Reolink RLC-811A - Oštrooki čuvar

poruka: 8
|
čitano: 26.893
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Reolink RLC-811A - Oštrooki čuvar".
13 godina
offline
Reolink RLC-811A - Oštrooki čuvar

Sve što je u tekstu stoji. Evo prošli tjedan namontirao ju kod brata prvenstveno zbog optičkog zoomiranja (potreban mu je bio nadzor za garaze preko puta ceste) i oduševljen je kvalitetom videa.

Jedino što još nisam skužio da li se ikako mogu riješiti refleksije tablica od automobila pri noćnom snimanju? Naime, tablice su na snimci bijele bijele, ko da su led-ice ugrađene u njih :D

 

ps. ako će netko trebati više tih POE kamera preporučam da si nabavite POE switch nego zasebno POE adapter za svaku (TP-Link TL-SG1005P provjereno radi)

 

edit: kod kupovine na Reolink stranicama, prije si potražite coupon u bespućima interneta. Ja pronašao neki od -5% (većina ih nije valjala)

Poruka je uređivana zadnji put uto 17.5.2022 10:03 (the chosen one07).
Moj PC  
1 0 hvala 1
5 godina
offline
Reolink RLC-811A - Oštrooki čuvar

Kamera se čini odličnom. Izostanak Wifi-a nije problematičan već sigurnosni standard.

 
2 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Reolink RLC-811A - Oštrooki čuvar

Prvo mi se i brat bunio zbog toga kao jer mora dodatnu žicu od routera vući. Sad kad je sve spojio + dodat će kasnije još 3 kom kamera (doduše malo slabijih, ali svejedno PoE) skužio da je to bolje jer tak i tak struju mora vući.

A usotalom, ja se osobno ne bih igrao sa tako velikim bitrateom i WiFi signalom, posebno ne u kućama koje nisu pokrivene dobro sa bežičnom mrežom jer imam osjećaj da bi sve trokiralo malo-malo

23 mjeseca
protjeran
offline
Re: Reolink RLC-811A - Oštrooki čuvar
Gdje sprema snimke?
13 godina
offline
Re: Reolink RLC-811A - Oštrooki čuvar

Ovisi, imaš više mogućnosti;

 

max 256GB mem. kartica koju umećeš u kameru, NAS sa video softwareom (npr Synology), FTP server, njihov Reolink snimač...

23 mjeseca
protjeran
offline
Re: Reolink RLC-811A - Oštrooki čuvar
Znači može se sastavit u closed loop, tj. LAN bez pristupa internetu
13 godina
offline
Re: Reolink RLC-811A - Oštrooki čuvar
Da, mogu i raditi offline, samo u lokalnoj mrezi…

Samo to mi nije spica, draze mi je odmah vidjeti nakon par sek tko mi se po imanju iskrada ;)
23 mjeseca
protjeran
offline
Re: Reolink RLC-811A - Oštrooki čuvar
Ma htio sam sebi stavit dvije kamere u lokalnu mrežu, server i UPS pa me to zanimalo
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice