Revolucionarni eksperiment preokrenuo tok starenja

poruka: 17
|
čitano: 11.345
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Revolucionarni eksperiment preokrenuo tok starenja".
15 godina
offline
Revolucionarni eksperiment preokrenuo tok starenja

joža manolić likes this

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
15 0 hvala 1
7 godina
offline
Revolucionarni eksperiment preokrenuo tok starenja

 

Besmrtni bilioneri? Pakao na zemlji.

 
10 0 hvala 0
2 godine
online
Revolucionarni eksperiment preokrenuo tok starenja

Reverzibilan proces ?

Onda ću opet morati u osnovnu školu ?! 

Kmeeeee 😪

De regno Dalmatiae et Croatiae libri sex.
 
6 0 hvala 0
16 godina
offline
Revolucionarni eksperiment preokrenuo tok starenja

Postoji dobar razlog za starenje i umiranje. Ako je plastika problem koliki bi tek bio problem da ljudi ne umiru. Užasavajuća pomisao.

Amenoum
 
5 0 hvala 0
23 mjeseca
protjeran
offline
Re: Revolucionarni eksperiment preokrenuo tok star
Čitajući ovakve novosti sve više imam želju da ne živim dugo.
 
3 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Revolucionarni eksperiment preokrenuo tok star

Njima će prvima ubrizgat bbrige...najebali smo kako god okreneš starili ili ne 

Moj PC  
4 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Revolucionarni eksperiment preokrenuo tok star
Imamo to detaljno dokumentirano kako bi izgledalo
12 godina
offline
Re: Revolucionarni eksperiment preokrenuo tok star
Čini se da bi se isti princip mogao prije koristiti za povrat izgubljene vitalnosti, a besmrtnost je plasirana patka kako bi se vijest što više proširila te osiguralo više financiranja.
Moj PC  
1 0 hvala 1
2 godine
online
Re: Revolucionarni eksperiment preokrenuo tok star
kerum kaže...
Čini se da bi se isti princip mogao prije koristiti za povrat izgubljene vitalnosti, a besmrtnost je plasirana patka kako bi se vijest što više proširila te osiguralo više financiranja.

 Trenutno je tako kako si napisao, no znanost nevjerojatnim koracima grabi naprijed uz pomoć sve bržeg procesuiranja podataka, i sve što je nekada bilo nemoguće, vjerojatno će za 200- 500 godina biti uobičajena stvar.

Gdje je kraj napretku znanosti, samo Bog zna. 

We are invisible to our fears. We are a doll and a puppeteer, the victims of our expectations. GS Rawling.
Poruka je uređivana zadnji put ned 22.1.2023 8:40 (Zaporožac).
11 godina
offline
Revolucionarni eksperiment preokrenuo tok starenja

Ovo djeluje kao fantasticna potencijalna varijanta buducnosti...ne nuzno besmrtnost vec drasticno produzen zivot.

Ali za takvu buducnost drustvo mora rijesit niz danasnjih problema,kolonizacija u svemiru bi se apsolutno morala ostvarit jer uz rast populacije i produzeni vijek zivota nas planet bi se brzo "istrosio".

Sto se tice straha da ce bogati eksploatirat siromasne...pa tko vam proizvodi vecinu elektronskih uredjaja koje koristite svakodnevno(doslovno porobljeni radnici)....tako da se mogucnosti takve buducnosti ne morate bojat posto je to sadasnjost 🥂

Moj PC  
2 0 hvala 0
2 godine
online
Re: Revolucionarni eksperiment preokrenuo tok star
MEGATAMA kaže...

 

Sto se tice straha da ce bogati eksploatirat siromasne...pa tko vam proizvodi vecinu elektronskih uredjaja koje koristite svakodnevno(doslovno porobljeni radnici)....tako da se mogucnosti takve buducnosti ne morate bojat posto je to sadasnjost 🥂

Vjerojatno kolega nije mislio na takvo eksploatiranje radnika, već da će taj "produljeni" život ili besmrtnost, moći koristiti samo multimilijarderi, barem prvih 100 godina. 

We are invisible to our fears. We are a doll and a puppeteer, the victims of our expectations. GS Rawling.
Poruka je uređivana zadnji put ned 22.1.2023 9:46 (Zaporožac).
14 godina
offline
Revolucionarni eksperiment preokrenuo tok starenja

 Produljenje zivotnog vijeka ce vjerojatno donijeti pad populacije unatoc popularnom misljenju.

Za primjer pogledati kakva je situacija danas u drzavama sa duzim zivotnim vijekom. Populacija pada. U drzavama sa kracim zivotnim vijekom raste. Mnogo je razloga zasto je to tako.

 
3 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Revolucionarni eksperiment preokrenuo tok star
Gebirgs kaže...

 

Besmrtni bilioneri? Pakao na zemlji.

 Ovo je gore od putinove nuklearne zime ... ustvari nuklearna zima je rješenje ovog problema.

16 godina
offline
Re: Revolucionarni eksperiment preokrenuo tok star
Ajar kaže...

joža manolić likes this

 Joža Broz je to testirao na Jožo Manoliću.

14 godina
offline
Re: Revolucionarni eksperiment preokrenuo tok star
Ajar kaže...

joža manolić likes this

 I ne samo Joža... Izračunao sam, ako podmlađuje onih navedenih 57%, ja bi poslije liječenja ponovo imao (bioloških) 27 godina, a ne sadašnjih skoro 62, što mi uopće ne bi bilo krivo..dosta mi je svih ovih komplikacija koje se javljaju uz starenje.

dolazim odmah - Godot
15 godina
offline
Re: Revolucionarni eksperiment preokrenuo tok star
učo kaže...

 I ne samo Joža... Izračunao sam, ako podmlađuje onih navedenih 57%, ja bi poslije liječenja ponovo imao (bioloških) 27 godina, a ne sadašnjih skoro 62, što mi uopće ne bi bilo krivo..dosta mi je svih ovih komplikacija koje se javljaju uz starenje.

 a je. starost je najgora bolest 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
14 godina
offline
Revolucionarni eksperiment preokrenuo tok starenja

s obzirom da smo vrsta  koja je svjesna svoje smrtnosti, to je ono što je natjeralo lisastog bipedalnog majmuna da napravi piramide, Partenon, Kolosej, nacrta MonaLisu i oslika strop Sikstinske kapele, sklada simfonije, napiše romane....

 

ako ovo zaživi to je efektivni kraj evolucije H. sapiensa u konzumerističku ovcu...

Ju je je? Je ju je!
Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice