RandomWalking - otkrivanje zanimljivosti u blizini

poruka: 2
|
čitano: 2.526
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "RandomWalking - otkrivanje zanimljivosti u blizini".
15 godina
offline
RandomWalking - otkrivanje zanimljivosti u blizini

Znači užas. Aplikacija "izleti" preko notcha (gdje su sistemski podaci tipa baterija, wifi ikona, sat i slično) i napravi neki glupi overlayer preko njih koji je transparentan tako da niti ne vidim jasno aplikaciju niti notch. Isto napravi sa virtualnim gumbima na mobitelu.

 

Radi se o Samsungu S22 (nije neki lijevi telefon, pa ajde prošlo kroz QA jer nisu baš na tom modelu testirali).

 

Fora ideja, ali kao developer moram jednostavno komentirati - užas da takve stvari odu van. 

You can patch technical vulnerabilities as they evolve, but there is no patch for stupidity, or rather gullibility. - Kevin Mitnick
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
suspendiran
offline
Re: RandomWalking - otkrivanje zanimljivosti u bli
Imao sam ideju napraviti nešto vrlo slično ovome. Na kraju ipak nisam jer sam osjećao da već postoji aplikacija te vrste. Eto srećom nisam jer bi damo potrošio vrijeme i novce.

To je današnje vrijeme, postoji sve za sve, potpuno je besmisleno razvijati nesto svoje.
Moj PC  
0 2 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice