Prvi hrvatski 4DX film: Moj dida je pao s Marsa

poruka: 12
|
čitano: 5.491
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Prvi hrvatski 4DX film: Moj dida je pao s Marsa".
Prvi hrvatski 4DX film: Moj dida je pao s Marsa

Hahaha koji k* je ovo?? :-D

 

Netko pogledao film? Meni djeluje kao one parodije montaze na YouTubeu, kao kad od trailera za ET dobijes hororac, isl.

Moj PC  
0 18 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Re: Prvi hrvatski 4DX film: Moj dida je pao s Mars
ZovemseZoranidolazimizRijeke kaže...

Hahaha koji k* je ovo?? :-D

 

Netko pogledao film? Meni djeluje kao one parodije montaze na YouTubeu, kao kad od trailera za ET dobijes hororac, isl.

 Ne znam šta ti pričaš, ovo je film za djecu i iz trailera se čini kao više nego dobar film za onoga za koga je namjenjen, efekti su sasvim pristojni i više od toga posebno ako se uzmu dosadašnji naši filmovi. 

 

A to što nisi već iz naslova i letimičnog pogleda na glavne likove skužio da se radi o filmu za djecu mislim da više govori o tvojim kapacitetima nego onima filma. 

Re: Prvi hrvatski 4DX film: Moj dida je pao s Mars
BlackDog22 kaže...
ZovemseZoranidolazimizRijeke kaže...

Hahaha koji k* je ovo?? :-D

 

Netko pogledao film? Meni djeluje kao one parodije montaze na YouTubeu, kao kad od trailera za ET dobijes hororac, isl.

 Ne znam šta ti pričaš, ovo je film za djecu i iz trailera se čini kao više nego dobar film za onoga za koga je namjenjen, efekti su sasvim pristojni i više od toga posebno ako se uzmu dosadašnji naši filmovi. 

 

A to što nisi već iz naslova i letimičnog pogleda na glavne likove skužio da se radi o filmu za djecu mislim da više govori o tvojim kapacitetima nego onima filma. 

 

Zašto si toliko nabrušen i raspoložen za svađanje?

Sve pet, hvala ti na tvome mišljenju. Mir s tobom. Pozdrav 

8 godina
offline
Prvi hrvatski 4DX film: Moj dida je pao s Marsa

Nastavak će se zvati Baba pala sa Snikersa

 
2 0 hvala 1
14 godina
offline
Re: Prvi hrvatski 4DX film: Moj dida je pao s Mars
Efekti su u redu, a gluma djevojčice je daleko iznad standarda naših mladih glumaca po izlasku iz akademije. Djeca su dobra publika za 4DX. Ciljana publika ima 8-12 godina i njima će film sigurno biti zanimljiv.
Moj PC  
2 0 hvala 0
6 godina
protjeran
offline
Prvi hrvatski 4DX film: Moj dida je pao s Marsa

Hrvati rade dobre filmove. Vodite djecu u kina da pogledaju ovaj film.

 
1 2 hvala 0
12 godina
offline
Prvi hrvatski 4DX film: Moj dida je pao s Marsa

Mogli su robotu dati noge, ruke malo više CGI, sigurno bi oživio character malo više, inače izgleda mi sasvim pristojno za hrvatski film za djecu. S obzirom da je ovo "prvi" 4DX i to za djecu.

everyday i'm shuffling...
Moj PC  
2 0 hvala 0
11 godina
offline
Prvi hrvatski 4DX film: Moj dida je pao s Marsa

Ovo izgleda skroz ok, svakako treba podrzati domaci film koji je radjen za publiku a ne da kupi nagrade na nebitnim festivalima a pogleda ga u kinu samo redateljeva rodbina.

 
8 0 hvala 0
15 godina
offline
Prvi hrvatski 4DX film: Moj dida je pao s Marsa

ah, divni dani družbe (koja) pere kvržice, vukova samotnjakova i snijegom zasutih vlakova ... 

 

 

 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Poruka je uređivana zadnji put uto 26.3.2019 11:29 (Ajar).
Moj PC  
1 0 hvala 0
7 godina
protjeran
offline
Prvi hrvatski 4DX film: Moj dida je pao s Marsa

Meni djeluje simpaticno.

 

Idem redovno u kino, volim Atmos zvuk, a ove "4D" efekte jos nisam dozivio,

jer ne volim 3D projekcije - da bar mogu uzivati u tom efektu bez 3D naocala, bilo bi mi interesantno.

 

Nadam se da ce film biti dostupan i van HR, pa da cu ga moci pogledati i u AT.

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Prvi hrvatski 4DX film: Moj dida je pao s Mars
Izgleda super, vidio reklame za taj film ali nisam znao da je “naš”.... svakako ću ga pogledati
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Prvi hrvatski 4DX film: Moj dida je pao s Marsa

a jel se kod tog 4dx turbo inđekšn bla osjeti u dvorani kad netko na filmu prdne ili gledatelji moraju improvizirati? 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
1 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice