Prvih 12 sati uz Samsung Galaxy S10+, S10 i S10e -

poruka: 68
|
čitano: 20.675
|
moderatori: vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Prvih 12 sati uz Samsung Galaxy S10+, S10 i S10e -".
5 godina
neaktivan
offline
Prvih 12 sati uz Samsung Galaxy S10+, S10 i S10e -

napredak je iz generacije u generaciju sve minorniji pa više niti ne može biti nikakvog uzbudenja.

zadnje 4 generacije prodaju gotovo isti telefon

 
37 2 hvala 0
13 godina
offline
Prvih 12 sati uz Samsung Galaxy S10+, S10 i S10e -

Vidi se napredak: 3000kn -> 4000kn -> 5000kn -> 6000kn -> 7000kn -> 8000kn....

bunch
Moj PC  
91 1 hvala 7
11 godina
offline
Prvih 12 sati uz Samsung Galaxy S10+, S10 i S10e -

Pa mogu priznati da mi jesu zanimljivi. Doduše strpit ću se dok ne izađe Note 10, a ako on ne bude ništa posebno dotad će ovom trojcu pasti cijena. I naravno uvr glave 128 GB, ovi ostali su bolesno skupi.

jaska jaska jaskaja
Moj PC  
4 0 hvala 0
14 godina
offline
Prvih 12 sati uz Samsung Galaxy S10+, S10 i S10e -

Bome ja cu se strpiti i uzeti bilo koji mobitel oko 200 eura.. sto je sasvim dovoljno i imam sve sta imaju i ovi nabrijani. Ove blesave rezolucije i kamere mi definitivno ne trebaju, nekako mi je draze robusniji mobitel, a ne da gledam kako mi iz ruke ispada mobitel od preko milju eura, ima pametnijih stvari za kupiti u zivotu.

 
18 8 hvala 0
16 godina
online
Prvih 12 sati uz Samsung Galaxy S10+, S10 i S10e -

Uzbudljivost? Pa ne se*am se sa mobitelom da me mora uzbuđivati.

 

Da li bi ga kupio ili ne ovisi o cijeni, a po tome su već nekoliko godina pod "ni približno". Trenutno imam Galaxy S6 kojega ću u slijedećih par mjeseci zamjeniti sa novim, baterija mu je na izdisaju jer je ipak 4 godine star. Ali samsung definitivno neće biti jer ima mobitela sa sličnim ili istim karakteristikama za barem duplo manje novaca. Mada je diskutabilno da li je i to OK iznos za mobitel što je realno stvarčica koju nosiš u džepu.

Moj PC  
2 0 hvala 0
8 godina
online
Prvih 12 sati uz Samsung Galaxy S10+, S10 i S10e -

Ali ovaj Galaxy Fold koji su predstavili će biti brutalan, samo što mu je sada cijena 2k €

Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Prvih 12 sati uz Samsung Galaxy S10+, S10 i S1
Cijene su nerealno nafrizirane kao i uvijek ali imaš u saturnu na akciji note8 koji je još uvijek stroj za 400 eur, sto3je po meni jako dobra kupnja. Osobno mi u oko upao 10e zbog ravnog ekrana, ovaj infinity samo lijepo izgleda ali dok mu cijena ne padne nemam ga šta gledati.
6 godina
offline
Prvih 12 sati uz Samsung Galaxy S10+, S10 i S10e -

Svake godine isto, izađe novi epl, novi Galaxy, svi piz...e kako su skupi, ali vidi vraga eno ih naručuju ih kod operatera na 24 rate....

 

Na smartfonima mislim da još jaaaako dugo nećemo vidit revoluciju, nego ovakve male evolucije. Vizualno mislim da više nema itko prostora za izmišljat toplu vodu, ekran je došao do ruba, jedino ako će se izdrkavanje sa kamerama nastavit, pa ih za 5 godina nakrkaju 15-20 ozada.

Kakav procesor je unutra, koliko RAM-a ima, koju verziju wifija podržava..... osim na bugovom forumu nikoga ne zanima.

 

 

Moj PC  
21 1 hvala 0
15 godina
offline
Re: Prvih 12 sati uz Samsung Galaxy S10+, S10 i S1
EricCartman kaže...

Ali ovaj Galaxy Fold koji su predstavili će biti brutalan, samo što mu je sada cijena 2k €

 Bude to i skuplje u nas,barem 2500. 

12 godina
offline
Prvih 12 sati uz Samsung Galaxy S10+, S10 i S10e -

Appleova ideja o lineup 3 modela je Appleova koliko i P10 Pro, P10, P10 Lite, P20Pro, P20, P20 Lite, Mate 10....

 
13 0 hvala 1
13 godina
offline
Prvih 12 sati uz Samsung Galaxy S10+, S10 i S10e -

Evo i cijena

https://www.ekupi.hr/nbspSamsung-Galaxy-S10-G973F-biserno-bijeli-pametni-telefon-1394746.aspx

 

Mislio sam da će biti i gore, al s obzirom da daju bežične slušalice koje u isto vrijede preko soma + 2godine garancije na jednu zamjenu ekrana, moglo je biti i gore...

Poruka je uređivana zadnji put čet 21.2.2019 11:00 (ivicask).
Moj PC  
0 0 hvala 2
16 godina
offline
Prvih 12 sati uz Samsung Galaxy S10+, S10 i S10e -

Ne bih rekao da je Fold gimmick. Po meni je mnogo zanimljiviji uređaj nego S serija. I radije bih prešao s S9+ na Fold nego na S10+.

Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Prvih 12 sati uz Samsung Galaxy S10+, S10 i S1
ivicask kaže...

Evo i cijena

https://www.ekupi.hr/nbspSamsung-Galaxy-S10-G973F-biserno-bijeli-pametni-telefon-1394746.aspx

 

Mislio sam da će biti i gore, al s obzirom da daju bežične slušalice koje u isto vrijede preko soma + 2godine garancije na jednu zamjenu ekrana, moglo je biti i gore...

 Zasto ne bolje? Nek si zadrze sluske i popravak ekrana pa nek mi spuste soma i po kuna cijenu. Onda bi mozda i razmislio o kupovini. Precjenjuju se ti mobiteli, ne nude nista revolucionarno u odnosu na seriju prije, a cijena stalno skace. Dosli smo vec to toga da mobiteli kostaju vise od izvrsnog laptopa. Jos koja godina pa da preskocimo i vrijednost solidnog polovnog automobila, a nakon toga nebo je granica (ili nije) .

12 godina
offline
Prvih 12 sati uz Samsung Galaxy S10+, S10 i S10e -

10e mi se osobito dopada jer je odmak od predimenzionirane posasti te se nadam da ce se dobro prodavati i potaknuti i ostale proizvidace da razmisle sto rade. Osim toga, jedino je ravni ekran prihvatljiv kod mobitela.

 

Cijene su trebale biti manje, ali u kapitalizmu je uvijek bilo tjeraj vrc na vodu dok se ne razbije.

Moj PC  
6 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Prvih 12 sati uz Samsung Galaxy S10+, S10 i S1
toninho kaže...
ivicask kaže...

Evo i cijena

https://www.ekupi.hr/nbspSamsung-Galaxy-S10-G973F-biserno-bijeli-pametni-telefon-1394746.aspx

 

Mislio sam da će biti i gore, al s obzirom da daju bežične slušalice koje u isto vrijede preko soma + 2godine garancije na jednu zamjenu ekrana, moglo je biti i gore...

 Zasto ne bolje? Nek si zadrze sluske i popravak ekrana pa nek mi spuste soma i po kuna cijenu. Onda bi mozda i razmislio o kupovini. Precjenjuju se ti mobiteli, ne nude nista revolucionarno u odnosu na seriju prije, a cijena stalno skace. Dosli smo vec to toga da mobiteli kostaju vise od izvrsnog laptopa. Jos koja godina pa da preskocimo i vrijednost solidnog polovnog automobila, a nakon toga nebo je granica (ili nije) .

 Pa što bi reko na recimo ipxone X koji košta još par tisuća kuna više pa ne dobiš niti bežićne slušalice ni ništa?

 

Uvijek ima jeftinijih mobitela, nitko te ne sili da ga kupiš.

 

Iskreno ni ja nebi dao tolke novce al dobivam veći popust preko firme tako da mi je prihvatljivo :)

13 godina
offline
Prvih 12 sati uz Samsung Galaxy S10+, S10 i S10e -

Ono što hoćemo uzeti za zlo, a što je također praksa koje se dosjetio Apple, jest "preskakanje stepenice" u paleti dostupnih memorijskih opcija za Galaxy S10 i Galaxy S10+. Oba, naime, dolaze ili sa 128 GB ili s 512 GB memorije za pohranu, ali model s 256 GB ne postoji.

 

Uspoređuješ 128GB početne memorije koja zadovoljava potrebe 99% korisnika i koja je još proširiva SD karticama, sa situacijom na iPhoneu gdje je osnova 64GB bez proširive memorije, što je već na tanašnoj strani za današnje 4k video doba i gdje je onda ogromna rupa do 256gb što je opet overkill za većinu.

Moj PC  
2 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Prvih 12 sati uz Samsung Galaxy S10+, S10 i S1

Fold je vrlo zanimljim koncept, ali ako ću se prebaciti na njega jednog dana, definitivno čekam sljedeću generaciju koja će se riješiti (većine) dječjih bolesti.

 

Čak se i na predstavljanju onaj prezenter preznojio jer je morao stisnuti tri puta da mu se Goolge mape otvore. :)

12 godina
neaktivan
offline
Prvih 12 sati uz Samsung Galaxy S10+, S10 i S10e -

bez uvrede, ali samo budalama ovaj uređaj može biti ljepši od S9 uređaja...puno ljepše je kad mobitel ima mesa gore i dolje, a uz to se kao bonus dobije mobitel bez rupe u ekranu

Moj PC  
4 12 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Re: Prvih 12 sati uz Samsung Galaxy S10+, S10 i S1
tomko kaže...

bez uvrede, ali samo budalama ovaj uređaj može biti ljepši od S9 uređaja...puno ljepše je kad mobitel ima mesa gore i dolje, a uz to se kao bonus dobije mobitel bez rupe u ekranu

Meni je ljepsi i jos uz to mislim da si ti budala. Bez uvrede.

11 godina
offline
Prvih 12 sati uz Samsung Galaxy S10+, S10 i S10e -

Piše: "...baterija kapaciteta 4.100 mAh, što valja itekako pohvaliti..." Što je za pohvaliti kod baterije od samo 4100 mAh? Ili ove još manje od 3400 mAh i 3100 mAh? Normalno bi trebalo biti 5000 mAh, a za pohvalu ako je baterija još veća.

 
2 7 hvala 0
7 godina
protjeran
offline
Re: Prvih 12 sati uz Samsung Galaxy S10+, S10 i S1
ks95hr kaže...
tomko kaže...

bez uvrede, ali samo budalama ovaj uređaj može biti ljepši od S9 uređaja...puno ljepše je kad mobitel ima mesa gore i dolje, a uz to se kao bonus dobije mobitel bez rupe u ekranu

Meni je ljepsi i jos uz to mislim da si ti budala. Bez uvrede.

 Samo budala moze napisati ovaj budalasti komentar. 

Inace Samsung je ostario, vrijeme je da ga zamjeni neka mladja kompanija kao Noa.

14 godina
offline
Prvih 12 sati uz Samsung Galaxy S10+, S10 i S10e -

128 GB je definitivno premalo danas, pogotovo ako se snima 4K video. Ako se snima u extreme kvaliteti u filmicpro appu naprimjer, to je cca 1 GB za minutu videa. Uz operativni sustav i ostale aplikacije to se potroši dosta brzo.

Premalo ako imate muziku na mobu.

Premalo ako imate igre.

Ili kombinacija svo troje, još gore.

128 GB je ok za one kojima mob služi za pokazivanje.

256 GB je trenutno ok, iako i to dosta brzo napunim ako par dana snimam dosta videa a ne prebacujem fajlove negdje drugdje.

OK, proširivo je sa sd karticom, ali nije to to... pogotovo za mrcinu od flagshipa.

A ovo sa rupom za kameru na prednjoj strani...pa kakva pompozna plačipi*ka trebaš biti da te to iritira?

PSN - darklydexter
Poruka je uređivana zadnji put čet 21.2.2019 14:38 (Ezio).
Moj PC  
0 25 hvala 0
11 godina
offline
Re: Prvih 12 sati uz Samsung Galaxy S10+, S10 i S1

Što fali SD kartici? Ja i na mobitelu i na tabletu koristim karticu za spremanje svega, izbjegavam kad god je moguće spremanje na internu memoriju (na žalost, puno programa nema mogućnost spremanja direktno na karticu nego samo u internu memoriju). Interna memorija je samo jedna i ne može se izvaditi, kartica možeš imati više i koristiti ih po potrebi u mobitelu, a možeš ih i pregledavati, uređivati, brisati i na računalu.

13 godina
offline
Re: Prvih 12 sati uz Samsung Galaxy S10+, S10 i S1
Ezio kaže...

128 GB je definitivno premalo danas, pogotovo ako se snima 4K video. Ako se snima u extreme kvaliteti u filmicpro appu naprimjer, to je cca 1 GB za minutu videa. Uz operativni sustav i ostale aplikacije to se potroši dosta brzo.

Premalo ako imate muziku na mobu.

Premalo ako imate igre.

Ili kombinacija svo troje, još gore.

128 GB je ok za one kojima mob služi za pokazivanje.

256 GB je trenutno ok, iako i to dosta brzo napunim ako par dana snimam dosta videa a ne prebacujem fajlove negdje drugdje.

OK, proširivo je sa sd karticom, ali nije to to... pogotovo za mrcinu od flagshipa.

A ovo sa rupom za kameru na prednjoj strani...pa kakva pompozna plačipi*ka trebaš biti da te to iritira?

 Meni je i 64gb dovoljno, a imam sve fotke svih mobitela i fotoaprata koje sam ikad imao na Google photos, instantno dostupno,a da ne velim upišem ime osobe, datum ,evente, sve mi izlista u 1 sec, ako mi ponestane prostora izbrišem fotke i video iz uređaja a i dalje imam pristup njima. 

 

Dokumenti word/excel online, google disk/dropbox

 

Muzika uglavnom streamam, youtube itd, ako nešto imam zauzima max 5gb..

 

Igrice...zadnju sam instalirao prije dve godine, imam PC za igranje.

 

Poanta priče mogu izgubiti, slomiti, baciti telefon u bilo kojem trenu i ništa mi neće faliti iz njega, uzmem drugi, ukucam google account i imam sve gore navedeno instantno bez ikakvih komplikacija.

 

Isto se slažem prekrasan je telefon, ali rupa je super iritantna i tko got ima išto pozitivno reći o njoj to jednostavno nema logike i ta osoba isto ima rupu u glavi ako se mene pita.

 

 

Poruka je uređivana zadnji put čet 21.2.2019 14:48 (ivicask).
15 godina
offline
Prvih 12 sati uz Samsung Galaxy S10+, S10 i S10e -

..što se smi uvrstit, a što ne smije..

Sve se mora dobro promatrat.
Evo, na primjer, na "c" ti fali kvadrat.
Ostalo je dobro, manje više, i Dragane zapamti:
Alles ist relativische!

 
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Prvih 12 sati uz Samsung Galaxy S10+, S10 i S10e -

bilokoju količinu memorije će poweruser napunit bez problema. ne zato jer mora, nego zato jer može.

 
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Prvih 12 sati uz Samsung Galaxy S10+, S10 i S10e -

Slazem se s recenim, unazad 4 godine vidimo vise manje iste stvari i to od svih proizvodaca redom, usudio bih se reci prosjecnom korisniku manje potrebne iako tehnoloski vrlo napredne (4K lijepo zvuci, ali u praksi jednom kad snimis samo ti smeta jer potrosi dragocijene gigabajte memorije, velika vecina nema TV ni monitor za gledati 4K, a na 5 incnom ekranu pitanje je koliko 4K ima smisla itd.), meni je kod kamera najkul slow motion, ali i to je unazad 4 godine videno. 

Zapravo, to je za krajnjeg korisnika jako dobro, imas veliki izbor gotovo istih mobitela po razlicitim cijenama, osobno imam mob iz 2016. i apsolutno nista ne osjecam da bih propustao bez ovih najnovijih funkcija, a tko voli imati svake godine najnoviji, opet dobro za njega.

 
2 0 hvala 0
14 godina
offline
Prvih 12 sati uz Samsung Galaxy S10+, S10 i S10e -

Sad će Facebook aplikacija uskoro tražit 8GB RAM-a za pokretanje... :-)

 

I trzati na "jeftinom dinosauru" zvanom S7 Edge.

 

Ekipa, tehnologiju obožavam i pratim, ali mislim da je ovo malo pretjerano već...

 

Samo paziš da ti je RAM uredno iskorišten, da ne trpaš milijun aplikacija, i mob ti može trajat 4 godine i biti jednako brz (bez Facebook-a :-)

Kad shvatiš da je mobitel mali komp, onda ti traje duže...

Poruka je uređivana zadnji put čet 21.2.2019 16:00 (diskDEfragmenter).
Moj PC  
0 0 hvala 0
6 godina
offline
Re: Prvih 12 sati uz Samsung Galaxy S10+, S10 i S1

Po meni to je sljedeća evolucija, da ti mob ravnopravno zamjeni laptop. Jer prosječni i čak i napredniji korisnik danas može komotno gurat isti telefon 3-4 godine, možda čak i više, tako da neke sile više nema za mjenjat telefon svaku godinu (osim za kurč..e)

14 godina
offline
Re: Prvih 12 sati uz Samsung Galaxy S10+, S10 i S1
ivicask kaže...
toninho kaže...
ivicask kaže...

Evo i cijena

https://www.ekupi.hr/nbspSamsung-Galaxy-S10-G973F-biserno-bijeli-pametni-telefon-1394746.aspx

 

Mislio sam da će biti i gore, al s obzirom da daju bežične slušalice koje u isto vrijede preko soma + 2godine garancije na jednu zamjenu ekrana, moglo je biti i gore...

 Zasto ne bolje? Nek si zadrze sluske i popravak ekrana pa nek mi spuste soma i po kuna cijenu. Onda bi mozda i razmislio o kupovini. Precjenjuju se ti mobiteli, ne nude nista revolucionarno u odnosu na seriju prije, a cijena stalno skace. Dosli smo vec to toga da mobiteli kostaju vise od izvrsnog laptopa. Jos koja godina pa da preskocimo i vrijednost solidnog polovnog automobila, a nakon toga nebo je granica (ili nije) .

 Pa što bi reko na recimo ipxone X koji košta još par tisuća kuna više pa ne dobiš niti bežićne slušalice ni ništa?

 

Uvijek ima jeftinijih mobitela, nitko te ne sili da ga kupiš.

 

Iskreno ni ja nebi dao tolke novce al dobivam veći popust preko firme tako da mi je prihvatljivo :)

 Nista lijepog, pozitivnog ili pohvalnog ;) . Sto se tice uzimanja preko firme ili oglasnika, na produljenje ugovora i to nemam nikakav los komentar. Ako netko ima priliku zasto je ne iskoristit. Samo sam komentirao da mi je preporucena cijena prevelika za ono sto nudi, gledavsi sa stajalista jednog obicnog gradana. Bas me zanima kakvi su komentari na zapadu, di je standard ipak osjetno visi, ima li uopce tamo ljudi koji gundaju oko cijene jer ipak nije isto odvojit 1.5x placu i recimo mozda trecinu place za mobitel.

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice