Radite li još od kuće?

poruka: 20
|
čitano: 7.588
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Radite li još od kuće?".
11 godina
offline
Radite li još od kuće?

fali vam odgovor

- Da, bez prekida neovisno o pandemiji

 

 

 
8 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Radite li još od kuće?
Radim u hibridnom modu. Malo od doma, malo iz ureda.
Bolje 5 do 12 nego ni jedna poslije 1! :)
Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Radite li još od kuće?

podrška ovim bauštelcima unutar 22%... Lopata nikada neće biti tipkovnica!!

expert za istrazivanje ruda i gubljenje vremena na Bol-u.. WindowsPhone die hard fanboy koji ne napušta brod.
 
7 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Radite li još od kuće?
Oni koji i dalje rade full time u uredima gadno su promašili priliku desetljeća
 
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Radite li još od kuće?
Zašto misliš? Pa ne odgovara svima raditi od doma.
Dvije su stvari beskonačne - svemir i ljudska glupost. Za svemir nisam siguran - Einstein
16 godina
offline
Re: Radite li još od kuće?
Pero Dinamit kaže...
Zašto misliš? Pa ne odgovara svima raditi od doma.

 Ja mrzim sebe i svoj zivot od kad radim od doma.

- Psiho246
13 godina
offline
Re: Radite li još od kuće?
Govorim iz iskustva. Poznajem masu ljudi koja ni ne razmišlja o toj mogućnosti, a žale se da su im šefovi nefleksibilni. Jednostavno se ne usude išta poduzeti i promjeniti firmu koja to nudi pod normalno.
Ne govorim za ljude kojima ured odgovara, svatko ima svoje veselje.
13 godina
offline
Re: Radite li još od kuće?
Onda nešto opako ne štima. Homeoffice je samo dio problema.
15 godina
offline
Re: Radite li još od kuće?
Pa da. Kome odgovara raditi iz ureda, radit ce iz ureda, kome pasira od kuce ako je to oprobao naravno da ce gledati samo takvu mogucnost.
Ali reci da je to za sve je mal... glupo.

Meni se svida kombinacija i jednog i drugog.
Dvije su stvari beskonačne - svemir i ljudska glupost. Za svemir nisam siguran - Einstein
14 godina
offline
Re: Radite li još od kuće?

meni odgovara jedan tjedan u uredu, jedan doma, to ti daje cca 9 dana (nakon ureda) prije nego opet dođeš tamo, to ti je već neka samoizolacija (od kolega, tj. manji utjecaj na tvrtku)...

Ju je je? Je ju je!
14 godina
offline
Re: Radite li još od kuće?
3 dana u firmi, 2 dana od kuće. Tako bi trebalo uvijek. Doduše, ja doma imam super uvjete, odvojena radna soba, potreban hardware, dobra veza, fotelja...
Poruka je uređivana zadnji put sub 6.11.2021 21:09 (Punti).
 
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Radite li još od kuće?

Doduse uznemirujuca anketa. Svi znamo da vecina bugovaca radi od doma,proizvodi,kupuje,dovozi,partija(aha) dok ostatak svijeta ne postoji.

Takoder znaju i da postoje ljudi koji ne rade od kuce a ti se ljude bave baustelom. Lijep pozdrav i jednima i drugima. Nazdravimo za svijet bez Covid-a.

 
3 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Radite li još od kuće?

Hibridni sam način rada koristio dosta za pretvaranje vremena provedenog u autu u vrijeme za sport. Obzirom kakav je promet u ZG ovo bi trebala biti prometna (i ekološka) a ne anti-korona mjera.

Saša
 
1 1 hvala 0
2 godine
offline
Radite li još od kuće?

od kad se korona pojačala nema kod nas više rada od kuće ... prije smo se mijenjali svaki tjedan i postojalo je klizno radno vrijeme..

sad je direktorica adezeovka i glupača, odredila da od 8. 11. 2021 ne treba ni klizno radno vrijeme.. 

Najteže je u životu sirovini dokazati da je sekundarna !
Poruka je uređivana zadnji put sub 6.11.2021 23:17 (Zaporožac).
 
0 0 hvala 0
2 godine
protjeran
offline
Re: Radite li još od kuće?

Gdje radiš?

16 godina
offline
Radite li još od kuće?

Radio jesam u prošloj firmi, a to je i bio jedan od glavnih razloga što sam dao otkaz. To što radim od kuće ne znači da sam dostupan 24/7, što god neki mislili.

Sada sam u drugoj firmi gdje zbog sigurnosne prirode projekta nema rada od kuće, što mi je i OK, kada odem sa posla to je to, nema "ajd' još ovo..."

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Radite li još od kuće?

Radim od kuce vec 4 godine. Odem barem jednom tjedno do ureda da pojedem rucak s kolegama i da se podruzimo. Nitko me nikad nije trazio da radim vise nego sto trebam. Iza 17-18h poslovni laptop ide u torbu i to je to. :)

Poruka je uređivana zadnji put pon 8.11.2021 8:47 (Wedran Dev).
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Radite li još od kuće?

Sada radim od kuće zbog izolacije, ali sam prije toga radio na terenu dvije godine neovisno o pandemiji. 

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Radite li još od kuće?

Odem u firmu 1 dan u tjednu kad imam najmanje posla. Malo presjecem, vidim druge ljude, ručam s nekime, na putu do posla budem sam sa sobom. U home officeu imam bolje uvjete rada nego u firmi.

Kill or be killed!
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Radite li još od kuće?

Kod mene u firmi ovisi o više čimbenika ali večina radi od doma.

 

Moji kolege su ultra inteligentni pa kad im se nudilo da rade od doma oni su nešo pametovali. Kaže im se - doma si 5 dana, par njih se pojave nakon 3 dana jer im je doma "dosadno". I onda sjebu nas koji bi ozbiljno radili od doma. Sad nitko ne radi od doma.

 

Danas nešto šmrčem, kišem, kašlje - nije corona (prebolio je davni dana - asimptomatičan). Namjerno ne idem doma čisto da su kolege malo u panici. Kad hoćete bal, imat ćete bal.

 

 

 

 

 

 

Poruka je uređivana zadnji put pon 8.11.2021 10:20 (R36).
 
2 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice