Reakcije biljaka na vodu, dodir, ljude, okruženje

poruka: 8
|
čitano: 4.305
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Reakcije biljaka na vodu, dodir, ljude, okruženje ".
8 godina
offline
Reakcije biljaka na vodu, dodir, ljude, okruženje

Djeluje romantično, ali - riječ je o nečem drugom. Mnogo se radi na tome da se numerički podaci umjesto očima (grafikoni i sl.) percipiraju ušima (zvučni, ponajbolje tonski zapis). Po zvuku se najbolje vidi da nešto ne valja, da nešto odstupa od normale - postupak kojim se služe liječnici i automehaničari. (Odmah ćemo vidjeti da nešto s motorom nije u redu jer  "lupa".) 

 
5 0 hvala 0
8 godina
online
Reakcije biljaka na vodu, dodir, ljude, okruženje

Ta muzika zvuči poput istočnjačke meditativne.

Moj PC  
1 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Reakcije biljaka na vodu, dodir, ljude, okruže
Cek ne kuzim. Ovdje se radi o tome da je ovo zvuk od biljke ili...???
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Reakcije biljaka na vodu, dodir, ljude, okruženje

 mene više interesiraju inicijali M.F. ispod tekstova (nema u impressumu). motherfucker? mali franjin? meskalero fungus? mifoflaf fkofo? matija fušer? metroidvanka flundrić? ... 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
4 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Reakcije biljaka na vodu, dodir, ljude, okruže
Ajar kaže...

 mene više interesiraju inicijali M.F. ispod tekstova (nema u impressumu). motherfucker? mali franjin? meskalero fungus? mifoflaf fkofo? matija fušer? metroidvanka flundrić? ... 

Pa kak to ne znaš. Mirko Fodor!

King in the castle, king in the castle ...
6 godina
offline
Re: Reakcije biljaka na vodu, dodir, ljude, okruže
Jedino kad biljke proizvode zvuk je pod utjecajem vjetra i kad su pod utjecajem vatre....ovo je obična simulacija...imaš električni signal i onda mi ljudi stvaramo pravila po kojemu se te promjene pretvaraju u glazbenu skalu....pun K mi je antropocentrizma...
mnogo mudrosti,mnogo jada...što više znanja, to više boli.
Moj PC  
3 0 hvala 1
16 godina
offline
Reakcije biljaka na vodu, dodir, ljude, okruženje
HCMAA kaže...
Jedino kad biljke proizvode zvuk je pod utjecajem vjetra i kad su pod utjecajem vatre....ovo je obična simulacija...imaš električni signal i onda mi ljudi stvaramo pravila po kojemu se te promjene pretvaraju u glazbenu skalu....pun K mi je antropocentrizma...

 Slažem se, mislim, otpuštaju one kemijske substance kad su oštećene(najlakše se osjeti miris trave nakon košnje), ili kad se bore za prostor, ali to je sporo, i nemjerljivo ovim gizmom koji je ništa drugo negoli ohmmetar. Zamislite da nama netko mjeri "raspoloženje" mjerenjem otpora. Veze s vezom nema.

Čak mislim da boljke nedaju nikakvu mjerljivu varijaciju otpora, i taj goober samo random pušta playlistu mp3 new age baljezgarija, a prave trigere varijacija moguće ima skrivene u kutijici tipa barometar, svjetlosne senzore ili termometar. Čekam thunderfoota da im objasni uz veliki naslov "busted", i da se ovakvi "podaci" mogu "prekonvertirati" u bilo što - trap cajke, fodora kao sintetizatora glasa koji je glasnogovornik biljke ili prognozu za dobitak na lottou. 
Nemožeš imati suvislu informaciju o biljci iz dvije fakin stezaljke. Danen je pretolerantan na ove "umjetnike" koji, kladim se, kineski weather station skriven u kutijici prodaju za tisućostruku cifru. 

http://www.bug.hr/forum/post/lcd-plazma-televizori/stvarni-vlasnici-brandova/2909836.aspx
Moj PC  
2 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Reakcije biljaka na vodu, dodir, ljude, okruže
Baš krasno, biljčice proizvode glazbu, tako divna stvorenjca... ne znam samo kako ih oni okrutni vegetarijanci mogu klat i žderat, najčešće još i dok su žive
Moj PC  
1 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice