Radio FM - jedna od najpopularnijih aplikacija za

poruka: 15
|
čitano: 5.040
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Radio FM - jedna od najpopularnijih aplikacija za ".
6 godina
neaktivan
offline
Radio FM - jedna od najpopularnijih aplikacija za

Probati "FM Radio : AM, FM Radio Tuner" (OneStop Radio), po meni bolji izbor, a uz to je i besplatan!

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Radio FM - jedna od najpopularnijih aplikacija
Imaju Radio 101?
16 godina
offline
Re: Radio FM - jedna od najpopularnijih aplikacija
NEW_MAN kaže...
Imaju Radio 101?

 obzirom da Radio 101 emitira na internetu, vjerojatno imaju. gledam u aplikaciji radio.net  i nalazi Radio 101FM i Radio 101 Rock u lokalnim radio stanicama

12 godina
offline
Re: Radio FM - jedna od najpopularnijih aplikacija
Meni je radio garden daleko najbolja aplikacija za slušanje radio stanica
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Radio FM - jedna od najpopularnijih aplikacija za

jednoga dana, kad u telefon ugrade dab+ prijemnik (bez interneta i "podatkovne potrošnje", odn. mazanja vrata debeloj guski "operatera"). FM radi i ovak, u mojem telefonu (bez interneta). 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Radio FM - jedna od najpopularnijih aplikacija
Ajar kaže...

jednoga dana, kad u telefon ugrade dab+ prijemnik (bez interneta i "podatkovne potrošnje", odn. mazanja vrata debeloj guski "operatera"). FM radi i ovak, u mojem telefonu (bez interneta). 

 a ti slušaj samo vijesti i muziku iz svog sokaka... tko je vidio otkriti neki dobar radio iz nekog drugog kraja svijeta

23 mjeseca
protjeran
offline
Radio FM - jedna od najpopularnijih aplikacija za

Preporuka: Tune in. Glazba za svakoga i za sve.

 
0 2 hvala 0
6 godina
online
Re: Radio FM - jedna od najpopularnijih aplikacija

Tune in je bio odličan do unazad par godina, iza toga sa pretplatama i reklamama ga je nemoguće bilo normalno korisitit i meni polovicu stanica više nije našao odjednom tako da sam odusta od njih.

Ja sam sada već par godina na myTuner (free verzija) i radi ko suza.

Poruka je uređivana zadnji put pon 12.9.2022 12:32 (nikonja).
9 godina
offline
Re: Radio FM - jedna od najpopularnijih aplikacija
Meni je tunein godinama no1 po defaultu
Moj PC  
2 1 hvala 0
12 godina
offline
Re: Radio FM - jedna od najpopularnijih aplikacija
RP app slušam zbog Flac kvalitete, ali nije baš neki izbor glazbe većinom laganini
Sve da i imam,otkud mi
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Radio FM - jedna od najpopularnijih aplikacija za

Niš posebno apps, bolji TuneIN i Radio garden..  ali ni na radio FM niti ovima ne radi alarm, da ti se upali radio stavica i počne svirati na ajfonu, habaj ga...

 
0 0 hvala 0
6 godina
offline
Re: Radio FM - jedna od najpopularnijih aplikacija

Slušam radio do posla i sa posla. Otvoreni. Doma kad šerafam je YT sa ad blockerom, al to mora bit čišći posao da mogu stiskat po tipkovnici u radioni. Većinom je već složena kompilacija sa USBa. Zanimljivo mi je pročitat da radio ima još svoje publike. Kad sam doma, ne slušam ništa sa radija.

AMD,........is that baba Su trying to sell us dog sh*t or what?
16 godina
neaktivan
offline
Radio FM - jedna od najpopularnijih aplikacija za

može pomoć.

od svih aplikacija koje ste naveli..koja nudi mogućnost da je vidljiv stream link kojeg bi ja koristio u svom playeru?

volim link ubaciti u AIMP.

 

hvala

 

(ako koga zanima, ovdje je svakom radiju vidljiv link  fmstream )

expert za istrazivanje ruda i gubljenje vremena na Bol-u.. WindowsPhone die hard fanboy koji ne napušta brod.
Poruka je uređivana zadnji put pon 12.9.2022 19:56 (torrente).
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Radio FM - jedna od najpopularnijih aplikacija
bus kaže...

Niš posebno apps, bolji TuneIN i Radio garden..  ali ni na radio FM niti ovima ne radi alarm, da ti se upali radio stavica i počne svirati na ajfonu, habaj ga...

 radio.net ima opcije za alarm i za sleep, ima ga i na andoidu i na iphone-u

14 godina
offline
Re: Radio FM - jedna od najpopularnijih aplikacija
Wolverine kaže...
bus kaže...

Niš posebno apps, bolji TuneIN i Radio garden..  ali ni na radio FM niti ovima ne radi alarm, da ti se upali radio stavica i počne svirati na ajfonu, habaj ga...

 radio.net ima opcije za alarm i za sleep, ima ga i na andoidu i na iphone-u

 Al neradi na iphonu.. tj. Mora ti vjerovatno upalje ekran stalno, sto je suludo. Vjerovatno background procesi...

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice