Raspberry Pi kao računalna jezgra medicinskog resp

poruka: 9
|
čitano: 2.448
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Raspberry Pi kao računalna jezgra medicinskog resp".
16 godina
offline
Raspberry Pi kao računalna jezgra medicinskog resp

Bravo, koristit ovakve igracke za life support svrhu. Tko ce odgovarati kad se rasperry pi srusi ili crkne?

Those damn scientist people have been promising global warming for years now. But when I go outside it's still very cold. I want the global warming like they promised NOW! I hate being col
Moj PC  
2 1 hvala 0
15 godina
offline
Re: Raspberry Pi kao računalna jezgra medicinskog
SupremeCommander kaže...

Bravo, koristit ovakve igracke za life support svrhu. Tko ce odgovarati kad se rasperry pi srusi ili crkne?

 nije samo RP. pogledaj čitavu skalameriju. što može poći po zlu? 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
14 godina
offline
Re: Raspberry Pi kao računalna jezgra medicinskog
Komandante i ti ajar, vjerujem da bi radije u slučaju potrebe bili prikljuceni i na to, umjesto na nista.
 
0 1 hvala 0
15 godina
offline
Re: Raspberry Pi kao računalna jezgra medicinskog
Brk kaže...
Komandante i ti ajar, vjerujem da bi radije u slučaju potrebe bili prikljuceni i na to, umjesto na nista.

 zapravo ne, ne bih. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
14 godina
offline
Re: Raspberry Pi kao računalna jezgra medicinskog
@ ajar
Nadam se da neces trebati, da nitko nece trebati, ali eto ja bi, a i ti bi, samo sad ne trebas pa mozes trkeljati... Uhvatio bi se i za slamku ako bi mislio da ce pomoci.
Poruka je uređivana zadnji put sri 15.4.2020 13:30 (Brk).
15 godina
odjavljen
offline
Raspberry Pi kao računalna jezgra medicinskog resp

Nije ni meni jasno zašto bar Pi. Zar ne bi neki arduino ili neka slična platforma koja je jeftinija, ima brži boot i jednostavniju ugradnju watchdog sustava predstavljala manji rizik i manji trošak?

Privatne poruke su za privatne razgovore. Ne odgovaram na općenita pitanja vezana uz neku temu.
 
3 0 hvala 0
12 godina
offline
Raspberry Pi kao računalna jezgra medicinskog resp

NASA s razlogom koristi zaostali hardware, tako da bi ovdje bilo puno bolje da se koristi obican MCU. 

 
3 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Raspberry Pi kao računalna jezgra medicinskog
Brk kaže...
@ ajar
Nadam se da neces trebati, da nitko nece trebati, ali eto ja bi, a i ti bi, samo sad ne trebas pa mozes trkeljati... Uhvatio bi se i za slamku ako bi mislio da ce pomoci.

 baš si našao crkvu diš boga molit. ja bih si prvi sam isključio aparate, za nekoga kome je potrebnije. 

 

edit: a vidi ovo. mislim, koji će mi q respirator kad iz pune vreće mufova uvijek izvučem pimpek. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Poruka je uređivana zadnji put čet 16.4.2020 9:03 (Ajar).
14 godina
offline
Re: Raspberry Pi kao računalna jezgra medicinskog
@ajar, o mufovima i pimpecima nemoj samnom. Tu sam svjetski prvak 🏆 🤣🤣👍
Al' nisi fer, to je danasnja vijest. I ja sam ju negdje drugdje procitao jutros. Vjecna dilema sta ce bit: pimpek ili muf?!
Poruka je uređivana zadnji put čet 16.4.2020 10:55 (Brk).
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice