Razerova RGB zaštitna maska postaje stvarnost

poruka: 17
|
čitano: 4.599
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Razerova RGB zaštitna maska postaje stvarnost".
8 godina
offline
Razerova RGB zaštitna maska postaje stvarnost

Fascinantna ta korona. Čim se pojavila, gripa je nestala. I u sred sezone gripe, nitko od gripe obolio. Sve automatski...korona.

Moj PC  
7 8 hvala 0
15 godina
offline
Razerova RGB zaštitna maska postaje stvarnost

Ako chroma RGB ne ubije koronu nista nece...

Moj PC  
7 0 hvala 0
16 godina
moderator
offline
Re: Razerova RGB zaštitna maska postaje stvarnost
DuxCro kaže...

Fascinantna ta korona. Čim se pojavila, gripa je nestala. I u sred sezone gripe, nitko od gripe obolio. Sve automatski...korona.

Mjere za zaštitu od covida-19 funkcioniraju sa svim infekcijama koje se prenose kapljičnim putem, a tu spada i gripa koja je, usput rečeno, daleko manje zarazna nego covid-19. 

Negdje je bilo gripe, ali se infekcija nije širila zbog spomenutih mjera - https://apps.who.int/flumart/Default?ReportNo=5&Hemisphere=Northern


15 godina
offline
Re: Razerova RGB zaštitna maska postaje stvarnost
DuxCro kaže...

Fascinantna ta korona. Čim se pojavila, gripa je nestala. I u sred sezone gripe, nitko od gripe obolio. Sve automatski...korona.

 Testovi su nepouzdani i lako je moguće da je gripa u nekim slučajevima dijagnosticirana kao COVID-19.

Poruka je uređivana zadnji put ned 28.3.2021 17:16 (Izzy).
16 godina
moderator
offline
Re: Razerova RGB zaštitna maska postaje stvarnost
Izzy kaže...
DuxCro kaže...

Fascinantna ta korona. Čim se pojavila, gripa je nestala. I u sred sezone gripe, nitko od gripe obolio. Sve automatski...korona.

 Testovi su nepouzdani i lako je moguće da je gripa u nekim slučajevima dijagnosticirana kao COVID-19.

Zavisi o kakvim testovima je riječ. Uglavom se nije dobro informirati o ozbiljnim temama preko objava na društvenim mrežama.

https://www.reuters.com/article/uk-factcheck-swab-idUSKBN26R3DH

Poruka je uređivana zadnji put ned 28.3.2021 19:42 (Denis).
15 godina
offline
Re: Razerova RGB zaštitna maska postaje stvarnost
We are the division!
"In space no one can hear you scream, unless it's a battlecry of a ..."
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Razerova RGB zaštitna maska postaje stvarnost
Baš i ne. Virusi su prerazličiti. Sars-cov-2 virusu su bliži virusi prehlade (neki) nego gripe. Jer su neki od virusa prehlade isto korona virusi
"In space no one can hear you scream, unless it's a battlecry of a ..."
Poruka je uređivana zadnji put ned 28.3.2021 20:41 (Flanker-B).
15 godina
neaktivan
offline
Re: Razerova RGB zaštitna maska postaje stvarnost
Ja bih kupio ovu masku samo još da ima gdje da se kupi. Interesantno je to da u trenutku kad ovo pišem ima još 7 komentara a da niti jedan ne tretira sam produkt.
Voda tece a vrijeme prolazi ...
 
0 0 hvala 0
16 godina
moderator
offline
Re: Razerova RGB zaštitna maska postaje stvarnost
ned kaže...
Ja bih kupio ovu masku samo još da ima gdje da se kupi. Interesantno je to da u trenutku kad ovo pišem ima još 7 komentara a da niti jedan ne tretira sam produkt.

Komentira Flanker-B - We are the Divison!

The Division je Ubisoftova igra koja se odvija u postapokaliptičnoj Americi nakon velike pandemije i u kojoj je zaštitna maska standardni dio opreme, odnosno standardni slot na tijelu igrača. 

 

 

6 godina
offline
Re: Razerova RGB zaštitna maska postaje stvarnost
Da... Ovi se bune protiv maski kao to ugrožava njihove slobode a nitko se ne buni protiv kladionice zvana auto osiguranje...ili što mu od plaće odbija za mirovinu i zdrastvo... A može se desiti da mirovinu i ne doživiš
mnogo mudrosti,mnogo jada...što više znanja, to više boli.
Moj PC  
3 1 hvala 0
15 godina
offline
Razerova RGB zaštitna maska postaje stvarnost

Ovi sa iquom 45 i pitanjima di je nestala gripa. ajmo ovako djokovic moze pobjedit nadala, onda sigurno moze pobjedit i 1500. igraca s atp liste. djokovic su mjere, nadal je korona, 1500. igrac je gripa.....JASNO? mogu i s nogometom ak imas iq ispod 25...

Poruka je uređivana zadnji put pon 29.3.2021 10:06 (zlosobno).
 
0 3 hvala 0
7 godina
protjeran
offline
Re: Razerova RGB zaštitna maska postaje stvarnost
Hoce biti model bez ergebeja, pitam za prijatelja...

I koliko ce kostati zamjenski filter, preko 59€?
Steel for Humans, Silver for Monsters, Gold for the Witcher... Cyberpunk for PCMR
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Razerova RGB zaštitna maska postaje stvarnost
Denis kaže...
DuxCro kaže...

Fascinantna ta korona. Čim se pojavila, gripa je nestala. I u sred sezone gripe, nitko od gripe obolio. Sve automatski...korona.

Mjere za zaštitu od covida-19 funkcioniraju sa svim infekcijama koje se prenose kapljičnim putem, a tu spada i gripa koja je, usput rečeno, daleko manje zarazna nego covid-19. 

Negdje je bilo gripe, ali se infekcija nije širila zbog spomenutih mjera - https://apps.who.int/flumart/Default?ReportNo=5&Hemisphere=Northern


 I onda kada jednog dana maske otpadnu stiže nam pandemija u obliku konjske gripe

7 godina
offline
Re: Razerova RGB zaštitna maska postaje stvarnost
Meni osbno su dvije stvari odbojne na ovom proizvodu. Prva je RGB, a druga je prozirnost. Kad vec moram nositi maske, upravo taj dio sto ti full pokrije lice bez transparentnosti je ono sto zelim. Ja nisam u doticaju s gluhonijemima tako da mi prozirnost uopce ne treba.

Kad smo kod slicnih proizvoda, Philips ima N95 model na azijskom trzistu. Cijena je cca 100 dolara i ima elektricni ventilator koji drzi masku hladnijom i pospjesuje protok zraka, ali kada se ventilator koristi onda filtriranje nije na razini N95 standarda vec znacajno nizeg ranga pa ne preporucavaju uporabu ventilatora u zatvorenim prostorima.

Kako je Razer ovo rjesio, nemam pojma, ali ako Philips kosta 100 dolara gdje je vanjski dio maske platneni, kuciste ventilatora je metalno i umetci su non-woven (nemam pojma hr rijec) N95 tkanina vjerujem da ce Razer biti skuplji.

Edit: link na Philipsovu masku
https://www.philips.com/a-w/about/dutch-design-week-2020/philips-fresh-air-mask.html
Poruka je uređivana zadnji put pon 29.3.2021 12:20 (tokyu).
 
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Razerova RGB zaštitna maska postaje stvarnost
zlosobno kaže...

Ovi sa iquom 45 i pitanjima di je nestala gripa. ajmo ovako djokovic moze pobjedit nadala, onda sigurno moze pobjedit i 1500. igraca s atp liste. djokovic su mjere, nadal je korona, 1500. igrac je gripa.....JASNO? mogu i s nogometom ak imas iq ispod 25...

 ti si svoj IQ i gramatiku upravo pokazao svojim komentarom

15 godina
offline
Re: Razerova RGB zaštitna maska postaje stvarnost
a ti si uspio napravit 4 gramaticke pogreske pisuci kometar o mojoj gramatici 😂 al ti si mulder/neo ti 'znas' sta gates suruje, ti znas sve o epidemiji, cijepivima i ravnoj zemlji...pa onda mozes malo i o gramatici...da mi je tvoj mozak na jednu noc, kako bi se naspavo...
3 godine
offline
Razerova RGB zaštitna maska postaje stvarnost

Nakon današnje 'odluke' gdje se može ovo čudo nabaviti 

 
1 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice