Pucačina Metro Exodus izlazi tjedan dana ranije od

poruka: 15
|
čitano: 3.650
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Pucačina Metro Exodus izlazi tjedan dana ranije od".
11 godina
offline
Pucačina Metro Exodus izlazi tjedan dana ranije od

Dobre vijesti u rano jutro, jedva čekam!

coffe,coffe,coffe.....
Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
Re: Pucačina Metro Exodus izlazi tjedan dana ranij
Meni se taj metro nikad nije svidao, izgleda mi kao nedovrsena igra, vidim i ovdje niceg novoga, benchmark je valjda bio popularniji od same igre.lp
Intel Core™ i7 Forever
Moj PC  
0 6 hvala 0
11 godina
offline
Re: Pucačina Metro Exodus izlazi tjedan dana ranij

Neee kolega... Najbolja atmosfera ikad, nepretenciozna post-apokalitična pucačina! Nakon Half-lifea, baš kao pravi klasik.

 

Plus, priča je dobra, a pucačina je dobro riješena uz uvjerljivu fiziku i kretanje.

Meni ovo na rubu hororca, uvik budem napet dok se šuljam, pri večoj težini naravno!

 

Daj priliku igri i probaj igrati u mraku iz jednog dužeg prohoda bez prekida, javi kad se navučeš! :P

 

p.s. znam da ekipa koja preferira "realne" fps ne pali na mutante i to, ali meni je show.

pozz svima

coffe,coffe,coffe.....
Poruka je uređivana zadnji put pet 14.12.2018 10:47 (metallic).
11 godina
offline
Pucačina Metro Exodus izlazi tjedan dana ranije od

Metro serijal, kakvo vrhunsko ostvarenje PC igranja.

 

Prica, gameplay, atmosfera, level dizajn, fluidnost kontrola, grafika i fizika, ne znas sta je bolje

 

Undiying, Nomad Soul i Metro, vjerovatno ih ima jos, ovih se sjecam, rijetke igre koje imaju pricu i gameplay iznad svega ostalog

 

Metro mi je bolji i od Half Life i od System Shock serijala 

 

 

Moj PC  
4 1 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
Re: Pucačina Metro Exodus izlazi tjedan dana ranij
Ma jesam, dao sam joj priliku vise puta, meni je to nivo Fallout 4, lose, nema to veze s klasom igre poput H-L, onaj metro last light zgleda kao da je iz 98g ja se tu nemrem uziviti. Sry takvog sam misljenja😎lp
Intel Core™ i7 Forever
Moj PC  
1 3 hvala 0
10 godina
offline
Re: Pucačina Metro Exodus izlazi tjedan dana ranij
A stjepanje odakle vadis takve usporedbe?
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
Re: Pucačina Metro Exodus izlazi tjedan dana ranij
Spacecraft kaže...
A stjepanje odakle vadis takve usporedbe?

 iz 20 godina gaming iskustva, kaj bi ti sad trebao rasclanjivati svaku stavku kaj s tim serijalom ne stima? postoji tema za doticnu igru ako ce biti vrijedna moje paznje i dragocijenog vremena naci ces me tamo kad bude vrijeme za to, dao sam svoj jednostavni komentar, a ovo da je ta igra u rangu half-lifea i system shocka nebi zelio komentirati, ono sto su tada bile te igre ovaj Exodus bi trebao po defaultu podrzavati VR u 8k da bi danasnji klinac iskusio ono sto su tadasnji igraci dozivljavali 98+god s tim igrama u 320x240...Prosjecni Metro serijal samo za teske zaljubljenike zanra i nista drugouzivaj.lp

Intel Core™ i7 Forever
15 godina
offline
Re: Pucačina Metro Exodus izlazi tjedan dana ranij
Stjepanj kaže...
Spacecraft kaže...
A stjepanje odakle vadis takve usporedbe?

 iz 20 godina gaming iskustva, kaj bi ti sad trebao rasclanjivati svaku stavku kaj s tim serijalom ne stima? postoji tema za doticnu igru ako ce biti vrijedna moje paznje i dragocijenog vremena naci ces me tamo kad bude vrijeme za to, dao sam svoj jednostavni komentar, a ovo da je ta igra u rangu half-lifea i system shocka nebi zelio komentirati, ono sto su tada bile te igre ovaj Exodus bi trebao po defaultu podrzavati VR u 8k da bi danasnji klinac iskusio ono sto su tadasnji igraci dozivljavali 98+god s tim igrama u 320x240...Prosjecni Metro serijal samo za teske zaljubljenike zanra i nista drugouzivaj.lp

 ionak nitko ne mari sto ti mislis, tak da je ovo za tvoj gušt,i tvoje subjektivno mišljenje...Objektivno gledano igra je 90% bolja od ostalih pucacina, tipa cod,battlefied,hitman, doduše nijedna od ovih igara skoro nema pricu, to je sam znak da je tesko naci pucacinu sa kvalitetnom kampanjom

 

a ove usporedbe sa igrama prije 20 god nemaju smisla, ko kad i usporedujemo messia sa pele-om....iako se slažem,u to doba su puno bolje bile igre :)

battletag:MasnaKrvavic#2275
Poruka je uređivana zadnji put pet 14.12.2018 21:51 (dado16).
11 godina
offline
Re: Pucačina Metro Exodus izlazi tjedan dana ranij
Stjepanj kaže...
Ma jesam, dao sam joj priliku vise puta, meni je to nivo Fallout 4...

 uf, daleko je to od fallouta četvorke

metro sam odigrao triput i opet ću ga igrati za par godina, iako ne volim replay, dok fallout 4 nisam niti završio koliko mi se zgadio

12 godina
protjeran
offline
Re: Pucačina Metro Exodus izlazi tjedan dana ranij
picajzla0707 kaže...

 uf, daleko je to od fallouta četvorke

metro sam odigrao triput i opet ću ga igrati za par godina, iako ne volim replay, dok fallout 4 nisam niti završio koliko mi se zgadio

 prodajni rezultati se bas nebi s tobom slozili, ajde ovaj exodus i lici na nesto za razliku od prijasnjih nastavaka.lp

Intel Core™ i7 Forever
15 godina
offline
Pucačina Metro Exodus izlazi tjedan dana ranije od

Nikada nisam igrao, ali ću instalirati Metro Redux u inat Stjepku.

 

Čim on nešto kudi, odmah znam da je suprotno i da valja.

 

Naš mentalitet ima jedan kvalitet, da te jebe u zdrav mozak sve dok ima imunitet! Zustavite zemlju silazim, nije mi do ničeg, odlazim!
Moj PC  
2 0 hvala 0
16 godina
odjavljen
offline
Re: Pucačina Metro Exodus izlazi tjedan dana ranij
Metro je dosta dobar ali na kraju dana kao kamilica od Stalkera na koji se pokušava ugledati.
Svako vrijedna igranja...
Moj PC  
5 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Pucačina Metro Exodus izlazi tjedan dana ranij
Ah, stalker je nenadjebiv... čim sam vidio ovu vijest morao sam ga ponovo instalirati, sad konačno sa postavkama na max. I prvi put igram s modom, neki complete mod, zasad izgleda ok
11 godina
offline
Pucačina Metro Exodus izlazi tjedan dana ranije od

Da u Metro ugrade sistem slobodne igre kakav je u Stalkeru, igra bi bila bolja od Stalkera. Ali... nažalost, linearna je i jednokratna, a ni sustav oklopa/oružja i invertara Stalkeru nije ni do koljena, živo sr...e i teški downgrade od Stalkerovog sustava.

 

Inače, za jednom proći, igra je FENOMENALNA. Grafika i priča su odlične.

Iza 1. i jedinog prolaza, slobodno deinstaliranje. I zaborav. Nažalost. Mislim da i nije neki problem ubaciti slobodu kretanja i kvalitetan inventar. Ako su već toliko truda uložili u atmosferu i grafiku. Šteta...

 

Igru ću sigurno nabaviti i prijeći, ... jednom. :( stvarno šteta za takvu ideju da nije do kraja razrađena, a nije da nema uzor.

Time waits for no man.
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
online
Re: Pucačina Metro Exodus izlazi tjedan dana ranij
metallic kaže...

Neee kolega... Najbolja atmosfera ikad, nepretenciozna post-apokalitična pucačina! Nakon Half-lifea, baš kao pravi klasik.

Get out of here stalker!

picajzla0707 kaže...
Ah, stalker je nenadjebiv... čim sam vidio ovu vijest morao sam ga ponovo instalirati, sad konačno sa postavkama na max. I prvi put igram s modom, neki complete mod, zasad izgleda ok

 

 Sličan osjećaj.

Stalkera sam previše volio, pa mi je ovo svo Metro iskustvo bilo meh, mlako i pomalo dosadno.

 

Ubi bene, ibi patria.
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice