Reboot serijala The Settlers stiže u ožujku, zatvo

poruka: 8
|
čitano: 7.866
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Reboot serijala The Settlers stiže u ožujku, zatvo".
10 godina
offline
Reboot serijala The Settlers stiže u ožujku, zatvo

Jedini koji su valjali su bili prva dva nastavka iz ptičje perspektive / AMIGA verzija i PC verzija / , a opet se sve dobro vidjelo .. Ostali su , najblaže rečeno, - ZAMORNI ..

 
2 0 hvala 0
11 godina
offline
Reboot serijala The Settlers stiže u ožujku, zatvo

the settlers 2 10th anniversary

Epic remaster

 

 

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Reboot serijala The Settlers stiže u ožujku, zatvo

Ako bude ovako: https://staticctf.akamaized.net/J3yJr34U2pZ2Ieem48Dwy9uqj5PNUQTn/76UGD8Z36QU8mwNfZ3zpuE/132232d7d5798fc6d4a92091883d70fa/TSR_A_NEW_START_loop.mp4 biti će top.

Ali već vidim cijenu od 60 € i muka mi je.

Jedna od mojih omiljenih igrica pogotovo Setlerrs 7 koji je imao dobar Single Gameplay, ali užasnu DRM zaštitu (jednu od najgorih).

Moj PC  
0 1 hvala 0
5 godina
offline
Reboot serijala The Settlers stiže u ožujku, zatvo

Koji q ce rebootati ?!?!?! Za remaster jedinice bi platio i 100 €... Samo da poboljsaju grafiku i ne cackaju muziku. Za sve nakon jedinice ne bi potrosio niti lipe.

 
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Reboot serijala The Settlers stiže u ožujku, z
SamoPitam3 kaže...

Koji q ce rebootati? * * *

Treba sve remasterizirati i rebootati, zamisli samo Unreal prvi u UE5 Enginu. To su bile igrice. 

Because anything Korea does, Japan does it better.
13 godina
offline
Re: Reboot serijala The Settlers stiže u ožujku, z
SamoPitam3 kaže...

Koji q ce rebootati ?!?!?! Za remaster jedinice bi platio i 100 €... Samo da poboljsaju grafiku i ne cackaju muziku. Za sve nakon jedinice ne bi potrosio niti lipe.

 onaj blesavi vitez sto je ulazio u grad, samo je njegova animacija bila dvije diskete od tri na Amigi, a sama igra je stala na jednu :)

Ne slušaj nikoga, ostani svoj
16 godina
offline
Reboot serijala The Settlers stiže u ožujku, zatvo

Po mom mišljenju svaka strategija je izgubila čar prelaskom na 3D pa tako i ovo.

Ne kažem da su sve u 3D-u loše, ali u 100% slučajeva su mi starije 2D verzije bolje (settlers,dune,homm,wc,c&c,red alert..). Šteta što se nije nastavilo u 2D-u, ali nekako mislim da će se i to dogoditi jednom.

Amenoum
 
2 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Reboot serijala The Settlers stiže u ožujku, z
PaleRider kaže...

Po mom mišljenju svaka strategija je izgubila čar prelaskom na 3D pa tako i ovo.

Ne kažem da su sve u 3D-u loše, ali u 100% slučajeva su mi starije 2D verzije bolje (settlers,dune,homm,wc,c&c,red alert..). Šteta što se nije nastavilo u 2D-u, ali nekako mislim da će se i to dogoditi jednom.

 zato je sada indie scena jaka.

 

naprimjer svaka igra sa Mega Drive konzole i Snesa nije toliko lose ostarila, dok su igre sa PS1 i N64 malte ne neigrive.. koliko su lose ostarile.

 

a sa Amige igre mozes takodes igrat i danas komotno.

 

Sve je to tada bilo drugacije kad su timovi od 2-10 entuziasta stvarala remek dijela. danas je sve u clanovima odbora i u parama

Ne slušaj nikoga, ostani svoj
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice