Relive - fitness tracker koji pretvara aktivnosti

poruka: 6
|
čitano: 2.051
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Relive - fitness tracker koji pretvara aktivnosti ".
Relive - fitness tracker koji pretvara aktivnosti

Zanimljiva aplikacija.

 

Meni bi trebalo nešto slično, ali ne baš to. Recimo preko Garmin Fenixa učitam GPX rutu za planinarenje, volio bih da mi na neki način (preko smartphonea ili dodatak za gopro video) nacrta na kojoj sam visini, pa da se vidi u videu kako se pomalo pomičemo prema vrhu i onda spuštamo...

 

 

Nisam siguran da li tako nešto uopće postoji, bilo bi super da ima.

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Relive - fitness tracker koji pretvara aktivno
ZovemseZoranidolazimizRijeke kaže...

Zanimljiva aplikacija.

 

Meni bi trebalo nešto slično, ali ne baš to. Recimo preko Garmin Fenixa učitam GPX rutu za planinarenje, volio bih da mi na neki način (preko smartphonea ili dodatak za gopro video) nacrta na kojoj sam visini, pa da se vidi u videu kako se pomalo pomičemo prema vrhu i onda spuštamo...

 

 

Nisam siguran da li tako nešto uopće postoji, bilo bi super da ima.

preko Fenixa učitaš rutu? U što? Misliš učitaš GPX u Fenix ili nešto drugo?
Gdje bi htio da se vidi? Zar se na Fenixu ne vidi visinski profil kad imaš učitanu rutu?

Re: Relive - fitness tracker koji pretvara aktivno
jozef kaže...
ZovemseZoranidolazimizRijeke kaže...

Zanimljiva aplikacija.

 

Meni bi trebalo nešto slično, ali ne baš to. Recimo preko Garmin Fenixa učitam GPX rutu za planinarenje, volio bih da mi na neki način (preko smartphonea ili dodatak za gopro video) nacrta na kojoj sam visini, pa da se vidi u videu kako se pomalo pomičemo prema vrhu i onda spuštamo...

 

 

Nisam siguran da li tako nešto uopće postoji, bilo bi super da ima.

preko Fenixa učitaš rutu? U što? Misliš učitaš GPX u Fenix ili nešto drugo?
Gdje bi htio da se vidi? Zar se na Fenixu ne vidi visinski profil kad imaš učitanu rutu?

 

možda sam se krivo izjasnio. Volio bih si snimiti gopro video dok hodam planinarskom rutom, a da neki program ili slično meni kako se hoda označava na kojoj smo visini, dakle pomiče točku na onom grafu s visinom.

 

Imam garmin fenix 5, imam smartphone android i imati ću kroz neko vrijeme go pro 9 kameru. Možda sam se krivo izjasnio, kažem.

 

 

 

12 godina
offline
Re: Relive - fitness tracker koji pretvara aktivno
ZovemseZoranidolazimizRijeke kaže...
 Volio bih si snimiti gopro video dok hodam planinarskom rutom, a da neki program ili slično meni kako se hoda označava na kojoj smo visini, dakle pomiče točku na onom grafu s visinom.

 

 

 

 

Ovo ti ima Garminova kamera Virb. Snimaš video, senzor bilježi poziciju, visinu, brzinu itd, i na kraju kad editiraš video biraš koji overlay sa informacijama da se vidi preko videa. Pa možda razmisli o toj kameri umjesto GoProa ako ti je to bitno.

14 godina
offline
Re: Relive - fitness tracker koji pretvara aktivno
ZovemseZoranidolazimizRijeke kaže...

možda sam se krivo izjasnio. Volio bih si snimiti gopro video dok hodam planinarskom rutom, a da neki program ili slično meni kako se hoda označava na kojoj smo visini, dakle pomiče točku na onom grafu s visinom.

 

Imam garmin fenix 5, imam smartphone android i imati ću kroz neko vrijeme go pro 9 kameru. Možda sam se krivo izjasnio, kažem.

 

 

 

 pogledaj ovo, ne znam jel još uvijek radi. 

5 godina
offline
Re: Relive - fitness tracker koji pretvara aktivno
ZovemseZoranidolazimizRijeke kaže...

Zanimljiva aplikacija.

 

Meni bi trebalo nešto slično, ali ne baš to. Recimo preko Garmin Fenixa učitam GPX rutu za planinarenje, volio bih da mi na neki način (preko smartphonea ili dodatak za gopro video) nacrta na kojoj sam visini, pa da se vidi u videu kako se pomalo pomičemo prema vrhu i onda spuštamo...

 

 

Nisam siguran da li tako nešto uopće postoji, bilo bi super da ima.

 FATMAP: 3D Map & Guides for Skiing, Hiking and Biking   Aaaaaaaaaaaa, krivo sam te shvatio... uglavnom, kao što ti kolega reće imaš virb ali to ti zapravo i ne treba... Sa bilo kojom kamerom i ako imaš GPS trag možeš sa Dashware Download - DashWare ovim programom napravit to što ti treba. Bitno ti je samo pogodit početak videa sa početkom gps traga. Možeš i sa garmin edit ili kako se već zove njihov program ali rađe nemoj jer je sranje. Imam virb i fenix6xpro a videa rađe provlačim kroz dashware pa kroz filmoru nego kroz to sranje od garminovog programa.. NE znam kakav je sad gopro studio, bio je super za mene kao početnika ali ako se ne varam - ukinuli su ga i napravili ono govno od quika ili tako nešto?

Sve Vas Volim
Poruka je uređivana zadnji put uto 7.9.2021 15:24 (Srce Isusovo).
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice