Red Dead Redemption 2 odgođen, ali ima konačan dat

poruka: 11
|
čitano: 4.575
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Red Dead Redemption 2 odgođen, ali ima konačan dat".
16 godina
offline
Red Dead Redemption 2 odgođen, ali ima konačan dat

Smjestim im ga u pak. Nek naprave za PC verziju a ne samo konzole. Pa nem kupoval konzolu sam za jednu igru.

Moj PC  
4 3 hvala 0
11 godina
offline
Re: Red Dead Redemption 2 odgođen, ali ima konačan

PC verzija stiže kad svi kupe i odigraju verzije za konzole.

A nakon toga, ide verzija za nove konzole.

Zvuči poznato?

PSN - DeniZg80, Youtube channel: https://www.youtube.com/channel/UCtuFx5BN99qQpv72xmEvAYQ
13 godina
offline
Re: Red Dead Redemption 2 odgođen, ali ima konačan
Što dulje ga odgađaju veća je šansa da prvi dio nekim čudom dođe na PS4.
Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
Moj PC  
4 0 hvala 0
6 godina
protjeran
offline
Re: Red Dead Redemption 2 odgođen, ali ima konačan
DeniZg kaže...

PC verzija stiže kad svi kupe i odigraju verzije za konzole.

A nakon toga, ide verzija za nove konzole.

Zvuči poznato?

 To vrijedi za GTA serijal. RDR 1 nikada nije došao na PC, možda neće ni dvojka.

11 godina
offline
Re: Red Dead Redemption 2 odgođen, ali ima konačan
Paolo Maldini kaže...
DeniZg kaže...

PC verzija stiže kad svi kupe i odigraju verzije za konzole.

A nakon toga, ide verzija za nove konzole.

Zvuči poznato?

 To vrijedi za GTA serijal. RDR 1 nikada nije došao na PC, možda neće ni dvojka.

 Dobar odgovor,

 

Pokušavam pronaći razlog zašto nisu nikad izdali RDR za PC, ali najbolje službeno objašnjenje koje sam našao je OVDJE i praktički ne daje nikakav odgovor.

PSN - DeniZg80, Youtube channel: https://www.youtube.com/channel/UCtuFx5BN99qQpv72xmEvAYQ
15 godina
offline
Re: Red Dead Redemption 2 odgođen, ali ima konačan
Probao sam igrati prvi dio na ps3 I nikako ne mogu prijeći preko kontrola, nije to to ako nemaš miš i tipkovnicu za pucačine.
S budalama se ne isplati svađati.Prvo te spuste na svoj nivo,a onda te dotuku s iskustvom ! ! !
Moj PC  
4 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Red Dead Redemption 2 odgođen, ali ima konačan
DeniZg kaže...
Paolo Maldini kaže...
DeniZg kaže...

PC verzija stiže kad svi kupe i odigraju verzije za konzole.

A nakon toga, ide verzija za nove konzole.

Zvuči poznato?

 To vrijedi za GTA serijal. RDR 1 nikada nije došao na PC, možda neće ni dvojka.

 Dobar odgovor,

 

Pokušavam pronaći razlog zašto nisu nikad izdali RDR za PC, ali najbolje službeno objašnjenje koje sam našao je OVDJE i praktički ne daje nikakav odgovor.

 

na nekom videu na youtubeu sam vidio kao nešto u stilu da su rekli da bi trebalo biti toliko prilagođavanja RDR sa konzola na PC da im se jednostavno ne bi isplatilo, osobno nemam toliko znanja da bi mogao uopće procijeniti je li to nekakva izlika ili realnost, ali mi nema nikakve logike da gta izbace za PC a RDR ne

 

šteta bi bilo da takva igretina ne dođe na PC, odigrat ću je svakako jer brat ima PS4, ali sasvim je druga stvar da ju odigram na PC na 1440p rezoluciji i barem 60 FPS

6 godina
protjeran
offline
Re: Red Dead Redemption 2 odgođen, ali ima konačan
ivan262 kaže...
Probao sam igrati prvi dio na ps3 I nikako ne mogu prijeći preko kontrola, nije to to ako nemaš miš i tipkovnicu za pucačine.

 Kao ni ja, eno stoji mi u kutiji. PS3 je stvoren za igre kao Last of Us - ima akcije ali je to savršeno dozirano s istraživanjem i stealthom.

15 godina
offline
Re: Red Dead Redemption 2 odgođen, ali ima konačan
Kupio baš ps3 za rdr, gow i the Las of us, ovo dvoje je bilo odlično, dok rdr nikako neide
S budalama se ne isplati svađati.Prvo te spuste na svoj nivo,a onda te dotuku s iskustvom ! ! !
6 godina
protjeran
offline
Re: Red Dead Redemption 2 odgođen, ali ima konačan
ivan262 kaže...
Kupio baš ps3 za rdr, gow i the Las of us, ovo dvoje je bilo odlično, dok rdr nikako neide

 Offtopic je ali ako još imaš GoW jesi za prodaju/razmjenu, moš na PP. Imam sve Unchartede, Killzone 2...

15 godina
online
Re: Red Dead Redemption 2 odgođen, ali ima konačan
Ne bu niti tada došla na PC.
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice