Prvih 12 sati uz Samsung Galaxy S10+, S10 i S10e -

poruka: 68
|
čitano: 20.683
|
moderatori: vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Prvih 12 sati uz Samsung Galaxy S10+, S10 i S10e -".
5 godina
offline
Prvih 12 sati uz Samsung Galaxy S10+, S10 i S10e -

Pokusavam si odgovoriti na pitanje zasto bih S7 mijenjao za S10e (S10 ne dolazi u obzir posto ima edge display) i jedini odgovor je da je eto malo vise fora. Dakle S7 ce dobiti novu bateriju (ako nadjem original) i ja sretan i zadovoljan jos 2-3g :)

Sve to novo je donekle lijepo i krasno no ne vidim potrebu dati toliko love za nesto sto je malo vise fora nego ono od prije 1-2g

 
2 3 hvala 0
15 godina
offline
Prvih 12 sati uz Samsung Galaxy S10+, S10 i S10e -

Totalna stagnacija Samsunga:

 

- Trojka koja se naziva S10 sa raznim predznakom (ili bez njega) ponaša se kao da su tri različita telefona.

- Minus kao kuća još da samo citiram: "... već to što su im telefoni naprosto prestali biti uzbudljivi".

- Cijena.

- Reklame koje nam iz svake godine prestavljaju kao "budućnost je već tu", su mi sada tako smiješne kao da sami sebi skaču u stomak.

- Dizajn (ne nudi ništa ni približno wow efektu kojeg sam to doživio igrajući se malo sa Mate 20 Pro.

 

-/+ Cijena. Kažem i plus i minus jer to što su većina ljudi (posebno mladih) postali kiborzi sa produženom rukom sa telefnom u njemu - njihov je problem. Možda im je zaista važno da im je telefon #1 materijalna stvar u kući.

-/+ To što ima GAP u memoriji tipa 128 GB pa skok na 512 GB i nije neki GAP, barem u onolikom smislu kada je Apple izostavio možda ključnu potrebu "rupu u pohrani", ne sjećam se dobro je li to bila ona od 32 GB ili od 64 GB.

+/- Vraćanje nešto što postoji od kamenog doba, tj. 3.5mm utor za slušalice nije cool sa ovom politikom "ajmo ove godine pratiti trendove i izbaciti ga, a sledeće godine ubaciti 3,5mm konektor za slušalice.

 

+Ništa. barem kada se uzmu ovi brandirani kineski Flagshipovi. Ne vidim ništa da bi me privuklu ovim telefonima, što je potvrda one gore boldane rečenice.

 

Jednostavaniju recenziju na osnovi recenzije nisam mogao napisati. Valjda je pametnom i ovo dosta.

 

Because anything Korea does, Japan does it better.
Moj PC  
1 10 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Re: Prvih 12 sati uz Samsung Galaxy S10+, S10 i S1
Envy kaže...

+/- Vraćanje nešto što postoji od kamenog doba, tj. 3.5mm utor za slušalice nije cool sa ovom politikom "ajmo ove godine pratiti trendove i izbaciti ga, a sledeće godine ubaciti 3,5mm konektor za slušalice.

 

Dobra recenzija 

8 godina
offline
Re: Prvih 12 sati uz Samsung Galaxy S10+, S10 i S1
nikonja kaže...

Svake godine isto, izađe novi epl, novi Galaxy, svi piz...e kako su skupi, ali vidi vraga eno ih naručuju ih kod operatera na 24 rate....

 

Na smartfonima mislim da još jaaaako dugo nećemo vidit revoluciju, nego ovakve male evolucije. Vizualno mislim da više nema itko prostora za izmišljat toplu vodu, ekran je došao do ruba, jedino ako će se izdrkavanje sa kamerama nastavit, pa ih za 5 godina nakrkaju 15-20 ozada.

Kakav procesor je unutra, koliko RAM-a ima, koju verziju wifija podržava..... osim na bugovom forumu nikoga ne zanima.

 

 

Bome je ovaj Galaxy Fold revolucija, mali smartfon koji se rasklapa u tablet, samo što košta sada 2k€

Nekako sumnjam da će Samsung prepustiti Appleu da im prodaje takve ekrane i mehanizme ako oni požele isto...

16 godina
offline
Re: Prvih 12 sati uz Samsung Galaxy S10+, S10 i S1
Zanima me zašto prilikom recenzije nema govora o Galaxy Fold ekranu na rasklapanje? Nevjerojatno mi je to i po meni jedan od razloga da kupim mobitel jer sate i sate na putovanjima gledam HBO GO/Netflix/MAXtv to go, sve "besplatno" putem StreamON povećanje rezolucije i baš mi je pomalo nezgodno jer mi je tablet prevelik i nepraktičan, a 6,4'' ipak malo premalo. Tako da bih prvi put u životu uopće uzeo Samsung mobitel.
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Prvih 12 sati uz Samsung Galaxy S10+, S10 i S1
Zanima me zašto prilikom recenzije nema govora o Galaxy Fold ekranu na rasklapanje? Nevjerojatno mi je to i po meni jedan od razloga da kupim mobitel jer sate i sate na putovanjima gledam HBO GO/Netflix/MAXtv to go, sve "besplatno" putem StreamON povećanje rezolucije i baš mi je pomalo nezgodno jer mi je tablet prevelik i nepraktičan, a 6,4'' ipak malo premalo. Tako da bih prvi put u životu uopće uzeo Samsung mobitel.
 
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Prvih 12 sati uz Samsung Galaxy S10+, S10 i S1
O_O_O kaže...


Inace Samsung je ostario, vrijeme je da ga zamjeni neka mladja kompanija kao Noa.

 

Misliš Nokia?

If you can handle it by your self and not go mad, then you are on the right path to become insane.
15 godina
offline
Re: Prvih 12 sati uz Samsung Galaxy S10+, S10 i S1
john142 kaže...

Pokusavam si odgovoriti na pitanje zasto bih S7 mijenjao za S10e (S10 ne dolazi u obzir posto ima edge display) i jedini odgovor je da je eto malo vise fora. Dakle S7 ce dobiti novu bateriju (ako nadjem original) i ja sretan i zadovoljan jos 2-3g :)

Sve to novo je donekle lijepo i krasno no ne vidim potrebu dati toliko love za nesto sto je malo vise fora nego ono od prije 1-2g

 Meni ti je s7 bio topcina mobitel i na prvu mi se s9 nije cinio kao neki napredak u brzini i opcenito, ali nakon 2 tjedna koristenja s9 i povratka na s7, razlika se bome osjetila sta se tice brzine, ekrana i losijeg lezanja u ruci nego s9 

#fsb
14 godina
offline
Re: Prvih 12 sati uz Samsung Galaxy S10+, S10 i S1
ivaninho kaže...
Zanima me zašto prilikom recenzije nema govora o Galaxy Fold ekranu na rasklapanje? Nevjerojatno mi je to i po meni jedan od razloga da kupim mobitel jer sate i sate na putovanjima gledam HBO GO/Netflix/MAXtv to go, sve "besplatno" putem StreamON povećanje rezolucije i baš mi je pomalo nezgodno jer mi je tablet prevelik i nepraktičan, a 6,4'' ipak malo premalo. Tako da bih prvi put u životu uopće uzeo Samsung mobitel.

  To bi bilo zanimljivo vidjeti u živo, ali ovako na prvu ne vidim svrhu i funkciju, osim da nesto turbo skupo platis, sta ce se relativno brzo rasturiti,, kako to i staviti u neki case da ga zadtitis od upotrebe i padova?

16 godina
neaktivan
offline
Prvih 12 sati uz Samsung Galaxy S10+, S10 i S10e -

I dalje donja usna nesimetrična, kao i kod svih ostalih android telefona....Čemu to???? Mogli su malo potrošiti love i saviti taj AMOLED ispod donjeg ruba, pa da ispadne kao na Apple mobifonu, koji jedini na tržištu nema usnu. odvratno mi je to. Puno bolje izgleda simetrični S9

Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Prvih 12 sati uz Samsung Galaxy S10+, S10 i S10e -

steta je dati tolike pare za android telefon!!

Intel Core i7 980x @4.2 GHZ, Asus P6T, 12 GB DDR3 1600, Radeon 2x6970 CrossFire,Samsung T260, vertex2 60gb + 4x2TB WD BLACK
Moj PC  
2 5 hvala 0
15 godina
offline
Re: Prvih 12 sati uz Samsung Galaxy S10+, S10 i S1
ivaninho kaže...
Zanima me zašto prilikom recenzije nema govora o Galaxy Fold ekranu na rasklapanje? Nevjerojatno mi je to i po meni jedan od razloga da kupim mobitel jer sate i sate na putovanjima gledam HBO GO/Netflix/MAXtv to go, sve "besplatno" putem StreamON povećanje rezolucije i baš mi je pomalo nezgodno jer mi je tablet prevelik i nepraktičan, a 6,4'' ipak malo premalo. Tako da bih prvi put u životu uopće uzeo Samsung mobitel.

 

A kako bi gledao film na tome? Pa dok ga rasklopiš dobiješ maltene kvadrat.

Za 2k eura kupiš vrhunski mob i vrhunski tablet i još ti ostane para.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
16 godina
neaktivan
offline
Re: Prvih 12 sati uz Samsung Galaxy S10+, S10 i S1
Horned Reaer kaže...

steta je dati tolike pare za android telefon!!

 Ovako je pravilno... 

Čvarci su bomboni od svinje
13 godina
offline
Re: Prvih 12 sati uz Samsung Galaxy S10+, S10 i S1
MiH kaže...

I dalje donja usna nesimetrična, kao i kod svih ostalih android telefona....Čemu to???? Mogli su malo potrošiti love i saviti taj AMOLED ispod donjeg ruba, pa da ispadne kao na Apple mobifonu, koji jedini na tržištu nema usnu. odvratno mi je to. Puno bolje izgleda simetrični S9

 

16 godina
offline
Re: Prvih 12 sati uz Samsung Galaxy S10+, S10 i S1
@Ezio, ljudi nisu razumjeli tvoj sarkazam.
14 godina
offline
Re: Prvih 12 sati uz Samsung Galaxy S10+, S10 i S1
ivicask kaže...
Ezio kaže...

128 GB je definitivno premalo danas, pogotovo ako se snima 4K video. Ako se snima u extreme kvaliteti u filmicpro appu naprimjer, to je cca 1 GB za minutu videa. Uz operativni sustav i ostale aplikacije to se potroši dosta brzo.

Premalo ako imate muziku na mobu.

Premalo ako imate igre.

Ili kombinacija svo troje, još gore.

128 GB je ok za one kojima mob služi za pokazivanje.

256 GB je trenutno ok, iako i to dosta brzo napunim ako par dana snimam dosta videa a ne prebacujem fajlove negdje drugdje.

OK, proširivo je sa sd karticom, ali nije to to... pogotovo za mrcinu od flagshipa.

A ovo sa rupom za kameru na prednjoj strani...pa kakva pompozna plačipi*ka trebaš biti da te to iritira?

 Meni je i 64gb dovoljno, a imam sve fotke svih mobitela i fotoaprata koje sam ikad imao na Google photos, instantno dostupno,a da ne velim upišem ime osobe, datum ,evente, sve mi izlista u 1 sec, ako mi ponestane prostora izbrišem fotke i video iz uređaja a i dalje imam pristup njima. 

 

Dokumenti word/excel online, google disk/dropbox

 

Muzika uglavnom streamam, youtube itd, ako nešto imam zauzima max 5gb..

 

Igrice...zadnju sam instalirao prije dve godine, imam PC za igranje.

 

Poanta priče mogu izgubiti, slomiti, baciti telefon u bilo kojem trenu i ništa mi neće faliti iz njega, uzmem drugi, ukucam google account i imam sve gore navedeno instantno bez ikakvih komplikacija.

 

Isto se slažem prekrasan je telefon, ali rupa je super iritantna i tko got ima išto pozitivno reći o njoj to jednostavno nema logike i ta osoba isto ima rupu u glavi ako se mene pita.

 

 

 

Što se rupe za kameru tiče, ja nisam rekao da je prekrasna. Ali definitivno mi nije iritantna. Kad se gleda video na mobu, ne ulazi u onaj standardni omjer 16:9 i ne smeta. Ako netko gleda često filmove u formatu 21:9, moguće da upada u sliku i vjerojatno u tom slučaju smeta. Ali u svim ostalim slučajevima valjda će se aplikacije i operativni sustav prilagoditi položaju kamere pa iritiriranost istom ulazi samo u sferu psihe. Zato to neću komentirati jer vidim da su mnogi jako pogođeni i uvrijeđeni.

Što se kapaciteta tiče, meni bi 64 GB bilo definitivno premalo.

Imam google drive od 2TB, pretplate na Google Music, Netflix i HBO GO. Imao sam 2 godine i pretplatu na amazon prime video ali sam to prije tjedan-dva prekinuo jer mi se čini da je previše okljaštren u odnosu na američku verziju.

Sve fotke i video koje snimam sa mobitelom uploadaju mi se na google photos kad sam na wifiu, a fotke i kad sam na podatkovnoj.

Dakle sve to što spominješ i sam na veliko koristim već godinama, s time da nijedan film ili seriju još nisam gledao na mobitelu ili tabletu duže od 5 minuta jer preferiram gledati na tv-u. Ali zato mob koristim za slušanje google musica u autu preko blutootha. U autu ne streamam da mi se ne troši podatkovni promet, tako da imam downloadane playliste, ali to ne zauzme previše prostora. Par GB na sd kartici.

Igre na mobitelu ne igram već godinama a nisam ih nikad previše ni igrao na mobu jer mi za to služi plejka (koju palim otprilike svaki drugi mjesec, ali nebitno)

Ali svejednu uz sve to često zatrpam i 256 GB koliko imam na S9+. Uglavnom zato što, kao što sam već naveo, koristim filmicpro koji za jednu minutu videa pojede 1 GB. A koristim ga zato što je kvaliteta videa drastično bolja od onog što se dobije sa originalnom aplikacijom. Zbog visokog bitratea radije koristim internu memoriju nego sd karticu da ne dođe do problema prilikom snimanja. SD karticu koristim za google music, privremene backupa itd.

Tako da ako snimam jedan dan dosta videa ili ako snimam par dana bez mogućnosti prebacivanja na komp ili cloud, napuni se tih 256 GB dosta brzo. Prebacivanje na cloud uglavnom ne dolazi u obzir jer se radi o velikim količinama.

Eto moj primjer je vjerojatno specifičan, ali ima nas gomilu takvih kojima treba puno prostora iz nekog razloga bio to video, muzika, igre...

 

PSN - darklydexter
Poruka je uređivana zadnji put pet 22.2.2019 8:30 (Ezio).
14 godina
offline
Prvih 12 sati uz Samsung Galaxy S10+, S10 i S10e -

Gledanje filma na mobitelu? Mdaj,... tko jos moze normalno gledati film na tako malom ekranu

 
1 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Prvih 12 sati uz Samsung Galaxy S10+, S10 i S1
zvonac kaže...
@Ezio, ljudi nisu razumjeli tvoj sarkazam.

 Nije sarkazam, pojasnio sam gore.

Mislim da su dislajkovi uglavnom zbog toga što ekipa sve gleda crno-bijelo, pa ako napišem da me kamera na ekranu ne iritira, onda oni misle da smatram položaj kamere na ekranu smatram prekrasnim rješenjem. Da sam popljuvao prednju kameru, dobio bih sto lajkova.

Ako ljudi žele veći ekran, ovo je kompromis. A većina želi veći ekran. No valjda bi htjeli da je prednja kamera postavljena sa stražnje strane, da im ne smeta savršenosti ekrana.

Pretpostavljam da će u budućnosti biti moguće sakriti prednju kameru iza ekrana.

 

PSN - darklydexter
12 godina
offline
Prvih 12 sati uz Samsung Galaxy S10+, S10 i S10e -

Meni osobno cijena tih mobitela i nije toliko pretjerana kad uzmem u obzir što sve natrpaju u njega i to s tako visokom kvalitetom izrade. To posebno dolazi do izražaja kad usporedim s laptopima. Kupio sam nedavno za 8500 kn Zenbook UX533, vrhunska kvaliteta izrade, solidan ekran, ali komponente srednja žalost za tu cijenu - i5/8gb/256gb. Web kamera skoro pa neupotrebljiva, skener lica srednja žalost itd. 

 

Dok ovi mobiteli natrpaju u to malo kućište isto toliko RAM memorije, više storage memorije, nekoliko različitih objektiva, vrhunski senzor, fenomenalan softver za obradu fotki, mogućnost raw fotki, skener lica, skener otiska prsta ispod ekrana itd. Da ne spomnjem vrhunske ekrane visoke rezolucije itd.  I to po manjoj cijeni nego bilo kakav pristojan laptop.


Čini mi se da su malo previše razmazili korisnike.

Moj PC  
0 2 hvala 0
16 godina
offline
Re: Prvih 12 sati uz Samsung Galaxy S10+, S10 i S1
@Cordas, nije stvar u tome sto je samsung razmazio korisnike, nego je stvar sto su se korisnici dali da ih se razmazi, sad je galama oko velike cijene, oces zadnji krik tehnologije, moze, plati..

Tu kinezi vide svoju sansu za veliki proboj na trziste, a kao odgovor na to ce bit, ipak nize cijene od ovih razvikanih s napuhanim cijenama.
16 godina
offline
Re: Prvih 12 sati uz Samsung Galaxy S10+, S10 i S1
nikonja kaže...

Po meni to je sljedeća evolucija, da ti mob ravnopravno zamjeni laptop. Jer prosječni i čak i napredniji korisnik danas može komotno gurat isti telefon 3-4 godine, možda čak i više, tako da neke sile više nema za mjenjat telefon svaku godinu (osim za kurč..e)

teško je mobiitel držati do 4 godine zbog baterije, ja radije prodam dok nešto vrijedi, prelomim otplatu i krenem s novom

13 godina
offline
Re: Prvih 12 sati uz Samsung Galaxy S10+, S10 i S1
zvonac kaže...
@Cordas, nije stvar u tome sto je samsung razmazio korisnike, nego je stvar sto su se korisnici dali da ih se razmazi, sad je galama oko velike cijene, oces zadnji krik tehnologije, moze, plati..

Tu kinezi vide svoju sansu za veliki proboj na trziste, a kao odgovor na to ce bit, ipak nize cijene od ovih razvikanih s napuhanim cijenama.

 Svi pričaju u cijeni Kineza, a nitko ne priča o softveru,  servis, jamstvo, podrška, updates, itd. Ni jedan se i dalje nemoze mjeriti sa ovim skupljim brandovima.I to je ono što extra plaćate među ostalim, nemojte gledati samo hardver. 

14 godina
offline
Re: Prvih 12 sati uz Samsung Galaxy S10+, S10 i S1
zuper kaže...
MiH kaže...

I dalje donja usna nesimetrična, kao i kod svih ostalih android telefona....Čemu to???? Mogli su malo potrošiti love i saviti taj AMOLED ispod donjeg ruba, pa da ispadne kao na Apple mobifonu, koji jedini na tržištu nema usnu. odvratno mi je to. Puno bolje izgleda simetrični S9

 

 Možda bi čak izabrao desni, jer mrzim nesimetriju, kao i većina drugih ljudi.

HTC Hero-iP 3GS-Nexus S-N7-Htc 8S-iP4-Galaxy S2-Sensation-Lumia 625-N8-Dell Venue 8-Z1C-M2 Note-M8-Z1C-BB 9900-Z1C-L630-Xperia E-OPO-HOX-N5-Nokia 6120-Nokia 5310-N5-iP4S-iP5S-S5-HTC10-Note8
12 godina
offline
Re: Prvih 12 sati uz Samsung Galaxy S10+, S10 i S1
ivicask kaže...

 Svi pričaju u cijeni Kineza, a nitko ne priča o softveru,  servis, jamstvo, podrška, updates, itd. Ni jedan se i dalje nemoze mjeriti sa ovim skupljim brandovima.I to je ono što extra plaćate među ostalim, nemojte gledati samo hardver. 

 Koji si zadnji kineski flagship koristio?

Pošto je tema Samsung - Huawei i Xiaomi u EU imaju uredan servis, bolje jamstvo (s ovim modelom im Samsung pokušava parirati na tom polju), redovitiji update...

Nisam ljubitelj MIUI sučelja ali ko voli, taj koncept software je odličan. Osim toga tu je i Googleov čisti Android One kojeg Xiaomi sve više koristi.

Huaweijev softvare je klasu iznad Samsungovog.

13 godina
offline
Re: Prvih 12 sati uz Samsung Galaxy S10+, S10 i S1
BlueMax kaže...
ivicask kaže...

 Svi pričaju u cijeni Kineza, a nitko ne priča o softveru,  servis, jamstvo, podrška, updates, itd. Ni jedan se i dalje nemoze mjeriti sa ovim skupljim brandovima.I to je ono što extra plaćate među ostalim, nemojte gledati samo hardver. 

 Koji si zadnji kineski flagship koristio?

Pošto je tema Samsung - Huawei i Xiaomi u EU imaju uredan servis, bolje jamstvo (s ovim modelom im Samsung pokušava parirati na tom polju), redovitiji update...

Nisam ljubitelj MIUI sučelja ali ko voli, taj koncept software je odličan. Osim toga tu je i Googleov čisti Android One kojeg Xiaomi sve više koristi.

Huaweijev softvare je klasu iznad Samsungovog.

Pa neznam primjera radi imao jedan Honor prošli mjesec novi koji smo slali u Agram našoj stranci gdje su odbili servisirati jel kao nije za naše tržište, a kupljen kod nas od našeg dobavljača (Msan), takvih primjera se svakodnevno nagledam.

 

I svakodnevno mi ljudi nose te kineze i uvijek su prepuni bugova.

 

Frend imao prošle godine problem sa rušenjem instagrama i drugih aplikacija kod prebzog scrollanja na Huawei p20pro, resitirao telefon ništa nije pomagalo, podrška nula bodova, trebalo je skoro 2 mjeseca da riješe problem preko update.

Poruka je uređivana zadnji put pet 22.2.2019 14:32 (ivicask).
16 godina
offline
Re: Prvih 12 sati uz Samsung Galaxy S10+, S10 i S1
ivicask kaže...

 Svi pričaju u cijeni Kineza, a nitko ne priča o softveru,  servis, jamstvo, podrška, updates, itd. Ni jedan se i dalje nemoze mjeriti sa ovim skupljim brandovima.I to je ono što extra plaćate među ostalim, nemojte gledati samo hardver. 

 Ma ok, kinezi imaju još dost posla, ali probijaju se, evo imam U11, odličan mob, updejtovi koma i više ne uzimam htc dok ne naprave neke promjene na tom polju, po pitanju updetova, ovo će mi bit zadnji mob od htca; a poslije ću pratit njihov pad ili napredak, samo o njima ovisi.

 

Zašli smo u vremena di cijena bode u oči, smartfoni svake godine sve skuplji i skuplji, a nekakvi tobože napredak se čuva za sljedeći model uz naravno daljnje povećanje cijena, zato tu kineze vidim kao konkurenciju, ovi su se razbahatili opasno po pitanju nabijanja cijena smartfonima, sad će se natjecati čiji će bit skuplji a ne koji donosi novitete, koma.

 

Na sljedećoj generaciji možemo očekivat smartfone s početnom cijenom od 8tkn pa na gore, govorim o flagšipima.

 

Mislim da je ovdje najveći kamen spoticanja cijena, pa onda sve iza tog kaj ide (osobne preference).. Cijena će bit odlučujući faktor kod odabira flagšipa, danas je ponuda velika na tržištu, pa se nađe za svakog ponešto pa čak i flagšipi po daleko jeftinijim cijenama neg kaj nudi Samsung i ekipa.

Taman dok se napuhavaju s cijenama, u međuvremenu kinezi bruse noževe i dobivamo razna iznenađenja, kojeg se ne bi ni samsung postidio po daleko povoljnijim cijenama.

Poruka je uređivana zadnji put pet 22.2.2019 15:31 (zvonac).
10 godina
offline
Prvih 12 sati uz Samsung Galaxy S10+, S10 i S10e -

 

 

Lajkam tekst i mobitel, prave male kompjuterske zvjerke koje samo spremno čekaju nove korisnike.

Ovo su flag-shipovi, te otuda i cijena. Dinamično je tržište, pa i kompanije prilagođavaju korisnike sebi. Nema tu ništa loše.

 

Volim Samsung, al' eto cijene su takve kakve jesu, pa ću uzeti jefitnije njihove mobitele.

Panzerkampfwagen.Dinamo Zagreb.Matija.Leaving or dead, always ahead...
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Prvih 12 sati uz Samsung Galaxy S10+, S10 i S1
PzKpfw kaže...

 

 

Lajkam tekst i mobitel, prave male kompjuterske zvjerke koje samo spremno čekaju nove korisnike.

Ovo su flag-shipovi, te otuda i cijena. Dinamično je tržište, pa i kompanije prilagođavaju korisnike sebi. Nema tu ništa loše.

 

Volim Samsung, al' eto cijene su takve kakve jesu, pa ću uzeti jefitnije njihove mobitele.

 

Naravno, ne mora svatko kupiti najskuplji mobitel na tržištu. Kao i sa autima.

Ima široka paleta mobitela, pa neka si svatko kupi prema svojim mogućnostima. Ne prave oni mobitele za sirotinju Hrvate.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
6 godina
offline
Prvih 12 sati uz Samsung Galaxy S10+, S10 i S10e -

ako su hrvati sirotinja šta je onda 70% kugle zemaljske gdje se živi sa manje od 5eur na dan. Neznam zašto plačete, pustite bogatiju ekipu neka  ih kupi, pokurče se na socialnim platformama, a mi idioti ćemo ih kupit za pola godine za cca 30% manje. Svi zadovoljnji ! 

Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
Re: Prvih 12 sati uz Samsung Galaxy S10+, S10 i S1
Mislim da su cijene ipak prevelike za uredjaj koji ce imati radni vijek 2 do maks 4 godine. U usporedbi sa laptopom koji u prosjeku gura 8 godina i na kojem mozes nesto pametno i korisno raditi.
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice