Psihijatri istražuju "selfitis", ovisnost o sniman

poruka: 9
|
čitano: 4.653
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Psihijatri istražuju "selfitis", ovisnost o sniman".
14 godina
offline
Psihijatri istražuju "selfitis", ovisnost o sniman

Otkad psihijatri vrše istraživanja?

Moj PC  
2 0 hvala 0
6 godina
protjeran
offline
Re: Psihijatri istražuju "selfitis", ovisnost o sn
LogicusMPS kaže...

Otkad psihijatri vrše istraživanja?

 Oduvijek.

6 godina
protjeran
offline
Psihijatri istražuju "selfitis", ovisnost o sniman

Malo pretjeruju. Ok, ako netko radi 8 selfija dnevno i objavljuje ih, možda zbilja ima problem. Ali to nije problem ovog sadašnjeg vremena.

 

U vrijeme klasičnih fotoaparata i to niže klase, takozvanih "idiota" (https://i.pinimg.com/736x/a7/0e/17/a70e17780f1285cc03557f70c0b385fe--instamatic-camera-cubes.jpg ili http://static1.squarespace.com/static/58e7646c3e00be081c92c968/58e777191dd454bc82af1c96/58e777471dd454bc82af22c1/1491564359758/Agfa-Agfamatic-4000-Pocket-Cameraplex.jpg?format=original), pa i Polaroida, selfiji su također bili popularni. Nisi trebao ništa posebno podešavati, samo si "okidao" fotke. Nije bilo društvenih mreža ali si te fotke okolo pokazivao, radio albume i sl.

 
3 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Psihijatri istražuju "selfitis", ovisnost o sniman

I ja smatram ljude koji se često ufotkavaju i kaj objavljuju sve što  im se dešava u životima pa raznoraznim socijalnim mrežama pomalo trknutima i još ponešto. No ta moja ocjena je tek "kolutanje očima" na gluparije kojima se bave i ništa ozbiljnije od toga.

 

Sad pak se došlo do toga da netko ozbiljno te ljude želi proglasiti mentalno poremećenima zato jer odudaraju od nečega što je netko, vjerovatno koncenzusom i šabačkim uravnjivanjem, proglasio normalnim.

 

Pa šta onda, za Boga miloga, ako se netko voli ufotkavati... bljuv, ali kog' boli đon?

 

Sa takvim cjepidlačenjem bi svi uredno mogli na psihijatriski stolac i kuru šarenih tabletica bar po nekoj osnovi. Genijalci vjerovatno i po puno više osnova jer su često čudni, pričaju sami sa sobom i uopće nisu "normalni".

 

Strašno..

 
1 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Psihijatri istražuju "selfitis", ovisnost o sn
ridealong kaže...
LogicusMPS kaže...

Otkad psihijatri vrše istraživanja?

 Oduvijek.

 Jel? Nisam zna. Psihijatri su liječnici i to je to. Psiholozi vrše istraživanja.

6 godina
protjeran
offline
Re: Psihijatri istražuju "selfitis", ovisnost o sn
Sroljo the second kaže...
 

Pa šta onda, za Boga miloga, ako se netko voli ufotkavati... bljuv, ali kog' boli đon?

 

Živimo u vremenu u kojem mnogi ne mogu izdržati, a da ne gledaju drugome u tanjur, spavaću sobu itd.

 

6 godina
protjeran
offline
Re: Psihijatri istražuju "selfitis", ovisnost o sn
LogicusMPS kaže...
ridealong kaže...
LogicusMPS kaže...

Otkad psihijatri vrše istraživanja?

 Oduvijek.

 Jel? Nisam zna. Psihijatri su liječnici i to je to. Psiholozi vrše istraživanja.

 Pa nije baš to - to. I promatranje je vrsta (empirijskog) istraživanja.

 

Da jest to - to, glavna metoda bi im možda i dalje bila - lobotomija (https://www.tportal.hr/tehno/clanak/bizarna-povijest-lobotomije-od-cuda-do-sramote-20111110).

14 godina
offline
Re: Psihijatri istražuju "selfitis", ovisnost o sn
ridealong kaže...
LogicusMPS kaže...
ridealong kaže...
LogicusMPS kaže...

Otkad psihijatri vrše istraživanja?

 Oduvijek.

 Jel? Nisam zna. Psihijatri su liječnici i to je to. Psiholozi vrše istraživanja.

 Pa nije baš to - to. I promatranje je vrsta (empirijskog) istraživanja.

 

Da jest to - to, glavna metoda bi im možda i dalje bila - lobotomija (https://www.tportal.hr/tehno/clanak/bizarna-povijest-lobotomije-od-cuda-do-sramote-20111110).

 Je, istina, al koliko znam (ipak sam  god studira psihologiju i ima seminar o lobotomiji za nefalit ), ovaj problem se ne bi moga nekim promatranjima i opažanjima rješavat.

Stoga, tu psiholozi ulaze u igru, psihijatri nemaju veze s tim. Mislim, po logici empirijskog istraživanja, može svak radit istraživanja, i mehaničari i vodoinstalateri. Psihijatri su medicinari, a istraživanja provode psiholozi.

13 godina
offline
Psihijatri istražuju "selfitis", ovisnost o sniman

bolje selfitis nego sifilis

 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice