Renato Divjak novi je direktor prodaje u Linksu

poruka: 50
|
čitano: 14.037
|
moderatori: vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Renato Divjak novi je direktor prodaje u Linksu".
13 godina
offline
Renato Divjak novi je direktor prodaje u Linksu

Bilo bi epski da je stao par koraka u lijevo gdje stoje perilice rublja.

“See the happy moron, / He doesn’t give a damn, / I wish I were a moron, / My God! Perhaps I am!”
 
0 0 hvala 0
2 godine
online
Renato Divjak novi je direktor prodaje u Linksu

Svaka čast ekipi koja već 21 godinu postoji, napreduje, ide dalje, bez većih problema u poslovanju...

 

Ovdje možete pročitati i o povijesti Linksa; https://www.links.hr/hr/article/povijest-tvrtke

Du bist eines meiner kleinen Schweinchen !
 
0 1 hvala 0
4 godine
offline
Re: Renato Divjak novi je direktor prodaje u Links
Zaporožac kaže...

Svaka čast ekipi koja već 21 godinu postoji, napreduje, ide dalje, bez većih problema u poslovanju...

 

Ovdje možete pročitati i o povijesti Linksa; https://www.links.hr/hr/article/povijest-tvrtke

 

Tako je. Kupio sam prije tri godine četiri NAS diska od 6TB, tri u redu, jedan ne radi. Dobio sam ih u običnoj foliji bez ikakve zaštite. Donesem ga nazad u Links Dubrava, oni ga zaprime i daju mi potpis da se slažem da ga oni ne mogu u prodavaonici pregledati radi fizičkih oštećenje iako ga je djelatnik detaljno pregledao i nije ništa našao. Nemam drugog izbora nego ostaviti ga radi jamstva. Djelatnik ga smješta u neku kutiju gdje ima još nabacanog hardvera. Isti ili drugi dan dobijem poziv da mi ne mogu uvaziti reklamaciju jer je oštećen. ????

Dolazim u prodavaonu po njega i prodavač ga vadi opet iz neke kutije gdje je hrpa toga i daje mi ga te pokazuje oštečenje koje je sada odmah pronašao a dan ranije nije. Ne žele uvažiti jamstvo. 

Disk dolazi samo u foliji ikao je strašno osjetljiv artikal.

Disk pakiraju u skladištu linksa za Links Dubrava, ovi ga vade i stavljaju na policu. Po zaprimanju jamstva ide u neosiguranoj kutiji i tako se vrača i od sve te manipulacije baš sam ga ja oštetio. Stalno kupujem diskove za NAS-ove i kada godi kupim ide odmah zamatanje u spužvu i u kutiju baš zbog toga jer se lako ošteti. 

Uglavnom, od onda moj novac dobivaju Instar i HGspot a u Links više ne ulazim i tko god me pita mu ovo ispričam i kažem da bude oprezan. 

12 godina
offline
Re: Renato Divjak novi je direktor prodaje u Links
Ma je to je normalno kod njih..tako je u svim poslovnicama i sa svim korisnicima..hvala kolega sto si nas uputio u neprofesionalan i aljkav pristup sluzbenika Linksa..i tako vec 21 godinu varaju,sram ih bilo!
AUDIOFIL
Moj PC  
0 1 hvala 0
3 godine
offline
Re: Renato Divjak novi je direktor prodaje u Links
Ja sam isto imao jedno neugodno iskustvo sa prodavačem u Linksa i već godinama nisam stupio tamo.
 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Renato Divjak novi je direktor prodaje u Links
Neflix kaže...
Ja sam isto imao jedno neugodno iskustvo sa prodavačem u Linksa i već godinama nisam stupio tamo.

 +1

 

Izgubljeni živci i vrijeme su mi vrijedniji od 400kn koliko je problematičan artikl koštao.

 

Vjerujem da je masa ljudi kod njih imala pozitivno iskustvo, ali ja od njih više ne bih kupio ni čačkalice, kamoli neku elektroniku, koliko god bili jeftiniji od drugih. 

8 godina
offline
Re: Renato Divjak novi je direktor prodaje u Links
A cuj.... Pitanje je koliko su ovakva nezadovoljstva uzrokovana pravilima poslovanja neke trgovine, a koliko ljudima koji tamo rade, nezadovoljni placom, uvjetima, radnim vremenom.....

To vec je problem firme, ali problem koji nitko nece rijesiti....
Its just the way of it, son. We all sell our souls sooner or later.
Moj PC  
5 0 hvala 0
12 godina
offline
Renato Divjak novi je direktor prodaje u Linksu

Stvarno bitna informacija za javnost.

 
13 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Renato Divjak novi je direktor prodaje u Links
Damir22 kaže...
A cuj.... Pitanje je koliko su ovakva nezadovoljstva uzrokovana pravilima poslovanja neke trgovine, a koliko ljudima koji tamo rade, nezadovoljni placom, uvjetima, radnim vremenom.....

To vec je problem firme, ali problem koji nitko nece rijesiti....

 Koliku plaću zaslužuju oni koji se na poslu maksimalno ne zalažu?

 

8 godina
offline
Re: Renato Divjak novi je direktor prodaje u Links
Da je zalaganje adekvatno placeno... Svi bi se zalagali za sve ;)
Its just the way of it, son. We all sell our souls sooner or later.
Moj PC  
10 0 hvala 0
6 godina
neaktivan
offline
Re: Renato Divjak novi je direktor prodaje u Links
Antropofob kaže...

Bilo bi epski da je stao par koraka u lijevo gdje stoje perilice rublja.

 Ili par koraka u desno gdje prodaju pelene za kujice.

13 godina
online
Renato Divjak novi je direktor prodaje u Linksu

Prilično sam siguran da ne postoji kod nas it trgovina kod koje nema ništa za kritiku ili pohvalu.

Moram priznati da nisam još ni u kojoj imao stvari za reklamaciju. Da, čudno. 

Jedino lošije iskustvo sam imao s instarom a razlog je bio kupnja artikla na webu, preuzimanju u poslovnici, a cijena je na kraju bila više od 30%, što nisam prihvatio. Zahvalio se i izašao.

Moj PC  
3 0 hvala 0
2 godine
neaktivan
offline
Renato Divjak novi je direktor prodaje u Linksu

Ma većina tih trgovaca u maloprodaji kupuje stvari kod jednog ili dva veletrgovca eventualno sad u eu  se možda nesto promijenilo ali kako stvari stoje za 10 godina nitko od njih neće ni poslovati jer su bezobrazno skupi jeftinije je izvan preko mailboxa i Amazona 2 puta neke stvari.... 

Živimo Hajduk
 
4 0 hvala 0
2 godine
online
Re: Renato Divjak novi je direktor prodaje u Links
Dondo555 kaže...

Uglavnom, od onda moj novac dobivaju Instar i HGspot a u Links više ne ulazim i tko god me pita mu ovo ispričam i kažem da bude oprezan. 

 eto, jedine veće probleme sam imao u HGspot i od tada više ne ulazim kod njih...

s Linksom i nekoliko mojih reklamacija nikada problema....

 

i ja, tko me god pita, ovo ispričam...

 

kupujem samo u Links-u i Protis-u...

Du bist eines meiner kleinen Schweinchen !
13 godina
offline
Re: Renato Divjak novi je direktor prodaje u Links
dax-lax kaže...

Prilično sam siguran da ne postoji kod nas it trgovina kod koje nema ništa za kritiku ili pohvalu.

Moram priznati da nisam još ni u kojoj imao stvari za reklamaciju. Da, čudno. 

Jedino lošije iskustvo sam imao s instarom a razlog je bio kupnja artikla na webu, preuzimanju u poslovnici, a cijena je na kraju bila više od 30%, što nisam prihvatio. Zahvalio se i izašao.

 Tako i ja, kupujem kod svakoga i nisam nikad začudom imao problema s ičime a svačeg sam se načitao o svakome.

 

Jedini problem sam imao sa Instarom kad sam kupovao preko webshopa Rift S i grafu pa im je malo dugo trebalo da pošalju, al to je ono, no biggie. 

LP
13 godina
offline
Re: Renato Divjak novi je direktor prodaje u Links
speedy56 kaže...

koliko god bili jeftiniji od drugih. 

Links i jeftino.

No Fear. No Excuses. No Limits. :D
14 godina
online
Re: Renato Divjak novi je direktor prodaje u Links
Valentin17 kaže...
speedy56 kaže...

koliko god bili jeftiniji od drugih. 

Links i jeftino.

 Često imaju akcije, a zna biti i najjeftinije po redovnoj cijeni. Kupio kod njih trenutnu RTX 3060 Ti 3899 kn,  ASRock > B460M Pro4 683 kn, bio je i7 10700F po 1800 kn (ja ga uzeo polovnog za 1500), uzeo nedovno kod njih vrlo dobar M2 LC Power Phenom 1TB za 689 kn...

Nikad problema sa očekivanim datumom isporuke, nikad problem sa rekalmacijom

12 godina
offline
Re: Renato Divjak novi je direktor prodaje u Links
99% kupujem u Linksa..imao more reklamacija..sve rijeseno..nikakvu zamijerku nemam..prije su bili dosta skuplji..sad se to malo popravilo!
Ista cijena za kes i rate..
Naravno da bude ljudi koji su imali problema,ali sve u svemu evo 21 godinu brode ..to nesto vise govori nego kad netko prosuje zuc na forumu!
Rijetko kad ljudi pohvale nesto ali cesto pokude!
AUDIOFIL
Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Renato Divjak novi je direktor prodaje u Links
ZaliazniMacan kaže...

Ma većina tih trgovaca u maloprodaji kupuje stvari kod jednog ili dva veletrgovca eventualno sad u eu  se možda nesto promijenilo ali kako stvari stoje za 10 godina nitko od njih neće ni poslovati jer su bezobrazno skupi jeftinije je izvan preko mailboxa i Amazona 2 puta neke stvari.... 

 A neke stvari koštaju isto ili čak manje nego npr. u Njemačkoj u kojoj je PDV 19% a puno je veće tržište od Hrvatske, imaju manje nameta, jednostavnije i jeftinije poslovanje u svakom pogledu.

Do prije 5-6 godina skoro svu elektroniku sam kupovao vani a cijene su bile i do 50% niže. Danas je to uglavnom tu negdje jer su naši trgovci svjesni da će kupac radije naručiti iz neke europske zemlje nego plaćati ogromne marže kod nas. I dok su nas nekad šišali ko ovce, danas se čudim kako uopće opstaju. Primjera radi, prijatelj iz Njemačke je kad je zadniji put bio tu kupio nekoliko elektroničkih proizvoda jer su bili znatno jeftiniji nego u Njemačkoj.

Između ostalog kupio je ovaj TV: https://www.mediamarkt.de/de/product/_lg-oled55c17lb-2718795.html

 

koji je sad u Njemačkoj, u dućanu koji ih valjda dnevno proda 1000 komada, na ludoj akciji od -40%= 1200€

 

Kod nas je taj isti 7000kn a na akciji je bio 6000.

 

Gledam kupiti tablet za kćer, za oko mi zapeo Xiaomi Tab 5. Kod nas 2490kn - https://www.mobiri.hr/proizvod/xiaomi-pad-5-6gb-128gb-wifi-gray/?utm_source=nabava.net&utm_campaign=nabava.net&utm_medium=click

 

U Njemačkoj najjeftiniji 345€ tj. 2600kn + dostava + što će mi zaračunati hrvatski PDV pa će me doći 370€. https://www.idealo.de/preisvergleich/MainSearchProductCategory.html?q=xiaomi%20tab%205

 

Meni stvarno nije jasno kako naši trgovci mogu održavati ovakve cijene.

Poruka je uređivana zadnji put pet 6.5.2022 13:18 (BlueMax).
2 godine
online
Renato Divjak novi je direktor prodaje u Linksu

Vemil je nekada za sve njih bio Car... 

Du bist eines meiner kleinen Schweinchen !
 
1 1 hvala 0
12 godina
offline
Re: Renato Divjak novi je direktor prodaje u Links
Zaporožac kaže...

Vemil je nekada za sve njih bio Car... 

 Zadnje što sam kod njih kupio je par floorstander zvučnika (Mission m35i).

Došli su s jednom odlijepljenom membranom a drugi s oštećenjem ko da je nekome izgorjela cigareta na zvučniku. Na moj mail pritužbe nikad nisu odgovorili jer su u međuvremenu propali.

 

16 godina
online
Re: Renato Divjak novi je direktor prodaje u Links
Damir22 kaže...
Da je zalaganje adekvatno placeno... Svi bi se zalagali za sve ;)

 Bi vraga. Uvek se setim jedne od davnih rasprava na temu piraterije ovde na forumu. Bilo je more komentara tipa "Kad bi igre koštale xy kn (koliko je ko već mislio da je fer i u skladu sa ovdašnjim platama), svi bi kupovali originale", dok neko nije iskreno napisao "Ma da koštaju i 10kn opet bih ih skidao. Ne vidim zašto bih plaćao za nešto što ima besplatno?!". Isto i za ovo i za svaku drugu stvar. Naravno da loša plata i loši uslovi nisu motivišući, ali isto tako dosta ljudi naprosto radi prema sopstvenoj radnoj etici, kakva god ona bila.

WP/WM fanovi, prestanite više lagat ovaj napaćeni narod, nemate to pravo!
2 godine
online
Re: Renato Divjak novi je direktor prodaje u Links
Ivan(4) kaže...

 Bi vraga. Uvek se setim jedne od davnih rasprava na temu piraterije ovde na forumu. Bilo je more komentara tipa "Kad bi igre koštale xy kn (koliko je ko već mislio da je fer i u skladu sa ovdašnjim platama), svi bi kupovali originale", dok neko nije iskreno napisao "Ma da koštaju i 10kn opet bih ih skidao. Ne vidim zašto bih plaćao za nešto što ima besplatno?!". Isto i za ovo i za svaku drugu stvar. Naravno da loša plata i loši uslovi nisu motivišući, ali isto tako dosta ljudi naprosto radi prema sopstvenoj radnoj etici, kakva god ona bila.

 Istina, ali napametnije prolaze developeri Android igrica...hoćeš mali bonus 30 kn, hoćeš poslije malo veći s dodacima još 48 kn, poslije ako želiš još bržeg napretka 15+10kn na popustu 40% .. i tako se nakupe novaca, a sve kao "po malo"...

Du bist eines meiner kleinen Schweinchen !
Poruka je uređivana zadnji put pet 6.5.2022 13:32 (Zaporožac).
8 godina
offline
Re: Renato Divjak novi je direktor prodaje u Links
Ivan4 slazem se ja s tobom.....

No, ako covjek radi za minimalac, netko mu stalno ispire mozak i ubija ga svojim psihickim poremecajima, brzo ce shvatiti da mu nikakav trud, zalaganje ni nista mece donjeti niti vecu placu, niti barem mir, da netko svakodnevno 7-8 sati spolno ne opci s njegovim mozgom....

Onda se pomiri s time, i ne brine tudju brigu, odradi svoje svaki dan preko one stvari.....

Nije opravdanje, niti vezano za ovu pricu, no, realnost je.....
Its just the way of it, son. We all sell our souls sooner or later.
Moj PC  
6 0 hvala 0
13 godina
offline
Renato Divjak novi je direktor prodaje u Linksu

Ja sam imao pozitivno iskustvo reklamacije sa Linksom iako sam mislio da zbog prirode reklamacije neće proći...(rx5700 mi se stalno rušio u igricama i izlazio u Windowse)sve sam potkrijepio video dokazima i opširnim mailom.

Moj PC  
0 0 hvala 0
2 godine
neaktivan
offline
Renato Divjak novi je direktor prodaje u Linksu

To što si opisao nije do linksa nego do servisa...  Servis tipa agram mr i slični oni su ti koji odobre to a ne ducan...

Živimo Hajduk
 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Renato Divjak novi je direktor prodaje u Links
Koliku plaću zaslužuju oni koji se na poslu maksimalno ne zalažu?

MAKSIMALNO MOGUĆU,naravno uz odgovarajuće bonuse.🤣🤣🤣🤣
*# @Frk #*/
2 godine
neaktivan
offline
Renato Divjak novi je direktor prodaje u Linksu

Nitko mene ne može malo platit koliko ja mogu malo radit.... 

 

Živimo Hajduk
 
1 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Renato Divjak novi je direktor prodaje u Links
BlueMax kaže...
Damir22 kaže...
A cuj.... Pitanje je koliko su ovakva nezadovoljstva uzrokovana pravilima poslovanja neke trgovine, a koliko ljudima koji tamo rade, nezadovoljni placom, uvjetima, radnim vremenom.....

To vec je problem firme, ali problem koji nitko nece rijesiti....

 Koliku plaću zaslužuju oni koji se na poslu maksimalno ne zalažu?

 

 Pa ako nisi zadovoljan poslom i plačom zašto bi tamo radio? Patiš ti pati posao.

 

Nikad mi nije bilo jasno kad su djelatnici u maloprodaji bili neuslužni ili bezvoljni ili bezobrazni.

 

Brate pa potpisao si ugovor o radu gdje se slažeš sa placom i uvjetima rada šta onda imaš bit nezadovoljan?

 

Jesam te ja kao kupac prisilio na to? Frustriran si na firmu? pa iskaljuj svoj bijes na vlasniku a ne na kupcu.

 

Daj otkaz.

 

Mislim radii sam fakat grozne poslove...za male pare...i bio sam u banani..ali sam uvijek bio pristojan i fer prema kupcima...jer mi oni nisu ništa krivi.

 

Kad sam osjetio da više nisam za to radno mjesto ili nemam više motivacije jasno sam to iznio poslodavcu i otišao.

 

I šta ti znači viša placa ako si nesretan na poslu? Bit ces motoviran mozda xy mjeseci...i opet ces brijat o vecoj placi...i tako u krug...bezveze

8 godina
offline
Re: Renato Divjak novi je direktor prodaje u Links
Neke stvari ne pisu u ugovoru, a ipak se desavaju, zar ne.....

U osnovi si u pravu, no bas to sto si u pravu i je korijen "problema"....

Radniku je najlakse naci drugi posao, isto kao sto je poslodavcu lako naci drugog radnika.....

Ne uloziti u postojeceg, posebice ako ima neke svoje kvalitete, vec djelovati po sistemu "ako ti se ne svidja idi", u konacnici ne pravi problem spomenutom radniku, vec poslodavcu. Da, primit ce on novog radnika, dat ce mu manju placu, pocetnicku, no i dalje je zamjenio nekog tko je znao posao s nekim tko nema pojma, najcesce.....

Negdje je to izrazenije vise, negdje manje, ali u principu je to problem poslodavca, ne radnika.... Jer radnik radi samo ono sto i kako mu se kaze.....
Its just the way of it, son. We all sell our souls sooner or later.
Moj PC  
7 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice