Ray tracing i performanse u igri Battlefield V - F

poruka: 19
|
čitano: 5.138
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Ray tracing i performanse u igri Battlefield V - F".
16 godina
odjavljen
offline
Ray tracing i performanse u igri Battlefield V - F

Nema 2080-ice u grafu

 

Nego, Vega vrti vrlo dobro.

BTW - onaj prvi graf je uzasno sitan

Freak Show Inc.
 
2 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Ray tracing i performanse u igri Battlefield V
A kako tebi izgleda igra s 2080?
7 godina
offline
Ray tracing i performanse u igri Battlefield V - F

Po najnovijim leaked informacijama, Nvidia sprema dvije grafe.

Jedna je RTX 2060 dok također i 11x serija.

 

GTX 1160 koja nece imat ray tracing a bit će dost jeftinija.

Očito su skužili da im prodaja RTX kartica i ne ide baš kako su očekivali,ali također i Navi će imat sljedeći mjesec predstavljanje pa odma odgovaraju.
Ah ta Nvidia :)

Poruka je uređivana zadnji put sub 22.12.2018 12:59 (Crypt).
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Ray tracing i performanse u igri Battlefield V - F

super..jos kad bi igra valjala nesto bilo bi super. neznas sto je gore onaj "ako vam se nesvidje nemojte kupiti" singleplayer flop  ili pew pew respawn cod mp.. sramotno .nisu nista dobro izbacili od bc2 

xfact
Moj PC  
7 0 hvala 0
15 godina
offline
Ray tracing i performanse u igri Battlefield V - F

I Denise jesi uspio ubiti kojeg lika iza sebe na način da si ga vidio u odsjaju svoje puške radi Ray Tracinga? Ili je ipak to previše za očekivati?

 

 

 

=xfact= pa ovo je dosta sličnije starim BFovima jer trebaš tim i squad više, malo više je hardcore. Uglavnom dosta sporije se igra radi brzog krepavanja i što nema auto regena.

Poruka je uređivana zadnji put sub 22.12.2018 14:45 (Jack Sparrow).
Moj PC  
0 1 hvala 0
16 godina
odjavljen
offline
Re: Ray tracing i performanse u igri Battlefield V
dd.inc kaže...
A kako tebi izgleda igra s 2080?

 

 Nisam jos dobio 1809 update pa ne mogu koristiti 

Freak Show Inc.
12 godina
neaktivan
offline
Re: Ray tracing i performanse u igri Battlefield V
Jack Sparrow kaže...

I Denise jesi uspio ubiti kojeg lika iza sebe na način da si ga vidio u odsjaju svoje puške radi Ray Tracinga? Ili je ipak to previše za očekivati?

 

 

 

=xfact= pa ovo je dosta sličnije starim BFovima jer trebaš tim i squad više, malo više je hardcore. Uglavnom dosta sporije se igra radi brzog krepavanja i što nema auto regena.

 Kolega ja sam u bf od 1942 tako da mi to nikako nije slicno starim bf osim sto se zovu isto  

xfact
15 godina
offline
Re: Ray tracing i performanse u igri Battlefield V
=xfact= kaže...
Jack Sparrow kaže...

I Denise jesi uspio ubiti kojeg lika iza sebe na način da si ga vidio u odsjaju svoje puške radi Ray Tracinga? Ili je ipak to previše za očekivati?

 

 

 

=xfact= pa ovo je dosta sličnije starim BFovima jer trebaš tim i squad više, malo više je hardcore. Uglavnom dosta sporije se igra radi brzog krepavanja i što nema auto regena.

 Kolega ja sam u bf od 1942 tako da mi to nikako nije slicno starim bf osim sto se zovu isto  

 A misliš da ja nisam? Valjda ne očekuješ kopiju 1942 sa novom grafikom, to bi bio užas. Pogotovo sa današnjom tehnologijom i mogučnostima.

16 godina
moderator
offline
Re: Ray tracing i performanse u igri Battlefield V
Friday kaže...

Nema 2080-ice u grafu

 

Nego, Vega vrti vrlo dobro.

BTW - onaj prvi graf je uzasno sitan

  Nažalost to je automatski generator za grafove tak da nemam kontrolu koliko će sitno nešto renderirati. Problem je u količini podataka. Da ih je manje, bio bi grafikon pristojnije veličine. 

16 godina
moderator
offline
Re: Ray tracing i performanse u igri Battlefield V
Dead kaže...

Kad će pasti cijena 1080Ti?

 Nikad. Te kartice će nestati iz dućana kad presuše zalihe i ćao đaci. Ali imaš rabljenih 1080 Ti koliko hoćeš po jako dobrim cijenama na Njuškalu. To su kartice s jamstvom od 2+ godine i super su kupovina. 

 
2 0 hvala 0
16 godina
moderator
offline
Re: Ray tracing i performanse u igri Battlefield V
Jack Sparrow kaže...

I Denise jesi uspio ubiti kojeg lika iza sebe na način da si ga vidio u odsjaju svoje puške radi Ray Tracinga? Ili je ipak to previše za očekivati?

 

 

 

=xfact= pa ovo je dosta sličnije starim BFovima jer trebaš tim i squad više, malo više je hardcore. Uglavnom dosta sporije se igra radi brzog krepavanja i što nema auto regena.

 Haha, ray tracing je samo za eye candy, a u kompetitivnom smislu to nije nikakva prednost. Kao što je navedeno u članku, ima smisla koristiti dok se igra single player čisto radi filmskije atmosfere. 

8 godina
odjavljen
offline
Ray tracing i performanse u igri Battlefield V - F

Ček, još ima netko da igra ovaj shrot od igre

 
6 0 hvala 0
16 godina
odjavljen
offline
Re: Ray tracing i performanse u igri Battlefield V
Denis kaže...
Friday kaže...

Nema 2080-ice u grafu

 

Nego, Vega vrti vrlo dobro.

BTW - onaj prvi graf je uzasno sitan

  Nažalost to je automatski generator za grafove tak da nemam kontrolu koliko će sitno nešto renderirati. Problem je u količini podataka. Da ih je manje, bio bi grafikon pristojnije veličine. 

 

Prevedeno - "Javi se Domagoju, ni mi nismo sretni"

Freak Show Inc.
10 godina
protjeran
offline
Ray tracing i performanse u igri Battlefield V - F

.... a kolko je taj ray tracing zaradio para ovoj ajkadici??? premalo za ikakvu odrzivost na zivotu....

 

the pussification of todays youth cant handle metal of this magnitude
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Ray tracing i performanse u igri Battlefield V
Glavas_ZG kaže...

Ček, još ima netko da igra ovaj shrot od igre

 Ne,serveri su prazni.

Ovi gore se samo zajebavaju.Nemoj kupiti.

سمندری ڈاکو
15 godina
offline
Ray tracing i performanse u igri Battlefield V - F

zato se igre ne "nabavljaju" dok ih ne "blagoslovi" cpy/reloaded/itd. a kaj se kartica tiče - čemu? sve radi na r7 370 2GB*/haswel 4460*/16GB RAM/1920x1200. i to čist fino. k'o na filmu. još se jednom pokazuje da nikakva grafika ne može nadomjestiti manjak sadržaja. dakle, no sale

 

*zračno hlađenje (dakle, niš posebno): CPU 38º, graf 44º. zaključak: wtf s tim karticama i sranjima/pranjima?! 

 

ponešto i o igri: ponovo patetičan dugotrajan uvod, nesnosno glupo portanje s konzole, nemogućnost željene uporabe tipkovnice/miša ... davež. 

 

nadopuna: kad se igra razvije, i nije toliko loša ali sve to je manje-više deja-vu. ponekad je i tako dobro, umjesto otkrivanja tople vode. svejedno, nemogućnost dodjeljivanja tipki tipkovnice i neprepoznavanje tipki miša (razer s 5) je samo znak lošeg programiranja i šlamperaja. u Rise of the Tomb Raider sve uredno šljaka i mogu načiniti raspored na volju. npr. NIKAD ne koristim wasd jer mi ... ne paše. ovdje moram. ili: klinem tamo da želim vidjeti hud no nema ga. mapu ne mogu aktivirati ni na koji način. itd. i dalje je grafika ok (i više od toga), bez ikakve bijesne kartice ili procesora. jednako kao i za RotTR (iako je u njemu puno toga bitno bolje riješeno - osobito izrazi lica pri govoru). i dovoljno brzo se učitava. dobro je to znati. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Poruka je uređivana zadnji put uto 25.12.2018 17:55 (Ajar).
Moj PC  
0 1 hvala 0
16 godina
moderator
offline
Re: Ray tracing i performanse u igri Battlefield V
pirat kaže...
Glavas_ZG kaže...

Ček, još ima netko da igra ovaj shrot od igre

 Ne,serveri su prazni.

Ovi gore se samo zajebavaju.Nemoj kupiti.

 Ja igram i nemam problema s pronalaskom servera. Znam osobno još 3-4 ljudi koji igraju. Meni je igra dobra. 

15 godina
offline
Re: Ray tracing i performanse u igri Battlefield V
Denis kaže...

 Ja igram i nemam problema s pronalaskom servera. Znam osobno još 3-4 ljudi koji igraju. Meni je igra dobra. 

 Ma znam,samo sam sarkastičan.

Zna i Glavas,samo kaj on voli trolati.

سمندری ڈاکو
16 godina
offline
Re: Ray tracing i performanse u igri Battlefield V
Friday kaže...
dd.inc kaže...
A kako tebi izgleda igra s 2080?

 

 Nisam jos dobio 1809 update pa ne mogu koristiti 

 Jebali majku spori developeri 

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice