Prva veća zakrpa za Cyberpunk 2077 je usmjerena na

poruka: 5
|
čitano: 4.485
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Prva veća zakrpa za Cyberpunk 2077 je usmjerena na".
10 godina
offline
Prva veća zakrpa za Cyberpunk 2077 je usmjerena na

Ima tu posla još bar 2 godine. 

Moj PC  
8 0 hvala 0
11 godina
protjeran
offline
Prva veća zakrpa za Cyberpunk 2077 je usmjerena na

Mogu oni napraviti najstabilniju igru ikada, najljepsu grafiku i sto ti ja znam, ali sve je to uzalud kad igra je dosadna totalno, prica nikakva te jos stotine drugih stvari. Igra nije ni do zgloba Witcher serijalu sto su napravili. Medijski su igru uzdignuli da sam ocekivao da ce pokopati Withcera i sve igre, a ono uzas teski. Kao sto sam rekao nisam trazio refund jer ih zelim podrzati, ukoliko iduca ne bude nesto "normalno" zavrsio sam s njima... Samo torrent i za njih ubuduce onda.

 
2 0 hvala 0
15 godina
offline
Prva veća zakrpa za Cyberpunk 2077 je usmjerena na

Ovo su samo popravke bugova, retardirani AI mogu samo iznova praviti, a očigledno ne znaju ni kako da to urade.

:)
 
1 0 hvala 0
6 godina
offline
Prva veća zakrpa za Cyberpunk 2077 je usmjerena na

Ovo je više k'o hotfix, a ne patch. 

 
3 0 hvala 0
16 godina
offline
Prva veća zakrpa za Cyberpunk 2077 je usmjerena na

Čekao sam par updateova da ugledaju svjetlo dana kako bi igrao CP'77. Iako imam od izlaska, mlađi brat ga je igrao do negdje patcha 1.05 te vidim da ne igra više toliko često (faks). Mislim da s ovim 1.1 ću napraviti backup burazovog savegame te početi ispočetka svoj savefile

Jesam li jedini koji je bio strpljiv sa updates?

LOL: Crobrother
Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice