Prvi pogled iznutra na Hyperloop kapsule

poruka: 19
|
čitano: 5.852
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Prvi pogled iznutra na Hyperloop kapsule".
14 godina
offline
Prvi pogled iznutra na Hyperloop kapsule

Realno za putovanje od 12-17 minuta ne treba ti niti prva klasa niti entertainment, ali... ljudi se žele osjećati posebno. Nadam se da to nije: "ako nemožeš pokazati pravi napredak pokaži gadgete".

Moj PC  
7 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Prvi pogled iznutra na Hyperloop kapsule

..ali nije stvar u putovanju (kao prijevoz radnika od a-do-b..) nego sex.

C64/TurboModul-OpenSourceProject.org.cn.部分作品为网上收集整理,供开源爱好者学习使用
11 godina
offline
Prvi pogled iznutra na Hyperloop kapsule

Kao da se ljudi ne voze i brže od 700 km/h u zatvorenoj kapsuli, pa sad treba izmislit i to.

 

Bit će prije da valja podgrijavat priču.

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Prvi pogled iznutra na Hyperloop kapsule

već ne mogu dočekati teleport: nema "infotainmenta", kabinskog osoblja, luksuznih interijera/foksterijera, free wi-fi sranjapranja, pizdematerine. jednostavno "klonk" i odeš. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
14 0 hvala 0
14 godina
offline
Prvi pogled iznutra na Hyperloop kapsule

Jel ta haljina obavezna za putovanje velikim brzinama?

 
3 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Prvi pogled iznutra na Hyperloop kapsule
Ajar kaže...

već ne mogu dočekati teleport: nema "infotainmenta", kabinskog osoblja, luksuznih interijera/foksterijera, free wi-fi sranjapranja, pizdematerine. jednostavno "klonk" i odeš. 

...bit će štrajkova HR kabinskog osoblja te će inzistirati da se uvijek jedna teleportira sa klijentom... :)

So if God has existed forever, you know, what did he do in his spare time? Like, before he made the Earth and everything?
15 godina
neaktivan
offline
Re: Prvi pogled iznutra na Hyperloop kapsule
Treba osnovati Mile Low Club...
Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: Prvi pogled iznutra na Hyperloop kapsule
Bit će ubuduće ovako nešto


Zasad dobro proriču.
16 godina
offline
Re: Prvi pogled iznutra na Hyperloop kapsule
Meni je HZ adekvatno prijevozno sredstvo.
Dok mi je sila, odem u WC i nema nikakve sile osim one moje, s gravitacijom i propuhom.
Laganini odlazim iz grada, bar pogledam posljednje prizore na grad koji napustam.
Stignem pojesti koji sendvic i malo odspavati.

Ma ovo je clanak za reklamu neke Sci-Fi serijal.
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Prvi pogled iznutra na Hyperloop kapsule

Komično mi je čitati takove vijesti :-) Jučer u 5 sati, vlak iz Zagreba za Novsku, naprsito otkazan, bez ikakve najave. Da bi danas, brzi vlak iz Zagreba, sa polaskom u 6:16, trebao prometovati kao putnički, jednostavno nije stao na Trnavi, i sada moram zvati na posao da me nema i moram uzeti godišnji :-( HŽ iznad svih :-)

 
7 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Prvi pogled iznutra na Hyperloop kapsule

Dok razvijaju tehnologiju potrebnu kako bi se kapsule velikim brzinama kretale unutar niskotlačnih cijevi, rade i na globalnom širenju, planiranju trasa, te izradi samih kapsula za putnike.

 

 

Dobra fora, napor za izraditi kapsulu je koliko? 0.000...001% od napora razvijanja tehnologije ili samog busenja cijevi...

 
2 0 hvala 0
8 godina
offline
Prvi pogled iznutra na Hyperloop kapsule

Kada sam čito neke sf priče u kojima se kombinira visokorazvijeno tehnološko društvo s nazadnim društvenim uređenjem, smatro sam to dobrom zabavom, a sad vidim ove nakaradne kozojebe kako ulaze u hyperloop kapsulu i više ni u šta nisam siguran.

 
1 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Prvi pogled iznutra na Hyperloop kapsule
Kad se sjetim potkraj 80-tih. Jugoslavija je imala projekt s Njemackom o stvaranju MAGLEV llinije. koji bi prolazio kroz Jugu na istok.
A danas 2018, 28 godina, gdje smo ?
Nista novo s novim vlakom, isti brek ali drugacije pakiranje.
I
2065 god jedno od pitanja povijesti ce biti Tko je postavio znamenitu fonranu u Zagrebu, svjetsko poznato UNESCO bastina naziva Krticina pisuljka?
Ovo je previse za nas mentalitet. Zao mi je sto za nase sefove ne vrijedi pravilo. koji smatraju da to postoji kod nas pa je red da njegovi radnici koriste tim prijevozom. tj nemaju razumijevanja . A tko se buni. nitko.
Nek je ista, a prije svega razumijevanja.
Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
offline
Prvi pogled iznutra na Hyperloop kapsule

Preko 700km/h novo iskustvo? Pa u avionu se voziš brže, ali to ne vidiš jer si visoko, a kad poljeće vozi sporije nego neki na našem autoputu. U ovom čudu nema prozora pa je iskustvo još i gore nego u avionu, možda prije kao neki horizontalni lift (bez stakla).

 

 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Prvi pogled iznutra na Hyperloop kapsule

Mozda ugrade 8K ekrane, koji ce glumit prozore, a na kojima ce se prikazivati kako jure kroz neki krajolik?

 

A krajolik moze biti ko na Pandori (iz Avatara)...

 
6 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Prvi pogled iznutra na Hyperloop kapsule
MMX kaže...

Mozda ugrade 8K ekrane, koji ce glumit prozore, a na kojima ce se prikazivati kako jure kroz neki krajolik?

 

A krajolik moze biti ko na Pandori (iz Avatara)...

 

A kapsulu ubace u avion i...

 

čovjek se zapita ima li to smisla :-)

 

Inače, sviđa mi se ideja, ali nadam se da će feed biti real-time..

Volim prirodu, mrzim računala. Programer od rođenja.
13 godina
offline
Prvi pogled iznutra na Hyperloop kapsule

Tu kapsulu stave na Maskovu raketu i za pola sata si u Australiji

 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Prvi pogled iznutra na Hyperloop kapsule

Inace, bas prije par dana bio je na Arte jedan dokumentarac o Kalifoniji i spominjala se Silicon Valey i bas od sviju njih tamo - Hyperloop.

 

I vidi vraga, stvarno imaju virtualne prozore, sa Ultra HD ekranima..

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Prvi pogled iznutra na Hyperloop kapsule
MMX kaže...

..

 

I vidi vraga, stvarno imaju virtualne prozore, sa Ultra HD ekranima..

 -naravno.. dok putnici gledaju SF na ekranu (nešto kao hyper skok u startreku..) par djelatnika ih traktorom prevozi kroz radničke četvrti, harlem itd.. i puštaju ih van u lasvegasu. Doživljaj je zagarantiran... jedino što to već odavno klinci imaju u lunaparkićima, 3d filmovi i sl. . .baš nešto s bandićem trkeljam da bi mogli u zet tramvajima (kasnije i ver.2.0 za bus) nešto takvog.. na displyau bi bile fontane i rotori, par servo motora koje drmuskaju putnike (rotor-centrifuga i kockaste drndave ulice).. još samo dok vidimo koji kum ima ekrane po prihvatljivoj cijeni (ono, pola meni, pola kumu, pola izvođaču.. a nešto i sa strane)... i bit ćemo kao goldenstate, futuristički.

C64/TurboModul-OpenSourceProject.org.cn.部分作品为网上收集整理,供开源爱好者学习使用
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice