Raspberry Pi 400 – osobno računalo u kompaktnoj ti

poruka: 8
|
čitano: 4.503
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Raspberry Pi 400 – osobno računalo u kompaktnoj ti".
10 godina
offline
Raspberry Pi 400 – osobno računalo u kompaktnoj ti

Pari kao ZX Spektrum nekada..

Pih..

 
4 0 hvala 0
15 godina
online
Re: Raspberry Pi 400 – osobno računalo u kompaktno
boatenga kaže...

Pari kao ZX Spektrum nekada..

Pih..

 Upravo na to i ja pomislio

 

With the anonymity of the internet where one can be anything they want, it constantly amazes me how many choose to be assholes.
10 godina
suspendiran
offline
Raspberry Pi 400 – osobno računalo u kompaktnoj ti

Ha mislim ... OK ... ali to sada već pomalo dolazi u rang Chromebooka (instaliraš linux OS na njega) i nekih ultra jeftinih prijenosnika, koji su praktičniji i vjerojatno ugodniji za korištenje.

Prije sa svojom konfiguracijom stvarno nisu imali nikakvu konkurenciju i to je razlog njegove planetarne popularnosti. IMHO Ne vjerujem da će biti jako popularno.

Moj PC  
0 0 hvala 0
4 godine
online
Raspberry Pi 400 – osobno računalo u kompaktnoj ti

Meni je bas zgodan i mozda si nabavim jednog

Moj PC  
2 0 hvala 0
15 godina
online
Re: Raspberry Pi 400 – osobno računalo u kompaktno
ZovemseZoranidolazimizRijeke kaže...

Ha mislim ... OK ... ali to sada već pomalo dolazi u rang Chromebooka (instaliraš linux OS na njega) i nekih ultra jeftinih prijenosnika, koji su praktičniji i vjerojatno ugodniji za korištenje.

Prije sa svojom konfiguracijom stvarno nisu imali nikakvu konkurenciju i to je razlog njegove planetarne popularnosti. IMHO Ne vjerujem da će biti jako popularno.

 Fora je proizvod, ali i dalje nude 4 Model B koji ide do 8GB rama...ne vidim problem

12 godina
offline
Raspberry Pi 400 – osobno računalo u kompaktnoj ti

Aaa, s lijevom rukom drži miša!

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
Moj PC  
3 0 hvala 0
12 godina
offline
Raspberry Pi 400 – osobno računalo u kompaktnoj ti

Dok god ne bude radilo hardversko dekodiranje videa, i podrška za 4K video, ne vidim neku perspektivu. Imam verziju sa 4GB, sve radi, osim YT koji šteka i baš se vidi da ne može zamjeniti punokrvni računar. 

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Raspberry Pi 400 – osobno računalo u kompaktno
gavranpero kaže...

Dok god ne bude radilo hardversko dekodiranje videa, i podrška za 4K video, ne vidim neku perspektivu. Imam verziju sa 4GB, sve radi, osim YT koji šteka i baš se vidi da ne može zamjeniti punokrvni računar. 

 Bok. 

 

jeki probao s ovim? https://lemariva.com/blog/2020/08/raspberry-pi-4-video-acceleration-decode-chromium

 

 

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice