Redizajnirani Facebook s dark modeom dostupan svim

poruka: 26
|
čitano: 7.563
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Redizajnirani Facebook s dark modeom dostupan svim".
4 godine
offline
Redizajnirani Facebook s dark modeom dostupan svim

Ne valja ništa. Ne može se odrediti širina središnjeg dijela u odnosu na lijevi i desni stupac, a presložili su i neke funkcije unutar FB-a. Ionako samo guraju reklame i cenzuriraju sadržaj koji im nije po volji pod izlikom borbe protiv lažnih vijesti.

 
7 2 hvala 0
16 godina
offline
Redizajnirani Facebook s dark modeom dostupan svim

Zar se jos uvijek koristi Facebook?

 
9 3 hvala 0
4 godine
offline
Redizajnirani Facebook s dark modeom dostupan svim

Pa nije bas svima. Meni na primjer nije omogucen

Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
offline
Redizajnirani Facebook s dark modeom dostupan svim

Radi na guranje -kao da imaš u kanti stari celeron od 1.5 giga

 
2 0 hvala 0
4 godine
offline
Re: Redizajnirani Facebook s dark modeom dostupan
Adin kaže...

Zar se jos uvijek koristi Facebook?

 Da. Hrpe firmi koje guraju reklame o svojim proizvodima i uslugama, kazališta, dvorane, bandovi koji obavještavaju javnost o svojim koncertima, ZOO, knjižnice, muzeji, da uopće ne spominjem telekome... Barem mjesec dana na FB-u imaš virtualnu Zg tržnicu putem koje ljudi naručuju voće, povrće, cvijeće...Svi oni aktivno koriste FB. Prava oglasna ploča bogatija od tv-a i bilo čega drugoga. Najmanje ima objava mojih frendova i frendica.

4 godine
offline
Re: Redizajnirani Facebook s dark modeom dostupan
Gnjili kaže...

Radi na guranje -kao da imaš u kanti stari celeron od 1.5 giga

 je, osjetno je sporiji od prethodnika, a nerijetko se pola sadržaja uopće ne učita.

4 godine
offline
Re: Redizajnirani Facebook s dark modeom dostupan
zelenapaprika kaže...
Gnjili kaže...

Radi na guranje -kao da imaš u kanti stari celeron od 1.5 giga

 je, osjetno je sporiji od prethodnika, a nerijetko se pola sadržaja uopće ne učita.

 Kako ste ga uopce dobili :D

13 godina
offline
Re: Redizajnirani Facebook s dark modeom dostupan
Gnjili kaže...

Radi na guranje -kao da imaš u kanti stari celeron od 1.5 giga

Meni radi puno brže nego prijašnja verzija. Stara verzija je bila vrlo spora na Chrome-u, imala je previše nepotrebnih elemenata zbog čega bi se sve više i više usporavala kako bi se odlazilo prema dnu stranice. Video player na starom Facebooku je bio koma; ne samo da je jako štekao, nego su se i često znali pojavljivati i artefakti.

 

Kod ovog novog dizajna Facebooka, sve je to riješeno i stvarno je brz. Ako ti je Facebook spor, ugasi sve aktivne sesije u postavkama sigurnosti računa.

slitinabakra kaže...

 Kako ste ga uopce dobili :D

Ja ga imam već nešto više od 2 mjeseca. Meni je došla obavijest da, ako želim, da mogu isprobati novi Facebook dizajn. I od tada ga koristim; nisam se ni vraćao na onu prethodnu noćnu moru od dizajna.

Poruka je uređivana zadnji put sub 9.5.2020 18:00 (Marko :D).
7 godina
offline
Re: Redizajnirani Facebook s dark modeom dostupan
Marko :D kaže...
..
slitinabakra kaže...

 Kako ste ga uopce dobili :D

Ja ga imam već nešto više od 2 mjeseca. Meni je došla obavijest da, ako želim, da mogu isprobati novi Facebook dizajn. I od tada ga koristim; nisam se ni vraćao na onu prethodnu noćnu moru od dizajna.

 isto, mozda cak i duze, vec san zaboravi da postoji oni bez dark moda, (manje vise sve je dark mod osim bug foruma, hint dodajte dark mod hint pls :))

jedino me nervira sta izgleda ko da je rađen za mobitele pa onda prebacen na desktop, al ok.

4 godine
offline
Re: Redizajnirani Facebook s dark modeom dostupan
slitinabakra kaže...
zelenapaprika kaže...
Gnjili kaže...

Radi na guranje -kao da imaš u kanti stari celeron od 1.5 giga

 je, osjetno je sporiji od prethodnika, a nerijetko se pola sadržaja uopće ne učita.

 Kako ste ga uopce dobili :D

Često sam na FB-u tj., učitan mi je u jedan tab browsera. I odjednom su mi ponudili novi izgled.

16 godina
offline
Redizajnirani Facebook s dark modeom dostupan svim

Ni ja nemam novi dizajn.

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Redizajnirani Facebook s dark modeom dostupan svim

Ponudili mi novi dizajn prije mjesec dva. I iz znatizelje isprobao. 

Kad sam dosao k sebi od uzasa vratio sam na staro.

Novi dizajn je kicast kao kineske stranice. 

 

Malo koristim facebook, pa mi je zapravo i svejedno za dizajn (ono sto koristim 99% je messenger za komunikaciju sa osobama koje nemaju whatsapp)

Sigurna trazilica: https://www.startpage.com/ Sigurna e-posta: https://protonmail.com/
 
3 1 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Re: Redizajnirani Facebook s dark modeom dostupan
Marko :D kaže...
Gnjili kaže...

Radi na guranje -kao da imaš u kanti stari celeron od 1.5 giga

Meni radi puno brže nego prijašnja verzija. Stara verzija je bila vrlo spora na Chrome-u, imala je previše nepotrebnih elemenata zbog čega bi se sve više i više usporavala kako bi se odlazilo prema dnu stranice. Video player na starom Facebooku je bio koma; ne samo da je jako štekao, nego su se i često znali pojavljivati i artefakti.

 

Kod ovog novog dizajna Facebooka, sve je to riješeno i stvarno je brz. Ako ti je Facebook spor, ugasi sve aktivne sesije u postavkama sigurnosti računa.

slitinabakra kaže...

 Kako ste ga uopce dobili :D

Ja ga imam već nešto više od 2 mjeseca. Meni je došla obavijest da, ako želim, da mogu isprobati novi Facebook dizajn. I od tada ga koristim; nisam se ni vraćao na onu prethodnu noćnu moru od dizajna.

 Ne znam koliko je brzi, meni je bio tako uzasan da sam samo trazio tipku koja vraca na staro. Nisam puno isprobavao.

Inace imam blokator reklama, koliko je tek "saren" ekran bez toga na novom face?

Sigurna trazilica: https://www.startpage.com/ Sigurna e-posta: https://protonmail.com/
13 godina
offline
Re: Redizajnirani Facebook s dark modeom dostupan

Počisti kolačiće i, kao što rekoh, zatvori sve aktivne sesije – ubrzati će se. Imam i ja uBlock Origin, ali svako malo prolaze neke reklame, evo baš sam danas vidio nekakve sponsored objave. 😁

12 godina
odjavljen
offline
Re: Redizajnirani Facebook s dark modeom dostupan
Fejs je propao. Danas kad vidim objavu od frenda(imam ih oko 300), za čudim se.
A kad se sjetim prije cca 8-9 godina, stari dizajn, radi na svakakvim konfama, minimalno JSa i usranog loada.
Fejs će polako uz MySpace korak po korak.
 
4 2 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Redizajnirani Facebook s dark modeom dostupan svim

ok boomer

Moj PC  
0 1 hvala 0
12 godina
offline
Re: Redizajnirani Facebook s dark modeom dostupan
Syper platforma za prodaju. Više ne kačim slike ni neke objave, ali zbog messengera i marketa nikad nece propast
Halo Bing! Kako bratac?
 
2 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Redizajnirani Facebook s dark modeom dostupan

i grupa

10 godina
offline
Re: Redizajnirani Facebook s dark modeom dostupan
dabar_solta_V2 kaže...
Marko :D kaže...
..
slitinabakra kaže...

 Kako ste ga uopce dobili :D

Ja ga imam već nešto više od 2 mjeseca. Meni je došla obavijest da, ako želim, da mogu isprobati novi Facebook dizajn. I od tada ga koristim; nisam se ni vraćao na onu prethodnu noćnu moru od dizajna.

 isto, mozda cak i duze, vec san zaboravi da postoji oni bez dark moda, (manje vise sve je dark mod osim bug foruma, hint dodajte dark mod hint pls :))

jedino me nervira sta izgleda ko da je rađen za mobitele pa onda prebacen na desktop, al ok.

 heheeeeeeeeeeeeeeee

7 godina
offline
Re: Redizajnirani Facebook s dark modeom dostupan
Del_Boy97 kaže...
dabar_solta_V2 kaže...
..

 heheeeeeeeeeeeeeeee

 cek kako di?

12 godina
offline
Re: Redizajnirani Facebook s dark modeom dostupan
Dark reader ekstenzija?
Halo Bing! Kako bratac?
 
1 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Redizajnirani Facebook s dark modeom dostupan
dabar_solta_V2 kaže...
Del_Boy97 kaže...
dabar_solta_V2 kaže...
..

 heheeeeeeeeeeeeeeee

 cek kako di?

Hornet_93 kaže...
Dark reader ekstenzija?

Chrome ima mogućnost prikazivanja svih stranica u tamnim varijantama.

 

U adresnu traku upišite chrome://flags/#enable-force-dark i pritisnite Enter. Vrijednost postavke promijenite s Default na Enabled i ponovno pokrenite preglednik.

 

Na nekim stranicama će raditi bolje, na nekima lošije, ali u principu svaka web stranica će biti zatamnjena. Ovo je eksperimentalna postavka i još je u fazi razvoja, te je zbog toga skrivena.

 

Evo kako radi na mobitelu, na Google-u i 24sata...

 
 

 

Alternativno, možete se poslužiti hrpom dodataka za preglednike koji tvrde da rade isto.

Poruka je uređivana zadnji put ned 10.5.2020 14:53 (Marko :D).
8 godina
offline
Re: Redizajnirani Facebook s dark modeom dostupan
Marko :D kaže...

Chrome ima mogućnost prikazivanja svih stranica u tamnim varijantama.

 

U adresnu traku upišite chrome://flags/#enable-force-dark i pritisnite Enter. 

 Provjerio na MS Edge-u, forum izgleda užasno  

13 godina
offline
Re: Redizajnirani Facebook s dark modeom dostupan

Da, forumov dizajn je dosta zastario. Ova opcija jako dobro radi na novim, modernim stranicama.

 

Evo kako izgleda na modernijim stranicama;

Poruka je uređivana zadnji put ned 10.5.2020 20:11 (Marko :D).
10 godina
offline
Re: Redizajnirani Facebook s dark modeom dostupan
dabar_solta_V2 kaže...
Del_Boy97 kaže...
dabar_solta_V2 kaže...
..

 heheeeeeeeeeeeeeeee

 cek kako di?

 dark reader ekstenzija kako je kolega rekao

12 godina
odjavljen
offline
Re: Redizajnirani Facebook s dark modeom dostupan
Dizajn? Forum je skroz zastario. Kao da netko ručno mora zapisat sve u bazu. IT forum 🤦‍♂️
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice