Provjerili smo istražuje li AZTN Hrvatsku poštu zb

poruka: 9
|
čitano: 17.195
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Provjerili smo istražuje li AZTN Hrvatsku poštu zb".
5 godina
offline
Provjerili smo istražuje li AZTN Hrvatsku poštu zb

Nije mi baš jasna razlika:

 

Hrvatska pošta pod istragom AZTN-a jer jedina u Europskoj uniji naplaćuje naknadu za kontrolni pregled malih pošiljki

 

 

Šest poštanskih operatora naplaćuje pristojbe za obje vrste pošiljaka (ne-IOSS i IOSS):

 

 
6 0 hvala 0
16 godina
moderator
online
Re: Provjerili smo istražuje li AZTN Hrvatsku pošt
encoding kaže...

Nije mi baš jasna razlika:

 

Hrvatska pošta pod istragom AZTN-a jer jedina u Europskoj uniji naplaćuje naknadu za kontrolni pregled malih pošiljki 

Izostavio si ključni dio rečenice koji prethodi citiranome: "U ovotjednom broju Nacionala objavljeno je kako je...".

 

Dakle, ili je to interpretacija Nacionalovog novinara ili je prijava AZTN-u tako napisana, s tvrdnjom da Hrvatska jedina to radi.

12 godina
offline
Provjerili smo istražuje li AZTN Hrvatsku poštu zb

Radi bolje preglednosti, volio bih da ste sve zemlje prikazali u tabeli (ukljucujuci i HR).

 

Zatim, na kraju teksta je napisano da HR posta ima naknadu 2-4€ te me zanima po kojem ste to tecaju izvukli ako naknada iznosi 18,50 kn do 37 kn.

Moj PC  
6 0 hvala 0
16 godina
offline
Provjerili smo istražuje li AZTN Hrvatsku poštu zb

Kome se zalit na nekorektne cijene naftnih derivata s obzirom na cijenu barela na svjetskom trzistu ?

Jel moguce da nas drzavnih vrh haraci da nahrani uhljebe (?)

Truth in engineering.
Poruka je uređivana zadnji put sri 6.10.2021 18:12 (Batista).
 
4 0 hvala 0
16 godina
online
Re: Provjerili smo istražuje li AZTN Hrvatsku pošt
Kako misliš "je li moguće"?
16 godina
offline
Provjerili smo istražuje li AZTN Hrvatsku poštu zb

Meni samo nije jasno kako ih to košta, ako su se donedavno hvalii superubernovommodernom sortirnicom u Velikoj Gorici. Što to tamo nije automatika nego uz sve to još netko mora ručno gledati da li je IOSS ii ne?

Moj PC  
2 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Provjerili smo istražuje li AZTN Hrvatsku pošt
Za ioss pošiljke ne bi trebali naplatiti ništa. Za ostalo je ok 18kn
Recenzije kineskih mobitela na anton008.com +Banggood kuponi za -10$ na PP
11 godina
offline
Re: Provjerili smo istražuje li AZTN Hrvatsku pošt
Solo761 kaže...

Meni samo nije jasno kako ih to košta, ako su se donedavno hvalii superubernovommodernom sortirnicom u Velikoj Gorici. Što to tamo nije automatika nego uz sve to još netko mora ručno gledati da li je IOSS ii ne?

 klasično preseravanje o naplati posla da bi se uzela lova

slično kako se za ovrhe uzima po soma kuna za troškove po odvjetničkoj tarifi, a trošak im je isprintati unificirani komad a4 papira kojih ispunjava pripravnik bar 100 komada dnevno za minimalnu satnicu

njemu plate parsto kuna dnevno, a on im nakuca 100.000 kuna zarade taj dan

13 godina
offline
Provjerili smo istražuje li AZTN Hrvatsku poštu zb

Danas je tek AZTN objavio da je 3. veljače 2022. pokrenut postupak:

https://www.aztn.hr/aztn-pokrenuo-postupak-protiv-hrvatske-poste-d-d/

Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice