Ovo je prva zemlja u kojoj će bitcoin biti zakonsk

poruka: 15
|
čitano: 3.291
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Ovo je prva zemlja u kojoj će bitcoin biti zakonsk".
5 godina
offline
Ovo je prva zemlja u kojoj će bitcoin biti zakonsk

Pls zaobiđite Bug sa clickbait naslovima. Ovo mi je jedna oaza gdje ne moram gledati ta sranja

 
2 1 hvala 0
15 godina
offline
Ovo je prva zemlja u kojoj će bitcoin biti zakonsk

„Problem nije dolar, nego kriminalci“, zaključuje predsjednik Salvadora.

 

-da, točno.

-.. jednako tad vrijedi, ako problem nije valuta, tad ni riješenje nije druga valuta, novac. Pretakanje iz šupljeg u prazno, tj suprotno 'najavljuje' uvođenjem bc-a.

C64/TurboModul-OpenSourceProject.org.cn.部分作品为网上收集整理,供开源爱好者学习使用
 
2 2 hvala 0
16 godina
offline
Re: Ovo je prva zemlja u kojoj će bitcoin biti zak
ihush kaže...

„Problem nije dolar, nego kriminalci“, zaključuje predsjednik Salvadora.

 

-da, točno.

-.. jednako tad vrijedi, ako problem nije valuta, tad ni riješenje nije druga valuta, novac. Pretakanje iz šupljeg u prazno, tj suprotno 'najavljuje' uvođenjem bc-a.

 Ne radi on to zbog pranja novca ili da se spriječi pranje novca, već mu je taj argument za ove što ga kritiziraju zbog uvođenja bitcoina. On to radi zbog manjih naknada prilikom slanja novca njihovih gastarbajtera u matičnu državu.

King in the castle, king in the castle ...
11 godina
offline
Ovo je prva zemlja u kojoj će bitcoin biti zakonsk

FBI natukne rošli tjedan kako su vratili najveći dio bitkonja od nekakvih krimosa. Ta informacija može i ne mora biti točna.

Par sati kasnije Bitkonj opali dolje za preko 10%, neki šitkoini i više od toga.

Dobra valuta. Stabilna valuta. Dobar honeypot.

 

 

 
1 0 hvala 0
10 godina
offline
Ovo je prva zemlja u kojoj će bitcoin biti zakonsk

Predsjednik El Salvadora je napravio vrlo dobar potez za svoju državu.

 

Sa prihvaćanjem bitcoina kao službene valute već privlači strani kapital jer je potpuno izbacio porez na kapitalnu dobit kod bitcoina za kompanije.
Stvaranjem nacionalne rezerve u bitcoinu zaštiti će se od inflatornih fiat valuta i dugoročno stvoriti bolju i jednostavniju pohranu vrijednosti od zlata.

 

Bitcoin je sada i službeno valuta jedne države, što znači da druge države koje priznaju suverenitet EL Salvadora moraju tumačiti bitcoin kao stranu valutu a ne kao imovinu.

 

Također građani neće imati dodatni porezni namet sa čime će imati veću slobodu ulaganja nego građani u drugim državama što će im podići i standard.
Isto  oslobođenje od poreza su za fizičke osobe već napravili Slovenija i Portugal.

Poruka je uređivana zadnji put pon 14.6.2021 12:36 (Noel).
 
1 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Ovo je prva zemlja u kojoj će bitcoin biti zak
encoding kaže...

Pls zaobiđite Bug sa clickbait naslovima. Ovo mi je jedna oaza gdje ne moram gledati ta sranja

 Naslov uopce nije clickbait, a i nitko te ne tjera da gledas ta sranja. Samo fino preskocis.

15 godina
offline
Ovo je prva zemlja u kojoj će bitcoin biti zakonsk

i vjerojatno posljednja. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
0 1 hvala 0
5 godina
offline
Re: Ovo je prva zemlja u kojoj će bitcoin biti zak
geronimo4661 kaže...
encoding kaže...

Pls zaobiđite Bug sa clickbait naslovima. Ovo mi je jedna oaza gdje ne moram gledati ta sranja

 Naslov uopce nije clickbait, a i nitko te ne tjera da gledas ta sranja. Samo fino preskocis.

Izbaci uljeza

 

Ovo je prva zemlja u kojoj ce bitcoin biti...

 

Pogodite u kojoj zemlji ce bitcoin biti....

 

Salvador je prva zemlja u kojoj ce bitcoin biti...

 

BTW metodom "preskakanja" sad preskacem sve domace novinske portale. Ne mogu reci da mi je kvaliteta zivota niiza (dapace), ali informatika me zanima za razliku od domace politike, pa imam osobni interes u tome da Bug ostane kvalitetno stivo

11 godina
offline
Re: Ovo je prva zemlja u kojoj će bitcoin biti zak
Sad bar imaju izliku za bankrot
Moj PC  
0 1 hvala 0
10 godina
offline
Ovo je prva zemlja u kojoj će bitcoin biti zakonsk

EL Salvador = The Saviour

 
0 0 hvala 0
3 godine
offline
Ovo je prva zemlja u kojoj će bitcoin biti zakonsk

Nikakav rizik?

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Ovo je prva zemlja u kojoj će bitcoin biti zak
Boris grozni kaže...

Nikakav rizik?

 jedino ako ga budu koristili kao trgovine sada, da ne vežu svoj bdp uz vrijednost btc-a 

ali onda je to drek, a ne službena valuta

15 godina
offline
Ovo je prva zemlja u kojoj će bitcoin biti zakonsk

Sve ima svoje prednosti i mane.

Prednost,zamisli da imamo BTC u državi i registrirane BTC adrese sa imenima i prezimenima.

Kako če ove lopovčine iz HDZ-a ukrast lovu tada?Kad možeš provjerit svaku transakciju u svakom trenu.

Sad nestane par miljuna eura iz proračuna i nikome ništa.ko bu znal?

Dal bi Bandić mogal gradit wc za 50 somova eura i pogodovat svojima u tajnosti?nebi.Znalo bi se odmah di,kako i kada i kamo je lova otišla.

Nema bankara,odvjetnika,sudca kojem možeš dat par miljuna eura da pogleda u drugu stranu.

Kao što rekoh,sve ima svoje prednosti i mane,ali vjerujem da bi se extremno visoka stopa korupcije kod nas dala ovako smanjit.

 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Ovo je prva zemlja u kojoj će bitcoin biti zak
danko99 kaže...

Sve ima svoje prednosti i mane... kad nestane par miljuna eura iz proračuna 

 to bi se dogodilo kadgod musk prdne 

6 godina
offline
Re: Ovo je prva zemlja u kojoj će bitcoin biti zak
danko99 kaže...

Sve ima svoje prednosti i mane.

Prednost,zamisli da imamo BTC u državi i registrirane BTC adrese sa imenima i prezimenima.

Kako če ove lopovčine iz HDZ-a ukrast lovu tada?Kad možeš provjerit svaku transakciju u svakom trenu.

Sad nestane par miljuna eura iz proračuna i nikome ništa.ko bu znal?

Dal bi Bandić mogal gradit wc za 50 somova eura i pogodovat svojima u tajnosti?nebi.Znalo bi se odmah di,kako i kada i kamo je lova otišla.

Nema bankara,odvjetnika,sudca kojem možeš dat par miljuna eura da pogleda u drugu stranu.

Kao što rekoh,sve ima svoje prednosti i mane,ali vjerujem da bi se extremno visoka stopa korupcije kod nas dala ovako smanjit.

 

Drago mi je da imaš ovako pozitivan stav vezan uz to da se naši vrsni političari ne bi snašli kako krasti i dalje, ali ne dijelim tvoje mišljenje.

Nekad si dobivao plaću na ruke, uvođenjem isplate na tekući račun su rekli "neće više biti varanja, sve je crno na bijelo, sve će se vidit i znat, ko je kome koliko platio, ko je ukrao koliko s kojeg računa (čitaj državne blagajne) i stavio na koji račun, itd." pa evo, korupcije, krađe i isplata na crno nikad više u Lijepoj Našoj.

A što se ovog boldanog tiče, tu se slažemo samo ako riječ ovako=ovo . 

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice