuća korisnika u Hrv

 

Kolacic kaže...
kbenzema kaže...
Složio sam revolut, ali sam upisao broj visa kartice i naručio fizičku karticu. I sad mi je došlo u glavu da sam treba bolje upisati broj tekućeg računa...jer nekom logikom neću moći prebacivat na revolut ako na deviznom nemam ništa, jel tako? Ili možda nema veze s obzirom da mi je broj deviznog i broj tekućeg isti, ali kartice imaju različite brojeve

 

 Ne kuzim gdje si upisao broj Visa kartice?

Naravno da ne mozes s deviznog slati novce ako nemas nista na tom racunu. 

Sasvim je svejedno s koje ces kartice uplacivati na revolut. 

Tekuci,devizni,ziro to su potpuno drugaciji racuni bez obzira na brojeve. 

 

Kod povezivanja na revolut sam upisao broj Visa kartice, a ne obične maestro. Ustvari da li je uopće moguće upisati maestro karticu, konkretno erste? 

Ako nije i ako moram imat Visu spojenu i stalno na njoj imat pare, onda mi i nije revolut neka prednost, opet ću morat konvertirat novce s tekućeg na devizni i onda tek na revolut

Poruka je uređivana zadnji put pet 27.9.2019 15:45 (kbenzema).
15 godina
offline
Re: Revolut ima već pedeset tisuća korisnika u Hrv

Kod kakvog 'povezivanja na Revolut' si upisao broj Visa kartice?!

 

Top-up (dodavanje sredstava na karticu) radiš iz aplikacije, i tamo možeš korisiti već upisanu karticu, ili odabirom 'Change' opcije promjeniti u nešto drugo.

Broj svog tekućeg računa ne možeš upisati u Revolut, jer on njima ne znači ništa.

Možeš upisati samo broj kartice, a dodavanje sredstava se tretira (sa strane tvoje Banke) kao transakcija na POS-u.

Najbolje je upisati broj kartice tekućeg računa, sa kojeg onda po potrebi dodavaš novce na Revolut račun. Nema konverzije, i nema naknade za uplatu.

9 godina
offline
Re: Revolut ima već pedeset tisuća korisnika u Hrv
kbenzema kaže...

 

Kolacic kaže...
kbenzema kaže...
Složio sam revolut, ali sam upisao broj visa kartice i naručio fizičku karticu. I sad mi je došlo u glavu da sam treba bolje upisati broj tekućeg računa...jer nekom logikom neću moći prebacivat na revolut ako na deviznom nemam ništa, jel tako? Ili možda nema veze s obzirom da mi je broj deviznog i broj tekućeg isti, ali kartice imaju različite brojeve

 

 Ne kuzim gdje si upisao broj Visa kartice?

Naravno da ne mozes s deviznog slati novce ako nemas nista na tom racunu. 

Sasvim je svejedno s koje ces kartice uplacivati na revolut. 

Tekuci,devizni,ziro to su potpuno drugaciji racuni bez obzira na brojeve. 

 

Kod povezivanja na revolut sam upisao broj Visa kartice, a ne obične maestro. Ustvari da li je uopće moguće upisati maestro karticu, konkretno erste? 

Ako nije i ako moram imat Visu spojenu i stalno na njoj imat pare, onda mi i nije revolut neka prednost, opet ću morat konvertirat novce s tekućeg na devizni i onda tek na revolut

 ne postoji "stalno spojena kartica" na revolutu. nadoplatu radis kada želis i sa bilo koje kartice s koje zelis (a da s njom mozes kupovati na interentu) ili sa bilo kojeg računa želis prebaciti novce na revolut.

osobno, koristim nadoplatu putem karitca, jer su novci mi onda instantno na revolut računu. Npr. stojim u redu u trgovini, vidim da na revolutu nemam para, prebacim sa kartice tekuceg pare i iste sekunde ih mogu trošiti sa revolut karticom... 

9 godina
odjavljen
offline
Revolut ima već pedeset tisuća korisnika u Hrvatsk

Ma skužio sam maloprije da mogu dodat i Visu i Maestro karticu. Ali sad kad sam dodao maestro karticu, erste mi na kraju naplatila 1 kn. Nije valjda da i kod uplata uzimaju naknadu?

 
0 0 hvala 1
9 godina
offline
Re: Revolut ima već pedeset tisuća korisnika u Hrv
kbenzema kaže...

Ma skužio sam maloprije da mogu dodat i Visu i Maestro karticu. Ali sad kad sam dodao maestro karticu, erste mi na kraju naplatila 1 kn. Nije valjda da i kod uplata uzimaju naknadu?

 ne, to je samo testna autorizacija da vide da je kartica važeća...to ce ti uskoro biti poništena trx...

4 godine
protjeran
offline
Re: Revolut ima već pedeset tisuća korisnika u Hrv
Prevara, šišanje ovaca, prodavanje magle, ili stručnije - ponzijeva piramidalna shema. Kao i Uber i sve što dolazi "lijepo i krasno, jednostavno, preko aplikacije". Te "tvrtke" nemaju ni svoj customer service, nemaju live telefone, nemate doslovno nikog odgovornog kog biste mogli uhvatiti za vrat ako vam lova nestane.
 
3 11 hvala 0
4 godine
protjeran
offline
Re: Revolut ima već pedeset tisuća korisnika u Hrv

Ako vam nestane lova, možete se žaliti na sv.petar@gmail.com.

Poruka je uređivana zadnji put pet 27.9.2019 18:26 (Kokobil50).
 
5 3 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice